Komentarze użytkownika Rafson95

Znaleziono 10622 komentarzy użytkownika Rafson95.
Pokazuję stronę 75 z 266 (komentarze od 2961 do 3000):

@Arsenallord:
Kiedy przeprosiny dla Pana Gamrota? ;p

@johnnycage1909:
Po pierwsze administratorzy tu się nigdy nie tłumaczom z warnów, nawet jak wlepią coś absurdalnego.
Po drugie Twoje jednak nie są absurdalne, tylko normalne ;p

@losnumeros: Tak, w karnych

@Dziadyga: Jak na Polskie warunki to on w kilka lat z drugoligowca (trzecia klasa rozgrywkoaw) zrobił jedną z najlepszych ekip w Polsce. Dla mnie to jest aktualnie TOP polskich trenerów o ile nie najlepszy.

A Marek Papszun z kolejnym trofeum.

Edu w samolot i do Częstochowy!

@arsenallord: Szczerze to na wypadek wprowadzenia jakichś twardych restrykcji dla osób niezaszczepionych, czyli dla świętego spokoju.

A w całym swoim życiu przyjąłem świadomie już do swojego organizmu tyle szkodliwych substancji, że byłoby hipokryzją gdybym w obliczu tego bał się szczepionki stworzonej i zatwierdzonej przez naukowców/lekarzy.

Dzisiaj za radą @GenzoArs zaszczepiłem się Johnsonem i właśnie leżę z gorączką 38 stopni.

Gdybym się jutro nie odezwał to wiecie co jest grane

Komentowany temat: Oficjalnie: Saliba wypożyczony do Marsylii 17.07.2021, 12:02

@Garfield_pl:
Oczywiście, że tak :)

Komentowany temat: Oficjalnie: Saliba wypożyczony do Marsylii 17.07.2021, 11:47

@Kris3Tears:
To prawda.
Za oglądanie ataku Nketiah Auba Willian 8 funtów.

Komentowany temat: Oficjalnie: Saliba wypożyczony do Marsylii 17.07.2021, 11:29

@DawidAFC napisał: "@losnumeros: ja za niego nie płacę, a ty płacisz? Jest jakaś zrzutka na internecie czy coś?

Nigdy nie rozumiałem jak można płakać o to, że dany piłkarz jest przez niektórych za drogi. Tak jakby to było finansowane z moich pieniędzy."


A z czyich pieniędzy to jest finansowane? Skąd kluby mają pieniądze jak nie od kibiców? Kibice kupują koszulki, gadżety, wykupują pakiety TV żeby oglądać swoje drużyny, kupują bilety na mecze. Sponsorzy też by nie płacili milionów za swoje logo na koszulkach jeżeli klub nie miałby kibiców bo po co skoro nikt by tego nie oglądał?
Wyłączając zewnętrzne transfery gotówki od właścicieli których w Arsenalu i tak praktycznie nie ma, to niemal cały budżet pochodzi pośrednio od kibiców lub jest od nich silnie uzależniony.


To tak jakbyś mówił "Co płaczesz że władza marnotrawi miliardy na różnorakie afery skoro to przecież nie Twoje pieniądze tylko rządu".


Dlatego ja uważam, że kibice mają pełne prawo do wyrażania swoich opinii odnośnie tego na co klub przeznacza pieniądze.

Komentowany temat: Oficjalnie: Saliba wypożyczony do Marsylii 16.07.2021, 17:09

jutro*

Komentowany temat: Oficjalnie: Saliba wypożyczony do Marsylii 16.07.2021, 17:09

@JacOsc napisał: "Jak znowu będę udupiony na jesień przez was foliarze jełopy, to bookuję bilet do UK"

Kurczę miałem wczoraj iść na to szczepienie ale teraz to już nie wiem ;/

Komentowany temat: Oficjalnie: Saliba wypożyczony do Marsylii 16.07.2021, 17:02

@Reamoner napisał: "co ty gadasz to drewno"
drewno ale wysokiej jakości

Komentowany temat: Oficjalnie: Saliba wypożyczony do Marsylii 16.07.2021, 16:45

A Olivier Giroud zalicza kolejny lepszy klub od Arsenalu, po tym jak na nas stał się "za słaby" ;d

Komentowany temat: Oficjalnie: Saliba wypożyczony do Marsylii 16.07.2021, 16:01

@losnumeros: Ja dla świętego spokoju. Zeby sie zaraz nie okazalo ze bez szczepienia to tylko w domu bede mogl siedziec

Komentowany temat: Oficjalnie: Saliba wypożyczony do Marsylii 16.07.2021, 15:35

A jest tu ktoś kto się szczepił Johnsonem i nadal żyje?

Komentowany temat: Oficjalnie: Saliba wypożyczony do Marsylii 16.07.2021, 14:48

@GenzoArs: Jutro na 10:40 jestem umówiony na Johnsona.

Jak mi się coś stanie to Cię pozwę

Komentowany temat: Oficjalnie: Saliba wypożyczony do Marsylii 16.07.2021, 14:45

@GenzoArs: czytam ze skutecznosc Johnsona najmniejsza to zeby zaraz mie powiedzieli ze ludzie zaszczepieni Johnsonem musza isc drugi raz na cos innego ;/

Komentowany temat: Oficjalnie: Saliba wypożyczony do Marsylii 16.07.2021, 14:33

@RIVALDO700:

A jak Was karmią w szpitalu?

Komentowany temat: Oficjalnie: Saliba wypożyczony do Marsylii 16.07.2021, 14:12

@grzegorz1211 napisał: "Masz tu jedne z ostatnich badań z Oxfordu na temat szczepionek mRNA. W skrócie mówi ono że białko kolcowe S1, nie jest takie bezpieczne jak mówią nasi rządowi eksperci"
Ja jestem zwykły chłopak z kujawskiej wsi i tak tego nie zrozumiem.

Komentowany temat: Oficjalnie: Saliba wypożyczony do Marsylii 16.07.2021, 13:22

Którą szczepionką polecacie się zaszczepić? Są jakieś wyraźne różnice?
Czy każda daje takie same przywileje?

Komentowany temat: Oficjalnie: Saliba wypożyczony do Marsylii 16.07.2021, 13:13

A pamiętacie finał LE jak Giroud pokazał naszym napastnikom co to znaczy gra w piłkę?

Aż ręce same składały się do oklasków

Komentowany temat: Oficjalnie: Saliba wypożyczony do Marsylii 16.07.2021, 12:12

XD Auba nie odstawał od Henryego czymajcie mnie

Komentowany temat: Oficjalnie: Saliba wypożyczony do Marsylii 16.07.2021, 11:39

@Simpllemann napisał: "Aubameyang ma swoje ograniczenia, ale w futbolu chodzi o bramki"
Tylko chodzi o to żeby drużyna strzeliła więcej bramek od drużyny przeciwnej, a nie jeden zawodnik :)

Komentowany temat: Oficjalnie: Saliba wypożyczony do Marsylii 16.07.2021, 11:30

@Ups147 napisał: "To bramką po dryblingu się liczy podwójnie czy jak ?? Koniec końców w grze w piłkę liczą się bramki, a nie kto ladniej się porusza po boisku"

Nie, bramki po ładnych akcjach nie liczą się podwójnie. Ale patrzysz zdecydowanie zbyt powierzchownie.

Liczą się bramki, fakt, ale zawodnicy których wymieniałem wcześniej jak Suarez, RvP czy Ibra, swoją wszechstronnością i naprawdę klasowymi umiejętnościami w wielu płaszczyznach sprawią, że cała drużna strzeli więcej goli, a nie tylko oni.

W przypadku Auby cała drużyna pracuje na to, aby on strzelał gole. W Przypadku topowych napastników nie dość, że sami oni strzelają podobną lub nawet większą ilość bramek od Auby, to jeszcze oni sami pracują na bramki kolegów, lub pośrednio na to aby przeciwnicy strzelili mniej. Cofnięcie się do pomocy aby pomoc kolegom utrzymać się przy piłce i nie dopuścić przeciwnika do przeprowadzenia akcji, napędzenie własnej akcji ofensywnej jakimś nieszablonowym zagraniem co stworzy sytuację bramkową dla kolegi, skuteczna obrona własnej bramki przy stałych fragmentach gry - to tylko kilka przykładow.

Można wbić piłkę do siatki przeciwnika 22 razy, a można wbić piłkę do siatki przeciwnika 22 razy PLUS wywierać w każdym spotkaniu duży, pozytywny wpływ na grę całego teamu. To różni napastników dostawiających nogę od napastników ze światowego topu. Piłka nożna to coś więcej niż statystyki na flashscore.

Komentowany temat: Oficjalnie: Saliba wypożyczony do Marsylii 16.07.2021, 11:08

@Simpllemann:
Od zawsze chodziło mi po prostu o to, że nazywając Aubę Topem/Klasą Światową itd. zrównujemy go z napastnikami jak własnie RvP, Suarez czy Ibrahimović, co jest po prostu absurdalne.

Komentowany temat: Oficjalnie: Saliba wypożyczony do Marsylii 16.07.2021, 10:59

@Simpllemann:
Ok, poprzednia wiadomość to był ofc trochę trolling :)

Ale pytanie teraz na poważnie, dla logiki:
Skoro Auba jest/był TOP, Światowej Klasy, czyli najwyższa półka to gdzie byli tacy zawodnicy jak RvP czy Suarez?

Jak postawisz Aubę na najwyższej półce to zabraknie półki dla innych napastników, dużo bardziej wszechstronnych, kompletnych i uzdolnionych mentalnie i technicznie. Dlatego dla mnie nigdy żaden dostawnoga, nie będzie "topem".

Komentowany temat: Oficjalnie: Saliba wypożyczony do Marsylii 16.07.2021, 10:41

@losnumeros:
Jak ktoś się zna na piłce to widział to od zawsze. Ja wiele dyskusji w tym temacie stoczyłem z Januszami futbolu jak @RIVALDO700: co popatrzą na wikipedie ze strzelił dużo goli to zaraz go obwieszczają TOP napastnikiem, światowej klasy.

A jak ktoś ma pojęcie i oglądał uważnie mecze no to widać było, że Gabończyk mimo cyferek jest strasznie jednowymiarowy, dużo psuje i ponad bramki to praktycznie nie angażuje się w inne aspekty gry.

Komentowany temat: Oficjalnie: Saliba wypożyczony do Marsylii 16.07.2021, 09:05

@Catalonczyk:
Ja się śmiałem z Auby jak jeszcze ładował 22 gole w sezonie bo widać po nim było że jedynie nogę potrafi dostawić.
a teraz już nawet tego nie ;/

Komentowany temat: Oficjalnie: Saliba wypożyczony do Marsylii 16.07.2021, 08:40

Wierzy jeszcze tu w ogóle ktokolwiek, że Laca lub Auba wrócą do wysokiej formy strzeleckiej?
Bo ja już nie.

Moim zdaniem prawdziwą szansę trzeba dać młodym gniewnym jak np Eddie Nketiah

Komentowany temat: Oficjalnie: Saliba wypożyczony do Marsylii 15.07.2021, 23:25

@pierre_afc napisał: "Sami sobie możecie odpowiedzieć kim jest Rivaldo"
On jest trollem a osoby które mu odpisują są pelikanami

ot rozwiązanie całej zagadki

Komentowany temat: Oficjalnie: Saliba wypożyczony do Marsylii 15.07.2021, 21:55

@Bukayoforever napisał: "O co chodzi? Smith Rowe dostaje 10, a podobno Arteta zarezerwowal ten numer Maddisonowi."
Chodzi o to, że nie należy wierzyć w to co piszą jakieś plotkarskie serwisy.

@arsenallord: "Ok" czyli w szkolnej skali 3+/6 to się zgodze.
Wymagania były w każdym razie znacznie większe .

@varatas: Ja się z tym zgadzam.

Ale część użytkowników tutaj nabrała się na jego dobry finisz i robiła z niego lepszego piłkarza niż faktycznie to pokazał w Arsenalu. Sam pamiętam bo przeciwstawiałem się takim opiniom w dyskusji ;p

@rreddevilss: Pepe miał dobre 3 ostatnie kolejki i juz wiele osob pisalo ze jest dobry xd

@Rynkos7 napisał: "Na pewno spotykają się dyrektorzy na posiedzeniu i zadają sobie pytanie, czy są na rynku słabi gracze, których klub nie chce sprzedać..."
Tak to niestety u nas wygląda

@Rynkos7: Co ty nie powiesz.

To może po prostu nie kupujmy słabych zawodników, którzy dodatkowo nie są wystawieni na sprzedaż? Myślę, że to mogłoby wyjść klubowi na dobre :)

@Simpllemann: Akurat Martinez liczy się jako HG. Chodziło mi o zawodników kupionych do 1 drużyny którzy pograli u nas rok czy pięć i odeszli z zyskiem, a nie o młodzieżowców. Bo jak kupujemy kogoś za frytki 10 lat temu do drużyny u-18 to nietrudno go potem sprzedać z zyskiem.

Ile my narobiliśmy biznesów z takimi Paulistami, Perezami czy Mustafimi to aż się boje policzyć.

Jestem ciekaw jaki był ostatni piłkarz, którego sprzedaliśmy z zyskiem?
Przyjmując że nie liczymy zawodników z naszej akademii.

Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Crystal Palace 23.04.2025 - godzina 21:00
? : ?
Ipswich - Arsenal 20.04.2025 - godzina 15:00
0 : 4
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool32237276
2. Arsenal321712363
3. Newcastle331851059
4. Manchester City33177958
5. Nottingham Forest32176957
6. Aston Villa33169857
7. Chelsea32159854
8. Bournemouth3313101049
9. Fulham321391048
10. Brighton331212948
11. Brentford331371346
12. Crystal Palace3311111144
13. Everton338141138
14. Manchester United321081438
15. Tottenham321141737
16. West Ham33991536
17. Wolves321051735
18. Ipswich32491921
19. Leicester32462218
20. Southampton33252611
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah2717
E. Haaland213
A. Isak206
C. Wood183
B. Mbeumo165
Y. Wissa152
C. Palmer147
O. Watkins146
Matheus Cunha144
J. Mateta132
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady