Komentarze użytkownika Paul77

Znaleziono 10407 komentarzy użytkownika Paul77.
Pokazuję stronę 55 z 261 (komentarze od 2161 do 2200):

Komentowany temat: NLD dla Arsenalu! Wygrana 2-0 na stadionie Tottenhamu 15.01.2023, 20:18

A jutro w pracy usłyszę że to dopiero połowa sezonu, że prawdziwy test to będzie z City...
Odpowiem a wsadź sobie jeden z drugim te teksty w dupę.

Komentowany temat: Bitwa o Londyn: Spurs vs Arsenal 15.01.2023, 15:52

Barcelona wyceniła Raphinie.... 100 mln euro.... Hehehehe hehehehe hehehehe hehehehe hehehehe hehehehe hehehehe
Co oni tam jarają?

Komentowany temat: Bitwa o Londyn: Spurs vs Arsenal 15.01.2023, 14:15

Niestety, co nie którzy nieśli niedawno Mudryka na tarczy, a teraz kopią go po tyłku ...

Komentowany temat: Bitwa o Londyn: Spurs vs Arsenal 15.01.2023, 12:06

Dziś najważniejsze to wygrać z Tottenhamem.

Co do Mudryka, już po sezonie będzie wiadomo czy mamy czego żałować, czy raczej się będzie z czego cieszyć.

Komentowany temat: Bitwa o Londyn: Spurs vs Arsenal 15.01.2023, 12:01

@Furgunn: jak rządził Bukowski wszystko funkcjonowało jak należy. Dorwali się amatorzy i efekt widać.

Komentowany temat: Bitwa o Londyn: Spurs vs Arsenal 15.01.2023, 11:38

Myślę że po sytuacji z Vlachowiciem są mądrzejsi i lista opcji jest na kilka nazwisk.
My możemy sobie gdybać co się dzieje

Już raz pisałem o sytuacji w żużlowej Unii Tarnów. Media pisały że zaawansowane negocjacje są z kilkoma zawodnikami. A prezes podpisywał kontakt z Tomkiem Gollobem.

Komentowany temat: Bitwa o Londyn: Spurs vs Arsenal 15.01.2023, 11:29

Media podają że po upadku tematu Mudryka, Arsenal koncentruje się nad pozyskaniem kogoś z trójki Raphinia, Pino, lub M. Thuram.

Komentowany temat: Bitwa o Londyn: Spurs vs Arsenal 15.01.2023, 10:11

@Chroma: Arsenal nie jest biedny, tylko po sytuacji z Auba, a wcześniej z Ozilem wyciągnął ktoś wnioski iż nie warto przepłacać.

Komentowany temat: Bitwa o Londyn: Spurs vs Arsenal 15.01.2023, 10:10

Mam nadzieję że Edu i Arteta mają opcje dodatkowe za Mudryka i jeszcze kogoś na środek pola.
Nie czarujmy się, bez dwóch solidnych wzmocnień może być ciężko dojechać na pierwszym miejscu na koniec sezonu.

Komentowany temat: Bitwa o Londyn: Spurs vs Arsenal 15.01.2023, 09:10

@3rdpitch: West Ham nie puści Rice zimą. Oni walczą o życie i nie oddadzą swojego najlepszego zawodnika gdy grozi im widmo spadku.
Latem bardzo realne że mógłby trafić na Emirates.

Komentowany temat: Bitwa o Londyn: Spurs vs Arsenal 15.01.2023, 08:36

Olać Mudryka. Dziś Arsenal gra z Tottenhamem... Co ważniejsze?

Komentowany temat: Bitwa o Londyn: Spurs vs Arsenal 14.01.2023, 18:10

Zawodnikoze chyba powiedzieć nie! A po drugie czy to nie robota klubu z Ukrainy?

Komentowany temat: Bitwa o Londyn: Spurs vs Arsenal 14.01.2023, 17:38

Jeśli Mudryk odmówi transferu do Chelsea, to będzie mniej kosztował dla Arsenalu.

Komentowany temat: Bitwa o Londyn: Spurs vs Arsenal 14.01.2023, 17:32

Napiszę opinie kogoś kto jest obiektywny w stosunku do PL, ale czyta fora klubowicz Anglii na polskich stronach.
Najmniej oderwani od rzeczywistości są kibice Arsenalu, do tego najbardziej obiektywni.
Gdzieś, ktoś pogrzebał w metrach i coś takiego stworzył.

Komentowany temat: Bitwa o Londyn: Spurs vs Arsenal 14.01.2023, 17:30

Napiszę opinie kogoś kto jest obiektywny w stosunku do PL, ale czyta fora klubowicz Anglii na polskich stronach.
Najmniej oderwani od rzeczywistości są kibice Arsenalu, do tego najbardziej obiektywni.
Gdzieś, ktoś pogrzebał w metrach i coś takiego stworzył.

Komentowany temat: Bitwa o Londyn: Spurs vs Arsenal 14.01.2023, 17:25

@lordoftheboard: ja nie mówię że nie, ale nie trzeba patrzeć na innych w kwestii klubu.oj serdeczny przyjaciel jest kibicem united o zawsze z szacunkiem się do siebie odnosimy.
Znamy się od dziecka, więc są ważniejsze sprawy niż fudboly.

Komentowany temat: Bitwa o Londyn: Spurs vs Arsenal 14.01.2023, 17:14

Gakpo..... Chyba może Arteta wie dlaczego za Mudryka trzeba dać drugie tyle niż za Holendra...

Komentowany temat: Bitwa o Londyn: Spurs vs Arsenal 14.01.2023, 16:59

Dlaczego patrzycie na fora innych?
Ważne by jutro Arsenal zagrał tak by wygrał. Nie ma co patrzeć na innych. To oznaka słabości i kompleksów...
Arsenal jest w gazie i trzeba to wykorzystać

Komentowany temat: Bitwa o Londyn: Spurs vs Arsenal 14.01.2023, 16:23

Nie ma co patrzeć na innych,trzeba wygrać swoje by osiągnąć sukces. Jutro kolejny najważniejszy mecz.

Wczoraj znów była dyskusja o tabeli i miejscu Arsenalu. Argumenty - to dopiero połowa sezonu, a test będzie z City.
Ja się pytam chłopów, a dotychczasowe mecze to już o czymś nie świadczą?
Ręce mi opadły gdy usłyszałem uzasadnienie..
Nóż kur ..a to może gdy Arsenal by w ostatniej kolejce miał cztery punkty przewagi też by były jakieś niepewności?

Bardzo mocno piecze dupa co niektórych kibiców angielskiego futbolu w Polsce.
Chyba nie rozumieją że Arsenal też może być mistrzem.

Komentowany temat: Wygrana z Oxford Utd 3-0 i awans do 1/16 FA Cup 13.01.2023, 21:48

Tylko nie wierzę transfery Mudryk+ Savic+ Rice. Za spory koszt

Komentowany temat: Wygrana z Oxford Utd 3-0 i awans do 1/16 FA Cup 13.01.2023, 21:45

@kwiatinho: ale w Italii, a chyba doskonale wiesz że piłka w we Włoszech, a ta na Wyspach Brytanii to różne bajki. Często zdarza się że gwiazdy z nutą włoskiego są do du..y w Anglii. Nie neguję Savica, ale chyba przespał najlepszy czas na odejście z Lazio

Komentowany temat: Wygrana z Oxford Utd 3-0 i awans do 1/16 FA Cup 13.01.2023, 19:23

Menedżer Chelsea, Graham Potter, wykluczył perspektywę odejścia Christiana Pulisica z klubu w tym miesiącu z powodu kontuzji kolana. Reprezentant Stanów Zjednoczonych wypadł na dłuższy okres z gry.

Komentowany temat: Wygrana z Oxford Utd 3-0 i awans do 1/16 FA Cup 13.01.2023, 19:21

Trwa przeciąganie liny w sprawie Sergeja Milinkovicia-Savicia. Claudio Lotito oferuje przedłużenie umowy do 2026 roku i wstawienie klauzuli odstępnego w wysokości 70 mln euro, a agent zawodnika Mateja Kezman rozmawia z potencjalnymi zainteresowanymi i szuka chętnych na usługi pomocnika Orłów. Najnowszy trop prowadzi do Anglii.

27-latek jest zadowolony w Lazio, jednak czuje, że znajduje się w odpowiednim wieku, aby spróbować nowego wyzwania. Mateja Kezman również czuje czas na zmiany, dlatego zablokował wszelkie rozmowy w sprawie przedłużenia umowy z ekipą Biancocelestich i skupił się na poszukiwaniu Serbowi nowego zespołu. Radiosei wskazuje, że poważnie zainteresowane zawodnikiem jest Newcastle United, gotowe wyłożył na stół już w styczniu 60 mln euro, a samemu zawodnikowi zagwarantować umowę na poziomie od 7 do 10 mln euro rocznie. Drugim zainteresowanym klubem jest Arsenal, o którym wspomina się już jednak od dobrych kilku tygodni.

Lazio nie wyobraża sobie sprzedaży pomocnika w połowie sezonu, jednak 2024 rok i koniec umowy Sergeja jest coraz bliżej, co może otworzyć zupełnie nowe tematy i skłonić Claudio Lotito do większych ustępstw

Komentowany temat: Wygrana z Oxford Utd 3-0 i awans do 1/16 FA Cup 13.01.2023, 18:19

@Taki: Pepe miał ciągnąć Arsenal do góry. To on miał być nowym liderem. Mudryk będzie miał inną rolę. Powinno mi być łatwiej

Komentowany temat: Wygrana z Oxford Utd 3-0 i awans do 1/16 FA Cup 13.01.2023, 17:50

@Marcinafc93: Dwa, trzy sezony wstecz widział bym Serba w Arsenalu. Obecnie.... Trochę skisł w Lazio i nie wiem czy może być kimś znaczącym w angielskim futbolu.
Do tego Serb i Kosowski Albańczyk... Nie wiem czy to dobry pomysł.

Komentowany temat: Wygrana z Oxford Utd 3-0 i awans do 1/16 FA Cup 13.01.2023, 17:37

Pojawiają się plotki że Arsenal może wypożyczyć SMS z Lazio, z opcją wykupu 40/50 mln euro.

Komentowany temat: Wygrana z Oxford Utd 3-0 i awans do 1/16 FA Cup 13.01.2023, 17:12

Nie ważne za ile Mudryk trafi do Arsenalu, co istotne to nie będzie miał na sobie takiej presji jak miał Pepe. Irowijczyk miał ciągnąć ten zespół odrazu i być jedną z najjaśniejszych gwiazd.. Ukrainiec musi rywalizować o miejsce w składzie. Oczywiście świadomość że przyszedłeś do klubu za 60/70 milionów już w sama w sobie wytwarza presję. Ale będzie miał łatwiej niż Pepe.

Komentowany temat: Wygrana z Oxford Utd 3-0 i awans do 1/16 FA Cup 11.01.2023, 19:48

Chelsea nie chce Auby... Barcelona nie kwapi się z jego powrotem... Bardzo dobrze! Obecnie to zwykły dupek.

Danilo niby do Forest. Czyżby Arteta chce latem Rice?
Jeśli tak, to lepiej poczekać do lata i ściągnąć ryż.

Komentowany temat: Wygrana z Oxford Utd 3-0 i awans do 1/16 FA Cup 11.01.2023, 18:51

55/60 mln euro za Mudryka, realna cena, 200 tys funtów tygodniowo, to bajka...

Komentowany temat: Wygrana z Oxford Utd 3-0 i awans do 1/16 FA Cup 10.01.2023, 21:09

Tylko tyle napiszę
Mam nadzieję że Mudryk trafi za sensowne pieniądze. Co ważniejsze wypali.

Komentowany temat: Wygrana z Oxford Utd 3-0 i awans do 1/16 FA Cup 10.01.2023, 20:55

Tylko tyle napiszę
Mam nadzieję że Mudryk trafi za sensowne pieniądze. Co ważniejsze wypali.

Komentowany temat: Początek drogi na Wembley: Oxford Utd vs Arsenal 10.01.2023, 08:24

@lordoftheboard: gdzie byś chciał zmieścić Parteya, Danilo i Rice ? To DM wszyscy praktycznie.

Komentowany temat: Początek drogi na Wembley: Oxford Utd vs Arsenal 09.01.2023, 19:06

Myślę że Mudryk trafi do Arsenalu jeszcze w tym okienku. Tylko jak w Doniecku im kupa w gaciach się pojawi że nie ma chętnych za 100 baniek, rozmienia zdanie.

Nie oglądałem dziś Barcelona - Atletico. Jaka jest Wasza opinia o Felixie po tym meczu?

@enrique: gość dołuje coraz bardziej, PL to nie miejsce dla niego. Chyba że zespół z dolnej części tabeli.

Tammy Abraham nie rozgrywa spektakularnego sezonu w AS Roma. Mimo tego, jego usługami interesuje się szukający napastnika Arsenal. Sytuację Anglika sonduje również Manchester United.

Oby zwykła plota.

Jedno jest pewne,z obecną kadrą w ofensywie nie wygląda to za ciekawie. Nawet że zdrowym Jesusem i Smith Rowe ławka nie wygląda imponująco. Mam nadzieję że trafi tutaj jakiś ciekawy ofensywny zawodnik, który z marszu pomoże.

@kwiatinho: agenci Serba wodzili za nos wszystkich podbijając cenę. Chodzili by Juventus zapłacił jak najwięcej.
Z innej beczki, to mam nadzieję że Nketiah i w kolejnym sezonie Bulagun będą naciskać na Jesusa skutecznie i temat 9 taki na razie upadnie.

Można męczyć temat Mudryka, Felixa, bo ci zawodnicy mogą zmienić klub

Było gdzieś na stronach Juve że Vlachowic nie jest na sprzedaż w tym set. Więc po co ta dyskusja?

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady