Komentarze użytkownika Ranczomen
Znaleziono 13084 komentarzy użytkownika Ranczomen.
Pokazuję stronę 223 z 328 (komentarze od 8881 do 8920):
Już leci.
Wywaliło transmisje na A.com?
Nelson do pompek, a Nketiaszek na boisko.
@SoulStorm: Jak o tym usłyszał to się przestraszył i wolał jej uniknąć.
Był dobrym kumplem, a strach zrobił z niego twardego skur...
Laca dziś dobrego kumpla na boisku gra. Musiałbym z nim chyba rozmowę wychowawczą przeprowadzić.
Dobrze Ryż synu Romana. Ale te 20 pompek za tego rożnego i tak Cię nie minie.
@Redzik: Ło kurła somsiad dobrze mówi. Wielką personę trza upamiętniać na każdym kroku!
A za takie podania to 30 + 10 za fryzurę.
Za takie wrzutki to powinien tam 20 pompek trzaskać.
Sokratis chyba się spasł trochę.
Poniosła go ułańska fantazja :P
Oba ma Jang Oba ma Jang.
No cześć :D
DZIE JEST VAR JA SIĘ PYTAM?!
Akpom w klapkach na czilku XD
@SoulStorm: Wszystkie kruwki u Stana. Nie chciał się podzielić niestety.
Fajna łonka, można by piknik zrobić.
Pupcia boli, bo zazdroszczą nam dwóch napastników :P
Po co wywołujecie te komentarze na poziomie IQ chomika? Niech sobie chłopak pisze, czas go zweryfikuje.
Laca jest tu pierwszy sezon, dodatkowo ten był najgorszy od X lat, więc też chłopak nie mógł się wykazać do końca. Firmino gra w tej lidze już bodajże 3 lata. Dodatkowo jego drużyna przeszła już przebudowę i jest ustawiona według Kloppa i zaliczyła swój najlepszy sezon od X lat, nasza natomiast dopiero wchodzi w ten etap.
Swoją drogą pamiętam jeszcze, jaka panowała opinia o Firmino po pierwszym sezonie. No kurde niezbyt dobra. Też było wiele narzekań na jego osobę. No ale cóż. Teraz to już nikt o tym nie pamięta :)
#BoTamToByłyNormalnieLepszeWarunkiGeograficzne
Financial Times | Aliko Dangote, Africa's richest man says he wants to buy Arsenal: ‘‘I love Arsenal and I will definitely go for it. When I buy it, I have to bring it up to the expectations of our supporters."
Makumba znowu szaleje :P
Dają Cechowi pożegnać się z 1 składem. Miło z ich strony.
@Barney: @Jacek1s: Kiedy Arsenal gra mym obowiązkiem jest go oglądać! A nie kurła jakieś reprezentacje.
Stęskniłem się za czerwoną koszulką Arsenalu, choć jest najbrzydsza patrząc w perspektywie ostatnich lat.
Kto będzie oglądał pojedynek luserów, kiedy swój pierwszy mecz będzie rozgrywał Emeryt i kilka nowych nabytków Arsenalu.
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/37124586_2163129590591035_2979263438498299904_n.jpg?_nc_cat=0&oh=8ab89d211e645a94b8a69bb81859bb1a&oe=5BDB3D94
Tru story.
Najśmieszniejsze jest, jak jakies twitterowe "insajdery" zaczynają się kłócić i jechać od frałdów, a i tak wszystkie cisną na doniesieniach gazet itd., a nie na własnych źródłach, których nie mają, choć cały czas próbują przekonać, że to oni pierwsi podali wiadomość xD
Cóż za piękne zdanie mi wyszło.
I jeszcze wziął 23 na cześć jego idola Danny'ego Welbecka. Szanuję mocno.
Narobili Szakiriemu opinii na Tvp, że niby alpejski Messi i biedny Klopp się nabrał xD
GG Panowie komentatorzy :D
Właśnie Laca jest pożyteczniejszy na 9. Oglądając Aube ma się wrażenie, że ogranicza się tylko do wbiegania za plecy obrońców. Laca natomiast chce robić i to, ale także często schodzi do boku, pomaga w rozegraniu itd. czym będzie tworzyć miejsce dla Auby wchodzącego z boku. Nie jest też powiedziane, że i jeden i drugi będą przez 100% czasu przywiązani do swoich pozycji, bo mogą się rotować w trakcie meczu, co daje kolejny element zaskoczenia.
Z pewnością jednak nasza gra nie będzie skuteczna (w przypadku braku transferu skrzydłowego), jeżeli po naszych bokach latać będą pomocnicy, bo będzie nam brakować szeroko rozumianej "przebojowości".
A potrafi śpiewać?
@filo94: To zależy w jakiej kompozycji.
@Axinus: Śmieszkuję sobie :P
@filo94: Kroenke nie wykupił Photoshopa, a w Paincie się nie da. Z innych nasz grafik nie potrafi korzystać :/
Uczy się technik Emery'ego.
Jak Arsenal zacznie grać porządnie to Bould będzie pierwszym, którego będę chwalić i wywyższać ponad innych.
Moim zdaniem Seri byłby świetnym wzmocnieniem. Filigranowy, lubiący ofensywną grę i co najważniejsze czarny. Wprowadził by idealny balans w nasze szeregi, ale cóż. Dalej mamy kryzys, jeżeli chodzi o balans kolorystyczny. O ile w akademii podjęte zostały kroki wprowadzające trochę różnorodności, o tyle w 1 drużynie dalej jedziemy na jedno kopyto.
@enrique: Nic dziwnego w tym, że ktoś chce tak doskonałego zawodnika
PS Perez pajacu szukaj gdzie indziej zastępstwa dla Ronaldo...
Słaby zawodnik, szukać kogoś innego.
Won od Mustafiego!
Wengiel wolny a oni jakichś Brzęczkogostam biorą.
#Boniekout
@mallen: Myślę, że Lucas to spoko ziomek i większą kosę ma z Wengerem, że ten zabawił się nim, jak Cazorla przeciwnikami, stawiając na swoich pupili.
Z tym numerem to owszem, nieprzyjemna sytuacja, ale też nie wina Lacy, że ktoś dał mu możliwość wzięcia 9. Wydaje mi się, że to wyszło z klubu, co by jeszcze większy hajp transferowi dać.
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
Okiem kibica #1: 15-letni fenomen
- 17.08.2025 0 komentarzy
-
Panie, Panowie… PREMIER LEAGUE! - wstęp do sezonu 2025/26
- 15.08.2025 804 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #35: Maestro Regista
- 14.08.2025 11 komentarzy
-
Viktor Gyökeres – brakujące ogniwo w mistrzowskiej układance Arsenalu?
- 29.07.2025 19 komentarzy
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Mówiłem Wam, że Anglia tylko nakłada presję...