Komentarze użytkownika Szogun
Znaleziono 32608 komentarzy użytkownika Szogun.
Pokazuję stronę 773 z 816 (komentarze od 30881 do 30920):
Trochę krytyki dobrze mu zrobi może podziała na niego jak na Wallcota i zacznie grać na miarę swoich umiejętności bo na razie gra raczej od niechcenia.
Wracaj chłopaku do zdrowia bo w tamtym sezonie już udowodniłeś swoją przydatność.
To widzicie ile jest Cesc wart mniej niż Villa więcej niż Yaya. Masakra aż czytać się nie chce.
Niech nie ostrzega, tylko strzela z partyzanta ;)
Uszanowali tą decyzję jak jeszcze ruszył prezes rozmawiać z Wengerem do RPA i dopiero po jego ostrej reakcji zaczęli dawać spokój.
35 m funtów a ile dali za Mascharano?
Jak czytamy była oferta za Llorisa i Lyon by ją zaakceptował gdyby Wenger złożył ja wcześniej i Lyon miał czas na zakup nowego bramkarza.Wenger złożył oficjalną ofertę kupna opiewającą na 16 mln euro.
Ubiegłe już okienko transferowe chodź przyniosło Nam 3 nowych graczy to było tylko czasem na załatanie dziur, a żadnych wzmocnień wciąż nie ma.Szczególnie w takim zespole jak Arsenal gdzie mnożą się kontuzję powinniśmy mieć zawsze po co najmniej 2 graczy na daną pozycję a o Naszych GK nie wspomnę.
I wszystko sebasz byłoby pięknie gdyby nie wszędobylskie kontuzje Naszych porcelanowych graczy które to będą (odpukać bo mam nadzieję,że nie) kolejnym tłumaczeniem nieudanego sezonu.Pfu pfu.
everled gdybym mógł to bym ci polal ale,że nie mogę to chyba poleje sobie.
Żeby zakończyć tę płową dyskusję przypomniał się mi tytuł pewnego filmu Gorga Clooneya :
good bye and good luck
I tym pesymistycznym akcentem kończę te słowotwórstwo i idę w podjazd może to mi dobrze zrobi ;)
Dobra, dobra gadać sobie można ale wqrzyć się na yaki obrót sprawy też można i jak mi ktoś napisze,że nie jest zdenerwowany,że przelazł akurat TAM to ja ja już odpadam.
Nie z Ramseyem może lekko przesadziłem ale to przez to,że mnie szlak trafia,że taki gracz przechodzi akurat do konkurencji gdzie być może udowodni swoją wartość czego z całego serca mu nie życzę.
Przepraszam Denillson kapitalnie rozgrywający.Chyba cosik mi umknęło.
Popieram gdyby nawet do Unaited przeszedł to by mi tak żal zwieraczy ni ściskał i to jeszcze w ostatniej chwili
sebasz Denillsona i nawet Ramseya bym oddał za niego.
Widać ktoś przynajmniej nie śpi w tych ostatnich godzinach ;(
Ja już napisałem w poprzednim newsie.Rozumiem,że mamy pomocników ale to taka okazja której nie warto zaprzepaścić.8 mln funtów to śmiech za takiego pomocnika i kontuzja Fabergasa albo Nasriego nie była by tak dotkliwa można byłoby nimi grać naprzemiennie a teraz kurcze jak trafi do kurczaków to śmiech.
Załamka.
Cholera to tylko 8 mln funtów za takiego pomocnika.
Urwa no.
A słyszeliście o tym mam nadzieje,że to pic na wodę bo się załamię Ozil w Realu a V.Der Vart:
Wszyscy w Anglii zastanawiają się czy udało się przed zamknięciem o 19. polskiego czasu we wtorek okna transferowego w Anglii dopełnić formalności z kontraktem holenderskiego pomocnika Realu Madryt. Trener Tottenhamu, gdzie ma trafić van der Vaart, jest przekonany, ze się udało.
Pod koniec wypożyczamy zawodników nie pozyskujemy.Niestety.
Chciałbym użyć staropolskiego słowa na k określającego sprzedajną kobietę
i zakończyć ostrzejszymi epitetami ale Miodek by tego nie pochwalił :(
Czas się ruszać.Jakikolwiek transfer byłby niespodzianką.
sorry odswiezylem strone
Nie sądze chodź bossowi w portfelu zostało kilka grubych baniek.
Nie sądze chodź bossowi w portfelu zostało kilka grubych baniek.
Kubas Wenger nie kłamie po prostu nie mówi całej prawdy.
Juve szuka wzmocnień żeby się odbudować po latach posuchy.Więc wcale się nie dziwie,że chce sięgnąć po młodych i utalentowanych.
Ziggy Czytaj komentarze poniżej
Jeśli jeszcze bramkarz dojdzie to będą poważne wzmocnienia ale plaga kontuzji jak co roku moze pokrzyżować szyki z resztą to fatum juz się odezwało.
Chłopina jest zdesperowany.A tu mu kłody pod nogi klub rzuca.
Przyjdą znowu mecze z ManU,Chealsea czy LM a my będziemy mieli kasę chorych a Wenger będzie się zastanawiał czemu się nie wzmocnił takim V der Vartem czy dodatkowym napastnikiem.Jak co roku ta sama impreza :(
Podobnież Robin wypadł nie jak się wcześniej mówiło na 2, 3 tyg. ale na dużo więcej.Cholera i Samir i on to duża strata.
Ciekawe czy Majdan i Swierczewski też tam byli.
Brawa dla City Sunderland pokazał dzisiaj,że ich miejsce będzie raczej w środku tabeli :)))
No Tośmy zaszaleli.
Kościelny dopiero zaczyna swoją przygodę w Pl spokojnie musi się bardziej przygotować atletycznie najważniejsze,że on sam zdaje sobie z tego sprawę i nie sądzę,że będzie popełniał 2 razy te same błędy bo sprawia wrażenie dość inteligentnego zawodnika jedyne czego mu trzeba to trochę czasu i ogrania w najlepszej lidze świata.
Co do Chealsea już jak wiadać mniej spektakularnie a jeśli rywal będzie groźniejszy to jestem przekonany,że niedługo punkty straci.
Lourent musi się jeszcze wkomponować w zespół za pół roku będzie z niego sensowny obrońca.
Z tą bramką to faktycznie Nas rozklepali ale cieszy wtedy niezla postawa Almunii bo w tym upatrujemy Nasz najsłabszy punkt.
Dzięki,
Ktoś mógłby mi powiedzieć jak wyglądała dzisiaj Nasza obrona i bramkarz??
Nie za bardzo podobają mi sie medialne zapędy Arshavina. Jest coraz gorszym piłkarzem a coraz więcej słychać jego wypowiedzi.Jak lepszym piłkarzem to za to ludzie będą go szanować a młodzi będą się z nim utożsamiać.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Przygotowania w Arsenalu muszą być dość ciężkostrawne dla zawodników,że tylu jest kontuzjowanych oraz jak Chamakh odczuwa trud spotkań już na początku sezonu.