Komentarze użytkownika Marzag
Znaleziono 48963 komentarzy użytkownika Marzag.
Pokazuję stronę 31 z 1225 (komentarze od 1201 do 1240):
@vitold napisał: "powinien dać mi jakieś wyróżnienie w nicku za obroty na stronie i ilość komentarzy xDD"
Chłopie, ty się zastanów, ty oszukałeś 40 milionów Polaków.
@Tomi7 napisał: "No nie. To jest cena (150) za zawodnika ofensywnego. Za GK też 150? Zresztą, każdy ma swoją wycenę."
Ja nie widze powodu dla ktorego zawodnik ofensywny mialby byc drozszy od defensywnego. Obaj są tak samo potrzebni w zespole. Zwłaszcza że dziś obrońca nie ogranicza się do wybijania piłek byle dalej.
@jumanji napisał: "Wszystkie karty trzyma nasz klub. Jeśli ktoś chciałby kupić Salibę np. w przyszłym okienku to musiałby sypnąć pokaźną kwotę, żeby można było w ogóle o tym myśleć. Np. 150 mln euro"
To nie jest zaporowa cena, to normalna atrakcyjna cena za piłkarza który jest uznawany za najlepszego na swojej pozycji w tak młodym wieku.
@Tomi7 napisał: "nie, jak dla mnie może grać tu jeszcze 10 lat i zostać legendą."
Więc co nas obchodzi jaka cena będzie atrakcyjna dla potencjalnych kupców? :P
@Tomi7 napisał: "To ile za Salibę? 150? 200? I kupiłbyś go za tyle?"
A nam zależy na tym by ktoś go kupił?
Okonkwo bohaterem Wrexham, Nottingham odpada z pucharu
okonkwo bardzo ladnie karnego obronil
https://www.youtube.com/watch?v=2lrqxA_b1HE
karne tu leca jak cos
@alexis1908 napisał: "ja osobiście co do Saliby to miałem pewność że on przedłuży kontrakt od samego początku on za bardzo żyje tym klubem nawet jestem skłonny uwierzyć że on tu będzie do końca kariery a nawet jeśli nie to na pewno te najlepsze lata ;) co do Saki mam przeczucie że on kiedyś w Madrycie wyląduje oby mylne. Ale narazie tak jak Damper napisał jest się z czego cieszyc i powinna być zmiana głównego Newsa na tą informację ;)"
Moim zdaniem dopóki tu Arteta będzie i wszystko będzie iść w tym kierunku w którym idzie to żaden piłkarz kluczowy nie pomyśli o odejściu.
@alexis1908 napisał: "ktoś napisał że w przyszłym ? XD"
Nie chce skłamać, zazwyczaj jak takie dyrdymały są pisane zbiorowo to sobie po prostu wychodze ze stronki bo tam nie ma miejsca na rozmowe o argumentach, są czyste emocje, ale wydawało mi się że ludzie tu rozmawiali o tym, że jeśli nic nie wygramy to Saliba a za nim inni piłkarze będą odchodzić do innych zespołów.
@Damper napisał: "Dzisiaj tematem nr 1 powinna być tak naprawdę wiadomość o uzgodnieniu nowego kontraktu Bukayo. Jeszcze kilka miesięcy-rok temu były tutaj powszechne obawy, że zespół się rozpadnie, że Saliba i Saka mogą nie przedłużyć umów. Obaj wiążą swoją przyszłość z Arsenalem, ale kibice złapali już taką odklejkę, że o wiele bardziej przeżywają remis z mistrzem kraju w drodze po nasz tytuł, niż wiadomości, które tak naprawdę definiują przyszłość Arsenalu."
Panie, Tym co myśleli że zespół się wyprzeda w poprzednim okienku albo w przyszłym ten kontrakt Saki niczego nie zmienia :P Dalej niektórzy będą mówić że Saka odejdzie do Realu w przyszłe okienko.
@alexis1908 napisał: "Odegard ważniejszy od Gabriela czy Saliby oj polemizował bym z tą teorią ;)"
Oni są ważni oczywiście również, ale to nie oni mają wpływ na styl i sposób gry.
@alexis1908 napisał: "być może ja mu jednak zaufam że bramki przyjdą ;) i nie zdziwię się jak to Ode powędruje na ławkę kosztem Kaia po jego powrocie ;)"
masz bujną wyobraźnie, ja osobiście wątpię żeby Arteta swojego najważniejszego zawodnika po Declanie i Sace sadzał na ławce kosztem Gyokeresa czy Havertza.
@alexis1908 napisał: "Jorginho nie wiem co tu robi bo on jak grał to dojeżdżał akurat ostatni sezon miał słabszy bo już motorycznie i fizycznie nie dawał rady chyba każdy się zgodzi że Jorgi wywiązywał się z tego co miał robić bez zarzutów"
No właśnie to co napisałeś, bo końcówki swojej tutaj nie miał takiej dobrej, a mimo to grał i kilka razy głupio tracil piłkę po czym dostawał pochwały za fenomenalny mecz.
Arteta nigdy publicznie nie skrytykuje piłkarza swojego. Zawsze będzie mówił że są niesamowici, żeby to dziennikarze czuli się idiotami którzy czegoś nie dostrzegają i żeby już nie drążyli. A wszelkie uwagi kieruje osobiście do zawodników.
@Elastico07 napisał: "to zalezy od tego co sie wydarzy pomiędzy"
No więc czy ten jeden gol zapewni nam mistrzostwo czy może wszystko od meczu w pierwszej kolejce do meczu po którym matematycznie będziemy mistrzami?
Moim zdaniem każdy mecz jest tak samo ważny i jeśli nie strzelimy gola w jednym meczu, to znaczy że jeśli chcemy wygrać to i tak te punkty trzeba będzie zyskać w innym meczu. Więc im mniej będziemy mieć meczów w których jeden z piłkarzy przeszkadza drużynie w osiąganiu dobrego rezultatu tym lepiej.
@alexis1908 napisał: "i co tu robi Martinelli który nadal wychodzi często w podstawie ? XD"
6 razy na 16 występów w premier league, wydaje mi się że to nie tak często.
Mam na myśli czas gdy grał źle, irytował ludzi, nie był w stanie ani przejść żadnego rywala ani dośrodkować a i tak grał regularnie. @alexis1908 napisał: "przypadki jak przebudowywał kadrę bardzo ciekawe xD"
O każdym z tych piłkarzy mówił, że wykonują świetną robotę gdy go pytano.
@alexis1908 napisał: "spoko a spotkałeś się kiedyś z tym żeby Arteta wystawiał zawodnika który nie spełnia jego oczekiwań ? Bo ja nie pamiętam takich sytuacji"
Holding, Zinczenko, Nketiah, Martinelli, Luiz, Mustafi, Jorginho, Ozil
tak na szybko
@damianARSENAL napisał: "Jeszcze będzie tak, że Gyo nie strzela przez cały sezon a zrobi to w ostatniej kolejce zapewniając nam tytuł. I potem będzie, że warto było dać te 70 melonów"
A jakby Merino strzełił wczoraj z Liverpoolem to by bardziej zapewnił tytuł niż szósty gol z karnego Gyokeresa w ostatniej kolejce czy mniej?
@coooyg11 napisał: "no jest słaby i nic z tym nie zrobimy, ale jak już rozmawiamy, czemu taki sam los nie spotyka Eze?"
Bo nie gra, i jednak się znacznie lepiej prezentował gdy grał.
@darek250s napisał: "Tutaj się sraja o tego Gyokeresa, a Saka dalej ma mniej goli niż Szwed."
Dokładnie i niby taki Raya dobry, a Gyokeres słaby a Raya ani jednego gola w tym sezonie nie strzelił a Gyokeres aż 5 w lidze ma.
@vitold napisał: "Arteta i Arsenal są zadowoleni z Gyokeresa, bo to w końcu po jego transferze prawdopodobnie wygramy mistrzostwo Anglii, a te wszystkie dyskusje są bezsensowne."
I od teraz jeśli jakiś zawodnik strzeli więcej niż 3 gole z gry w sezonie to będzie lądował na trybunach.
@coooyg11 napisał: "gra fatalnie i ja tego nie podważam, ale mamy pierwsze miejsce z 6 pkt przewagą, punktujemy na poziomie +/- 90 pkt chcąc nie chcąc z NIM w składzie idzie nam naprawdę dobrze."
Ale to nie jest nam zagwarantowane, my te punkty będziemy musieli sobie wywalczyć, a z takim piłkarzem na boisku to może nie być takie oczywiste. @coooyg11 napisał: "Nie uważam, że utożsamiając się z danym klubem jakikolwiek zawodnik zasługuje na takie traktowanie.
Z resztą co tu dużo szukać, Havertz na początku był równie ******, Madueke życzyli śmierci, jeden i drugi zaczął dobrze wyglądać to od razu pucowana dupa.
Nie tak to powinno wyglądać…
Krytyka jest okej, jednak fanatyzm jest już chorobą"
No ale chyba tu nikt nie życzy nikomu śmierci, a jedynie w czasem ostrych slowach ocenianie są jego piłkarskie cechy.
@alexis1908 napisał: "@coooyg11: łechta lechta niektórzy to się nawet cieszą że na ten moment nie daję rady bo jedni chcieli Sesko inni Isaka ;)"
Serio ktoś się tu cieszył, że Gyokeres słabo grał? To już raczej jest problem niekoniecznie związany z piłką nożną.
Jakby Norgaard grał a Rice albo Zubimendi by siedział na ławce a Norgaard by nie robił nic innego niż podania do najbliższych to też by ludzie tracili do niego cierpliwość mimo że to wydaje się bardzo sympatyczny facet.
@coooyg11 napisał: "coooyg11komentarzy: 461209.01.2026, 20:230
To, że Gyo jest na razie floopem jest niepodważalne, jednak to jaka jest na niego nagonka to jakaś abstrakcja.
Nie wiem tak szczerze, łechta Wam to ego jak przez 24/7 jedziecie z chłopem czy jak to wygląda?
W tym momencie jest już mowa o hejcie, facet jest jeb*** wszędzie, a jest po prostu piłkarzem który okazuje się na dzień dzisiejszy za słaby.
Chore jest to gdzie to wszystko zmierza"
Kibice są sfrustrowani, myślę, że jakby siadł na ławkę albo na trybuny to nikt by na niego nie narzekał. Ale tu ludzie wiedzą, że mamy lepszego napastnika niż on na ławce w postaci Merino ale ten nie gra bo Gyokeres blokuje mu miejsce i bardzo źle wygląda na boisku.
Tak naprawdę to wina Artety, chyba że Merino ma jakąś mikrokontuzje o której nie wiemy.
Arteta po prostu nie powinien wystawiać Gyokeresa.
A że ludzie narzekają na niego to się bierze z kilku powodów:
1. Gra fatalnie a mimo to gra w podstawie w każdym meczu
2. Ludzie tu zakrzywiają rzeczywistość doszukując się cudownych zagrań w odegraniu na 5 metrów albo w tym że kilku zawodników się wokół niego zgromadziło w panice przy stracie piłki w okolicach pola karnego
3. Ludzie z jakiegoś powodu uważają że w zemście za krytykę Gyokeresa trzeba zacząć krytykować innych naszych piłkarzy którzy są dla niego konkurencją - i wtedy zazwyczaj rodzi się dyskusja
4. Straciliśmy punkty w meczu w którym przeciwnik nawet nie miał zamiaru wygrać ani przez chwilę.
@Tomi7 napisał: "Zwolniony z pressingu?! U Artety? To możliwe?
Może i się nie znam, ale ja uważam, że w dzisiejszym futbolu powinno 11 bronić i 11 atakować. Nie chcę tu żadnego zawodnika zwolnionego z pressingu i gry obronnej."
Myślę że z taką jakością jaką miał Messi miałby na to pozwolenie i byśmy dostosowali pod niego taktykę. To jest piłkarz który potrafił robić coś z niczego. On by mógł sprawić, że byśmy mieli znacznie łatwiej z niskimi blokami, i byśmy znacznie szybciej strzelali pierwszą bramkę co by nam pozwalało kontrolować dużo łatwiej spotkania i tracić mniej sił.
@Tomi7 napisał: "Do gry wprowadzić Havertza, a latem spróbować oddać komuś Gyo za... 20 baniek? Tylko znowu... Kogo kupić?"
Zakładam że ogarnięci scouci znają nazwiska którymi my się nie interesujemy jako kibice a byliby w stanie nieźle się wpasować w zespół albo rozwinąć się do takiego poziomu (gdy Ode przychodził to też był talentem a nie gotowym piłkarzem)
@Tomi7 napisał: "Nawet nie musiałby zapominać. Wystarczyłoby, że popracuje w pressingu i już nie miałby sił na drybling ;]"
ktoś taki jak Messi byłby pewnie zwolniony z pressingu, mu wystarczyło piłkę podać i już miało się pewność że z tego groźna akcja będzie albo gol po ośmieszeniu 3 piłkarzy próbujących zabrać mu piłkę
@titi_henry napisał: "Tu się nieco różnimy. Zgadzam się z tym, że Gyo gra kiepsko, natomiast jeśli Arteta zamierza nim grać to musi próbować go zbudować."
Kompromitowanie się co spotkanie też nie musi wcale działać budująco dla psychiki, czasem warto się schować w cieniu, uświadomić sobie, że ten sezon być może już nie będzie do uratowania pod względem statystyk indywidualnych i zrobić wszystko by lepiej wyglądać pod koniec sezonu/w następnym sezonie.
@Tomi7 napisał: "Ale ja nie chcę tylko zmiany na plus, ja chcę zmiany na dobre. Sofy, ale na Merino na 9 też nie mogę patrzeć. W sensie w pojedynczym meczu awaryjnie ok, ale kilka meczów pod rząd, mocno mnie już to męczy. Oczywiście nie aż tak jak Szwed, ale tu wracamy to początku mojej wypowiedzi"
No to sorry, ale w zimę nikogo nie kupimy i następne transfery dopiero latem i nic nie poradzisz ale będziemy grać tylko tym co mamy.
16 godzin i 51 minut sterczenia na boisku bez strzelenia bramki z gry*
@titi_henry napisał: "Trochę nie chce mi się wchodzić w ten typ rozmowy :)"
No okej, moim zdaniem, jeśli zawodnik od września nie strzelił gola z gry w lidze (1011 minut gry minęło od tego czasu czyli 16 godzin i 51 minut sterczenia na boisku strzelenia bramki z gry).
To myślę, że zablokowanie się przez brak pewności siebie mu już bardziej nie grozi.
@titi_henry napisał: "Problem w tym, że jak postawisz na Merino to pokażesz napastnikom jak bardzo mizerni są i zniszczysz resztkę ich pewności siebie."
I co się wtedy stanie, Gyokeres przestanie strzelać gole?
@Numer10 napisał: "jak wróci to myślę że też wcale nie będzie dobrze wyglądał po tej kontuzji."
Nie musi, i tak zrobi lepsze wrażenie niż Gyo.
@Tomi7 napisał: "Czyli koledze wystarczy Merino? ;]
Wyobraźcie sobie, że mamy na szpicy kogoś takiego jak Kane... 3 mistrzostwa pod rząd, potrójna korona, ależ się rozmarzyłem... Bo jak poogladasz trochę Havertza, przypomnisz sobie, że jednak potrzebujemy "zbawienia" ;]"
Merino wystarczy by była widoczna zmiana na plus i by zespołowi się lepiej grało. Wiadomo, że najlepiej byłoby mieć prime Henrego.
@Numer10 napisał: "Obejrzałem sobie skrót Arsenal vs City z poprzedniego sezonu i tam jest Havertz w całej okazałości. Można sobie porównać ruch bez piłki Niemca i Gyokeresa bo to jest przepaść jeśli chodzi o aktywność. Jest zmarnowana setka po błędzie bramkarza po której całe kanonierzy.com gmwyrzucalo go z klubu. Jest bramka Haalanda po której całe kanonierzy.com kupowało nowego napastnika. I jest bramka na 4:1 gdzie nadążył za Martinellim, obiegł go na prawą i strzelił pięknie po długim słupku.
Ajj, wróć piękny Niemcu"
Jak wróci to ludzie będą w szoku jak dobrze gra, nie dlatego że będzie lepszy niż ostatnio, ale dlatego że okno overtona co do oczekiwań w stosunku do napasnika Gyokeres tak bardzo przesunął, że tu się ludzie dziś cieszą jak napastnik ma strzał w meczu albo jak ma jedno znaczące podanie podczas spotkania :P
@Fanatic napisał: "Jak ma Gyokeres strzelac jak np. w 41 min wychodzi na wolne pole i jakby Zubi mu dogral mialby prawdopodobnie sam na sam..."
Aż szkoda że zubi nie widzi meczu znad boiska jak kibice, tak to nie miał jak go zauważyć niestety.
@Mickeylo napisał: "Tutaj trochę nagiales rzeczywistość, w 1 sezonie strzelił aż 13 bramek w lidze i to by było na tyle z tych kilkunastu goli co sezon w lidze jak jest zdrowy."
To pewnie dlatego że grał 2 sezony, z czego w jednym tylko przez trochę ponad połowę był zdrowy i w 23 meczach ligowych strzelił tylko 9 goli, można oczywiście założyć że nie dałby rady strzelić 2 goli do końca sezonu (czyli w 15 meczów) jakby był zdrowy ale szanse są na to raczej bardzo małe
Być może widzę to inaczej niż Arsenal, LFC i United ale wydaje mi się że Gyokeres i Isak to miały być transfery na już, a Sesko to był transfer piłkarza który nieźle się pokazał w lidze niemieckiej z nadzieją że się jeszcze rozwinie.
Dlatego w przypadku Isaka i Gyokeresa jestem w stanie zrozumieć, czemu ktoś ich nazywa flopem, ale w przypadku Sesko moim zdaniem inne oczekiwania były.
@adamandium napisał: "Dziwnie gościu się z tobą rozmawia. Musisz być smutnym człowiekiem w życiu codziennym. Rzadko tu zaglądam, ale jak już jestem to ty zawsze musisz z kimś tutaj wojować."
no ale tak to już jest, że słowo ale sprawia że tylko co po nim jest napisane przedstawia właściwe intencje wypowiedzi.
A co do dziwności rozmawiania, to w sumie możesz mieć racje, ludzie zazwyczaj rzadko są konfrontowani z argumentami i rzadko ktoś podważa ich argumenty merytorycznie, zazwyczaj jest od razu wjazd ad personam(jak w przypadku twojej wypowiedzi) albo ludzie nie wchodzą w taką dyskusję. Więc jeśli ktoś wejdzie w dyskusje z chęcią merytorycznej rozmowy to można czuć się czasem dziwnie.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Tomi7 napisał: "No i gość umiał przyjąć piłkę..."
Inaczej się przyjmuje piłkę jak nikt ci nie przeszkadza i masz na to 2-3+ sekundy a inaczej jak musisz zrobić to w mniej niż sekundę i to często ze szturchającym Cie bo inaczej przeciwnik doskoczy i jest po akcji.
W portugalskiej Gyokeres nawet nie musiał się starać pod tym względem za bardzo a obrońcy tyle błędów robili że nawet jak źle się ustawiał w polu karnym to piłka czasem do niego trafiala