Komentarze użytkownika Rosomak
Znaleziono 2689 komentarzy użytkownika Rosomak.
Pokazuję stronę 44 z 68 (komentarze od 1721 do 1760):
@zwierz
z tego co widziałem to nie było spalonego
ktoś wie dlaczego QPR gola nie uznano ?? Przelew no konto sędziego czy co ??
@TakKrzysiu
Zamiast LO mogącego grać na CB wolałbym po prostu mieć porządnego rezerwowego ŚO. Obecnie mamy tylko rezerwowego LO i rezerwowego PO/ŚO (przy czym wcale nie jestem pewien czy AW brał na początku możliwość wystawienia Chmabersa na CB) Bellerina nie liczę skoro Wenger woli grać Monrealem jako CB niż dać mu szansę na PO to oznacza że nie bierze go na poważnie jako część składu. Problemem jest brak głębi w defensywie, a nie wystawianie Monreala na środku. A tak szczerze mówiąc to nawet kiedy nie mieliśmy pieniędzy to nie było takiej biedy w defensywie jak teraz (jeśli chodzi o szerokość składu).
@TakKrzysiu
Źle mnie zrozumiałeś chodzi mi o to że po zaledwie dwóch kontuzjach w bloku obronnym (z czego jeden z kontuzjowanych to PO) my już musimy wystawiać LO na środku obrony przecież to parodia żeby taki klub jak Arsenal nie miał dwóch rezerwowych środkowych obrońców, albo w zasadzie wystarczyłby jeden który nie musiałby równocześnie obstawić dwóch pozycji.
Jak nasza obrona ma grać dobrze, kiedy nie ma stabilności i odpowiednich zawodników?? W obronie wypadło tylko dwóch zawodników, a już dochodzi do komedii że LO gra na środku.
Problemów w defensywie ciąg dalszy. Brak rezerwowego ŚO i DM'a daje nam się coraz bardziej we znaki niestety ale to są tylko i wyłącznie błędy AW. Mertesacker gra dobrze tylko z Kościelnym (grał słabo TV5 a co dopiero z Monrealem czy muszącym się jeszcze wiele nauczyć Chambersem.), więc jego forma mnie nie dziwi. Najgorsze jest to że 90% fanów Arsenalu widziało gdzie są problemy tylko nie AW, który według mnie ma coraz większe problemy z zakupem właściwych zawodników i oceną możliwości zawodników będących w obecnym składzie.
@Czeczenia
Chelsea jest 24
statto.com/football/stats/england/all-time-table
Nasza gra na ten moment wygląda fatalnie i Giroud by nam nie pomógł, bo po prostu gramy jako zespół tragicznie, a francuz kiedy inne nasze formacje grały bardzo dobrze grał słabo więc nie wiem o czym tu mowa. Jak na razie Welbeck gra z zespołem, który kiepsko funkcjonuje i kreuje mało sytuacji bramkowych więc ciężko go tak naprawdę ocenić.
@arsenallord
Jeśli Dancer kopiuje czyjeś komentarze z przekleństwami w jakimś konkretnym celu (np. po to by udowodnić że komuś słusznie dał warna) to według mnie nie narusza regulaminu. Czym innym jest cytowanie przekleństw a czym innym jest ich stosowanie. Nie mniej ni więcej jednak podczas trwania meczu i np. pół godziny po nim powinna być dyspensa bo to co nasi czasami wyprawiają to trudno bez przekleństw skomentować.
Szczerze mówiąc to przy takiej formie jaką obecnie prezentujemy to każde zwycięstwo trzeba będzie uznać za sukces.
Czy tylko mi się wydaje że nasi zawodnicy mają problem z zgraniem/techniką?? Większość naszych akcji zostaje przerwana nie dlatego że zespół przeciwny dobrze zagra w defensywnie tylko z powodu złego przyjęcia/krzywego podania/czy podania akurat tam gdzie nie naszego zawodnika. Inne zespoły jak CFC czy City aż takich problemów w tym aspekcie nie mają.
Kiepska gra kiepski wynik
Czemu tego Campbell nie strzelał ??
Welbeck
Już nawet nie chodzi o wynik bo wpadki się zdarzają ale my naprawdę w tym sezonie gramy nieskładnie i słabo ( po za kilkoma meczami).
Nie tworzymy sobie żadnych sytuacji pomijam już że łysy sędziuje jakby nie umiał.
to co my odwalamy po 17 min jest żenujące.
Już drukują.
Szybko się kapnął nie ma co. Rozumiem jakby miał 7 obrońców i brakowało tego ósmego, ale mając sześciu to na co On liczył??
@mar12301
Niby tak ale trzeba pamiętać że w Anglii gra się znaczniej szybciej niż w naszej rodzimej lidze.
Nawet w ekstraklasie mamy lepszych sędziów niż ten dzisiejszy.
Nie myślałem że tego dożyję bądź co bądź pokonaliśmy reprezentacje Niemiec aktualnych mistrzów świata w meczu o punkty.
Czyli Wenger ma lekko zawężone pole wybóru :).
No więc którego emeryta kontraktujemy do końca roku?? Yobo, Yepes czy Lugano??
@BigPower
Wszystko tak naprawdę będzie zależeć od tego jak bardzo PD jest zależna od rządu w Madrycie i od tego jak bardzo rząd Hiszpanii obrazi się na Katalonię. Ze względów czysto sportowych Barcelona powinna zostać w PD (obu stroną się to bardziej opłaci niż tworzenie osobnej ligi katalońskiej). Ale jeśli rząd Hiszpanii będzie chciał dać pstryczka w nos Katalonii to mając odpowiednie wpływy w PD może ich wykluczyć z ligi, lub może po prostu stworzyć jakąś ustawę, która zakaże gry Barcelony w PD omijając w ten sposób władze ligi.
@Czeczenia
Sory źle przeczytałem twój komentarz.
@Czeczenia od kiedy Walia jest niepodległa? Z tego co kojarzę ona ma tylko autonomię.
@NineBiteWolf
Obejrzyj sobie jeszcze raz tą sytuację Chambers blokował jeden kierunek biegu a Caozrla drugi (biegnie bark w bark z Belgiem), po tym jak Cazorla przegrywa pojedynek z Hazardem Chambersowi został tylko na 95% nieudany atak na piłkę widząc że ma za sobą jeszcze jednego obrońcę wolał nie dostawać drugiej żółtej i nie faulował Hazarda.
A Wy dalej o pierwszej bramce ??? Według mnie to tego gola można zaliczyć na spółkę Cazorli i Wilsherowi. Cazorli bo powinien faulować Belga przed polem karnym (Chmabers już nie mógł bo miał żółta na koncie a to by oznaczało dla niego czerwień). Wilsherowi dlatego że to On był ustawiony jako B2B i to On, a nie Cazorla powinien kryć Hazarda (Flamini z tego co kojarzę to krył kogoś innego w tamtej sytuacji).
A co do Ozil vs Cesc to dla mnie sprawa jest prosta Ozil sobie nie radzi z fizyczną grą z którą Cesc bez problemu sobie radzi i dlatego Fabregas w angielskiej lidze jest lepszym pomocnikiem niż Niemiec.
@_Titi_
:). Różne rzeczy bywały pamiętam jak z kolegą grałem scenariusz chyba morowe jezioro czy coś takiego i z dobre kilka tygodni/miesięcy między sobą się wyżynaliśmy i zapomnieliśmy kompletnie o stronnictwie sterowanym przez komputer - na końcu obydwu nas pogodził, podbijając nas.
@_Titi_
Lochy/Forteca
Umiejętności techniczne obie drużyny mają na podobnym poziomie fizycznie strasznie od nich odstajemy i taka jest prawda. Pod względem wytrzymałości, siły czy motoryki to jesteśmy tak 2-3 poziomy niżej.
@beznazwy
ale jesteś dobrze poinformowany według różnych źródeł Costa zarabia 150 - 250 tysięcy funtów tygodniowo więc nie zdziwiłbym jakby gdzieś w środku tego przedziału jego tygodniówka się uplasowała, a to już robi dużą różnicę. Pewnie jesteś z tych, którzy uwierzyli że Falcao obniżył swoje zarobki do około 130k tygodniowo by grać w MU.
@beznazwy
Tak bo Costa pewnie by do nas przyszedł i wybrałby zapewne znacznie niższą tygodniówkę u nas ludzie myślcie co piszecie bo takich pierdół czytać się nie da.
Czy tylko mi się wydaję że co prawda przegraliśmy ale nie graliśmy źle. Graliśmy bez podstawowego DM'a (inna sprawa że dalej go nie kupiliśmy), PO, bez R16 i W14 i do tego jesteśmy pod formą na przeciwko CFC w pełnym składzie w formie której rozjeżdżają ligę na ich terenie. I bądź co bądź jakiejś strasznej różnicy w poziomie gry obu zespołów nie było jak dla mnie to było wyrównane spotkanie, a o wyniku zadecydował brak karnego dla nas po ręce w polu karnym Chelsea. Dużo gorzej było w meczu z Leicester i Evertonem czy nawet z CP gdzie graliśmy momentami naprawdę słabo.
GKS_AFC nie przesadzaj że będziemy mieć problem z walką o top 4. w pierwszych 7 meczach mieliśmy Everton i Chelsea na wyjeździe oraz City i Spurs u siebie MU miało dopiero jednego ciężkiego przeciwnika i jest tylko 1 pkt przed nami, LFC 3, a KFC tylko 2 więc bez przesady w tej rundzie zostały nam już tylko 2/3 ciężkie spotkania (LFC, MU i ewentualnie Święci/Swansea).
Dlaczego sędziowie nas tak nie lubią?? w tym meczu Atkinson podjął dwa niekorzystne decyzje w kluczowych momentach meczu ( brak czerwa dla Cahila przy 0:0 i brak karnego przy prowadzeniu Chelsea).
Gramy nieźle prawdę mówiąc powinniśmy już strzelić jednego gola. Po za karnym Chelsea w zasadzie nam jakoś szczególnie nie zagroziła. Czemu Cahil jeszcze jest na boisku to ja nie wiem.
Tak teraz się zastanawiam że skoro Wojtek dostał za swoją interwencje czerwoną + karnego dla Galaty to czemu sędzia oszczędził Muslerę (sytuacja z Santim) ?? Santi przerzucił piłkę nad Muslerą, a później był faulowany - piłka nie trafił do sitaki to karny + czerwo dla bramkarz.
Mecz świetny. Smuci tylko to że Szczęsny kolejny raz w taki sam sposób dostaje czerwo + robi karnego dla przeciwnika. Dlaczego Melo nie dostał czerwonej tego to chyba najstarsi górale nie wiedzą.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 6 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
caughtoffside.com/2014/11/08/video-qpr-striker-charlie-austin-scores-opening-goal-against-man-city-after-expertly-breaking-offside-trap/
Z tego co widać to gol dla QPR prawidłowy, podczas gdy przy bramce dla city spalony + ręką poziom sędziowania coraz niższy w PL.