Komentarze użytkownika Marzag
Znaleziono 47959 komentarzy użytkownika Marzag.
Pokazuję stronę 380 z 1199 (komentarze od 15161 do 15200):
@Simao12: Zaproś ja gdzieś i zobacz jak się będzie gadało poza pracą. Jeśli tego nie zrobisz to sobie nie zawracaj nią głowy bo ktoś inny zrobi to przed Tobą i nawet jeśli teraz by chciała Cię bliżej poznać to wtedy już nie będzie to miało dla niej żadnego znaczenia.
Taka protekcjonalność jest szkodliwa, próbujesz obrócić w żart każda choć trochę ryzykowna sytuację. A być moze ona ma Cię za żartownisia co siebie z niej jaja robi non stop i nawet jakby chciała serio pojsc gdzieś z Tobą to nie jest pewna czy to nie jest kolejny żart - mimo że to nigdy nie były żarty.
@FabsFAN: widocznie twoja sprawa nie była tak ważna jak pilnowanie schodów.
@darek250s: może jakieś na koniec okienka będzie albo 2.
Skład Arsenalu na pierwszą kolejkę:
----------------------------Leno--------------------------------
Bellerin------Mari-------------Holding------Tierney
-------------------Xhaka-----------Partey------------------
Pepe-------------------Smith-Rowe--------------Auba
---------------------------Lacazette--------------------------
Teraz rozumiem, wzięli Guendouziego pod warunkiem że dostaną też Salibę. Przysługa za przysługę.
@Marcinafc93: cale szczęście że słabe źródło
@solszan: jego świetną gra znacząco przyczyniła się do wygrania pucharu Anglii przez Arsenal. Ja wiem że ciężko się pogodzić z tym że gra u nas gorszy bramkarz niż ten co odszedł ale takie są fakty, Martinez to lepszy bramkarz niż Leno i już to zdążył udowodnić. Zarówno w Arsenalu, Aston Villi i w reprezentacji Argentyny.
Śmiem twierdzić że z Leno w bramce Arsenal 2 lata temu nie wygrałby pucharu Anglii.
@solszan: być może nie widziałeś meczów Martineza zanim odszedł z Arsenalu. Grał świetnie, a drużyna korzystała nie dość że w obronie na jego interwencjsch, to tak świetnie wznawial grę że zaczynał mnóstwo kontr. Taki bramkarz to skarb.
@lordpat: może niż Ciebie :D psy mają mnóstwo bakterii na języku, ludzie bardziej uważają na to co wkładają do ust. Nie raz jak mnie pies polizal gdzieś to mi coś później tam wyskoczyło.
@ArsenalChampion: i ile znasz takich przypadków gdzie bramkarz wchodzi w miejsce zdrowego bramkarza z podstawy który gra poprawnie ponieważ na treningu zrobił wrażenie?
@ArsenalChampion: a jak się przebija do pierwszego składu będąc bramkarzem? Co to za kocopoly?
@Rafson95: Zaliczył występy z najwyższej półki, jednak musimy podejmować odpowiednie decyzje pod kątem rynku. Nie mogłem mu też zagwarantować, że będzie numerem jeden.
Jak interpretujesz ten fragment? Przede wszystkim pieniążki a po drugie nie ma gwarancji pierwszego składu ale to takie gadanie po fakcie. Bo wiadomo że nie powie że chciał by był pierwszym bramkarzem skoro go tu nie ma a jego ówczesny konkurent został w klubie i jest pierwszym bramkarzem.
@Rafson95: Rewolucji to się wszyscy ArtetaOUTowcy domagają, a w rzeczywistości jest ewolucja która wymaga właśnie cierpliwości której Ty nie masz a o której napisał SemperFidelis
@Rafson95: w analogicznej sytuacji Szczęsny został pierwszym bramkarzem w Arsenalu. Gdyby nie trzeba bylo go sprzedawać to pewnie grałby jako nr 1.
@losnumeros: I kiedy Arsenal ma dostać pieniądze ze sprzedaży? Po zamknięciu okienka? Arsenal musiał kogoś sprzedać żeby kogoś kupić, decyzja była podjęta zanim sezon się zaczął. Leno nie mogli sprzedać bo to by spowodowało brak poczucia stabilności wśród piłkarzy skoro Leno wypadł przez kontuzje i jest z miejsca sprzedany. Martinez został ofiarą małego budżetu klubu.
@GenzoArs: co do wprowadzania piłki do gry to Martinez jest chyba najlepszy w lidze pod tym względem, Arsenal robił kontry po jego podaniach, niektóre kończyły się golami. Od niego zaczynało się wiele akcji, Leno jest daaaaaaleko w tyle pod tym względem.
@Dziadyga napisał: "A wiec sie zapytam,dlaczego to był własnie jego ostatni okres w Arsenalu? Jak własnie pokazał,że moze wskoczyć na nr 1.I nie,nie widze tego co zaraz ktos bedzie chciał wspomnieć,że Arteta widział jako nr 1 Leno,bo to tylko własnie pokazuje,że Arti stawia na nazwiska i zasługi(choc własnie jakie zasługi ma ten cały Leno w Ars hm..to nie Ramos przeciez czy Messi Barcelonski)."
Myślę że to raczej było dlatego że Arteta musiał kogoś sprzedać, Martinez spadł mu z nieba. Leno był od dawna pierwszym bramkarzem, jakby został sprzedany to reszta graczy by mogła utracić poczucie stabilności, bo by to wyglądało tak jak wystarczy mieć kontuzje i trener nie będzie miał problemu żeby się Ciebie pozbyć. Myślę, że gdyby Arsenal nie musiał nikogo sprzedawać to Martinez by został i dziś byłby pierwszym bramkarzem.
@erykgunner: nice one :D
O, widzę że wiadomości z bracketow nie są wyświetlane na stronce, ciekawe co można dzięki temu zrobic
@kaziu874:
Arteta: macie tu piłkę, pograjcie sobie.
@Rynkos7 napisał: "Jeżeli ktoś się tak podnieca tym Martinezem, jaki on nie był super, że lepszy od Leno, że od Cecha itd. to to samo co powiedzieć "cześć, kibicuje Arsenalowi od roku""
Argument w stylu "kto ma palec w budce ten mądry, a kto nie to głupek".
Nie wiem czy ktoś się podnieca Martinezem ale mi osobiście szkoda że odszedł z Arsenalu najlepszy w tamtym okresie bramkarz.
Sytuacja z Leno i z Maetinezem jest trochę taka jakby Z powodu braku pieniędzy trzeba sprzedać jednego skrzydłowego i z racji tego że Pepe ma większe nazwisko to sprzedany zostałby Saka.
Pewnie jakby Arsenal nie miał tak lichego budżetu na transfery to Martinez by został i nie oddałby miejsca w podstawowym składzie ale niestety realia są jakie są i żeby kogoś kupić Arsenal musi kogoś sprzedac.
@Simpllemann: no jak siedział na ławce to raczej nic nie zrobił bo nie miał okazji.
@thegunner4life: Żadnej bo to był scam. Sędzia chciał wyrzucić Van Persiego i sobie znalazł powód który jest niezgodny z duchem gry ale zgodny z zasadami.
@Dominik11: lokonga to duży talent, jeśli się dobrze będzie czuł w Anglii to moim zdaniem to jest niezły transfer.
@Dominik11: w tym okienku jakby 2 do srodka pola przyszło to by już duża różnica była. Zapomnialem jeszcze o Martinellim, nieźle sie rozwijał gdy go omijały kontuzje.
@Paul77: to nie dziwne, wyobraź sobie że wygrałeś już w życiu wszystko, i nagle klub w którym o nic nie grasz i na bank nic nie wygrasz propoonuje Ci duże pieniądze. Idziesz tam i grasz sobie na pół gwizdka. Taka emeryturka w Londynie.
@Pitu88: jeśli w każdym klubie w którym był najlepszym obrońcom to myślę że u nas też może nieźle się spisywać
@triumphst666: też tak myślę, moim zdaniem z tego składu powinni zostać tylko: Partey, Saliba, Tierney, saka, Pepe, smith-rowe, Gabriel i do tego dobrać jakościowych piłkarzy. Przemeblowania za bardzo przyspieszyć nie można bo Arsenal to nie jest ani bogaty ani atrakcyjny klub więc nie stać nas na szastanie pieniędzmi.
@Paul77: nieważne kto by przyszedł i tak z tymi piłkarzami jakich mamy się wiele nie zdziała, więc mogliśmy albo żonglować trenerami i nie mieć stabilności albo postawić na osobę której zarząd i osoby w klubie znające się na piłce ufają i budować zespół wraz z jego doświadczeniem.
@thegunner4life: myślę, że w tym sezonie nie będzie top4 a i tak zostanie na ławce trenerskiej.
@XandeR: ale to że Arsenal nie szanuje fanów to wiadomo nie od dziś
@Paul77: ja go wolałem zamiast Emerego bo wiedziałem że to inteligentny trener a Emerego jeszcze z Valencii pamiętałem i w ogóle nie cenie Emerego. Arteta w przyszłości będzie świetnym trenerem. Uczy się na żywym organizmie i Arsenal na tym cierpi ale to jest inwestycja.
@XandeR: nom, tak jak myślałem, nie jesteś w stanie tego zrozumieć. Więc jeszcze conajmniej sezon nie będziesz rozumiał czemu Arteta dalej jest na ławce.
@XandeR: niepotrzebnie mierzysz go swoją miarą, Arteta doskonale wie jaki ma cel i z czym się to wiąże. Nie zniechęcą go jakieś krzyki ludzi co nie wiedzą nawet jaka on ma rolę w tej drużynie.
@Paul77: wystarczy że jest inteligentny, umie wyciągać wnioski, ma dużą wiedzę o pracy która wykonuje i predyspozycje do tego. Wtedy kwestia czasu jest to że będzie dobrze zarządzał zespołem.
@arsenallord: wystarczy że będą mówili że cenią go i że uważają że robi dobrą robotę, takie minimum. Ale dodają do tego że się bardzo pod nim rozwinęli, że się wiele od niego uczą itp itd.
@XandeR: ty po prostu nie rozumiesz po co został zatrudniony Arteta, być może nie jesteś w stanie tego przyswoić ale jeśli chce się szybko wrócić na szczyt to się nie bierze niedoświadczonego trenera tylko kogoś z topu i daje mu dużo pieniędzy. Arteta ma za zadanie zbudować zespół tak by za kilka sezonów zespół był ułożony i perspektywiczny.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@enrique: panie on tu na wakacje przyjechał, żeby się dorobić bez spinki że trzeba ciężko pracować.