Komentarze użytkownika Marzag
Znaleziono 46664 komentarzy użytkownika Marzag.
Pokazuję stronę 406 z 1167 (komentarze od 16201 do 16240):
pauleta, jak oni mieli w defensywie luiza który tylko mylił kolegów bo jest słaby strasznie to nie ma co się dziwić że tyle goli stracili, moim zdaniem on był ojcem tej porażki
kaziu874, ja myślę że jednak Bayern na handi wygra.
berc1k, do pada żadnego oprogramowania nie dostałem, a powinienem dostać? Oprogramowanie do adaptera zainstalowane, ściągnąłem najnowsze z ms.com
MaciekGooner, robiłem tak i Adapter szybko przestaje migać ale na padzie nic się nie zmienia.
berc1k, adapter kupiłem, wiem że ładowarka i adapter to 2 różne rzeczy.
Kurde, kupiłem bezprzewodowego pada do Xboxa żeby na kompie mieć pada, kupiłem adapter, zainstalowałem, podłączyłem, adapter ładnie śmiga, tylko mi nie chce się z padem skalibrować :| Cały czas miga, ktoś miał coś podobnego?
maciek987, nie biegnie bo wie że nie ma szans, a on nie jest z tych co robią coś na pokaz. Arteta mierzy siły na zamiary i wie że jak mu ktoś ucieka to lepiej go sfaulować w połowie boiska niż naiwnie gonić w nadziei że jakimś cudem go wyprzedzi i odbierze mu piłkę. Ewentualnie wraca powoli i ustawia się tak by obrońca po odbiorze mógł mu podać piłkę.
maciek987, Krychowiak dużo wcześniej zaczął biec sprintem, więc Ronaldo dopiero nabierał prędkości, a Krychowiak biegł już maksymalnie szybko.
Ja nie mogę się przekonać do Krychowiaka, nie gra źle, ale brakuje mi u niego odpowiedniego ustawiania się i sprytu w defensywie, no i może trochę prędkości.
"- Nigdy nie krzyczał na w przerwie między połowami. Dawał nam kilka minut na ochłonięcie, po czym konstruktywnie krytykował nas i to naprawdę pomagało. Wiedzieliśmy, kiedy był wściekły, ale nie był jak inni szkoleniowcy, którzy tracą cierpliwość - zakończył. "
O to to, a niektórzy myślą że jak ktoś potrafi nad sobą panować to znaczy że nie ma jaj. A jest wręcz przeciwnie.
RIVALDO700, Czuję wygraną Bayernu na sporym handicapie
MaciekGoooner, napewno będzie i tak lepiej niż rok temu bez DM, bo Campbell i Sanchez dużo dają w defensywie swoich drużyn. Ale mam nadzieję że Wenger jeszcze kogoś sprowadzi, jeśli nie to się zastanawiam czy Chambers nie zostanie powoli zmieniany na DM i nie będzie rotowany z Artetą, bo jest inteligentny, i bardzo dojrzały biorąc pod uwagę to ile on ma lat.
Arteta ma posłuch u drużyny bo jest bardzo inteligentny, myślę że w przyszłości mógłby zostać niezłym trenerem.
ja sturridga typuje na króla strzelców
ja myślę że lfc poradza sobie dużo lepiej od zeszłorocznych kogutów, ale ich obecność w top 4 będzie porównywalną niespodzianką do wygrania ligi przez Arsenal.
krychowiak w drugiej połowie zaczął lepiej grać
KingOfLoyal, dobre :D
Mi się zdaje, że United może mieć większe szanse na mistrza niż Chelsea. Nie grają w europejskich pucharach, więc będą mieli spore ułatwienie jak LFC rok temu.
Koroniarz, że jest za hajs i pewnie dużo ułatwień jest.
klinka12, cały czas są, i to taki kumpelski psztyczek w nos. Bankowo się często będą spotykać prywatnie w końcu Fabregas mieszka od niedawna w londynie.
lays, niee, to jego oficjalny profil na instagramie, wejdź i zobacz :P
Wojakus, Veysey to dziennikarz goal.com co się lubi w zgadywanki bawić i robi z tego newsy.
danielosik, ozil ma większą średnią odbiorów na mecz niż on, a ozil gra przecież tragicznie w defie.
danielosik, za nikogo innego raczej nie może, bo to ten typ zawodnika co Ramsey.
danielosik, za dobry by siedzieć na ławie, za słaby by wygryźć Ramseya i za drogi by go kupić bo jest nie przydatny, trzeba innego zawodnika.
danielosik, Ramsey jest lepszy.
Na niekorzyść wersji PC działa masa cheaterów od których ta gra będzie się roiła.
skrobinho, tu bynajmniej nie chodzi o grafikę a o silnik cały, na nowych konsolach i na pc będzie ten nowy pro elo super silnik, a pewnie fifa 15 na ps3 dostanie grę na silniku z fify 14
skrobinho, tyle że z ps3 jest ten minus że gra będzie inna niż na ps4/x1/pc.
wolusxix, głupotą to jest skreślanie szans Arsenalu przed meczem z City i nazywanie tego faktami. Podolski jest lubianym zawodnikiem, współtworzy fajną atmosferę, jest fajnym gościem przez wielu lubianym. Szatnia mogłaby stracić na jego odejściu.
Henryk14, Nie, Sanchez przyszedł do Arsenalu, a on przekonywał że Sanchez w LFC to prawie done deal. Od momentu transferu się tu nie pokazuje.
anty_pzpn_, jak byłeś rok temu w spamerach to teraz też jesteś, tamta liga to jakiś nowotwór
TW_Szczepan, w lutym
danielosik, a skąd ona jest? bo prócz tutaj to jej nigdzie znaleźć nie mogę.
Xander, pewnie już coś planują, być może przyszłego bohatera poznamy już w 3 części.
Mihex, będzie w końcu charakterystyczny, W1 miał charakterystyczny soundtrack i kto usłyszał ten się zachwycał :P
współpraca z Percivalem i powrót do ciekawych instrumentów wyjdzie im na dobre
youtube.com/watch?v=6GdcPVuMZnk
youtube.com/watch?v=kpP8BRE63PY
danielosik, tej wypowiedzi czasem ktoś nie wymyślił?
adrian12543, ja jestem ciekaw jaką historię wymyślą Ciri i kto ją zagra w polskiej wersji, bo łatwo nie będzie żeby to się kupy trzymało ;p
XandeR, myślę, że znów dadzą gotowego bohatera, lepsze historie się pod takich pisze.
adrian12543, tak :P ogółem myślę, że promocja Wiedźmina wkracza w najbardziej spojlerotwórczą fazę, więc ja sobie odpuszcze wszystko (prócz ewentualnych dev diary jeśli nie będzie spoilerów) aż do premiery :P o W2 wiedziałem za dużo przed premierą, nie chcę powtórki z rozrywki :P muzyka zapowiada się na bardzo fajną, ta w W2 mi się nie spodobała(ciężko przebić tą z W1).
jeśli chcesz to możesz sobie 4 tracków z gry posłuchać:
youtube.com/watch?v=2rBw2KAqoxo
adrian12543, a tego pana z którym rozmawia Geralt kojarzysz?
adrian, najświeższy(a co za tym idzie najaktualniejszy) i najdłuższy youtube.com/watch?v=WxrnGjUNDoc
Ale gameplayow z E3(najlepiej z nikad) nie ogladaj bo sobie niespodzianki zepsujesz.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 6 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Maciek, niestety nie :-/ 4 h się dziś z tym męczyłem, zmęczyłem się psychicznie. Jutro znów spróbuje.