Komentarze użytkownika Marzag

Znaleziono 49259 komentarzy użytkownika Marzag.
Pokazuję stronę 398 z 1232 (komentarze od 15881 do 15920):

Komentowany temat: VAR nie uratował Arsenalu, porażka z Evertonem 1-2 07.12.2021, 13:02

@arsenallord: i nie ma żadnej gwarancji że z innym trenerem z obecnym składem byłoby inaczej. To myślenie życzeniowe jeśli ktoś zakłada że napewno by uzdrowił leniwe gwiazdki nowy trener.

Komentowany temat: VAR nie uratował Arsenalu, porażka z Evertonem 1-2 07.12.2021, 12:57

@arsenallord: Ale nie zrobi bo do końca tego sezonu trenerem będzie Arteta.

Komentowany temat: VAR nie uratował Arsenalu, porażka z Evertonem 1-2 07.12.2021, 12:57

@dtdtdod napisał: "Tylko wiesz, że to sam Arteta nie chciał, żeby Xhaka odchodził i go namawiał do pozostania? Czyli po części jest to wina Hiszpana, że tak słaby zawodnik dalej jest w kadrze."
A ilu wtedy mieliśmy pomocników? Xhake, elnenego i Parteya kontuzjowanego? I ty z 2 środkowymi pomocnikami byś chciał przejść przez sezon? Xd

Komentowany temat: VAR nie uratował Arsenalu, porażka z Evertonem 1-2 07.12.2021, 12:26

@mikowhy napisał: "O co Auba miał pretensje do Gabriela po niestrzelonej secie w 97 minucie? Że mógł nie przepuszczać piłki i sam strzelać jak taki mądry? Xd"
Wkurzyl się że przez niego setkę zmarnował, jakby piłka nie dotarła do Auby to by nie zmarnował.

Komentowany temat: VAR nie uratował Arsenalu, porażka z Evertonem 1-2 07.12.2021, 11:42

@miki9971: bo na przestrzeni lat w klubie było podejmowanych wiele bardzo złych decyzji. Obecnie decyzje które są podejmowane są dobre, ale brakuje jakości. Kwestia czasu jak wrócimy do top4. A z racji tego że premier league finansowo uciekło reszcie świata, to prędzej czy później będzie tez mocny na arenie międzynarodowej

Komentowany temat: VAR nie uratował Arsenalu, porażka z Evertonem 1-2 07.12.2021, 11:37

Mi się wydaje że Auba przechodzi jakiś kryzys mentalny, wygląda jak człowiek który nie ma żadnej nadziei na nic. Jego twarz wyraża przerażenie i pustkę.

Komentowany temat: VAR nie uratował Arsenalu, porażka z Evertonem 1-2 07.12.2021, 11:33

A farmakologia jest różna, wielu ludzi których spotykasz na codzien leczy się farmakologicznie na różne psychiczne sprawy i zupełnie tego nie widać.

Komentowany temat: VAR nie uratował Arsenalu, porażka z Evertonem 1-2 07.12.2021, 11:32

@EZ_22: jakby powiedzial coś innego to by nieźle sam siebie zsabotowal.

Komentowany temat: VAR nie uratował Arsenalu, porażka z Evertonem 1-2 07.12.2021, 11:30

@mikowhy: w przypadku natrętnych myśli psycholog jest tak dobrym fachowcem jak w przypadku wewnętrznego krwotoku pielęgniarka w szkole.

Komentowany temat: VAR nie uratował Arsenalu, porażka z Evertonem 1-2 07.12.2021, 11:02

@mikowhy: gościu czy ty czytałeś co napisałeś, mu nie jest smutno tylko ma natrętne myśli których się nie może pozbyć z głowy, mysle że konsultacja psychiatryczna jest jak najbardziej na miejscu.

Komentowany temat: VAR nie uratował Arsenalu, porażka z Evertonem 1-2 07.12.2021, 09:31

@arsenallord napisał: "Traktowaniem Xhaki przez Artete to też dramat. Jak można mu nie dać szansy? Jest Xhaka jaki jest ale coś tam drużynie dawał. Ale czego spodziewać się po Artecie. Piłkarz średni a trener dramatyczny. Najgorszy w lidze"


Tak by to wyglądało jakby za kilka tygodni Xhaka dalej nie wstawał z lawy.

Komentowany temat: VAR nie uratował Arsenalu, porażka z Evertonem 1-2 07.12.2021, 09:29

Ja na miejscu Artety wystawiałbym Nketiaha, zrobiłbym iluzje tego że to dla nas obecnie ważny gracz żeby go drożej sprzedać. Moze strzeli kilka goli do stycznia i iluzja będzie jeszcze większa.

Komentowany temat: VAR nie uratował Arsenalu, porażka z Evertonem 1-2 07.12.2021, 09:26

@michalmsos: gra sobie w meczach na swoim poziomie i jako tako sobie radzi.

Komentowany temat: VAR nie uratował Arsenalu, porażka z Evertonem 1-2 07.12.2021, 09:20

@arsenallord: Powalczył by o top5 drużyn w historii futbolu.

Komentowany temat: VAR nie uratował Arsenalu, porażka z Evertonem 1-2 07.12.2021, 09:18

@michalmsos: to prawda niestety, mamy dwóch biorców pensji i jednego ruchliwego młodziaka na którym nie można polegać.

Komentowany temat: VAR nie uratował Arsenalu, porażka z Evertonem 1-2 07.12.2021, 09:15

@Cartman_KG: nketiah we wczorajszym meczu zrobił więcej dobrego niż Lacazette i Aubameyang przez ostatnie 5 spotkań łącznie.

Nie mówię, że to wybitny napastnik ale z tej trójki obecnie najwięcej daje drużynie. Co mówi wiele o naszych napastnikach.

Komentowany temat: VAR nie uratował Arsenalu, porażka z Evertonem 1-2 07.12.2021, 09:10

Arteta zostanie conajmniej do końca sezonu więc przestańcie się łudzić, że stanie się to szybciej. Obecnie najlepszym napastnikiem w klubie jest nketiah, co nie jest dobrą wiadomością. Gdyby nasi napastnicy strzelali gole to Arsenal byłby w zupełnie innym miejscu.

Komentowany temat: VAR nie uratował Arsenalu, porażka z Evertonem 1-2 07.12.2021, 09:04

@Reamoner: ale nie zrobił, próbował go zablokować ale był delikatnie spóźniony. Natomiast Xhaka miał doskonałą okazję żeby go zatrzymać ale tego nie zrobił bo sam siebie z tej okazji wykluczył. A by podwójna przysługę zrobił klubowy jakby go sfaulował i dostał czerwoną kartkę.

Komentowany temat: VAR nie uratował Arsenalu, porażka z Evertonem 1-2 07.12.2021, 08:46

@Reamoner: zamiast ja asekurować to on zwyczajnie sfaulował go w pierwszej możliwej okazji, nawet nie był zainteresowany piłką.

Komentowany temat: VAR nie uratował Arsenalu, porażka z Evertonem 1-2 07.12.2021, 08:34

@Reamoner: to nieważne, on zdobył żółtą kartkę umyślnie bo nie chciało mu się bronić, a potem przez to gdy mógł powstrzymać akcję to ja odpuści. Ten człowiek podejmuje fatalne decyzje.

Komentowany temat: VAR nie uratował Arsenalu, porażka z Evertonem 1-2 07.12.2021, 08:24

Xhaka nie był najgorszy na boisku, gorszy był Lacazette. Ale Xhaka byl za to super głupi. Pierwsza kartkę dostał idiotycznie, nie chciało mu się bronić więc sfaulował tak żeby dostać żółta kartkę. I przez to w akcji na 2:1 dla Evertonu odpuścił walkę o piłkę żeby nie dostać drugiej i był gol. Za ten mecz ja bym mu dał urlop do lipca.

Komentowany temat: VAR nie uratował Arsenalu, porażka z Evertonem 1-2 06.12.2021, 23:07

Lacazette, Xhaka i Auba do wywalenia a Tavares to nie obrońca.

Komentowany temat: Kolejny trudny wyjazd - Everton vs Arsenal 06.12.2021, 20:50

Brak Auby w składzie na plus, Laca i Xhaka w składzie na minus. Ciężka sprawa.

Komentowany temat: Kolejny trudny wyjazd - Everton vs Arsenal 06.12.2021, 15:25

@mruw napisał: "wydaje mi sie ze sie lepiej uzupelnia z Parteyem. Poza tym jak widać nasi mlodzi zawodnicy potrzebuja seniora ktory na nich krzyknie, a w krzyczeniu to Xhaka jest dobry."
Nie kojarzę ani jednej sytuacji w której młodzi lekceważą rywala albo brakuje im zaangażowania. Nie wiem po co ktoś miałby na nich krzyczeć. To starszym brakuje zaangażowania.

Komentowany temat: Kolejny trudny wyjazd - Everton vs Arsenal 06.12.2021, 14:02

@mruw napisał: "Jesli Xhaka bedzie dostepny, to mimo wszystko on w miejsce Lokongi"
A czemu? Jedyna zaleta Xhaki to taka że rzadziej piłkę traci ale poza tym to wszystkie zalety po stronie Lokongi.

Komentowany temat: Kolejny trudny wyjazd - Everton vs Arsenal 06.12.2021, 14:00

@Adi17 napisał: "Dla mnie Jonathan David lub Isak."
David wygląda na giga drewniaka.

Komentowany temat: Wymiana ciosów na Old Trafford: Man Utd 3-2 Arsenal 04.12.2021, 04:29

@Czeczenia napisał: "Z pełnym przekonaniem mówię, że personalnie gorzej to wygląda niż linia ataku."
Tu nie mogę się zgodzić, atak mamy najgorszy w całej lidze. Auba nie jest w stanie strzelić do pustej z metra. Pomoc mamy jak średniaki.

Komentowany temat: Podróż do piekła. Manchester United- Arsenal 02.12.2021, 21:28

Sędzia może tego nie uznać bez gwizdka?

Komentowany temat: Podróż do piekła. Manchester United- Arsenal 02.12.2021, 20:01

@Lamoreaux napisał: "ej a nie 4. Arsenal? Zawsze tak było i będzie. Przeznaczenia nie oszukasz."
8*

No ale Coman? Tu powinni być sprowadzani piłkarze z piłkarska inteligencją. Tak żeby tu rzeczywiście jakąś legitna kreacja była.

@Matelko: no ale jak można takie rzeczy mówić, Van Persie był w stanie strzelać z pół sytuacji. To co robił było zwłaszcza w jego ostatnich sezonach niewiarygodne. W polu karnym nie było miejsca w którym z pierwszej piłki nie byłby w stanie strzelić gola.

Komentowany temat: Koniec serii bez porażki, Liverpool 4-0 Arsenal 23.11.2021, 11:14

@GunnerKaspi: To teraz isaka sobie obejrzyj

Komentowany temat: Koniec serii bez porażki, Liverpool 4-0 Arsenal 22.11.2021, 16:02

@losnumeros napisał: "Chcielibyście, aby Sanches zawitał na Emirates?"
Oby sie trzymał jak najdalej od Arsenalu. Wierzę że Arteta jest za inteligentny żeby się na niego nabrać.

Komentowany temat: Koniec serii bez porażki, Liverpool 4-0 Arsenal 22.11.2021, 16:00

@Chlopek: za to picie alkoholu i gówniane żarcie wplywa pozytywnie na odporność

Komentowany temat: Koniec serii bez porażki, Liverpool 4-0 Arsenal 21.11.2021, 13:14

@Joker_224 napisał: "Nie chce mi się wierzyć, że Balogun jest aż tak słaby żeby nie dostać chociaż kilkunastu minut kosztem takiego Auby, tam musi być jakiś konflikt na linii trener-zawodnik"
Balogun jest tak słaby. Już dostał szansę w tym sezonie i grał jak totalny młodzik, czyli tak jak się można by było spodziewać po kimś w tym wieku.

@drewniane_krzeslo: i tak by nie grał pewnie bo u nas Szczęsny nigdy nie grał za zasługi a za nazwisko. Grał w lepszym klubie to z miejsca miał gwarant pierwszego składu.

Szczęsny to niestety poziom Leno, to nie jest silny punkt reprezentacji.

@fabregas1987 napisał: "@michalmmz: porazajace zestawienie. Sousa out, nie można zrobić tego samego bledu co z Brzeczkiem i juz teraz zwolnic Portugalczyka żeby nowy selekcjoner mial więcej czasu do barażów"
Xd więcej czasu na co? Na urlopowanie się od piłki?

@SzamanTheGunner: wszystko można jeśli hajs się zgadza

Tfu Andora

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady