Komentarze użytkownika Marzag
Znaleziono 48920 komentarzy użytkownika Marzag.
Pokazuję stronę 6 z 1223 (komentarze od 201 do 240):
nie dał sędzia (ani var) Guehiemu czerwonej bo to jest ich najlepszy obrońca obecnie, a oni przecież muszą walczyć o mistrzostwo
oglądał ktoś PSG - Marsylia? Nwaneri tak słabo zagrał że zmiana w przerwie czy coś mu dolegało?
@Elastico07 napisał: "Za to jak Gyo zagral ostatni mecz dobry to ty siedziales cicho.Widac ze blizej ci do napastnikow z innych druzyn ziomek.Ciezko odklejony jestes"
Bardzo prawdopodobne że to dlatego że nie oglądałem na żywo bo w domu byłem dopiero wieczorem
Ależ dobry mecz Haalanda gol i asysta a ludzie go tak hejtowali dzisiaj
@Elastico07 napisał: "Zapomniales dodac "Gyokeres by tak nie podał" dlatego komentarz uznaje ze nie wazny"
Wszystko w porządku?
Ładne podanie Haalanda głową
Dejavu
Guehi kozak
@Power10 napisał: "Kerkez przypomina mi naszego Hincapie . Podobny poziom :)"
Kerkez sporo słabszy w obronie, ale w ofensywie podobny poziom prezentują
@Elastico07 napisał: "Nie to co Gyokeres"
Myślę że mają sporo wspólnego ze sobą w tym sezonie.
W tym meczu Salah to piłkarz do którego nie warto podawać bo większa szansa że straci piłkę i będzie kontra niż że coś z tego pozytywnego zrobi.
Salah jest tragiczny
@pablofan napisał: "City niby w kryzysie, ale w piłkę grać z liverpoolem na Anfield potrafią ;)"
0 bramek temu oczywiście dowodzi :)
@Ech0z napisał: "Zubimendi strzelił gola życia ale każdy gada o tym że Gyokeres słabo strzelił"
Zubi klasa, od początku wiadomo, Rice też świetny mecz zagrał. Ludziom troche spowszedniała ich klasa, więc rzadziej o nich wspominają bo to się wydaje zbyt oczywiste że są świetni :P
@alexis1908 napisał: "https://www.facebook.com/share/v/1GXkJ3H17Y/?mibextid=wwXIfr Niesamowite wykończenie xD"
Nie oglądałem, ale z ciekawości - to hejt czy krytyka?
Jak dla mnie jeśli powtarzalna krytyka wynika z tego że zawodnik popełnia ciągle te same błędy to nie można tu mówić o hejcie, zwłaszcza gdy jest to wskazywanie co zawodnik zrobił źle i się to nie podoba.
A to że to się dzieje często wynika z tego że po prostu zawodnik często słabo gra.
Można by oczywiście zrobić jakąś białą listę i nie krytykować za nic zawodników z tej białej listy, ale moim zdaniem to do niczego nie prowadzi, a tak to ktoś kto się aż tak mocno nie interesuje szczegółami być może wejdzie na kanonierzy.com bo się zastanawia czemu zawodnik tak mu się nie podoba i wtedy poczyta to co przykładowo ja mu wytykam i się z tym być może zgodzi albo zacznie na to zwracać uwagę.
Być może wtedy będzie lepiej rozumiał przykładowo dlaczego w niektórych sytuacjach zawodnicy mu nie zagrywają piłki i przestanie mieć pretensje do tych zawodników bo dostrzeże, że ta sytuacja nie była tak dobra jakby wziąć wszystkie czynniki pod uwagę.
@alexis1908 napisał: "Krytyka czy jednak hejt ?"
A więc po kolei: @alexis1908 napisał: "Pod względem umiejętności piłkarskich kazdy z nich jest lepszy od Gyo. Nawet Emmanuel Frimpong lepiej wygadał ale nie grał w podstawie."
Krytyka, tu nie ma nieprawdy ani podkoloryzowania, nie ma nawet żadnego stwierdzenia które by mogło sugerować jakąkolwiek nienawiść @alexis1908 napisał: "Śmiech przez łzy bo to niestety prawda. Pod względem piłkarskich umiejętności nawet Sebastien Squillaci był wybitny na jego tle."
Tu ponownie prawda, Squillaci popełniał błędy ale pod względem czysto technicznych i piłkarskich umiejętności wyglądał lepiej niż Gyokeres. Również brak jakiegokolwiek słowa które mogłoby sugerować jakąś nienawiść, jeśli bym stwierdził że Squillaci jest gorszy pod względem piłkarskich umiejętności od Gyokeresa gdyby tak było to byłby to hejt? Nie, nie jest to miłe ale obie powyższe komentarze odnosiły się do porównań Gyokeresa do różnych zawodników, a przy porównaniach zawsze ktoś od kogoś będzie gorszy, nie znaczy to że się tego gorszego nienawidzi albo nielubi. @alexis1908 napisał: "Jedno jest pewne, kibice będą zdziwieni jeśli Gyokeres jutro strzeli bramkę.
Na to nigdy nikt nie jest tak naprawdę przygotowany."
Tu akurat przekomarzanie się z użytkownikiem, jest tu półprawda bo Gyokeres nie jest uznawany za Goleadora, raczej przeciwnie ale zastosowana w formie żartu.
@alexis1908 napisał: "zobacz swoje komentarze przez ostatnie pół roku to zrozumiesz ,a jak nie to cóż nie moj problem. Nie chce mi się z Tobą dyskutować i zaśmiecać tej strony więc nie prowokuj."
Dyskusje o Isaku wyglądają tak:
alexis1908: Ej marzag a co myslisz o Isaku?
Marzag: mysle ze...
alexis1908: hahaha no co ty gadasz
*5 dni później rozmowa o Odegaardzie*
alexis1908: ej a co myslisz o Isaku, dalej to samo co wtedy?
Marzag: *mowi co mysli o Isaku*
*10 dni pozniej rozmowa o Hincapie*
alexis1908: a co myslisz o Isaku, wez napisz
Marzag: *mowi co mysli o Isaku*
*20 dni pozniej*
alexis1908: Ten marzag to jest jakis pokręcony, non stop by o tym Isaku gadał xd
vitold: noooo!
@vitold napisał: "Ej, a wyobrażacie sobie siedzieć grupą wspólnie w barze razem z Marzagiem? Oglądamy mecz, pijemy piwko, zagryzamy słone chipsy. A Marzag tam majaczy o jego drewnianych korzeniach i ile Isak stracił przez okres wakacyjny? :D Przechodził już ktoś to?"
Obstawiam że wyglądało by to tak:
*Gyokeres niecelnie podaje poraz 3 z rzędu*
*Gyokeresmaniacs wzrok w czipsach, popijają piwo żeby w razie gdy ktoś się zapyta czy widzieli jak gra Gyo to nie musieli odpowiadać tylko mogli wskazać gestem na to że mają pełne usta*
*Marzag kręci głową ale już przywykł do tego jak gra Gyokeres*
Kilka minut później:
Vitold: Ej a pamiętacie jak Marza... *zorientował się że stoję obok, bierze łyka piwa, i sięga po chipsa*
*Marzag idzie do łazienki w przerwie meczu*
alexis1908: Gyokeres miał prawie gola w pierwszej połowie a Marzag i tak pewnie będzie dziś pewnie gadał o Isaku jak zwykle
vitold: hehehe ten to ciągle by gadał o tym Isaku i Isaku hehe, jakby mógł to by chyba tylko o nim mówił
alexis1908: nooo, ten marzag to jest niemożliwy, ile można gadać o jednym chłopie - to już chyba jakaś obsesja
vitold: hahaha nooo, patrz, wymyśliłem historyjke o marzagu, opowiedzieć Ci?
@alexis1908 napisał: "krytyka jasne ale nie jak ktoś dziennie ciągle jechał jednego zawodnika ;D"
A tak z ciekawości - jaka twoim zdaniem jest różnica między "krytyką" a "jechaniem" zawodnika?
Klaun komuś z cyrku uciekł xd
@alexis1908 napisał: "oj marzag Ciebie powinni izolować od internetu, ta strona była by wtedy dużo przyjemniejszym miejscem, no ale cóż jest jak jest. Bez odbioru."
Myślę, że tobie to by już znacznie przyjemniej było jakbyś sobie nie wkręcał rzeczy które nie miały miejsca, ale rozumiem że to nie jest takie łatwe dla Ciebie jakby się mogło wydawać.
@alexis1908 napisał: "nie nie wziąłem antybiotyk akurat grypę mam."
O, to widocznie nie można mieszać z antybiotykiem, ale luzik, na następny raz będzie wiadomo.
@alexis1908 napisał: "a obrońca mu odpuścił ?"
Oj, chyba leków dziś znów zapomniałeś wziąć, myślę że powinieneś pójść już spać.
@alexis1908 napisał: "dobra nie chce mi się z tobą rozmawiać 1-0 mecz w pełni ułożony masz zupełną rację, dopisz jeszcze że obrońca mu odpuścił i ile Jesus miał kontaktów z piłką, a Isak jest na poziomie Mbappe i Haalanda."
To chyba schizofrenia jakaś, bo zamiast odnosić się do tego co napisałem to sobie dyskutujesz z jakimiś wymysłami.
Nigdzie nie napisałem że mecz był w pełni ułożony.
@Barney napisał: "mam nadzieje, że zostanie jako joker."
Pewnie zależy od tego jak poważny jest uraz Trossarda, być może Martinelli na dłużej w podstawie zawita.
@Kredens napisał: "Nie no gość, nicku którego nie można wymawiać rozwala jak zwykle, Gyo strzelił, Hincapie tez nic nie zawalił, bo za długo nie grał, to stwierdził, że sobie grę Noniego poanalizuje i do niego się przyczepi."
Każdego analizuję, ja oglądam cały mecz gdy oglądam mecz, i zwracam uwagę na każdego piłkarza. To było dzisiaj nasze najsłabsze ogniwo w ofensywie. Brakowało w pierwszej połowie kogoś kto by potrafił mądrze porozgrywać z Havertzem w ofensywie z prawej strony.
@alexis1908 napisał: "mecz się pod niego ułożył no świetnie byl ułożony prowadzenie 1-0 jak wchodził mega wynik XD omg"
aaaa, bo ty chyba znów nie oglądałeś (a przynajmniej to wynika z twojego zdziwienia). No to Ci opowiem jak to wyglądało żebyś jako tako miał pogląd jakiś. Gdy Gyokeres wszedł to Arsenal bardzo często kontry miał i Gyokeres nie musiał już uczestniczyć w rozgrywaniu piłki i dobrze się czuje w takich warunkach.
@Dziadyga napisał: "Czy to my kupowaliśmy gościa? Ja się mecze od jego pierwszego meczu i co zrobić."
Czasem rożnego wywalczy i trochę obrońców zmęczy bo muszą za nim biegać i go gonić, ale tak to nie ma za wielu atutów obecnie. Na szczęście to tylko rezerwowy, Saka sobie odpoczywa, zaraz wróci a my w tym czasie mecze wygrywamy (w tym w jednym miał duży udział w zwycięstwie) więc nie jest tragicznie.
Jakby dziś za Madueke Saka grał to byśmy pewnie już po pierwszej połowie mieli sprawę wyjaśnioną. Granie z Madueke to jest niestety żadna przyjemność dla ludzi co muszą z nim piłkę rozgrywać :P
Dajesz mu piłkę, ten biegnie, drybluje, traci i czeka na kolejne podanie by zrobić dokładnie to samo. Mało refleksji w tej jego grze. Ale nie liczę że tam się to zmieni, oby chociaż trochę treściwsze te dryblingi były w przyszłości.
Nie mogłem oglądać na żywo ale zmiennicy 2 gole i asysta więc zgaduje że Arteta był wyzywany znów za to że nie umie w zmiany.
Gyokeres kolejne niezłe wejście z ławki. Mecz się już wtedy pod niego ułożył, często kontrowaliśmy, nic tylko korzystać z Martinellego i niego w takich sytuacjach.
@alexis1908 napisał: "Każdy kto wspiera Gyokeresa i Hincapie pamiętajcie chłopaki na tej stronie nie można tego robić Marzag zabronił zara wyskakuje ze swoimi eksperckimi komentarzami nie warto nawet dyskusji zaczynac ;)"
To akurat kolejne kłamstwo w stylu sekciarzy Gyokeresa. Każdego z naszych piłkarzy można i powinno się wspierać, co nie znaczy że nie powinno się ich konstruktywnie krytykować.
@Damper napisał: "A obecny stan jest taki, że ten 22-latek do oszlifowania, grając w lidze kilkaset minut mniej od Szweda ma 6 g/a, a nasz 27-letni gotowy produkt i maszynka do zdobywania goli też ma 6 g/a, tylko w tym dorobku 1/3 to rzuty karne. Fajna ciekawostka, co nie?"
Ale po co o tym mówić? To niedobra jest.
@SunTzu napisał: "O to tak jak z Gyo :P"
To prawda o ile wróci do ligi portugalskiej. @alexis1908 napisał: "tylko ty się spodziewasz, poprawione nie dziękuj"
ja i każdy ekspert od ligi angielskiej @Hugokanonier88 napisał: "i jeden powtarzam jeden dobry sezon w Newcastle (poprzedni), bo reszta to co najwyżej normalna."
No o ile 23 goli w premier league to dobry sezon a 21 goli w premier league to już nie dobry sezon to przy takich założeniach masz rację.
Największą zaletą Isaka jest to, że mu się po prostu opłaca podawać piłkę, jest trochę jak Havertz u nas.
@vitold napisał: "Jakos Naczelnik Marzag zapewniał, że Isak to półka Haalanda i Żółwia i jest potworem w tej lidze i nikt w to nie wierzył xD"
Bo to jest mega zawodnik, a to że nie przeszedł okresu przygotowawczego i ten sezon ma zmarnowany to druga sprawa. Wszyscy się spodziewają że w kolejnym sezonie powalczy o króla strzelców.
@alexis1908 napisał: "@Theo10: a Giroud w 1 sezonie strzelił 17 bramek łącznie xD ależ go musiałeś krytykować"
Jego pierwszy sezon nie był udany, w piłkę potrafił grać, ale dużo marnował i był za to krytykowany bardzo.
Gyokeres z kolei nie potrafi grać w piłkę, ale za to też dużo marnuje.
@vitold napisał: "Który zrobił analizę na Wykopie co do goli Gyokeresa?
„ Popełniłem profesjonalną analizę excelowską, w ramach której wyliczyłem że przy obecnej częstotliwości przeładowywania armaty przez Szweda popełni on jeszcze 15 bramek jeśli dojdziemy do wszystkich finałów, bądź 8 jeśli od razu ze wszystkich odpadniemy, co oznacza że sezon zakończy mając pomiędzy 26 bądź 19 bramek ogółem.
#arsenal”
Link do screena :
https://zapodaj.net/plik-SrQBOoCIFR"
Dużo meczów zagramy jeszcze ale ten użytkownik optymistycznie dla Gyokeresa założył, że Gyokeres dużo meczów w podstawie zagra.
@Power10 napisał: "Gyökeres strzeli bramkę w jakimś finale i się skończy hejt."
Hejt to mocne słowo, ale z mojej strony krytyka się skończy tylko wtedy jeśli zacznie wyglądać na profesjonalnego piłkarza i podanie mu piłki nie będzie przynosiło przeważnie straty.
@kamo99111 napisał: "wiadomo Gyokeress :-D ale na kogo?"
Sesko po fakcie bym brał pewnie, albo Esposito
@SunTzu napisał: "Chcesz przykłady najgroszych? To masz kilka:
Sebastien Squillaci, Marouane Chamakh, Mustafi, Willian, Sterling, Holding, David Luiz, Yaya Sanogo i znalazło by sie jeszcze multum gorszych od Gyokeresa."
Pod względem umiejętności piłkarskich kazdy z nich jest lepszy od Gyo. Nawet Emmanuel Frimpong lepiej wygadał ale nie grał w podstawie.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@M4rcin napisał: "Teraz z Havertzem rozumieją sie bardzo dobrze więc to powinno być nasze startowe duo"
To trochę jakby grać w podstawie Martinellim bo ostatnio dużo strzela i asystuje.
Gyokeres nie nadaje się na mecze gdzie drużyna broni się prawie w swoim polu karnym, ani nie będzie miał okazji do strzału ani za dużo podań nie dostaje bo sobie źle z nimi radzi w takich warunkach gdy musi odegrać albo rozegrać akcję.