Komentarze użytkownika Marzag

Znaleziono 43588 komentarzy użytkownika Marzag.
Pokazuję stronę 9 z 1090 (komentarze od 321 do 360):

W premier league by nie dali karnego przeciwko LFC za coś takiego

Niezle kasztany z tego Liverpoolu, my ich w lidze jeszcze lykniemy.

@mel75 napisał: "Na Viaplay zwracali uwagę ,że Arsenal stał się bardziej pragmatyczny."
A mówili to w momencie gdy nam się cała ofensywa posypała czy w momencie gdy wygrywaliśmy seryjnie spotkania i strzelaliśmy po kilka goli na mecz?

Bo jak Salah, Diaz i McAllister dostaną kontuzji i LFC nagle przestanie kreować sytuacje i strzelać gole to też "mądre głowy" będą mówić "No Liverpool stał się trochę za bardzo pragmatyczny, tworzą mało sytuacji"

Taki obraz tych ekspertów, jak wszyscy zdrowi i strzelaja zawodnicy to "eksperci" mówią o niesamowitej grze ofensywnej, o filozofii trenerów który chce by piłkarze tworzyli mnóstwo sytuacji. A gdy nagle drużyna ma problemów to "eksperci" mówią o tym że drużyna stała się zbyt pragmatyczna, że trener nie ma za bardzo chyba pomysłu na grę ofensywną.

W ogóle nie widzą żadnych korelacji(albo udają że nie widzą żeby wypełnić ciszę podczas komentowania meczu). Nie widzą, że jak kluczowi piłkarze znikną ze składu to nagle zaczyna ich brakować i gra siłą rzeczy wygląda gorzej.

@mlody323323 napisał: "a takie szybkie pytanie odnośnie Arbitrów co byście Wybrali ?

1. KAvanagh/Oliver bądź obaj zostają łapciuchami i udowadniają im korupcję po czym koncertowo zostają wyyeebani z PL ale za to Manzano z Hooperem sędziuje cały sezon AFC
czy
2. Oliver i Kavanagh tylko będą sędziować AFC cały sezon ale Kanonierzy nie będą Mieli cały sezon żadnej Kontuzji + kupili Napastnika TOP 9tke i dobrego skrzydłowego"

Wiadomo ze to drugie, zdrowemu Arsenalowi z topowym napastnikiem żaden sędzia nie jest w stanie zepsuć sezonu.

@BizoNxd6 napisał: "Nie chce nic mówić, ale Taki Dany Welbeck zrobiliby większe liczby niż Nasza "ofensywa" co jest żenujące xd"
Statystyki z premier league:

Welbeck 7 goli i 4 asysty

Havertz 9 goli i 3 asysty
Martinelli 6 goli 3 asysty
Saka 5 goli 10 asyst
Trossard 4 gole 5 asyst
Merino 4 gole 1 asysta
Nwaneri 3 gole 1 asysta
Jesus 3 gole 0 asyst
Sterling 0 goli 1 asysta

Jak widac ani nie zrobil lepszego wyniku niz Havertz, ani tym bardziej niż cała nasza ofensywa (34 gole i 24 asysty)

więc co masz na myśli?

@Szogun napisał: "Michael Oliver ODSUNIĘTY od sędziowania w Premier League po kontrowersji z faulem na Jean-Philippe Matetcie?!

▫️ Oliver nie poprowadzi żadnego meczu Premier League w ten weekend – nie będzie też pełnił roli VAR ani czwartego arbitra.

▫️ Decyzja PGMOL wywołała spekulacje po fali krytyki za brak natychmiastowej czerwonej kartki dla bramkarza Millwall, Liama Robertsa, po brutalnym faulu na Matetcie. Sędzia początkowo nie pokazał nawet żółtej – interweniować musiał VAR. Napastnikowi Crystal Palace założono 25 szwów.

▫️ 40-latek był kandydatem do prowadzenia hitu tej kolejki pomiędzy Manchester United a Arsenalem, ale ostatecznie nie znalazł się w obsadzie. Dziś Anglik jednak poprowadzi mecz Bayernu z Bayerem Leverkusen w Lidze Mistrzów.

The Times -Daily Mail"

I dupa, PGMOL nie ma na kogo zgonić i obarczyć winą za hejt na sędziego ;/ Chyba, że piłkarze Crystal Palace zaprotestowali to Crystal Palace 100 tyś kary dostanie i będzie post na twitterze od FA albo PGMOL że takie protesty w stosunku do sędziego w trakcie meczu są niedopuszczalne i będą je zwalczać.

@Reamoner napisał: "KONIEC FRAJERSTWA LEŚNYCH DZIADÓW W ZARZĄDZIE. !!"
A kiedy my ostatnio leśnych dziadów w zarządzie mieliśmy, sami młodzi i sprawczy ludzie u nas. Młody Kroenke opiekuje się Arsenalem i takiego wsparcia jak w ostatnich latach to nigdy nie mieliśmy od zarządu.

@SoulStorm napisał: "Ale to z kolei poświęciło naszą ofensywną kreatywność."
To nie jest prawda moim zdaniem, naszą ofensywną kreatywność poświęciły kontuzje. Ludzie zazwyczaj narzekają na brak kreatywności jak kluczowi zawodnicy są kontuzjowani, ale z jakiegoś powodu nie myślą wtedy "no brakuje nam Odegaarda/Saki/Havertza" tylko "Arteta nie ma pomysłu na grę ofensywną" a w ataku biega Sterling i Merino który od kilku meczów jest napastnikiem a tak to grał całe życie na pozycji 6/8

Komentowany temat: Wrócić z Holandii z korzystnym wynikiem: PSV vs Arsenal 05.03.2025, 00:10

@henry1996 napisał: "Jednym z wielu placzkow na stronie jest wieczny malkontent reanmoer czy jakos tak (filotowy awatar) ogolnie szkoda czasu i pamieci, by pamietac frustrata, ale osobiscie ciekawi mnie, czy piszac caly dzien, ze przegrana 0-1 to dobry wynik, bedzie mial odwage sie przyznac do bledu, czy tez zniknie i pojawi sie znow, by narzekac i wylewac swoje kompleksy, gdy klub, ktoremu rzekomo kibicuje, straci punkty"
to drugie, a co?

Komentowany temat: Wrócić z Holandii z korzystnym wynikiem: PSV vs Arsenal 04.03.2025, 23:31

@ArsenalChampion napisał: "Losnumeros już schowany?"
No chłop miał dzisiaj ciężki wieczór, pewnie trochę minie zanim się otrząśnie.

Komentowany temat: Wrócić z Holandii z korzystnym wynikiem: PSV vs Arsenal 04.03.2025, 23:11

@Gunnerrsaurus napisał: "Nie wiem, ale jak Saka już nie będzie chodzić o kulach to możliwe że zagra 90 minut"
Nie no, myślę że Arteta to będzie na niego chuchał i dmuchał i jego 3 pierwsze mecze to pewnie łącznie będzie ze 30 min grania :P

Komentowany temat: Wrócić z Holandii z korzystnym wynikiem: PSV vs Arsenal 04.03.2025, 23:08

@ZielonyLisc napisał: "znając Arcziego wystawi Trossarda i Sterlinga"
Byłoby spoko jakby Trossarda oszczędził i wyszedł np Tierneyem xd ale nie wiem czy to nie przesada tak głęboką rezerwą wyjść.

Komentowany temat: Wrócić z Holandii z korzystnym wynikiem: PSV vs Arsenal 04.03.2025, 23:02

ciekaw jestem składu na rewanż, obrona pewnie będzie złożona z White - Saliby - Kiwiora i Calafiorego. Ciekaw jestem czy chociaż z ławki jakiś młody napastnik wejdzie bo będzie potencjał ku temu, Arteta mógłby któregoś na ten mecz przygotować.

Komentowany temat: Wrócić z Holandii z korzystnym wynikiem: PSV vs Arsenal 04.03.2025, 23:00

@Pitu88 napisał: "A Sterling nawet w takim meczu jest fatalny"
Po prostu prezentuje równy poziom niezależnie od poziomu rozgrywek :)

Komentowany temat: Wrócić z Holandii z korzystnym wynikiem: PSV vs Arsenal 04.03.2025, 22:53

fajnie by było jakby w rewanżu Saka mógł wejść na kilka minut, przyda się na pozostałą część sezonu

Komentowany temat: Wrócić z Holandii z korzystnym wynikiem: PSV vs Arsenal 04.03.2025, 22:46

Ważny mecz dla Odegaarda

Komentowany temat: Wrócić z Holandii z korzystnym wynikiem: PSV vs Arsenal 04.03.2025, 22:40

Nie no Sterling mnie rozbraja za kazdym razem xd

Komentowany temat: Wrócić z Holandii z korzystnym wynikiem: PSV vs Arsenal 04.03.2025, 22:37

@Bartek_ napisał: "Toć to był nasz czołowy skrzydłowy"
Znany w kuluarach jako Retardinho

Komentowany temat: Wrócić z Holandii z korzystnym wynikiem: PSV vs Arsenal 04.03.2025, 22:32

Sterling jest niesamowity, Gervinho przy nim jak pan piłkarz wyglądał

Komentowany temat: Wrócić z Holandii z korzystnym wynikiem: PSV vs Arsenal 04.03.2025, 22:29

@Er4s napisał: "Graliśmy tragiczny mecz w ofensywie. Oczy same łzawiły"
No i to wynika między innymi z tego że w premier league zawodnicy mają bardzo mało miejsca więc jak mamy przeoraną ofensywę to cięzko się sytuacje tworzy.

Komentowany temat: Wrócić z Holandii z korzystnym wynikiem: PSV vs Arsenal 04.03.2025, 22:24

@sWinny napisał: "nie no. Nie mow, że z whu u siebie nie stworzyliśmy nawet jednej sytuacji bo byli zbyt poukładani nasi rywale xd
To my graliśmy jak cioty cały czas klepiąc dwa schematy na krzyż."

Bo przeciwnik nie pozwolił na nic więcej a że nasi zawodnicy bez formy to nie potrafili stworzyć niczego extra.

Komentowany temat: Wrócić z Holandii z korzystnym wynikiem: PSV vs Arsenal 04.03.2025, 22:13

@sWinny napisał: "Kolejny raz się potwierdza, że umiejętności to my mamy.

Często brakuje nam tego luzu, tej chemii, tej wolności i miłości do piłki na boisku. Wpadamy w jakieś dziwne schematy i męczymy bułę całe spotkania."

PSV gra po prostu bardzo naiwnie, zostawiają nam tyle przestrzeni że gra nam się prawie jak w meczu towarzyskim. W lidze jest to niemożliwe, każda druzyna tam jest lepiej taktycznie i fizycznie ulozona niz oni.

Komentowany temat: Wrócić z Holandii z korzystnym wynikiem: PSV vs Arsenal 04.03.2025, 22:08

Trossard już strzelił, jeszcze Partey i Raya zostali.

Komentowany temat: Wrócić z Holandii z korzystnym wynikiem: PSV vs Arsenal 04.03.2025, 22:07

to z hejtowanych jeszcze Trossard, Partey i Raya bez gola. Będzie 7-1 dzisiaj.

Komentowany temat: Wrócić z Holandii z korzystnym wynikiem: PSV vs Arsenal 04.03.2025, 21:59

@Pitu88 napisał: "Ależ gen Odegaard jest słaby... Mam wrażenie,że on każdą piłkę psuje i ciągle podejmuje złe decyzje. Chyba za długo się kolegował z Havertzem."
Havertz podejmuje prawie same dobre decyzje tylko ze strzela jak dziewczyna.

Komentowany temat: Wrócić z Holandii z korzystnym wynikiem: PSV vs Arsenal 04.03.2025, 21:53

@Arsenal2004 napisał: "Odegard pewnego dnia się obudził i mu coś w głowie przeskoczyło, tylko nie w tą strone co trzeba."
To ta broda, im dłuższa tym ciężej mu piłkę opanować :P

Komentowany temat: Wrócić z Holandii z korzystnym wynikiem: PSV vs Arsenal 04.03.2025, 21:48

@Mastec30 napisał: "Cały Partey. Zero zaskoczenia. Może grać dobry mecz oo czym robi zagranie które ciężko wytłumaczyć. Tym razem kosztowało gola"
Przecież on próbował naprawić czyjś błąd, ktoś totalnie odpuścił najgroźniejszego strzelca głową PSV. To nie jego powinno się winić tylko tego nygusa co się chciał wykręcić w pracy w obronie przy tym rożnym.

Komentowany temat: Wrócić z Holandii z korzystnym wynikiem: PSV vs Arsenal 04.03.2025, 21:43

Kto odpuścił De Jonga? Rice?

Komentowany temat: Wrócić z Holandii z korzystnym wynikiem: PSV vs Arsenal 04.03.2025, 21:42

@minio7 napisał: "Hard to swallow pills, trzeba było wykupić Ceballosa"
Najgorszy Odegaard > długo nic > najlepszy Ceballos

Komentowany temat: Wrócić z Holandii z korzystnym wynikiem: PSV vs Arsenal 04.03.2025, 21:41

@Szogun napisał: "Odegard najsłabszy na boisku."
Trossard raczej, niewiele wnosi do gry w tym meczu, Odegaard gra bezpiecznie, parę razy się nie dogadał z Nwanerim(ten coś dziś nieprzytomny czasami) ale gra co najmniej poprawnie, jest przydatny dla drużyny a Trossarda jakby nie było, wszystko co dobre z lewej strony się działo bez niego.

Komentowany temat: Wrócić z Holandii z korzystnym wynikiem: PSV vs Arsenal 04.03.2025, 21:35

PSV bardzo naiwnie gra, tak dużo miejsca na boisku Arsenal w lidze nigdy mieć nie będzie

Komentowany temat: Wrócić z Holandii z korzystnym wynikiem: PSV vs Arsenal 04.03.2025, 21:32

Ale amatorka w obronie xd przestali bronić bo chcieli żeby sędzia gwizdnął, wstyd!

Komentowany temat: Wrócić z Holandii z korzystnym wynikiem: PSV vs Arsenal 04.03.2025, 21:27

W premier league by wyleciał z czerwoną teraz

Komentowany temat: Wrócić z Holandii z korzystnym wynikiem: PSV vs Arsenal 04.03.2025, 21:19

Arsenal 1:0 u darka250s żałoba w domu dziś będzie jak się nie zmieni to jak wygląda mecz

Komentowany temat: Wrócić z Holandii z korzystnym wynikiem: PSV vs Arsenal 04.03.2025, 20:15

@darek250s napisał: "No to możesz sobie włożyć to do gabloty albo jarać się tym do końca sezonu."
Ty jesteś chory na głowę xd piszesz że ale wyglądamy w tym sezonie w LM, ktoś ci pisze że to nie prawda bo przecież jesteśmy trzecia najlepsza drużyną w tegorocznej tabeli a ty coś takiego piszesz xd

Komentowany temat: Wrócić z Holandii z korzystnym wynikiem: PSV vs Arsenal 04.03.2025, 20:06

@darek250s napisał: "Nie gramy dobrze w lidze mistrzów do tego mamy straszne problemy kadrowe."
Jesteśmy do tego momentu 3 najlepsza drużyną w LM młotku xd

Komentowany temat: Kolejna strata punktów: Nottingham Forest 0-0 Arsenal 02.03.2025, 23:29

@darek250s napisał: "Są pewne różnice i wspólne cechy między Arsenalem i United.

Oboje nie zgarną żadnego trofeum w tym sezonie.

Natomiast jedna z nich zagra w europejskich pucharach w przyszłym sezonie."

Jesteś jednym z najbardziej żałosnych fanów jakiegoś zespołu jakich widziałem w swoim życiu.

Komentowany temat: Kolejna strata punktów: Nottingham Forest 0-0 Arsenal 28.02.2025, 23:37

@Ups147 napisał: "Raz piszesz, że nie mam racji, potem piszesz, że piszę banały i wszyscy o tym wiedzą. Zdecyduj się na jedna wersję i wtedy dyskutujemy, bo mi szkoda czasu na takie bzdury."
Nie masz racji gdy piszesz że mieliśmy za mało piłkarzy ofensywnych. Bo mieliśmy na początku 6 piłkarzy na 3 pozycje na początku sezonu a w zimie po tym jak się okazało że Nwaneri dobrze sie czuje na skrzydle to jeszcze 7 doszedł.

A banałem jest to gdy mówisz że nie powinno być tak że Odegaard nie ma zastepstwa, że nie powinniśmy tracić punktów, że nie powinniśmy wygrać trofeum.

Wszyscy to wiedzą ale ludzie się dzielą na osoby co się zastanawiają nad rozwiązaniem i na osoby co ich ingerencja się kończy na tym że mówią "nie powinno tak być" i takie osoby nie dbają o to że nie ma takiego piłkarza na rynku a jeśli jest to ogranicza nas FFP ale są dumne ze zauważyły że lepiej jest wygrywać niż przegrywać albo remisowac i się tym odkryciem postanowili podzielić ze światem.

Komentowany temat: Kolejna strata punktów: Nottingham Forest 0-0 Arsenal 28.02.2025, 16:47

@Ups147 napisał: "Ale Ty kumasz, że to nie chodzi o przewidzenie czyjejś kontuzji, tylko oz to że gdyby się wydarzyła( a jeżeli jesteś nadmiernie eksploatowany, to jest większe prawdopodobieństwo) to nie mamy alternatyw?"
A ty kumasz że zeby Arsenal nie był stratny na jakości przy kontuzji Odegaarda to trzeba pewnie 60+mln na gracza wydać w lato jeśli w ogóle taki istnieje na rynku?

Bo twoje rady to są rady typu "musimy lepiej zacząć grać"
Albo "musimy mieć zastepstwa dla piłkarzy" "musimy wygrywac trofea" "musimy strzelać gole"

Wszyscy to wiedzą ale wszystko się rozbija o pieniądze i odpowiednich piłkarzy których może nie być na rynku.

Komentowany temat: Kolejna strata punktów: Nottingham Forest 0-0 Arsenal 28.02.2025, 13:37

@Ups147 napisał: "Tylko błagam nie pisz mi o Nwanerim, bo że młody fajnie odpalił na swój wiek, ale to raczej nie był pierwszy wybór przy kontuzjach. Mówisz o jakimś madrzeniu sie, ale jakoś zawsze wychodzi "po myśli" tych co się madrza, a nie waszej, więc o czym Ty mówisz."
"Tylko nie pisz..." to jest tak głupi tekst że mógłbyś się powstrzymać, równie dobrze mógłbyś napisać "No i kto był zmiennikiem Martinellego tylko nie pisz, że Trossard bo to zupełnie inny profil piłkarza" każdego piłkarza można zabronić tak wymieniać, i wtedy nie będzie o czym dyskutować.

Jak widać Nwaneri się zadomowił na prawej stronie i po kontuzji Saki najpierw był pierwszym wyborem do wejścia w trakcie meczu na tę pozycję a potem stał się naszym najlepszym dostępnym piłkarzem na tej pozycji.

Więc przed zimowym okienkiem już cały sztab miał świadomość że Nwaneri to jest obecnie zawodnik który sobie nieźle radzi na prawym skrzydle. @Ups147 napisał: "Wy chcecie na siłę zawsze wszystko usprawiedliwiać, jak nie piłka to trawa, to sędzia, to kontuzje, może czas w końcu przejrzeć na oczy."
Nie wiem kim są wy, oni są z nami teraz w pokoju?

Gdzie ja kogoś usprawiedliwiam, jakaś psychoza Ci się udzieliła w której każde słowo traktujesz jak usprawiedliwienie.
"Ups147: Czemu nasi piłkarze ofensywni nie mieli zmienników?
Marzag: Ale jak nie mieli jak przecież Martinelli rotował z Trossardem, Jesus i Havertz grali na ataku, doszedł Sterling i w okolicach zimowego okienka jeszcze Nwaneri się tam zadomowił
Ups147: Nie usprawiedliwiaj Artety!"

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady