Komentarze użytkownika Ranczomen
Znaleziono 13324 komentarzy użytkownika Ranczomen.
Pokazuję stronę 280 z 334 (komentarze od 11161 do 11200):
@Londyniak85:
Sam chciałem Mikiego z Borussi, tylko tamten Miki był młodszy i nie był takim ryzykiem. Druga sprawa, United w tamtym czasie dali za niego 30-35 milionów, które byliśmy w stanie pozyskać z Sancheza. Czy teraz Miki jest tyle wart?
Cieszyłbym się z tego transferu, jeżeli miałbym pewność, że podczas letniego okna pozyskamy jeszcze kogoś do ofensywy na pozycję ofensywnego pomocnika/skrzydłowego. Niestety, w Arsenalu przyjście Mikiego oznacza na 95% brak takowego.
@Londyniak85:
Późna pora, więc nie będę się dużo rozpisywał.
1. Tak uważam, że Miki to bardzo duże ryzyko.
2. Tak uważam, że warunki transferu są słabe, powinniśmy wziąć sam hajs.
3. De Bruyne nie przyszedł do City bezpośrednio z Chelsea, tylko po bardzo dobrym sezonie w Wolfsburgu, poza tym był dużo młodszy i nie grał tyle u Mourinho co Miki. To nie był transfer 50/50 tak jak Miki, nie brali wielkiej niewiadomej, tylko zawodnika, który udowodnił swoją wartość.
4. Nie mówi mi, że z perspektywy czasu sprzedaż Maty nie okazała się dobrym ruchem.
5. Nie porównuj zawodników, których kupujemy do Welbecków i Iwobich, których nie powinno tu być.
6. Jeżeli nie ma lepszych to lepiej nie pchać się w kolejne pół środki i poczekać do lata, bo sezon i tak jest w plecy.
7. Jeszcze raz, nie mówię, żeby zostawić Sancheza, tylko że trzeba było brać sam hajs, bo jesteśmy na tym stratni. Miki w żadnym wypadku w tym momencie nie kosztuje 30-35 milionów, ani nie jest to zawodnik którego chcesz mieć za wszelką cenę. Miki to wielkie ryzyko.
Koniec końców chcę się mylić, chcę żebyś miał rację. Niech Miki strzeli 15 goli i zanotuje 30 asyst. Tego mu życzę i będę kibicował tak jak każdemu innemu zawodnikowi w Arsenalu.
@DexteR_000: City dawało 20 na które nie chcieliśmy się zgodzić, więc prawdopodobnie z United transfer wyniósłby gdzieś 30-35 milionów funtów.
Dopłacasz kilkanaście i masz Fekira/Mahreza/Lemara (którego obecna cena nie wynosi na pewno 90 milionów).
Zawodnicy lepsi i mogliby stanowić dłużej o naszej sile ze względu na swój wiek.
@Topek: W Arsenalu to tacy negocjatorzy siedzą, że nogi rozłożone to mieli już na wstępie.
@Topek: 1:1 i jeszcze musimy zapłacić za hamburgery dla Riaoli.
@XandeR: Jak to co?
https://www.youtube.com/watch?v=YWT1UwdsZhs
@XandeR: Dołączył do Kaczora Dannego.
https://www.youtube.com/watch?v=fMt6RPvD4Ms
@XandeR: W obronie zdecydowanie Alex van Persie :P
Będziecie mieli Lucasa, ale Pereza jak z wypożyczenia wróci :P
@AlexVanPersie: Nie jestem ani pesymistą ani optymistą, jestem realistą.
Zbyt długo kibicuję Arsenalowi i znam Wengera, żeby nie widzieć co tutaj się święci.
O ile perspektywa transferu Lacy i Kolasinaca była świetna o tyle Mikiego już nie. Przykro mi, że nie skaczę i nie klaszczę uszami na każdego zawodnika, którego tutaj podrzucą. Szczególnie, jeżeli transfery odbywają się na zasadach ligowego rywala.
@AlexVanPersie: Tak zdecydowanie, tego wampira energetycznego widać było mecz wcześniej jak został w domu. Zagraliśmy po prostu świetnie.
CP stało jak kołki w każdej formacji, więc zagrali jak należy, z takimi potrafią to robić. Gorzej jak ktoś postawi full autobus, albo zaczyna stosować pressing.
Wenger z Mikim ma już wymówkę na lato, że ma wystarczająco ofensywnych zawodników, a jeszcze Iwobi z Welbeckiem są. Już widać jego narrację "w sumie to nie tak najgorzej, bo straciliśmy Alexisa, ale mamy innego zawodnika". United pozbyło się "ochłapu", a u nas może wypalić albo nie, 50/50. Wyszło tak, że wymiana wygląda jakby United wyceniło Mikiego na 30 milionów. Brawo, porobione.
O Lemarach, Fekirach, czy innych Mahrezach i tego typu zawodnikach w lato można zapomnieć.
Jeszcze jakiś Evansik na obronę i Wenger jakiegoś bramkarza sprowadzi w lato i się skończy okienko.
Straight swap.... Ja bym podziękował na samym wstępie...
Jestem pewny, że Arsenal czeka na 10 milionów z Alexisa, żeby podbić Obamę xD
Żeby tak nasi kopacze grali to trzeba drużyn takich jak CP dzisiaj, czyli drużyn które nie robią kompletnie nic. Ani nie atakują ani nie bronią, tylko stoją jak kołki i się patrzą. Ich obrona dzisiaj strasznie przypominała mi naszą za "najlepszej" formy.
Nie chcę odbierać Wengerowi marzeń, ale Alexisa to z Kolasinaca nie będzie :P
Roy się mści i wpuszcza gościa z 44 na plecach :D
@Gerwciu: Nie to znaczy, że Welbeck niebawem wróci :D
God damn it Arsene, God damn it.... Taka okazja, żeby Nektiaha przetestować :(
Musieli gola stracić, nie przeżyliby .... No i Nketiah już nie wejdzie tylko Chambers....
@DontCry: Z pewnością, po przerwie wbije Chambers za Lacazette'a i w 87 jakiś Nelson.
Nasi są skuteczni, Iwobi strzela, koniec świata.
Koniec świata nadchodzi.
Elneny xddddddddd Jak nisko updaliśmy...
@simson16: fili.tv
@ZielonyLisc: Moje marzenia tak powiedziały. Fekir to nie jest zawodnik obok, którego można przejść obojętnie.
Jak Wenger nie kupił Malcoma, bo chce w lato Fekira to mam Brazylijczyka w głębokim poważaniu. Tylko wiem, że jak przyjdzie Miki to nie będzie Fekira anyway.
Choć wyskok z "niedoświadczonym" rozbawił mnie do łez.
Super, jeszcze nas żydki z Malcomem porobiły... Nie wierzę...
Gorsze? Ty stary.... Oczywiście, że nie jest gorsze... Od tamtego momentu wszystko zaczęło iść w dobrą stronę, przyszedł Ozil, przyszedł Alexis, znowu wróciła wiara. Ten transfer pokazuje, że jesteśmy w tym samym miejscu co 6 lat temu i TO jest najgorsze.
Fajny sobie tok myślenia narzucił. Po co mamy porównywać, czy dany transfer do Arsenalu był gorszy, czy lepszy, oddajmy naszych i porównajmy czy inny klub wyciągnął od nas lepiej, czy gorzej! Jeeeej, szabelka w dłoń, na rumaka i do przodu Hurrrrraaaaaa!
A wszystko dlatego, że zamiast podsunąć papier pod rękę Alexisowi, jak byliśmy dogadani zachciało się czekać na zbawienie. Bo po co płacić Twojemu najlepszemu zawodnikowi przez pół roku więcej, można przecież powtórzyć znany scenariusz. Kto tam by chciał jakiegoś Alexisa....
http://transfery.info/110093,leicester-pokrzyzuje-plany-gigantom-25-milionow
Oho już widzę te obiecane wzmocnienie w lato. Krewny Kanu co się zowie Drewnobi przybędzie na ratunek batmanowi w stroju supermana...
Trzeba przyznać, że Wenger to dobry manipulator xD
@krzykus1990: Hmmmmmm... Wenger out.
Aubameyang has been "as good as done" since Tuesday.
Next step is his medical.
Koń przemówił
Było/ nie było?
Wenger jest za Sentymenty FC, a nie Arsenal FC.
Tym bardziej brawa dla Walcotta, że zdecydował się opuścić strefę komfortu.
Najbardziej mnie boli w tym Mikim, że jego transfer oznacza brak zainteresowania z naszej strony w lato Fekirem. Wenger już popadnie w samozachwyty nad jakością i głębią składu, tak jak to miało miejsce z Fabgejasem swego czasu.
Fekir? Paaaanie a po co to komu, Iwobi jest super krewny dżej dżeja uczoczoczy, w dodatku Wellblacka jeszcze mam, Paaaanie po co mi on. A Mikimariana to niby po co ściągnąłem, Paaanie weź się Pan.
Ciężkie jest życie kibica Arsenalu.
Miki i Evans.... Dajcie spokój, mam doła.
@Kanonier204:
Nie wiem czym ta decyzja jest podyktowana, ale powodzenia!
PS Do CZWARTEGO wrócisz ;)
@Arsenal4Ever14: Jak gość jest pod ścianą to potrafi nawet 5 zawodników ściągnąć w deadline, także go nie lekceważ :P
@Dewry: Henryk VIII powyrzyna wszystkich, trust me.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@illpadrino: Proszę tylko, żeby nie porównywać ich z Welbeckami i Iwobimi ( Walcottów już tu nie ma!) Od nich niewiele trzeba, żeby być lepszym.
Słuchaj, United wchodząc do walki o Alexisa wiedziało, że Arsenal nie puści go za 20 milionów, czyli tyle ile oferowało City. Od początku chcieliśmy 30-35, United musiało się z tym liczyć. W innym przypadku wiedzieli, że jeżeli nie kupią go teraz to w lato pójdzie do Guardioli.
Z naszej inicjatywy wyszła wymiana zawodników. Nie byłoby jeszcze tak tragicznie, gdyby dopłacili te 10 milionów. Nie chodzi o samą kwotę, bo w dzisiejszych czasach to nie dużo. Chodzi o zaznaczenie swojej pozycji, pokazanie "hej my jesteśmy dobrym graczem, musisz się z nami liczyć". Na takich warunkach United pokazało, że Arsenal jest stroną uległą.
Odejście Wengera latem IMO jest niemożliwe. Chciałbym, żeby tak się stało, ale nasz kochany Stan nigdy na to nie pójdzie, a to on ma ostatnie słowo.
W samym składzie niewątpliwie jest potencjał, tylko potrzeba menedżera, który będzie potrafił to wykorzystać. Z pewnością nie jest tak tragicznie, żeby nawet takim składem tracić do lidera 33 punkty, a do 4 miejsca(przy założeniu, że Klopp wygra najbliższy mecz) 8.