Komentarze użytkownika Szogun
Znaleziono 33594 komentarzy użytkownika Szogun.
Pokazuję stronę 673 z 840 (komentarze od 26881 do 26920):
Sorry za dubla ale rooter mi czasem resetuje połączenie bo mam podłączony do xboxa, nki i modemu więc takie rzeczy czasem się przytrafiają ;)
peciak Możesz mieć konflikt pamięci i to jest bardzo prawdopodobne. Miałem to samo w jednym z kompów który składałem spróbuj sprawdzić sloty z pamięci to proste wyjmij i oczyść. Zobacz czy pamięci są tej samej firmy bo mogą chodzić na różnych częstotliwościach.
peciak Możesz mieć konflikt pamięci i to jest bardzo prawdopodobne. Miałem to samo w jednym z kompów który składałem spróbuj sprawdzić sloty z pamięci to proste wyjmij i oczyść. Zobacz czy są tej samej firmy bo mogą chodzić na różnych częstotliwościach.
peciak Masz laptopa czy normalną puszkę?? Może masz konflikt pamięci albo spróbuj odkurzyć płytę gł. lub spróbuj włożyć i wyjąć kartę graficzną czy muzyczną i wyczyścić slot lub wtyk. Ja miałem to samo w poprzednim kompie i przeinstalowałem system + sprawdziłem wtyki. Jeszcze opcja jest taka,że zasilacz mógł odmówić posługi w sensie jest na nim zwarcie więc sprawdź po kolei wszystko wyciągając wpierw kartę muzyki, grafiki a potem zasilacz :)
Jeśli laptop a szczególnie hp to niektóre a zwłaszcza hp z serii dv i niektóre typy acerów mają tendencję do takich cyrków bo miały problemy z pamięcią i dyskiem twardym .
Tak spojrzałem na anglia.com i jak Chelsea nie chce Schurrle to może Arsenal by po niego sięgnął bo to cholernie ciekawy piłkarz i dobrze by się wkomponował do Naszego stylu gry.
Jak znalazł do Szpitala Miejskiego Arsenal u Nas są już prawie wszystkie urazy więc jeszcze uraz psychiczny dla dr z Ashburton Grove byłby nieoceniony w poszerzaniu specjalności.
Zapraszamy.
I ten pomysł jest bardzo dobry. Ten zawodnik nie dość,że ograny na angielskich boiskach to jeszcze gra bardzo równo i wolałbym go nawet od M'Vili.To świetny gracz i z chęcią go zobaczę z armatką na piersi
a jednak chciałbym jeszcze jednego napastnika chociażby na rezerwę bo Chamakh nic już nie wnosi do zespołu
creative Jeśli jest na YT to weź przez stronę Yt conventer
Moze ktoś mnie wtajemniczyć skąd te ploty o Navasie??
Kapitalnie ustawiona była dziś drużyna Evertonu i przypominała mi trochę teamy dowodzone przez Murinhio. Prawdę mówiąc czekałem tylko na gola/e dla UTD ale się chwała Panu nie doczekałem ;)
Bestialsko mocny atak Shrek i RvP.
Brawo Everton a właśnie musiałem przegapić gola :((
Ale oni mają ph.Raz poprzeczka raz w zespojenie aby to się nie zemściło.
RvP na ławce ;D
19 mln. Jesteśmy jak tania Panna do towarzystwa dajemy każdemu ktokolwiek zechce od Nas brać i to poniżej ceny rynkowej.Gratulujemy Barcelonie kolejnego udanego zakupu a Alexsowi przystąpienie do największego teatru świata :(
Sahin jest 10 razy lepszym grajkiem niż Ramsey i bardziej kreatywnym więc ciężko widzę przyszłość Walijczyka ale nie jest to to w żadnym wypadku DP więc trzeba zaopatrzyć się w ten typ zawodnika bo będziemy mieli w końcu bardzo kreatywnych pomocników.Gdyby do tego doszedł LLorente w przyszłość będziemy mogli patrzeć spokojnie ale zespół musi się zgrać a to potrwa pewnie kilka miesięcy.
Za ile lat według kalkulacji mądrych głów mamy spłacić ten piękny acz bez żadnego charakteru i atmosfery stadion??Orientujecie się może??
Ja do tej pory 40 pkt ale dwóch jeszcze nie grało więc nie tak tragicznie.
Broni ale wykonał tego karnego jakby chciał a nie mógł
Kurka karny dla City :(
Święci bardzo ładnie grają. Widać,że chcą się pokazać z jak najlepszej strony.
Ja nie mam Aguero na szczęście i liczę na dobry występ Jelavica .
Aguero możliwe,że kontuzja.
A Nam potrzebny jest jeszcze napastnik i oczywiście DP nie wspominając już o zastępcy Sagny. Co do napadu to albo klasowy albo chociaż ktoś na ławkę kto zrobi różnicę bo teraz jesteśmy podstawieni pod ścianą :(
Będzie z 1:3.Chelsea nie wypuści tego zwycięstwa ale Wigan walczy
Chelsea 5 minut dwa gole. My 90 i 0 ;)
Ja bym LLorente przywitał za to z otwartymi ramionami bo mielibyśmy trzech różnie grających napastników którzy fajnie by się uzupełniali. M'Vila lub inny DP teraz stał już się niezbędny a o tym wypożyczeniu Sahina ciągle słychać ale efektów tego nie widać więc dla mnie wszystko to w tej chwili s/f.
1 prowadzą \Sroki :)
Co rok to samo i mam nadzieję,że Verma, Kościelny i Wilshere zechcą zostać na kolejne lata a szał wyprzedaży nie dotknie także ich. Jeśli tak jest traktowany zespół to wiadomo,że jego marka i jakość piłkarska spada. Można kupić jeszcze za uzyskane pieniądze dobrych a nawet bardzo dobrych zmienników. Wszyscy wiemy,że M;Vila,Capoue, Isco,Sahin czy też na napad Doumbia albo LLorente to transfery które byłyby możliwe do zrealizowania z uzyskanych pieniędzy a z samych pamiątek piłkarskich część by się zwróciła a prestiż klubu poszybowałby znacząco w górę . Niestety Arsenal jest traktowany jak hurtownia gdzie produkuje się a potem sprzedaje piłkarzy którzy mają za nic barwy klubowe i tylko jestem ciekaw kiedy ta sytuacja się zmieni
Gervinhio zaskakująco dobrze gra dzisiaj
Oby 1:0 po wejściu Girouda wygrać i będzie w miarę udany początek sezonu
Takie mecze na początku mogą się przydać a może zawita do Nas ktoś nowy bo jeśli się później zacznie sypać to nic nie będzie można zrobić a tak może Wenger wyciągnie wnioski i kupi kogoś.
Kurcze źle idzie w FPL zaledwie po pierwszej połowie 6 pkt.
Co Cazorla gra to ja pierniczę. Rozegranie 1 klasa.
Cazorla ma petardę w nodze ;)
Już powiedział komentator spotkania,że Song jest dzisiaj w Barcelonie :(
Gervazy na szpicy?? Jak to się stało??
No dzisiaj w końcu się zacznie i chodź sytuacja kadrowa jest daleka od stabilności i kadra wciąż potrzebuję wzmocnień to jednak już wszyscy zdrajcy którzy mieli odejść odeszli a Nam został całkiem przyzwoity skład który dzisiaj mam nadzieję,że pozytywnie zaliczy swój pierwszy sprawdzian w nowym sezonie :D
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Zgadzam się Tiote jest dużo lepszą opcją niż M'Vila i sprawdzoną