Komentarze użytkownika Patriko
Znaleziono 5902 komentarzy użytkownika Patriko.
Pokazuję stronę 59 z 148 (komentarze od 2321 do 2360):
https://www.onet.pl/sport/goal/arsenal-rozbil-bank-dla-nowego-bramkarza/47xn19v,30bc1058
Widzieliście artykuł na Onecie o kupnie nowego bramkarza "srok" przez Arsenal, Bena White'a? xD
Jakim cudem to w ogóle przeszło.
W ogóle przyj*bany chłop nieźle, wchodzi sobie tu co jakiś czas przy okazji różnych plotek transferowych i myśli, że jest jakimś drugim Fabrizio Romano, on wie kto przejdzie do Arsenalu a kto nie i dlaczego xD jeszcze te kulawe argumenty typu hurr durr po co Madison ma przechodzić do gorszego klubu... Boże xD
@pawelbartosiak napisał: "White'a myślicie ze jaki numerek weźmie w arzenalu?"
20 po legendzie Mustafim.
@jedi133 napisał: "Patrząc na te igrzyska nachodzi mnie tylko jedno pytanie - ile tak naprawdę White ma wzrostu?"
W PESie 21 i 20 ma 182cm, ale z kolei w PES 19 już 185 xD
Nikt tego nie wie.
@Marzag: A ja Pamiętam :p btw Ozil nigdy nie był od walki fizycznej i gry w obronie, marudzenie na to w momencie gdy byl w najlepszej formie i podawał najlepiej na świecie było niedorzeczne.
@Joker_224 napisał: "Nie rozumiem trochę tej niechęci do Odegaarda. Imo grał przyzwoicie jak na pół roku w klubie, ciekawe pomysły na grę, próby strzałów, podania otwierające. Jedyne co mi nie pasowało to spychanie ESRki na skrzydło. A mimo wszystko wielu użytkowników psioczy na niego bardzo"
Nie próbuj zrozumieć, tu niektórzy nawet na Obamę I Sancheza psioczyli jak ładowali po 30 bramek w sezonie albo Ozila jak zdobywał 19 asyst xD
@EZ_22 napisał: "Nicolas Pepe - to będzie jego sezon, Kanonierzy.
COYG"
No i gites trzeba wierzyć zamiast wiecznie go tylko wyśmiewać i wypominać kwotę za jaką przyszedł jak większość, tym bardziej, że dał argumenty żeby go jeszcze nie skreślać :D
W sumie to jak tak czytam te komentarze i większość na serio twierdzi, że jest gorszy od Welbecka i porównuje go do Nkeitaha to rzeczywiście nie ma co nawet dyskutować i trochę beka z was.
@Siwy2185 napisał: "Nie!!! To jest drugi Danny Welbeck!"
Welbecka najlepszy wynik w PL to 2x strzelone 9 bramek, jak tak spojrzeć na suche liczby Abrahama to są serio co najmniej przyzwoite:
18/19 - 40 meczów w Championship, 26 bramek
19/20 - 34 mecze w PL, 25 w pierwszym składzie, 2221 minut i 15 goli(dla przykładu Lacazette strzelił max 14 w jednym sezonie PL)
20/21 - 22 mecze, 12 w pierwszym składzie i raptem 1035 minut, 6 goli
Mimo wszystko papiery ma na lepszego zawodnika niż super Danny Welbeck.
No to walczcie jak o obiad.
Swoją drogą, że aż tyle osób się łapie na Rivaldo i go napędza do pisania tych kolejnych wypocin to ciągle mnie zadziwia xD
@losnumeros napisał: "Dla mnie, to już będzie cień zawodnika, któremu zależy tylko na kasie. Nie piszę z złością, czy mu zazdroszczę, po prostu stwierdzam fakty."
A jak znowu jebnie +20 bramek w PL? to póki co są tylko twoje przypuszczenia po jednym słabszym sezonie.
@mikowhy: A to nie ja, bo ja nie jestem normalny.
@Slaviola: Chociaz jak to pójdzie w tą stroną, że zakończoną Master league i skupią się tylko na grze online to niestety dla mnie i dla wielu będzie to koniec przygody z ta serią, bo zawsze bardziej przemawiało do mnie granie jakieś jakiejś kariery i wczuwanie się w fikcyjny przebieg historii piłkarskiego świata na singlu a online to był tylko dodatek, ale nie ma co od razu tego zakładać.
@Slaviola: Coś tam mi się przewinęło, gra z trybem kariery itp za darmo, mikrotransakcje w trybie online? brzmi jak totalnie przeciwieństwo FIFY gdzie kolejna edycja to kolejne 350-600 zł xD wiesz to, że zmienią nazwę z Pro Evolution Soccer na eFotball to nic, bo ta gra i tak od początku istnienia na przestrzeni ponad 20 lat miewała już różne tytuły a sam pomysł wydaję się być uczciwy wobec graczy. Zobaczymy jak to zakończy się finalnie, no chyba że wyszły jeszcze jakieś nowe informacje o których nie słyszałem i do nich pijesz? :D
Kurde w ogóle w United taki dobrobyt, że widzę iż część kibiców zastanawia się czy Varane to odpowiednio dobry obrońca za odpowiednie pieniądze jakiego powinni kupić xD jakby Arsenal kupował kogoś tej klasy do defensywy to bym czuł podobną ekscytację co w przypadku transferu Ozila, wiadomo że, Varane to zawodnik który ma sobą gorsze momenty i nie wystrzegał się błędów, ale nie ma obrońców bez nich. Jeżeli go kupią to ciekawy jestem czy w końcu powalczą realnie o mistrza do końca sezonu.
Przykra sprawa u Ivana Gazidisa zdiagnozowano nowotwór gardła, ale z tego co jest napisane na acmilan.com.pl, nie doszło do przerzutów i prawdopodobnie wróci do zdrowia. Oby tak było.
15 mln za zawodnika który miał za sobą dobry sezon w klubie, został wybrany do 11stki Euro i jest w najlepszym wieku dla piłkarza - xDDD
Czyli White pewnie też niedługo zostanie ogłoszony, wszystkie te plotki transferowe które miały pewniejsze przesłanki się potwierdziły, dla mnie poza tym kto jeszcze odejdzie pytanie brzmi czy nawet przy ewentualnym odejściu kilku zawodników jak Xhaka, Bellerin, Nkeitah kto jeszcze i czy w ogóle przyjdzie, mimo wszystko z takimi transferami i pozostaniu z Artetą nie najlepiej widzę walkę Arsenalu o topowe pozycje w PL :/ ale cieszę się na nowy sezon jak zawsze :D
@damianARSENAL napisał: "Serio jest ktoś kto bierze pod uwagę Grilisza u nas?"
"Zakładając, że Arsenal jest w stanie zakontraktować na stałe każdego z poniższych pomocników" zakładając.
To raczej była sonda czego by chciała a większość, a nie co będzie, bo tego to nie wie nikt.
Kurde, ale bym przytulił nowa koszulkę gdyby nie to, że jteraz estem biedakiem xd, no nic do grudnia może się uda tylko wtedy pewnie będą po 380 xd
@sebastix11: niedosc, że brzydkie, małe to jeszcze swędzi jak wejdą ci na skore
@Kiepomen: A jak przejdą Bodo to w następnej rundzie czeka na nich mistrz Estonii, w tym roku jak będą dalej tak grali to serio mogą powalczyć o faze grupową LM albo chociaż LE.
O widzę, że Willianowi bebech urósł tak jak mi, ale nie on nie musi nic udowadniać xD https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/217392351_2071652669652282_6744554313157602664_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_rgb565=1&ccb=1-3&_nc_sid=b9115d&_nc_ohc=MxiKIYJZAcYAX_RRPn3&tn=6YRk--4O6NSc_6Zr&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=7e962c70ef69609df565a9060dfff5d5&oe=60F43420
może też bym się nadał na skrzydło do Arsenalu :D
@Alonso: W sumie lepiej w Mallorce niż w Stoke czy WBA, awansowali do LaLigi.
Pogra sobie w LE, powalczy o LM, bo Sociedad z roku na rok radzi sobie coraz lepiej, dobry kierunek dla niego.
Spokojnie to tylko mecz towarzyski, za kilka miesięcy przyfarci nam się jakaś seria wymęczonych meczów bez porażki i z wyliczeń Artetowcòw wyjdzie, że w sumie to moglibyśmy walczyć o mistrzostwo gdyby nie to, że liczą się wszystkie mecze.
@Barney: Straszne, niedługo jak komuś gołąb nasra na parapet to też Anglicy będą źli, co do tego czy wygrają czy nie to nie możesz tego teraz wiedzieć - przeciwnie pokazali, że w końcu mogą rywalizować z najlepszymi reprezentacjami o zwycięstwo, i nie oni pierwsi źli po finale zdejmowali medale.
Ale ludzkość dostała by zbiorowego bólu dupy gdyby Anglicy wygrali kolejne MŚ w Katarze xD
@fabregas1987: Czemu? Gra tak samo słabo w kadrze jak Ciro, chociaż ten drugi trochę odżył pod wodzą Manciniego.
@enrique: Nie bronię angielskiego bydła, ale to działa w dwie strony, angielscy kibice czy jeżdżą za klubami czy za reprezentacją też są zawsze na celowniku innych, zawsze ktoś chce w ich wpaść, pobić i zabrać flagi, każdego roku łatwo znaleźć nagrania i zdjęcia z jakichś zadym i palonych angielskich flag.
@ZielonyLisc: Z tym zjazdem to też tak trzeba brać z dystansem, bo dzisiejszą walk zakończył przez kontuzję.
@pierre_afc: Nie widziałem walki, nie interesowała mnie, ale wiem, ze przy poprzedniej było jakieś tak miłe nagranie jak zona Poiriera wbiła do szatni i sobie podziękowali więc jeżeli jest tak jak napisałeś to trochę słabo, Conor to showman, ale coś takiego chyba wychodzi po za grę a zahacza o osobiste emocje.
@pierre_afc: Nigdy nie byłem fanem mma, bliżej mi do boksu, ale tak zwyczajnie szkoda mi Conora, swego czasu był dla wielu ikoną.
Emi nagroda dla najlepszego GK Turnieju, a to ci niespodziewanka :p
Mecz średni, Brazylia mocno zawiodła, ale warto było obejrzeć chociaż dla tych łez szczęścia Messiego i trenera Argentyny, nieudawanej radości wszystkich piłkarzy ich kadry, ekstazy tych kilku tysięcy kibiców którzy weszli na stadion, z drugiej strony dramat Brazylijczyków, łzy rozpaczy Neymara z którego pewnie teraz cała horda będzie miała pożywkę, kurde aż mnie dupa boli, że jutro finału Euro nie obejrzę xD planuję wylaczyć FB, Messenger, nie wchodzic na żadne strony itd, żeby sobie powtórkę w domu obejrzeć, ale pewnie i tak mi w pracy zespojlerują xD
@TlicTlac: Ale przyznam, że Brazylia wygląda jak Polska ze Słowacją :/
@TlicTlac napisał: "Póki co 13 minut"
xD
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@TakKrzysiu napisał: "To nieprawda. Ja np swojego nie nazwałbym "patodzieciństwem". Rozwijałem się i uczyłem sztuki od najmłodszych lat, dużo rysowałem po ścianach a gdy już uciekłem z piwnicy wyszedłem na ludzi"
Ale co nie jest prawdą? skoro nie nazwałbyś go tak to nim nie było.
To, że ciebie nigdy nie okradli, nie znaczy, że innych to nie doświadczyło, i nie zrozum mnie źle, nie żebym się unosił tylko nie rozumiem związku.