Komentarze użytkownika Marzag
Znaleziono 43568 komentarzy użytkownika Marzag.
Pokazuję stronę 328 z 1090 (komentarze od 13081 do 13120):
K4n0ni3R, może na ostatnie minuty z ławki wejdzie.
RIVALDO700, tylko nie ma co sobie ściemniać, Atletico to hiszpański odpowienik Borussi, silny zespół, ale to nie jest projekt drużyny która ma wygrywać trofea, to jest drużyna która promuje talenty i je sprzedaje za grube pieniądze, tak jak Borussia.
lays, jeśli Wenger nie będzie musiał, to go nie sprzeda, a przypuszczam że nie będzie musiał.
lays, z jednej borussi do drugiej borussi.
wolusxix, wolusxix tak mówił
Wenger sam powiedział że Khedira mu nie potrzebny, czemu dalej gadacie o jego transferze?
Dancer, jestem, na priv pisz.
Master10, IMO Arteta + Flamini = Brak pewności z tyłu + brak polotu z przodu, a Ramsey + Arteta/Flamini = Brak pewności z tyłu + Polot z przodu
adrian12543, ja bym posadził Wilshera i wstawił Oxa/Campbella(choć ten pewnie z ławki wejdzie)
Jak mi jutro nie wejdzie kupon, to ktoś z czołówki straci punkty(Arsenalu nie obstawiałem). Trzymajcie kciuki żebym jutro był tak samo biedny jak dzisiaj.
schnor25, Koeman ma za zadanie zrzucić świętych do championship albo jest głupszy od buta, nie wierze że człowiek myślący mógłby takie rzeczy robić.
pauleta19, doskonałym przykładem jest choćby fatalny sezon 13/14 Suareza :P
KingOfLoyal, wg moich obliczeń 20,4 km/s
mallen, jakby to się wydarzyło jeszcze przed sobotą to by było spore ułatwienie dla Arsenalu.
Adu, kaziu, myślę że nie jest aż tak próżny by szukać komentarzy o samym sobie w internetowych forach gdzie średnia wieku to jakieś 15-16 lat. Lepiej dla niego kupić jakąś poważną gazetę i poszukać jakiegoś rzetelnego komentarza bądź artykułu na temat swojej gry.
kaziu874, nie ma na to czasu, pewnie nawet nie wie jak wygląda strona główna tej strony.
Niuchacz3, obstawiam 83-84 max
thide, napewno by się nie obraził gdyby Wenger kazał mu pełnić rolę DMa, kwestia tego czy dałby tam radę.
thide, kto nie wyłoży ze swojej kieszeni? Pieniądze w klubie nie są chyba prywatną własnością, to chyba pieniądze całej spółki.
lays, Chelsea przez ostatnie lata straszyła Torresem, a mimo to nikt jej nie lekceważył. Za bardzo tu się demonizuje Girouda.
DawidAL, Że niby z Martinezem aka "Przegrywam rywalizację z ręcznikiem" będziemy w bramce z Besiktasem? ;o
DawidAL, myślałem, że się wkleiłeś w ten trend ;p
DawidAL, Wyników pracy Forsythe teraz nie uświadczysz, to jego praca ma działanie długoterminowe, każdy z zawodników pewnie dostaje odpowiednie zalecenia i efekty będzie można zobaczyć najwcześniej po kilku miesiącach.
O jak Rudzki będzie komentował to się będzie pewnie jarał.
ja myślę, że Arsenal wygra do 0, może być 1-0 będę zadowolony bardziej niż z 2-1.
Wenger go nie chce, więc kierunek jest tylko jeden.
Maciek, niestety nie :-/ 4 h się dziś z tym męczyłem, zmęczyłem się psychicznie. Jutro znów spróbuje.
pauleta, jak oni mieli w defensywie luiza który tylko mylił kolegów bo jest słaby strasznie to nie ma co się dziwić że tyle goli stracili, moim zdaniem on był ojcem tej porażki
kaziu874, ja myślę że jednak Bayern na handi wygra.
berc1k, do pada żadnego oprogramowania nie dostałem, a powinienem dostać? Oprogramowanie do adaptera zainstalowane, ściągnąłem najnowsze z ms.com
MaciekGooner, robiłem tak i Adapter szybko przestaje migać ale na padzie nic się nie zmienia.
berc1k, adapter kupiłem, wiem że ładowarka i adapter to 2 różne rzeczy.
Kurde, kupiłem bezprzewodowego pada do Xboxa żeby na kompie mieć pada, kupiłem adapter, zainstalowałem, podłączyłem, adapter ładnie śmiga, tylko mi nie chce się z padem skalibrować :| Cały czas miga, ktoś miał coś podobnego?
maciek987, nie biegnie bo wie że nie ma szans, a on nie jest z tych co robią coś na pokaz. Arteta mierzy siły na zamiary i wie że jak mu ktoś ucieka to lepiej go sfaulować w połowie boiska niż naiwnie gonić w nadziei że jakimś cudem go wyprzedzi i odbierze mu piłkę. Ewentualnie wraca powoli i ustawia się tak by obrońca po odbiorze mógł mu podać piłkę.
maciek987, Krychowiak dużo wcześniej zaczął biec sprintem, więc Ronaldo dopiero nabierał prędkości, a Krychowiak biegł już maksymalnie szybko.
Ja nie mogę się przekonać do Krychowiaka, nie gra źle, ale brakuje mi u niego odpowiedniego ustawiania się i sprytu w defensywie, no i może trochę prędkości.
"- Nigdy nie krzyczał na w przerwie między połowami. Dawał nam kilka minut na ochłonięcie, po czym konstruktywnie krytykował nas i to naprawdę pomagało. Wiedzieliśmy, kiedy był wściekły, ale nie był jak inni szkoleniowcy, którzy tracą cierpliwość - zakończył. "
O to to, a niektórzy myślą że jak ktoś potrafi nad sobą panować to znaczy że nie ma jaj. A jest wręcz przeciwnie.
RIVALDO700, Czuję wygraną Bayernu na sporym handicapie
MaciekGoooner, napewno będzie i tak lepiej niż rok temu bez DM, bo Campbell i Sanchez dużo dają w defensywie swoich drużyn. Ale mam nadzieję że Wenger jeszcze kogoś sprowadzi, jeśli nie to się zastanawiam czy Chambers nie zostanie powoli zmieniany na DM i nie będzie rotowany z Artetą, bo jest inteligentny, i bardzo dojrzały biorąc pod uwagę to ile on ma lat.
Arteta ma posłuch u drużyny bo jest bardzo inteligentny, myślę że w przyszłości mógłby zostać niezłym trenerem.




Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|---|---|---|---|---|
1. Liverpool | 33 | 24 | 7 | 2 | 79 |
2. Arsenal | 33 | 18 | 12 | 3 | 66 |
3. Manchester City | 34 | 18 | 7 | 9 | 61 |
4. Nottingham Forest | 33 | 18 | 6 | 9 | 60 |
5. Newcastle | 33 | 18 | 5 | 10 | 59 |
6. Chelsea | 33 | 16 | 9 | 8 | 57 |
7. Aston Villa | 34 | 16 | 9 | 9 | 57 |
8. Bournemouth | 33 | 13 | 10 | 10 | 49 |
9. Fulham | 33 | 13 | 9 | 11 | 48 |
10. Brighton | 33 | 12 | 12 | 9 | 48 |
11. Brentford | 33 | 13 | 7 | 13 | 46 |
12. Crystal Palace | 33 | 11 | 11 | 11 | 44 |
13. Everton | 33 | 8 | 14 | 11 | 38 |
14. Manchester United | 33 | 10 | 8 | 15 | 38 |
15. Wolves | 33 | 11 | 5 | 17 | 38 |
16. Tottenham | 33 | 11 | 4 | 18 | 37 |
17. West Ham | 33 | 9 | 9 | 15 | 36 |
18. Ipswich | 33 | 4 | 9 | 20 | 21 |
19. Leicester | 33 | 4 | 6 | 23 | 18 |
20. Southampton | 33 | 2 | 5 | 26 | 11 |
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|---|---|
Mohamed Salah | 27 | 18 |
A. Isak | 21 | 6 |
E. Haaland | 21 | 3 |
B. Mbeumo | 18 | 6 |
C. Wood | 18 | 3 |
Y. Wissa | 16 | 3 |
O. Watkins | 15 | 7 |
C. Palmer | 14 | 8 |
Matheus Cunha | 14 | 4 |
J. Mateta | 13 | 2 |
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Dominik11, Wenger mowil ze plotki laczace Khedire z Arsenalem sa nieprawdziwe bo on nie potrzebuje takiego gracza.