Komentarze użytkownika Oldgunner3
Znaleziono 10651 komentarzy użytkownika Oldgunner3.
Pokazuję stronę 132 z 267 (komentarze od 5241 do 5280):
Mieliśmy dziś 3 muszkieterów Ozil-Theo i Giroud za D`Artagnana ''robiła'' reszta drużyny.Patrząc na skład jakim graliśmy to naprawdę super wynik.Świetny prezent na święta.
Ozil i Theo świetni.
Jest,jest,jest...Brawo.
Po tym jak Ramsey spierniczył mega setę wiedziałem że będzie nerwówa do końca.
Zaj...ście... Szalona szarża Żwirka i czy kontuzja?
Chambers - zapowiada się Częstochowa do kwadratu.Pewnie s. doliczy 4 min.
Czas chyba stanął.
Za szybko pozbywamy sie piłki.
Przy takiej grze na radar to musiało się stać teraz jakoś dotrwać.
Ufff...never again,please.
W ogóle nie potrafimy utrzymać się przy piłce.
Chol...y Ramsey albo pudłuje albo nie dostrzega lepiej ustawionego kumpla.
Flamini buduje napięcie.
Jezu - Ramsey szybko na korki do Theo i Giroud bo skuteczność ma C klasową.
Śpią czy co 2 raz pod rząd Aguero dochodzi do strzału przy st. fragm.
Teraz pewnie ''spuszczą ze smyczy'' Sterlinga.Raczej MP nie będzie czekał.
Ale jaja!!
Za dużo tych rogów.
Campbell jeszcze nie przystosowany w pełni do ostrej gry w PL.
Co za Theo!
Więcej szczęścia niż rozumu.
Nawet jest dynamika lecz wyraźnie brakuje jakości u niektórych graczy.
Obawiałem się ,że wzmocnień czyli rekonwalescentów się nie doczekamy.Patrząc na skład to jest on u nas daleki od ideału,ale grać trzeba tym co jest.Porównując pierwsze ''11'' to nie wygląda to dobrze,a ławki jeszcze gorzej,ale na szczęście nazwiska nie grają.Gdyby w takim zestawieniu udało się nam zgarnąć 3 pkt to byłby to olbrzymi impuls przed resztą sezonu.Swoją drogą jak oni to robią ,że maja tak mało urazów.?!
To o czym mówi SC było jasne już od pewnego czasu i dlatego tym bardziej bolał fakt,że AW przespał okienko niczym miś zimę.Teraz mogliśmy mieć już kilka pkt. więcej .Jest jeszcze czas nieco poprawić sytuacje w styczniu i liczyć na to,że w koncu opuszczą nas kontuzje ,a wieczni rekonwalescenci powrócą.Od jakiegoś czasu jestem zdania,że taki sezon może się nie powtórzyć przez kilka najbliższych lat i okazja jest wielka.Z tzw. ''wielkich'' drużyn nie licząc nas tylko city trzyma jako taki poziom.Teraz albo nigdy.W każdym razie jesli w tym sezonie nie zdobędziemy tytułu to Wenger,Gazidis i Stan będą mogli winić tylko siebie.
Świetnie Leicester,brawo Ranieri.Fajna ekipa wprowadzająca sporo ożywienia w rozgrywkach.
Leicester naprawdę mogą być groźne gdyż nie dość ,że dobrze grają do przodu to jeszcze dopisuje im szczęście w tyłach.Patrząc na skład to wydaje się,że nie mają kim straszyć nie licząc Mahreza i Vardy`ego w dodatku mają,wydawać by się mogło, mającego najlepsze lata za sobą Hutha czy Albrightona który dotychczas niczego wielkiego w karierze nie pokazał.Mimo wszystko jakoś to działa i pokazuje,że jednak Ranieri znowu potwierdza się jako świetny trener.Nomen omen to właśnie jego zmienił murzynio na stanowisku trenera w chelsea podczas jego pierwszej przygody i to właśnie jemu Portugalczyk w dużej mierze zawdzięcza pierwszy tytuł i świetną drużynę bo to Ranieri m.in.''załatwił'' Drogbę,Duffa,Robbena,a mou dorzucił do tego swoich 4 graczy z Porto i było po sprawie.Dziś Włoch wystawia Jose rachunek i słusznie.
Co grają lisy ?!Bawią się z ''armią Romana'' jak z dziećmi.
No i gorzej trafić nie można było;zresztą może to i dobrze i lepiej skupić się na lidze.
Za 8 dni będzie mecz prawdy mr Giroud
Pięknie wygląda tabela ,ale będzie jeszcze piękniej jak zachowa taki sam wygląd ok. g.23 ,21 XII.Po za tym mam nadzieję,że w zaistniałej sytuacji AW postanowi jeszcze wzmocnić drużynę bo taka szansa na zwycięstwo w lidze może już się tak szybko nie powtórzyć.Trudno uwierzyć aby oba takie kluby [manu i chelsea] mogły grać[ i osiągać takie wyniki] tak jak grają dłużej niż jeden sezon.Duża szansa ;jeśli wrócą rekonwalescenci i ominie nas kolejna fala kontuzji plus dokupimy jeszcze jakiegoś porządnego grajka to kto wie?
To był pokaz ''ekonomicznego '' zwycięstwa i to najważniejsze, zwlaszcza w naszej sytuacji przy wielu kontuzjach i ciężkim wyjeździe do Aten.No i chyba co zadziwiające chyba bez urazów dziś.
Ramsey notuje dziś sporo głupich strat.
Brawo Wenger ;zmaiana szybka i w dodatku dobra bo JC zaczął już ''robić bokami''.
Bellerin stracił kontakt z bazą.Mamy dziś szczęście,że AV jednak nie na darmo zajmuje zdecydowanie ostatnie miejsce i właściwie gramy z ekipą z championship.
Chyba Merte i Cech chcą dac gospodarzom szanse ożywić ich wiarę bo taki kabaret odstawiają jak w C klasie,a teraz to już wszyscy w drużynie zaczynają przysypiać.
Szkoda;ładnie Theo strzelił.
Teraz spokojnie punktować AV i nie złapać żadnej kontuzji.
Brawo;znowu mamy trochę szczęścia;ale najważniejsze ,że to powinno nam zapewnić spokój.
Ramsey znowu zagrał biedę.
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
Viktor Gyökeres – brakujące ogniwo w mistrzowskiej układance Arsenalu?
- 29.07.2025 19 komentarzy
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Wygrywalismy już z czołówką ale były to przypadki odosbnione - w tym sezonie póki co mamy na rozkładzie obawiali manchestery ale też wtope z Chelsea i 2 remisy u siebie z the reds i spurs.Szału nie ma jednak wczorajsze zwycięstwo jest super ważne gdyż odniesione nad silnym rywalem w składzie dalekim od ideału zwłaszcza ławka wyglądała ubogi.Szkoda że znając życie, Wenger zamiast pójść za ciosem i w styczniu kupić kogoś na poziomie żeby dac jeszcze mocniejszy impuls drużynie; będzie znowu twierdził że nikogo lepszego od jego graczy na rynku nie ma.