Komentarze użytkownika Marzag
Znaleziono 43639 komentarzy użytkownika Marzag.
Pokazuję stronę 287 z 1091 (komentarze od 11441 do 11480):
@RahU napisał: "@PrzeArs: to powiesz w końcu czemu tej Twojej firmy w CEIDG nie ma?"
Chłopak dopiero googluje co to w ogóle jest :d
@Arsenal96l: puchar najlepszego gracza w fife składzie, puchar najszybszego piłkarza w składzie? W tamtym czasie Arsenal nie miał perspektyw na wygranie żadnego pucharu, a Van Persie w pojedynkę doniósł drużynę do top4.
@domino178:
A jakie to są zyski w porownaniu z zyskami wszystkich fabryk w kraju? I w jaki sposób inne branże prócz telewizyjnych i sportowych ciuchów zyskują na tym że transmisjonowane są rozgrywki piłkarskie w TV?
Premier league to jest premium content znajdujący się na wyższych szczeblach piramidy potrzeb, najpierw trzeba sprawić by wszystko co niezbedne do prawidłowego funkcjonowania państwa śmigało.
@Spejsik: no to już Ci tłumacze, jeśli fabryki przestaną funkcjonować to gospodarka i ludzie bardzo mocno to odczują, jak piłkarze przestaną kopac piłkę to ludzie będą po prostu inne rzeczy oglądać.
@FabsFAN: przed pierwszą wojną ziom...
@NineBiteWolf: no weź
@sWinny: tylko reptilianie lub masoni mogą edytować.
Ta strona wygląda fatalnie, wszystkie tytuły pisane z capslockiem, gdy się kliknie w artykuł to niektóre frazy również napisane z capslockiem, nie ma tam merytoryki żadnej tylko gadki nie prowadzące do niczego, bo do czego miałyby prowadzić skoro gość się nie zna na rzeczach o których się wypowiada, po prostu gada sobie o głośnych tematach lub tematach wzbudzających kontrowersje w takiej narracji jakby odkrył spisek.
Na dodatek zauważyłem że podkreśla, że ludzie wchodzący na jego stronę są inteligentni.
Myślę, że sobie gość łatwy sposób na zarabianie pieniędzy znalazł bo ludzi naiwnych którzy są rządni sensacji i chcieli by o sobie myśleć że są mądrzejsi niż inni jest mnóstwo. I pewnie wielu z tych ludzi mu wysyła dotacje.
Można by pomyśleć, że jest po prostu ignorantem, który lubi sobie porozmyślać o takich sensacyjnych rzeczach, ale jak dla mnie to on świadomie manipuluje ludzi żeby sobie na nich dorobić bo stosuje chwyty jak portale plotkarskie.
@Jacek1s napisał: "PiSiory w czasie gdy obywatele przebywają w domach mają czas na to żeby ogłupiać naród, który i tak inteligencją nie grzeszy. .
Stara komunistyczna zagrywka - zamknąć ludzi w domach siłą i kazać oglądać telewizję w której wiadomości z prawdą pokrywają się jedynie powierzchownie."
Nie słyszałem nigdzie o nakazie oglądania telewizji, a czas na to by ogłupiać naród mają zawsze zarówno podczas kampanii wyborczej jak i podczas rządów. Bo tym się przecież głównie zajmują, okradaniem ludzi i mówieniem, że jest wspaniale. Nikt im w tym nie przeszkadzał przecież. Ani opozycja, ani obywatele Polski.
Palnąłeś kilka populistycznych głupotek, i wyszła z tego trochę samokrytyka.
@Rafson95: przecież wiadomix, że 80% by na konfederację kliknelo, bo większość młodych ludzi ma się za przyszłych przedsiębiorców i za wolnorynkowców :p
@polandblood napisał: "@thide: zabrzmiałeś jak murzyn z getta."
Jak murzyn z Jeżyc.
@Jyuuken: Definitywnie? W sensie ze juz nigdy nie nabędzie tej wiedzy?
@Freo98: Nie chciał pewnie żeby Nelson musiał się wracać po piłkę, jeszcze by sobie coś naderwał. Na bank nie podałby w tempo.
@aaron napisał: "Tak to jest jak kobita za sędziego robi :v
Brawo Laca!"
od kiedy Simon Beck to kobieta?
@ziom: jak Grażyna Czubowna to może nie Dariusz Szpakowski tylko Janusz Szpakowski? :P
@tomash473: no widzisz, pije głównie do tego że Ty nie zdajesz sobie sprawy z tego, że wywiady medialne to glownie kurtuazja. Dobranoc.
@tomash473: o każdym zawodniku by powiedział to samo, przecież nie mówi się mediom rzeczy typu: "no mamy problemy z pomocnikami, xhaka nie jest piłkarzem wymarzonym ale z racji tego że i tak nie ma w czym przebierać to nierozsadne byłoby go sprzedawac do herthy. Teraz spróbuję namówić go żeby został a w lato jak znajdę kogoś kto mi bardziej pasuje to wtedy pozwolę mu odejść"
Dopóki Xhaka jest piłkarzem Arsenalu i jest ważnym zawodnikiem to Arteta musi go wspierać.
@tomash473: nie nadinterpretuje, napisałeś wprost o istotnych relacjach i planach Artety co do zawodnika przedstawiając swoje domysły jako fakt. Nie wiesz co Arteta myśli o Xhace i nie wiesz czy się go nie pozbędzie jeśli nie uzna że tak będzie lepiej.
@tomash473: a co dziś Mikel będzie jadł na obiad jak już tyle o nim wiesz? Może też sobie zjem.
@Pitu88: mnie ładne kłamstwa nie zadawalaja, wolę szczere i uczciwe podejście do rozmówcy, więc mi osobiście taka wypowiedź Sokratisa jak najbardziej pasuje. Wpływu na jego karierę i tak nie mamy.
Powinien powiedziec:
- Arsenal mam w sercu, juz jako maly chlopiec oglądałem Arsenal i to właśnie dlatego zostałem piłkarzem, chciałem być jak kanonierem.
- Czy będę negocjował podwyżkę jeśli przyjdzie do negocjowania nowego kontraktu? W żadnym wypadku, zrobię wszystko by grać w tym klubie za darmo, samo bycie kanonierem wystarczy za zapłatę, żona jest influencerką na instagramie, więc na jedzenie mamy.
- Tak, jeśli jakiś fan Arsenalu chciałby moją żonę to nie ma problemu, niech bierze, jesteśmy jedną wielką rodziną a co w rodzinie to nie zginie.
- Ależ oczywiście że Arsenal jest najlepszym klubem w Anglii, niech tabela was nie zwiedzie.
- Na świecie? Tak, uważam że na świecie też.
- Tak, fanów mamy niesamowitych, tworzą niesamowitą atmosferę na forach internetowych, uwielbiam czytać ich wypowiedzi.
@timiiiii: a czemu przy wyniku 3-2 Arsenal mialby odpasc?
@Maxwolgd: Przepowiadasz przyszłość, że swoje domysły nazywasz prawdą?
no cóż, peszek
@Maxwolgd: xd ochłoń bo chyba gorączki dostałeś
xd
Ciekawe czy jak Tierney wroci to czy Auba bedzie gral na srodku ataku.
Dziwna decyzja Artety, ja bym zostawił Lacazette do konca, jak juz tyle wydreptał na tym boisku. Ew dorzucilbym kogos kto bedzie pewniaczkiem do karnych.
@Arsenal50: Laca gra jak ostatnia oferma, ale dobrze strzela karne, dzięki karnym został królem strzelców we Francji.
@Tevez: W sensie, że udaje że strzeli gola a potem okazuje się że kłamał? :P
@mallen: a z kim City gra w niedziele?
Wenger, wpuszczaj Girouda, już nie ma czasu na żarty
@Tevez napisał: "Jakby nie Laca to bylibyśmy w tym momencie poza burtą."
Źle napisałeś Saka
@DawidAFC: A co ma zrobić? Przecież tworzą sobie sytuacje ale nie potrafią strzelić, ma zdjąć Lacazetta i Martinellego dać za niego jak zaraz może być dogrywka a potem karne?
@Tevez: nie znasz się na pilce więc wybaczam
@Traitor: A w co będziemy z nimi grać? Oby w Fortnite, Ozil nie da im szans.
ups
@Ech0z: stawiaj szybko na remis!
@illpadrino: A tam gadasz, teraz bilety bardzo tanie będą!
@zdyp napisał: "tez sie troche dziwilem skad on to wykombinowal, moze z wygladu sa troche podobni cczzy jak?"
Pewnie dlatego że obaj są kojarzeni z tego, że zdarza im się jakiś głupi błąd zrobić.
@cakE256: bzdury gadasz, max żółta za taki faul. Sędzia podjął dobrą decyzję.
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@ZielonyLisc napisał: "Ja pierdziele jaka inwigilacja, normalnie jak na miarę pisu"
Bo wszystko wskazuje na to że PrzeArs trolluje lub kłamie. I jest to o tyle szkodliwe że ktoś kto się nie interesuje w ogóle tym jak działa system podatkowy w Polsce, i nie wie jakie PiS ma plany na następne lata może nawet nie będzie wnikał o czym PrzeArs pisze, ale gdzieś tam mu z tyłu głowy będzie siedziało, że coś kojarzy że PiS jest spoko dla przedsiębiorców. I np w drugiej turze gdy będzie Duda konkurował z X to zagłosuje na Dude, bo coś tam mu będzie podpowiadało z tyłu głowy że nie jest przecież az tak źle. Popieram Raha w demaskowaniu PrzeArsa.