Komentarze użytkownika Marzag

Znaleziono 46717 komentarzy użytkownika Marzag.
Pokazuję stronę 30 z 1168 (komentarze od 1161 do 1200):

Komentowany temat: Port Vale - Arsenal: składy 24.09.2025, 22:30

3 liga to trochę za wysoko dla Martinellego żeby mu dryblingi 1v1 wychodziły :P

Komentowany temat: Port Vale - Arsenal: składy 24.09.2025, 22:29

@Barney napisał: "Co mu daje takie pobieganie ,czlapanie przed NU doslownie nic. Wchodzi ,zeby normalnie gra wejsc w drybling,uderzyc zlapac rytm i forme po kontuzji , a bramki wzmacniaja pewnosc siebie.
Pobiegac to moze na treningu, gramt po prostu slabo."

Co? :D Daje mu to, że organizm się przyzwyczaja do wysiłku, że szybciej formę złapie, że mniejsza sansa na kontuzje jeśli zagra np 90 min z Newcastle, ale pewnie nie zagra aż tylu. To był dla niego mecz sparingowy, zwłaszcza po golu Eze.

Komentowany temat: Port Vale - Arsenal: składy 24.09.2025, 22:23

@Barney napisał: "Nie no pewnie zawsze jakies wytłumaczenie masz dla Artety. Naszej gry nie da sie ogladac ,zebysmy my jeszcze mieli jakies zabojcze kontry ,ale nie."
No ale przecież już przed meczem było oczywiste, że jeśli Saka wejdzie to po to żeby sobie na czilku minuty złapać przec Newcastle.

Komentowany temat: Port Vale - Arsenal: składy 24.09.2025, 22:21

@Barney napisał: "Saka gowno zrobil z takimi nedznymi rywalami

Idzcie w pyry z tym artea to zwykly nieudacznik"

Bo on tu nie wszedł wygrywać mecz, tylko trochę pobiegać.

Komentowany temat: Port Vale - Arsenal: składy 24.09.2025, 22:12

@Szogun napisał: "Nie mogę się doczekać. Byle bez rozgrzewki i ochraniaczy. Jak na podwórku."
Nie no, to by było nieodpowiedzialne.

Komentowany temat: Port Vale - Arsenal: składy 24.09.2025, 22:11

@Placio napisał: "W czym Saka z końcówki poprzedniego sezonu jest lepszy od tego co pokazał Madueke w ostatnich spotkaniach? W liczbach? Owszem, gra w obronie, drybling, wygrane pojedynki to wszystko jest na korzyść Noniego. Oczywiście dużo mu jeszcze brakuje do Bukayo pod względem całości natomiast w obecnych "formach" nie ma sensu mu umniejszać."
Widocznie Ciebie zadowala "robienie wiatru", ja doceniam konkretne rzeczy. Saka ma niesamowity wpływ na zespół i dowozi liczby.

Komentowany temat: Port Vale - Arsenal: składy 24.09.2025, 22:10

@Szogun napisał: "Wystawiamy Sake na taki mecz..Tak dawaj jeszcze Ricea i Timbera."
Być może wejdą, cierpliwości.

Komentowany temat: Port Vale - Arsenal: składy 24.09.2025, 22:10

@Dziadyga napisał: "Odegard i Kai to najlepsi gracze? Ode powinien od dawna ławeczkę grzać,bo tylko przeszkadza,a Kai jak Kai,może jakaś główkę by strzelił po wcześniej wspomnianej setnej wrzutce w pole karne.."
Z tych co są zgrani tak, Kai to nasz najlepszy środkowy napastnik w ostatnich sezonach, Odegaard to nasz najlepszy pomocnik w ostatnich sezonach.

Komentowany temat: Port Vale - Arsenal: składy 24.09.2025, 22:08

@Placio napisał: "Po tym co widzieliśmy to Madueke nie był gorszy od Saki"
Jest i to o wiele, ale gra nieźle, z tym że nie jest zgrany, ani jednej asysty, ani jednego gola. @Placio napisał: "Eze również pokazuje, że ma przede wszystkim więcej do zaoferowania w ofensywie niż Ode. Jedynie Havertza brakuje."
Eze jest świetny, ale też gra zachowawczo, ale jak ma grać jak on z większością pierwszy raz gra.

Komentowany temat: Port Vale - Arsenal: składy 24.09.2025, 22:07

Martinelli się wystraszył bramkarza, mógł piłkę odbić do boku ale postanowił oddać bramkarzowi.

Komentowany temat: Port Vale - Arsenal: składy 24.09.2025, 22:06

Skład niezgrany = skład grający zachowawczo

Komentowany temat: Port Vale - Arsenal: składy 24.09.2025, 22:05

@Dziadyga napisał: "A z najlepszymi obecnie to samo,więc to nie przypadek."
A ile Saka grał we wrześniu? Ile grał Havertz i Odegaard?

Komentowany temat: Port Vale - Arsenal: składy 24.09.2025, 22:01

@Dziadyga napisał: "Ale znowu będziemy dyskutować przez kolejny dzień jak napisze,że co to za ewolucja? Jest regres gry i pomysłów i nie pisz mi o tym 2 miejscu i półfinale LM,bo Ja wspominam co innego."
Ale, że bez najlepszych piłkarzy graliśmy w zeszłym sezonie gorzej? Hmm... dziwne...

Komentowany temat: Port Vale - Arsenal: składy 24.09.2025, 22:01

@alexis1908 napisał: "zagrał 18 razy po 90 minut we wszystkich rozgrywkach tych wejść na kilka kilka kilkadziesiat minutut było 16 reszta po 60 + minut i ty mówisz że on nie zgrany jest ?"
A teraz sobie zerknij ile z tych meczów jako CM

Komentowany temat: Port Vale - Arsenal: składy 24.09.2025, 21:59

Mógłby Gyokeres już w połowie wejść, Merino i tak za wiele pewnie nie wniesie do gry, w najgorszym wypadku będzie tak samo a chociaż się Gyo trochę pościga.

Komentowany temat: Port Vale - Arsenal: składy 24.09.2025, 21:58

@vitold napisał: "Gyokeres zawsze dobrze wygląda. Widziałeś go bez koszulki?"
Widziałem, ma tam tatuaż "Wataru Endo is my owner", smutna sprawa :P

Komentowany temat: Port Vale - Arsenal: składy 24.09.2025, 21:56

@vitold napisał: "Jak Garbaty? Coś tam się garbi? Ślepy? Czar prysł po wejściach smoka?"
Nieźle wygląda jak na siebie, rywal tak słaby, że może i Gyokeres będzie dobrze wyglądał jak wejdzie na boisko.

Komentowany temat: Port Vale - Arsenal: składy 24.09.2025, 21:56

@Dziadyga napisał: "Nie no,to trener ciągle szuka jak grać,bo powiedzmy przez pierwszy rok mógł nie wiedzieć,wdrażać nowości."
Chłopie, na najwyższym poziomie co roku musisz wdrażać nowości inaczej przepadłeś. Przecież inne zespoły uczą się twoich zachowań na bieżąco, jakbyśmy się nie rozwijali to byśmy mieli problem z wygraniem meczu ze średniakiem.

Komentowany temat: Port Vale - Arsenal: składy 24.09.2025, 21:54

@Placio napisał: "Tyle rzeczy jest robionych, tyle zmian a od 2 lat ich nie widać. O ile z tyłu wyglądamy dobrze tak środek i atak nie funkcjonuje. Wszystkie piłki rozrzucamy od 2-3 lat na boki i tam próbujemy skrzydłowymi coś zrobić. Tak cały czas wygląda nasza gra. Zero gry środkiem, zero wymiany podań, wbiegnięcia. Oczywiście jakby tego było mało to jeszcze naszą grę zaczęlismy opierać na fizyczności i stałych fragmentach. Mając taką kadrę i taki skład oczekuje się czegoś więcej niż grania każdej piłki do tyłu i pragmatyzmu z 3 ligowcem."
Z Havertzem na boisku to wygląda trochę lepiej, ale niestety nasz najlepszy środkowy napastnik jeszcze 2 miesiące pewnie poza grą będzie.

Komentowany temat: Port Vale - Arsenal: składy 24.09.2025, 21:53

@alexis1908 napisał: "jak zagrał np 80 minut albo 70 to rozumiem nie liczysz do pełnych tylko do wejść na końcówki tak ?"
Tak nie liczę tylko tych co grał po 20~ albo mniej minut, nie grał za dużo mimo ważnej roli pod koniec sezonu. W lidze grał średnio 58 minut, ale generalnie nie jest to zawodnik na pierwszy skład Arsenalu, on będzie długoterminowo u nas rezerwowym, obecnie gra z przymusu.

Komentowany temat: Port Vale - Arsenal: składy 24.09.2025, 21:50

@Dziadyga napisał: "Trener 6 lat a Ja tu czytam,że połowę rzeczy trzeba jeszcze poprawić.Wiec beka z Mikela."
Beka z Ciebie, że oglądasz Arsenal od tylu lat a nie rozumiesz co się dzieje. Co sezon nie dość, że nowi zawodnicy to dodatkowo nowe rzeczy są wprowadzane do taktyki których zawodnicy muszą się nauczyć. A ty piszesz jakby praca trenera to była jak praca wuefisty w podstawówce "macie piłkę i grajcie" xd

Jakby Arsenal niczego nie zmieniał co sezon to by dosłownie skazał się na klęskę.

Komentowany temat: Port Vale - Arsenal: składy 24.09.2025, 21:48

Saka z 15 min jeszcze i do bazy, najnudniejszy mecz w sezonie, ale można się było tego spodziewać.

Komentowany temat: Port Vale - Arsenal: składy 24.09.2025, 21:47

@Szogun napisał: "Tak bo oni niczym pochwalic się nie mogą. Szczególnie Slot po pierwszym sezonie."
No ale mówimy chyba teraz o wdrożeniu nowych zawodników i o tym jak wygląda gra ofensywna na początku sezonu a nie o tym czy coś wygrali, tak? Grają podobny beton co Arsenal, widocznie ich myśl szkoleniowa niedostatecznie ewoluuje żeby pociągnąć zespół dalej idąc za Twoim wnioskiem.

Komentowany temat: Port Vale - Arsenal: składy 24.09.2025, 21:42

@Szogun napisał: "Tak to widać po innych drużynach ile trzeba się wdrażac i po niektórych zawodnikach Arsenalu. To są zawodnicy którzy rozumieją jak się gra w piłkę i nie robią tego pierwszy raz. Widocznie myśl szkoleniowa Artety nie ewoluuje na tyle żeby pociągnąć ten zespół dalej."
No to Slot też do zmiany, Guardiola w sumie też, tylko kto za nich?

Komentowany temat: Port Vale - Arsenal: składy 24.09.2025, 21:42

@alexis1908 napisał: "co ? Merino zagrał kilkanaście meczy w tamtym sezonie ?"
Takich gdzie nie wchodził w końcówce tak.

Komentowany temat: Port Vale - Arsenal: składy 24.09.2025, 21:39

@pioafc napisał: "Więcej! Nie chodzili na zajęcia xD"
A to gagatki!

Komentowany temat: Port Vale - Arsenal: składy 24.09.2025, 21:37

@Szogun napisał: "Schematy były opanowane już kilka sezonów temu."
To widocznie Eze, Zubimendi, norgaard, Gyokeres itp się za mało kilka lat temu przykładali podczas treningu z piłkarzami Arsenalu.

Komentowany temat: Port Vale - Arsenal: składy 24.09.2025, 21:29

Trochę się wzajemnie niewidzą* xd

Komentowany temat: Port Vale - Arsenal: składy 24.09.2025, 21:28

@Szogun napisał: "Nawet z taką drużyną brakuje płynności i pomysłu na kreowanie akcji."
Bo to nie jest kwestia jakości zawodników, widać że jeszcze nie wupracowaliy sobie schematów. Atakują chaotycznie, trochę się wzajemnie nienawidzą.

Komentowany temat: Port Vale - Arsenal: składy 24.09.2025, 21:25

Merino jest najmniej zgrany z zespołem z piłkarzy którzy ostatnio regularnie grają, on w zeszłym sezonie głównie w ataku biegał a to i tak tylko kilka -kilkanascie meczów bylo

Komentowany temat: Port Vale - Arsenal: składy 24.09.2025, 21:25

@Pikinier napisał: "Nie mam możliwości oglądania meczu, ale jedno mnie ciekawi. Jak się prezentuje "Krystian Nargl"?"
Arsenal ma taką przewagę że każdy się świetnie prezentuje.

Komentowany temat: Port Vale - Arsenal: składy 24.09.2025, 21:21

Bardzo mało ruchów wymuszających podania w pole karnym robimy

Komentowany temat: Port Vale - Arsenal: składy 24.09.2025, 21:20

@Mickeylo napisał: "A idź pan w ciul z takim oglądaniem, wszędzie mi tnie.."
A mi na telewizjadzie działa jakbym na tv ogladal

Komentowany temat: Port Vale - Arsenal: składy 24.09.2025, 21:10

@sebastix11 napisał: "Skelly asysta"
Wydaje się że nie dotknął pilki

Komentowany temat: Port Vale - Arsenal: składy 24.09.2025, 21:09

Chyba Martinelli asysta

Komentowany temat: Port Vale - Arsenal: składy 24.09.2025, 21:03

@darek250s napisał: "Nawet 5 min może grać w tym meczu i nabawić się kontuzji. Powinien nie powąchać murawy jak Salah i tak sądzę, że dalibyśmy radę."
Wiadomo że damy radę, on tu nie gra żeby zapewnić zwycięstwo a żeby zapewnić sobie minuty gry by szybciej do formy dojść.

Komentowany temat: Port Vale - Arsenal: składy 24.09.2025, 21:02

Jeszcze trochę i ludzie będą płakać że Saka w sparingach przedsezonowych gra i go zajada zanim sezon się zacznie

Komentowany temat: Port Vale - Arsenal: składy 24.09.2025, 20:59

Dziewczyny uspokójcie się, Saka w tym miesiącu rozegrał 45 minut, to zajechanie dzieje się tylko w waszych głowach.

Komentowany temat: Martinelli ratuje Arsenal w starciu z Manchesterem City 24.09.2025, 20:56

Ale z wami wasze dziewuchy muszą mieć trudno, jesteście prawdziwe drama queen.

Komentowany temat: Martinelli ratuje Arsenal w starciu z Manchesterem City 24.09.2025, 20:56

@alexis1908 napisał: "nie uważam że z NU powinien wejść z ławki tak jak wszedł z city , dzisiaj też se mógł wejść na ostatnie 20 minut a nie wychodzi w podstawowym na amatorów w nic nie ważnym meczu , ja wiem że ty starasz się być najmądrzejszym ale z takim betonem jak ty się nie spotkałem się na tej stronie ."
A czemu nieważnym meczu, po pierwsze to super mecz dla niego żeby złapać rytm i powoli przyzwyczajać się do większej ilości minut, po drugie dzięki temu Dowman sobie więcej pogra jeśli będziemy grali w pucharze, mamy bardzo szeroki skład, nie panikuj.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady