Komentarze użytkownika Spejsik
Znaleziono 3673 komentarzy użytkownika Spejsik.
Pokazuję stronę 88 z 92 (komentarze od 3481 do 3520):
Dobra to już Emery in
Co to jest za mecz :D
My w tym meczu wyglądamy jak jakieś Paderborn które strzelił Eintrachtowi fartowna bramkę i się tylko modli żeby nie wyrównali bo dla nich to był by wielki wyniki
To ile Eintracht marnuje sytuacji jest niemożliwe
@MadMax14: "taktyka"
@MadMax14: Dlaczego po?
@Patriko napisał: "ale na Lech Poznań za słaby... na swój sposób smutne, bo chciałby żeby Lech, Legia czy ktokolwiek inny prezentował coś w europie"
Musiało być się dużo zmienić w polskich klubach a jedyne co się obecnie zmiana to trenerów
1 kolejka LM a już 2 hat - tricki. Szkoda tylko, że żaden z tych napastników nie ma raczej szans na króla strzelców.
@NaliniAFC: PSG - Real by tylko do tego mam spotkania mam normalny dostęp :D
@JanikK: Racja. Pomyliło mi się, że mecz był w sobotę
@Bednar: Sprawdziłem z ciekawości. Cech pierwszego karnego w Arsenalu obronił 11 marca 2018. Było to w meczu z Watfordem przy stanie 2 - 0 dla nas co nie zmienia faktu, że musiał na do czekać aż 3 lata...
@Bednar: Cech chyba też coś obronił
We wtorek mają analizę, a w czwartek mecz. Nie no fajnie, dużo czasu na przygotowanie taktyczne. Ciekawe co robią w poniedziałek.
I teraz jego wypowiedź porównać do Xhaki. Jeden jest kapitanem a drugi zwykłym zawodnikiem odnośnie hierarchii.
@Elastico07: Również mi o to chodziło :)
@Elastico07: Bramkarz też może krzyknąć na drużynę i podpowiadać obrońca gdzie mają rozgrywać piłkę więc w pewnym sensie również może wziąć odpowiedzialność na siebie. Oczywiście nie ma aż takich możliwości co środkowy pomocnik.
"Żaden z nas nie chciał wziąć na siebie odpowiedzialności i pokierować piłką." - chyba od tego jest kapitan żeby to zrobił....
@karolzzr: Krzyczeli "Wenger out" kiedy był trenerem. Rzecz jasna, że teraz gdy by przyszedł dostał by inna rolę w klubie więc nie widzę problemu.
@Alonso: Nie ma łączonych
@songoku95: Tak jak napisałem wczoraj. W tym meczu było super widać jaki postęp zrobiła reprezentacja Austrii od ostatniego naszego spotkania a jaki my a cała to falę krytyki nakręca jeszcze to, że każdy widzi jak jest źle to będą jeszcze wmawiać, że jest dobrze.
"- Z tą krytyką w stosunku do trenera Brzęczka to jest przesada. Wszyscy z nim i z całym sztabem, że tak powiem, "jadą". Myślę, że trener na to nie zasługuje. Bardzo mocno analizuje mecze, wykonują dobrą robotę, oglądają wszystkie nasze spotkania ligowe. Apelowałbym o to, aby w taki sposób jego i nas nie traktować - wygłosił swój apel doświadczony stoper "Biało-Czerwonych Kamil Glik"."
No tak bo jak reprezentacja gra słabo to już nie można krytykować i mówić, że nam się to nie podoba tylko musimy milczeć. Szkoda tylko, że zwykły szary obywatel za złe wykonywanie swojej pracy ją traci ale przecież to są wielcy piłkarze i trenerzy na których złego słowa nie można powiedzieć.
Jestem ciekawy wytłumaczenia wuja na temat powołania Kądziora oraz Recy którzy w 2 spotkaniach nawet nie znaleźli się na ławce rezerwowych się za to znalazło się tam miejsce dla 2 bramkarzy.
A Boniek jest zadowolony z dzisiejszego meczu....
Ten mecz fajnie pokazał jaki postęp zrobiła Austria od ostatniego naszego spotkania z nimi a jak nasza reprezentacja stoi w miejscu
@kamilo_oo: Co miesiąc teraz będą grać bo do końca roku muszą skończyć się eliminacje
Ale fart :D
Szpakowskiego nie ma i od razu nie gra Piotr Lewandowski i Robert Zieliński :/
Zastanawia mnie po co wuja powołuje Rybusa jak i tak woli grać na LO Bereszyńskim. Jeszcze wywalenie Piątka po jednym słabym meczu i zastąpienie go Kownackim no ale pewnie wuja będzie się tłumaczyć, że to "względy taktyczne".
@Garfield_pl: Ale to też nie ma pewności, że gdyby przyszedł trener z zagranicy to by też ktoś nie wypływał na jego decyzję.
@Garfield_pl: Ale nie mamy pewności, że Stokowiec oraz Michniewicz są dobrzy tylko na polską ekstraklasę zresztą Michniewicz obecnie trenuje u21 z którą mimo wszystko miał nieźle wyniki na ME. Nie sądzę również że obydwoje ci trenerzy pozwolili by na to żeby ktoś im mieszkał w kadrze. U np Michniewicza nic takiego nie zauważyłem na u21, a Stokowiec już kilka razy w Lechii pokazał, że jak któremuś piłkarzowi coś się nie podoba to wypad i tyle. Dlatego dał bym im szansę.
@Garfield_pl: Nie zgadzam się z opinią, że w PL nie ma dobrych trenerów. Michniewicz, Stokowiec
@Dominik11 napisał: "Nam trzeba zagranicznego trenera ok udało się z Nawałką ale to tyle."
Potrzeba dobrego trenera, nie koniecznie zagranicznego
@darek250s: Dom snów. Dzisiaj już go polecałem :D
A podobno Garcia miał dostać jeszcze 6 spotkań na poprawę sytuacji. No cóż, widocznie właściciele Watfordu już nie mogli wytrzymać żeby nie zwolnić trenera :D
@kamil47: Tylko poświęcanie całego czasu na rozwój siebie też raczej nie jest dobre. Każdy potrzebuje odrobinę relaksu.
@Czeczenia: W kwestii, że jest to dokładnie do interesu to raczej problem jest w tym, że nikt nie umie dobrze zarządzać tymi stadionami.
A większości miast wygląda to tak, że jest kilka stadionów ale tylko jeden jest duży a reszta to mniejsze stadiony które kosztują stosunkowo mało pieniędzy, a niestety nie da się połączyć stadionu piłkarskiego z np żużlowym.
@Czeczenia napisał: "W Polsce samorządy finansują stadiony, finansują kluby."
Na stadionach nie odbywają się jedynie mecze piłki nożnej więc tu akurat nie widzę problemu.
@metjuAFC: Dom snów
@JanikK: Z tym się zgadzam. Ja obecnie prawie w ogóle nie oglądam TV. Większość rzeczy które mam ochotę obejrzeć znajdę w internecie.
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
Viktor Gyökeres – brakujące ogniwo w mistrzowskiej układance Arsenalu?
- 29.07.2025 19 komentarzy
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
W dwóch ostatnich spotkaniach nasi przeciwnicy oddali w sumie 55 strzałów. Super to wygląda