Komentarze użytkownika Rynkos7
Znaleziono 8318 komentarzy użytkownika Rynkos7.
Pokazuję stronę 194 z 208 (komentarze od 7721 do 7760):
Jak dla mnie już teraz powinien zastąpić Poldiego.
Ramsey przy bramce zachował się jak profesor. Brawo.
Odejście Vermaelena, więc 2 zakupy obowiązkowe. Def. pomocnik oraz obrońca.
@MaciekGooner
Sanogo nie zdobył klasycznego hat-trica...
No i pięknie.
Oby tylko grał.
W Football Managerze jest zaje**sty, ciekawe jak w rzeczywistości. :D
Mimo iż cieszę się z transferu Sanchez-a to zgadzam się z Silvestrem. Kupiliśmy skrzydłowego, których w składzie mamy aż nadto, a potrzebowaliśmy typowego środkowego napastnika, którego już pewnie nie zobaczymy.
Przy Arsenalu nie uwzględniono pieniędzy z transferu Veli, oraz % kwoty z transferu Fabregasa.
Joel poleciał do Austrii. Jest na zdjęciach! :D
Chambers z numer 21 :)
Super. Więc zostaję liczyć, że przyjdzie nowy def. pomocnik i Vermaelen zostanie.
Szansa dla Vermaelena aby się pokazał.
Ja zamówiłem koszulkę na Arsenal.com. Wziąłem z nadrukiem Wilshera i zapłaciłem 390zł :D
Szczerze to wolałbym aby Arsene postarał się o Bendera.
@Marzag
Może się lekko różnić bo te sprzedawane dla kibiców, które kosztują £50/€80 to są repliki natomiast te autentyczne, meczowe (te zwężane) kosztują aż 150 euro.
Swoją drogą widziałem wczoraj w sklepie pumy te koszulki i jak dla mnie bardzo kiepska jakość wykonania no i herb naklejany. Chciałbym zobaczyć jak ta meczowa wygląda.
Jest tu osoba, która kiedykolwiek zamawiała koszulke lub co kolwiek innego z Arsenal.com? Mam pytanie w kwestii adresowania paczki :D
Pytanie do ludzi, którzy zamawiali koszulkę Arsenalu. Lepiej zamawiać przez Arsenal.com czy na SportDirect?
Ozil wielkich fajerwerkow nie zagral. Na pewno nie gral lepiej od Schweinsteigera.
Ciekawe czy dalej w Dortmundzie będą gwizdy na Goetze :D
@MrLukasz
A nie wiesz czy są również te z nazwiskami piłkarzy czy tylko czyste koszulki.
@holekmichal
Na serio ten zwezany model kosztowac bedzie 150 euro? Ktos chyba stracil rozum przy ustalaniu tej ceny...
Alexis w domowym trykocie wygląda przekozak! Ja już niedługo składam zamówienie na koszulkę :D
Żółta mogła by być lepsza, ale ogólnie podobają mi się :D
Wydaję mi się, że wraz z transferem Alexisa żegnamy się z Podolskim. Bo jak Campbell ma wrócić do drużyny, to ja osobiście dla Niemca, miejsca w składzie nie widzę.
Dzisiaj będę spał spokojnie :)
@WilkSzary
Tylko, że nigdy nie było tego oficjalnie podanego. Przynajmniej tak mi się wydaję. Bo gdyby tak było Djourou nie było by w drużynie na Arsenal.com. A na tej stronie co podałeś jest po prostu team z zeszłego sezonu.
I słusznie.
Troche nie rozumiem tego transferu. Dla mnie to jest gracz na bok ataku gdzie akurat na nowy sezon będziemy mieli aż nadto zawodników. Będzie Campbell, do zdrowia wrócą Walcott i Ox. Do tego jest Poldi, młody Gnabry i zawsze można tam wpuścić któregoś z pomocnikow tj. Cazorle, Rosicky'iego. Wydaje mi się, że nam potrzeba silnego napastnika na środek ataku, a w tej roli Sancheza nie widzę...
Cieszy odejście Bendtnera i Parka
Brać go :))
Arsenal nie miał pieniędzy na zakup Bernarda, by po pewnym czasie kupić Ozila za 50 milionów o.0
Nie bardzo prawdopodobne, że nie zostanie przedłużony tylko pewne, że nie zostanie przedłużony :D
Ja rownież jestem zdania, że powinien odejść. Bądź co bądź, ale Sagna ma już 31 lat i zważywszy na swój wiek będzie mu ciężko łączyć zadania ofensywne z defensywnymi na pełnych obrotach. Zresztą ten sezon pokazuje, że w tych ofensywnych akcjach i tak specjalnie sobie on nie radzi. Ja bym dał mu odejść i sprowadził jakiegoś młokosa. Dla mnie Coleman byłby perfect.
Co rok wielkie nadzieje, wielkie obietnice i jak co roku skończymy na 4 miejscu w tabeli. Szkoda gadać.
Wreszcie zgadzam się ocenami k.com
Po porażce cały czas ta sama śpiewka, że odpowiemy w kolejnym meczu... Zaczyna mnie to już irytować.
Pensja zdecydowanie za duża...
Trudno, tragedii nie ma. Ja w jego miejsce widze Colemana :)
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
U Diaby'ego to chyba mięśnie powoli zanikają (Zdjęcie co w czterech biegną)