Komentarze użytkownika Oldgunner3
Znaleziono 10630 komentarzy użytkownika Oldgunner3.
Pokazuję stronę 51 z 266 (komentarze od 2001 do 2040):
W sumie to marzyłem o scenariuszu sprzed 2 tygodni gdy sporting ograł tych frajerów z gorszej części płn. Londynu 2:0 zdobywając gole w 90 min i doliczonym czasie gry.
Największy żal mam do Artety,że nie potrafi,niestety,nauczyć chlopaków kiedy i w jakich sytuacjach wdawać się w drybligi.Drybling to powinien być środek nie cel.
Nam wyraźnie brakuje taktyki i planu jak wykorzystać naszą przewagę.Sama gra na niezłym poziomie,ale patrząc na całokształt to niestety trochę wyglądamy póki co na frajerów.Biało-niebieskie pawiany g... grają ;a jak na razie remis mają.
No i z dupy to,a w tylu miejscach można było tą akcję zatrzymać,inna sprawa mimo elektrycznej gry Gabriela jest to trochę poklosiem gry Saki czy Martinellego;czasem za dużo się bawią chcą wszystkich okiwać ;my tracimy szanse na akcję,a czasem po stracie idzie kontra i kicha.
Tyle pracy na nic.
Tego się bałem - sami się wykończymy,za dużo paniki.
Cud miód!Lepiej tego zrobić nie mógł.
Oni też wyglądają mocno choć bez Kulusevskiego.My w max. zestawieniu,ale pytanie czy Partey i Zinho po urazach są gotowi na 100%.Zapowiada się twarda i ciężka przeprawa,obyśmy wyszli z tego do przodu.
To byłby największy cios dla nas.Gość jest nie do zastąpienia.Szykuje się niezła bieda.
Mudryk w pierwszym składzie Ukrainy w meczu ze Szkocją.Warto zobaczyć.
Bezplan,to już lepiej dograć te 10 ligowych spotkań do stycznia Lokongą i w styczniu zaatakować D. Luiza z Villi.
Szkoda,że nie Kane lub Koreańczyk.
Coś ""boski"" Paqueta długo się aklimatyzuje wśród młotów.
Nwaneri 15,5 roku bez 3 dni - nieźle.Oby mu sodówa nie odbiła to może coś z niego będzie.
Młody dał radę.
Ciekawe czy młody rekordzista zdąży kopnąć piłkę.
Zmiany późno jak u Wengera.Dziś to trochę niezrozumiałe przy takim wyniku.Kiedy rezerwowi mając się ogrywać jak nie w meczach gdy prowadzimy 3:0[i nie gramy z city bo z nimi to jest niebezpiecznie do końca].
Martinelli dziś uprawia niezły chaos.0 mu wychodzi,tym bardziej należy doceniać wynik i wpływ Parteya który chyba jest najważniejszym aktulnie graczem drużyny biorąc pod uwagę jaki ma wpływ na postawę drużyny,z nim od razu lepiej gra Xhaka [inna sprawa,że wtedy jest 8].
A jednak chłpacy przysnęli w obronie ,pewnie przez te brawa.Na szczęście Ramsdale się zachował.
Szybsze zmiany podstawowych graczy bo znowu zaliczymy kontuzję chociaż w tym sezonie więcej ich doznajemy na treningach niż podczas meczy.
Xhaka nie byłby sobą gdyby w meczu nie odwalił przynajmniej 1 głupoty.
Vieira pokazał,że w tym wątłym ciele kryje się całkiem,całkiem moc ,przynajmniej strzału.
Jak na razie planowe,spokojne prowadzenie;teraz tylko tego nie spierniczyć w 2 połówce i spokojnie dowieźć do mety.Bez kontuzji oczywiście.
Ale zje..li!
Jak widać nie tylko Zinczenko out,ale i Ode. Oby zaczął się ogarynać Vieira bo jak na razie jego gra pozostawiała wiele do życzenia.
Mudryk w kontrze jest niesamowity i świetna lewa noga
Dziś obowiązkowo trzeba obejrzeć Mudryka w meczu z Celtami.Zobaczymy czy potwierdzi formę z meczu z Lipskiem.
Świetnie się pokazał z Lipskiem;w środę obowiązkowo trzeba będzie go zobaczyć w meczu z Celtami,a warszawiacy to mogą i na żywo bo chyba tam będą rozgrywać swoje mecze.
A Lech był bliski sprawienia niemałej niespodzianki,niestety Coquelin i Villa Real 4:3.My też trochę kabaretowo,zamiast zamknąć mecz jeszcze gospodarze stwarzają jakieś sytuacje.No,ale jakoś wygraliśmy.Ciekawe czy faktycznie najbliższa kolejka ligowa zagrożona.?
Po tej połowie ciśnie się na usta jedno pytanie - czym oczarował Vieira Artetę,a co ten tak mocno ukrywa.Na razie trochę bida i lekki obciach,ale chyba w drugiej połówce coś pykniemy.
Nketiah - od.ebał simply present.Chyba biedak usłyszał o odejściu królowej do krainy przodków.
Martinelli musi więcej pracować nad grą głową.
Pełna zgoda,Vieira delikatnie mówiąc kiepsko.
Gra kogucików mimo,że grają u siebie,jak dotąd nie powala.
Zielu dziś niszvzy system 2 gole i super asysta.
Cena za Mudryka pewnie teraz rośnie.Pasowałby do Ziny;fajna alternatywa dla Martinellego,a facet młody może nieźle się rozwinąć.Może zimą Arteta sìęgnie po niego o ile nikt nas nie wyprzedzi.
Mudryk ,niesamowicie dynamiczny gracz,a przy tym obdarzony niezłą techniką.Warto byłoby się nim bardziej zainteresować.So far 1 gol i 2 asysty.
Sami się załatwiliśmy,na życzenie.Niestety widać było,że Zina i Ode byli po urazach chociaż od 45 minuty do 1:2 zdecydowanie ich zdominowaliśmy.Prawda jest taka,że grając w pełnym składzie jesteśmy nieco lepsi,ale kiedy my znowu zagramy w takim zestawieniu.Brakuje jednak wartościowych zmienników i to nasza największa bolączka.A do zimowego okienka transfer. jeszcze 12 kolejek,a właściwie 13 bo 02.01.23 gramy ze srokami.Mam trochę pretensji do Artety,że nie do końca potrafi tak ustawić drużynę żeby zdyskontować przewagi jakie wypracowują na skrzydłach Saka i Martinelli.
Wygląda na to,że głównie to przegraliśmy sami z sobą no i wąska kadra.Brak Parteya krzyczy.Xhaka i Loko to niestety taka sobie para.Wielka szkoda bo to był jeden ze słabszych zespołów/meczy gospodarzy na ich stadionie,ale nawet Rashford potrafi zdobywać gole czasem.Natomiast my za dużo pudłujemy.Od 45`` do straty bramki na 1:2 zdecydowanie dominowaliśmy.Cóż zapowiada się długa i ciężka walka o top4.
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Ta nieodpowiedzialność w ofensywie która kończy się kontrami,poraża.