Komentarze użytkownika Szogun
Znaleziono 30632 komentarzy użytkownika Szogun.
Pokazuję stronę 558 z 766 (komentarze od 22281 do 22320):
Brawo no Brawo widać jeśli o gracza biją się dwa tak świetne kluby to ten bez szkody dla siebie musi wybrać jeden z nich i wybrał pewnie lepiej dla siebie i klubu w którym teraz będzie grał. Nasza determinacja żeby go pozyskać nie była widocznie wystarczająca.
Wojtek Jagoda prawie jak transfer. Uwielbiam go kiedy milczy.
Aha są aktywni.Jest Sanogo i pewnie ktoś do sztabu medycznego jeszcze przyjdzie.
Chciałbym mieć tyle optymizmu ale nie mamy ławki a nawet drugiego napastnika więc ciężko widzę zbliżający się sezon ale okienko jeszcze trwa i liczę na chociaż 2 z czterech potrzebnych transferów.
Teraz niestety już wygląda to źle przy składzie który ma dwójka z Manchesteru i Chelsea czy nawet Tottenham wygląda to niezwykle marnie a szczególnie ławka prezentuje się żałośnie więc jeśli nie zrobimy 3 transferów o mistrzostwie a nawet o grze w LM będziemy mogli dość szybko zapomnieć. IMO
Ja w przyszłym roku widzę Arsenal na 6 miejscu bo nie ma kim grać z ławki a pierwszy team nie pociągnie całego sezonu.Mistrzostwo dla City a potem Chelsea i uwaga KFC. Może po tym sezonie się obudzimy.
Wolfsburg to dopiero 11. drużyna ostatniego sezonu Bundesligi. Nie zagra więc ani w Lidze Mistrzów, ani nawet w Lidze Europy. A mimo to Luiz Gustavo wolał grać właśnie w tym klubie niż w Arsenalu, Miażdżące zdanie.
To jest kpina i to w najlepszej postaci żeby Arsenal dawał mniej za zawodnika niż zespół któremu do przeciętności brakuje jeszcze sporo ( bez obrazy dla fanów Wolfsburga w Pl jeśli tacy istnieją).
Rules Żebyś się nie zdziwił kiedy ta spora ilość gotówki za jego sprzedaż i madrze ulokowane pieniądze ożywią ten klub w stopniu większym od dotychczasowego.
Soldado,Lloris,Bale,Verthoghen to świetni zawodnicy a i Paulinhio może się sprawdzić więc nie ma powodów do kpienia z rywala którego polityka transferowa i coraz lepsza dyspozycja może spowodować u niejednego fana Arsenalu coraz to większe palpitacje serca.
malyglod Poziom abstrakcji Twojego komentarza jest równy Monty Pythonowi. Wygląda to tak jakbyś był co najmniej po ukończeniu licencji trenera lub zajmował się menadżerką sporego przedsiębiorstwa. Każdy z Nas jest tylko fanem klubu i wypowiada się o nim tak jak to uważa za stosowne.
Gratuluje KFC kolejnego poważnego wzmocnienia.Ma dzisiaj mają skład lepszy od Naszego.
Walka o TOP4 będzie w tym roku bardzo ostra a bez wzmocnień może Nas w przyszłym roku w czołowej 4 nie być.
Jednak bezpieczniej jest kupić zawodnika który ma już doświadczenie w lidze ang a niżeli takiego który go nie ma więc Michu,Benteke,Hernandez,Dzeko można też na nich zwrócić uwagę. Jednak Ci ludzie którzy zrobili tych dziesiątki tansferów wtedy kiedy zespół naprawdę potrzebuję wzmocnień nie mogą zrobić ich ani jednego a w Arsenalu także tych niewypałów zdażyło się kilka. Prawda jest taka,że Arsenal potrzebuje wzmocnień i to bardziej niż to bywało wcześniej a Wenger nie potrafi już wyłowić młodych perspektywicznych graczy jak to było kiedyś więc potrzebuje piłkarzy już ukształtowanych.
bartez Ok jest Suarez + ktoś i Nasza sytuacja z wąską kadrą nie jest wcale lepsza a jak przyjdzie kontuzja jest taka sama ale mamy dobrego napastnika.Moim zdaniem wolałbym wydać tą kasę na dwóch zawodników typu H Hernandez,Abel Hernandes,Lamela,Benteke,Michu,J Martinez, Dzeko a niśli kupić jednego Suareza.
Nie.Sorry ale nie jest wart takich pieniędzy.Jeden zawodnik Nas nie zbawi a Arsenalowi są potrzebne 3 lub 4 wzmocnienia.To dobry gracz a nawet bardzo dobry ale nie jest wart 40 mln.
Więc podobno wczoraj także Jack oraz Ramsey i jeszcze Sagnia bo jak widać było Theodore jest całkiem zdrowy.
Nowa kurtka dla Wengera IN.
Tylko jest tak,że to okno trwa jusz w cholerę długo a niektóre zespoły zaklepały zawodników już przed oficjalnym otwarciem tegoż właśnie okna a inne są w nim bardzo aktywne i mogą kupić 3 lub 4 dobrej jakości grajków. Właśnie Arsenal potrzebuje 4 dobrych transferów aby bić się o cokolwiek bo teraz nie wytrzymamy nawet 4 miesięcy a potem będzie płacz i znów kolejny sezon przeleci Nam przez palce.
Szlag człowieka może trafić bo to bardzo utalentowany zawodnik za grosze a jego wartość w Romie pewnie wzrośnie x2 lub więcej. Szkoda takich graczy jak Martens lub Strootman bo spokojnie mogliby sobie u Nas poradzić.
Sorry nie jestem na bieżąco bo właśnie z PL wróciłem. Apropos na Przystanku widziałem sporo kibiców z wymalowaną armatką na klacie :D
Athene Poważnie bo pamiętam zakusy na niego MU. Świetny transfer nie orientujesz się za ile poszedł??
Strootman strzela dla Pomarańczowych i tego zawodnika u Nas powitałbym równie gorąco co Fellainiego.
Mocium Chyba za dużo Prozacu jak na dzisiejszy wieczór. Sobota mógłby zacząć w Hull albo Crystale Palace a w Arsenalu mógłby wycierać piłki albo pracować przy zamku Wengera.
Szkocja wygrywa
Jack nie gra źle ma 2 bardzo ładne podanie otwierające i całkiem przyzwoicie w destrukcji.
Dzeko też dziś ma swojego gola
A tymczasem w Polsce :D......
Faktycznie Theo strzelił :D
Pusta bramka a do niej 2 m i można jednak przestrzelić. Są niesamowici
Eriksen i po 1
Najlepiej zrobić to pod jakąś zagraniczną str. żeby miało to jakikolwiek wydźwięk a nie tylko dla estetycznych wrażeń bo przy obecnej kadrze taka opieszałość transferowa może mieć tragiczne skutki.
Może nie podpisać kontraktu z Arsenalu,Arsenalem, Arsenalalem a może z wszystkimi trzema na raz w każdym razie w żadnym z tych klubów go nie będzie. Ciekawe czy w grę wchodzi brak talentu czy tylko niechęć na czekanie w uzyskaniu pozwolenia na pracę.
Nie podpisze kontraktu z Arsenalem nie z Arsenalu.
mlodyksg Po co Barcelonie Gustavo skoro Song na ławce się ta kisi i odleżyn dostaje?? Przecież to nie ma sensu.
Super Arsenal nie jest w stanie przekonać do siebie piłkarza a Wolfsburg a i owszem. Pewnie zapłacili więcej kasy niż My chcieliśmy dać bo u Nas tygodniówkę musiałby obniżyć a w Wolfsburgu zostanie na podobnym poziomie. Cóż zakontraktujemy pewnie jeszcze z dwóch 17-latków i możemy zaczynać. To już nawet cholera nie jest zabawne.
Abel Hernandes dla mnie będzie graczem pokroju Cavaniego teraz więc przydałby się ktoś taki do wchodzenia z ławki chociażby i mielibyśmy gwarancję,że ten atak naprawdę rozrusza. Poza tym mógłby grać też na skrzydle więc chętnie bym go u Nas widział ale Papcio W i tak pewnie ma swój zamysł przy którym Abel zblaknie jak wczorajszy dzień.
slepy Ja też jestem za Belgami w Naszej drużynie ale co do Benteke w tej chwili miał jeden dobry sezon i następny zweryfikuje jakim jest on zawodnikiem i czy potrafii grać równo czy też zaginie jako rewelacja poprzedniego sezonu.Sądze,że możnaby było go pozyskać za kasę 2 razy mniejszą niż Suareza a resztę przeznaczyć na skrzydłowego.
Kto pozostał : Lewy,Jackson Martines,Abel Hernandez, Leonardo Damiano ( o ile nie poszedł gdzie indziej),Dzeko (chodź wolałbym nie) , Benteke i Michu których formy na przyszły sezon są niewiadomymi więc nie za wiele ale kogoś wybrać zawsze można.
skopiowane z innego artykułu ale ja skłaniałbym się także ku Lameli i Ablu H. Ci dwaj gracze mogą wspiąć się na wyżyny i lepiej zakontraktować ich póki czas.
![](https://kanonierzy.com/coats/Leicester.png)
![](https://kanonierzy.com/coats/Arsenal.png)
![](https://kanonierzy.com/coats/Arsenal.png)
![](https://kanonierzy.com/coats/Manchester City.png)
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|---|---|---|---|---|
1. Liverpool | 22 | 16 | 5 | 1 | 53 |
2. Arsenal | 23 | 13 | 8 | 2 | 47 |
3. Nottingham Forest | 23 | 13 | 5 | 5 | 44 |
4. Manchester City | 23 | 12 | 5 | 6 | 41 |
5. Newcastle | 23 | 12 | 5 | 6 | 41 |
6. Chelsea | 23 | 11 | 7 | 5 | 40 |
7. Bournemouth | 23 | 11 | 7 | 5 | 40 |
8. Aston Villa | 23 | 10 | 7 | 6 | 37 |
9. Brighton | 23 | 8 | 10 | 5 | 34 |
10. Fulham | 23 | 8 | 9 | 6 | 33 |
11. Brentford | 23 | 9 | 4 | 10 | 31 |
12. Manchester United | 23 | 8 | 5 | 10 | 29 |
13. Crystal Palace | 23 | 6 | 9 | 8 | 27 |
14. West Ham | 23 | 7 | 6 | 10 | 27 |
15. Tottenham | 23 | 7 | 3 | 13 | 24 |
16. Everton | 22 | 5 | 8 | 9 | 23 |
17. Leicester | 23 | 4 | 5 | 14 | 17 |
18. Wolves | 23 | 4 | 4 | 15 | 16 |
19. Ipswich | 23 | 3 | 7 | 13 | 16 |
20. Southampton | 23 | 1 | 3 | 19 | 6 |
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|---|---|
Mohamed Salah | 18 | 13 |
E. Haaland | 17 | 1 |
A. Isak | 15 | 5 |
C. Palmer | 14 | 6 |
C. Wood | 14 | 2 |
B. Mbeumo | 13 | 3 |
Y. Wissa | 11 | 2 |
Matheus Cunha | 10 | 4 |
O. Watkins | 10 | 4 |
J. Kluivert | 10 | 3 |
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Tak.Tak.Widzimy.Sanogo to wydatek rzędu biletu na samolot tanich lini lotniczych.