Komentarze użytkownika Marzag
Znaleziono 43433 komentarzy użytkownika Marzag.
Pokazuję stronę 52 z 1086 (komentarze od 2041 do 2080):
@Garfield_pl napisał: "@FabrizioRomano: “Jakub Kiwior has been linked with a possible exit from Arsenal again, however, it’s not something concrete or close so far. AC Milan, Juventus & Napoli all appreciate Kiwior, they know him well since he was at Spezia, but that’s it at the moment.” #afc" podsumowując: "fabrizio romano: Kiwior może odejść z Arsenalu ale może też nie odejść."
Chyba ciężko o bardziej typowy tweet od romano :p
@Kaczaza napisał: "Mi osobiście się wydaje że wstrzymali rozmowy z Gyokeresem ponieważ sprawdzają czy Guirassy zgodzi się na przejście, jeśli tak i zapłacą mniej niż20 to pójdą po Bruno. Jeśli nie to napastnik będzie priorytetem"
Mi się wydaje że rozmów z Gyokeresem mogło nigdy nie być :P
@Ech0z napisał: "Rozmawiałem z Wasylem po meczu i powiedział że Viaplay puści kolejny sezon Premier League"
Duńskie viaplay to pewnie i za 2 i 3 sezony będą pokazywać :P
Jeden słaby mecz Williams zagra na mistrzostwach i już się nie będzie do niczego nadawał, a potem kolejny dobry zagra i to będzie najlepszy skrzydłowy świata w komentarzach :p
Po komentarzach można by pomyśleć że Nico Williams to pewniak do Złotej piłki w tym roku.
@minio7 napisał: "Saka, Trossard, Havertz… Chyba wymęczeni trudnym sezonem"
Saka ma asyste przeciez
Ale obronca zepsul, chcial wymusic faul i utrudnil interwencje bramkarzowi przez co Niemcy do pustej strzelali xd
Partey to jest kreatywny zawodnik, za niego nie może przyjść "silny murzyn", tam trzeba kogoś kto jest dobry w destrukcji i zagra prostopadłe podanie które minie kilku przeciwników.
Juz poprawili ;p
Havertz wg flashscore dziś na LO
@Rynkos7 napisał: "Skąd takie info? Bez żadnej ironii pierwsze słyszę, że Harvetz był dogadany już tak długo przed podpisaniem kontraktu. No a z tym "kilka dni przed" to też trochę przesadziłeś. 2 tygodnie przed oficjalką, może nawet trochę wcześniej były już przecieki i pogłoski tylko nikt nie brał ich na poważnie a nr 1 w mediach były licytacje z City o Rice'a. Pamiętam jak dyskutowaliśmy o jego umiejętnościach i tego na jaką pozycję "teoretycznie" był planowany."
Gdzieś albo Edu się wypowiadał, że każdy transfer jest poprzedzony wielomiesięcznymi negocjacjami albo Havertz wspominał, że rozmawiał z Edu/Artetą kilka miesięcy przed tym jak podpisał kontrakt z Arsenalem.
@Barney napisał: "Te gadanie o transferach takie na siłę każdy chyba ma świadomość ,że nic się nie dzieje zaawansowanego.
Wszyscy skupieni na euro, co innego jakby ornstein napisal,że poszła jakaś oferta.
Tak same płoty nic więcej."
Transfery są być może dogadane już w lutym, z tym że warunki umów, finansowanie transferów itp może się ciągnąć. Z Havertzem Arsenal się dogadał pół roku przed dołączeniem do klubu a ludzie się dowiedzieli o tym transferze kilka dni przed finalizacją.
@Garfield_pl napisał: "Mi bardziej realne wydaje się podejście po Sesko za rok, chyba, że pojawi się naprawdę mega okazja, nawet za więcej, ale pewny upgrade, czyli Isak ;)"
Arsenal się pewnie dogaduje z zawodnikami o których Jurki z Twittera nie mają pojęcia że Arsenal może się nimi interesują i nawet nie wymyślają plotek związanych z tymi zawodnikami.
"W odróżnieniu od poprzednich sezonów nie doświadczymy przerwy zimowej. Kluby nie będą miały tygodnia odpoczynku, jak miało to poprzednio miejsce, gdy przez 2 tygodnie rozgrywane były kolejki składające się z pięciu spotkań."
A potem się cała Anglia zastanawia "hmm ale czemu nie odnosimy więcej sukcesów w lidze mistrzów?"
@Dziadyga napisał: "Potwierdza się,że te teoretycznie "słabsze" mecze z nazwy są dobre a jak grają te gwiazdeczki przereklamowane to kicha totalna Anglia,teraz Portugalia.."
Portugalie się zawsze źle oglądało, nigdy nie lubiłem ich meczów oglądać.
@XandeR napisał: "W tym roku wypadl Rodri, rzeczywiscie City sie nei pozbieralo :D"
W większości meczów zagrał, więc co to za wypadnięcie.
@XandeR napisał: "Arsenal to nie maszyna jak City, wypadnie Saliba albo Ode i mamy pozamiatane."
Wypadnie Rodri i City pozamiatane
No ciekawe czy w fazie grupowej Mbappe jeszcze wystąpi, a być może całkiem mistrzostwa się dla niego zakończą.
Giroud w stylu Welbecka, miło z jego strony że w takim meczu takiego follow upa zrobił byłego kolegi z zespołu.
@mdr_AFC napisał: "Embape klaun xD"
Sędzia nie chciał wpuścić piłkarzy Francji na boisko a Mbappe grać nie mógł więc to było chyba najmądrzejsze co mógł zrobić, wymusić na sędzim by pozwolił na zmianę.
Oho, Giroud wchodzi, Austria już pograne ma.
@TlicTlac: I wyśmiewany przez Ciebie Kante ratuje Francję
chyba mucha uderzyla Thurama w twarz jak przelatywala
@TlicTlac: No ale jakby każdy miał grać tylko dlatego że gra w lepszym klubie to by selekcjoner nie był potrzebny. Kante gra bo jest widocznie lepszy od tej dwójki w tym co chce grać Deschamps.
@Kiepomen napisał: "Nie wiem jakoś ta Francja na mnie wrażenia nie robi, zespół z 2018 to była potęga, a kadrę na papierze mają wsm jak nie podobna to nawet lepsza xd"
Giroud wejdzie na boisko i znów będą dobrze wyglądać
@TlicTlac napisał: "Gość ma Camavingę i Tchouameniego, a typo wychodzi Kante z Al-Ittihad w pierwszym składzie :D i turbo przeciętnym Rabiotem."
Kante przestał umieć grać w piłkę jak podpisał kontrakt z Al-Ittihad czy o co chodzi?
Chyba znów Giroud będzie musiał ratować Francję.
@Be4Again napisał: "Widać, że z przepisami na bakier jesteś :D"
Nie śledzę zmian które mają być zastosowane tylko na turniej a potem zniknąć. Moim zdaniem durne zmiany.
jesli sedzia anuluje gola to beka z sedziego, ta reka nie miala na nic wplywu
Lukaku jest fatalny, trener wystawiajac Lukaku w pierwszym skladzie i grajac nim 90 minut sabotuje druzyne
@JuanRiquelme napisał: "Póki co to Trossard i Lukaku są najbardziej bezużyteczni w ofensywie Belgii. Doku przynajmniej jest w stanie minąć 1-2 rywali i wystawić piłkę partnerowi;"
Tu napisałeś "wystawić piłkę partnerowi" zamiast "podać na ślepo do przeciwnika". On jest jak Gervinho, kiwa się dla kiwania a nie po to żeby coś zyskać a jak podaje to na pałę nawet nie patrzy czy takie podanie ma sens.
jak mozna podac pilke Doku jak jest grozna akcja, to jakby podawac do Gervinho, po podaniu do takiego delikwenta mozna juz wracac na swoja polowe bo nic z tego nie bedzie
Lukaku wygląda jakby nigdy w piłkę nie grał
Lukaku firmuweczka
@sWinny napisał: "Jak myślę o Trossardzie to cały czas zadaje sobie pytanie czy to zawodnik, który jest w stanie zmieniać oblicze Arsenalu.
Solidny grajek. Na pewno nie wybitny. A właśnie tych wybitnych potrzeba, żeby zdobywać trofea."
Wielokrotnie udowadaniał, że jest w stanie odmieniać spotkania, to jest zawodnik który potrafi się odnaleźć w meczu gdy nikt inny się nie odnajduje.
@Freo98 napisał: "Leo do zmiany jest"
Czyli pewnie za moment bramkę strzeli
Ależ Trossard zepsuł
Ale ten Doku jest marny, dziwe się że go ktoś wystawia w pierwszym składzie.
Mudryk i Zinczenko na jednej flance, to się musiało skończyć w ten sposób ;p




Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|---|---|---|---|---|
1. Liverpool | 29 | 21 | 7 | 1 | 70 |
2. Arsenal | 28 | 15 | 10 | 3 | 55 |
3. Nottingham Forest | 28 | 15 | 6 | 7 | 51 |
4. Chelsea | 28 | 14 | 7 | 7 | 49 |
5. Manchester City | 28 | 14 | 5 | 9 | 47 |
6. Newcastle | 28 | 14 | 5 | 9 | 47 |
7. Brighton | 28 | 12 | 10 | 6 | 46 |
8. Aston Villa | 29 | 12 | 9 | 8 | 45 |
9. Bournemouth | 28 | 12 | 8 | 8 | 44 |
10. Fulham | 28 | 11 | 9 | 8 | 42 |
11. Crystal Palace | 28 | 10 | 9 | 9 | 39 |
12. Brentford | 28 | 11 | 5 | 12 | 38 |
13. Tottenham | 28 | 10 | 4 | 14 | 34 |
14. Manchester United | 28 | 9 | 7 | 12 | 34 |
15. Everton | 28 | 7 | 12 | 9 | 33 |
16. West Ham | 28 | 9 | 6 | 13 | 33 |
17. Wolves | 28 | 6 | 5 | 17 | 23 |
18. Ipswich | 28 | 3 | 8 | 17 | 17 |
19. Leicester | 28 | 4 | 5 | 19 | 17 |
20. Southampton | 28 | 2 | 3 | 23 | 9 |
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|---|---|
Mohamed Salah | 27 | 17 |
E. Haaland | 20 | 3 |
A. Isak | 19 | 5 |
C. Wood | 18 | 3 |
B. Mbeumo | 15 | 4 |
C. Palmer | 14 | 6 |
O. Watkins | 13 | 6 |
Matheus Cunha | 13 | 4 |
Y. Wissa | 13 | 2 |
J. Kluivert | 12 | 6 |
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Mastec30 napisał: "Trochę się burdel zrobił na własne życzenie Ligi. I też nie widzę jakoś tego anulowania transakcji. Stworzyłby się niebezpieczny precedens"
Martwy przepis, nigdy nic takiego się nie wydarzy.