Komentarze użytkownika Topek
Znaleziono 14256 komentarzy użytkownika Topek.
Pokazuję stronę 195 z 357 (komentarze od 7761 do 7800):
pronik, ta było jakieś buczenie. Średnio potrzebne póki co.
Wenger też to sprytnie zrobił, że nie umieścił na boisku razem Robina i Thomasa. van Persie nawet jakby odchodził to jest teraz naturalnym wyborem
Bezmyślność Gervinho mnie momentami poraża. Druga połowa słabsza, środek już tak dobrze nie funkcjonował, my też nie podkręcaliśmy mega tempa.
Wenger też to sprytnie zrobił, że nie umieścił na boisku razem Robina i Thomasa. van Persie nawet jakby odchodził to jest teraz naturalnym wyborem
Poldi na środku, super.
Giroud zostaje? chciałbym Poldiego na środku zobaczyć.
Coquelinowi brakuje doświadczenia. Przydałby się jednak drugi DP w związku z PNA.
Trzy nowe nabytki, a gra w ataku naprawdę się klei. Jest jakość :) Cazorla świetny, genialna gra na małej przestrzeni, bardzo dobre podania. Giroud dobrze się ustawia, ale brakuje skuteczności. Podolski przy lewej stronie dosyć średnio, jak schodzi na środkowego to jest lepiej.
Obrona niestety słabo...
Cazorla gra magię. Skubany kurdupel
Dalej w ustawieniu Coquelin - AOC - Cazorla będą mi ludzie wmawiać, że Chamberlain nie gra cofnięty i nigdy nie zagra?
Jesteście bardzo chętni do oceniania innych transferów, choć nasze nabytki nie zagrały nawet jednej sekundy.
Jak Chelsea będzie grać Częstochową przez cały sezon, to i Mata i Hazard będą ciency, choć Hiszpan już udowodnił, że jest świetny..
Działa wam ten 133284? bo mam czarny ekran
Dobra, idę oglądać Suitsów, a później się nabombię.
img443.imageshack.us/img443/2328/032p.png
imprecis, ja tam tłukę talerze i wszystko mnie wk*rwia.
albo w Azkabanie.
imprecis, w czym znalazłeś radość?
gdzie się kurde używa słowa 'nabombienie'
nasrinielubimamony, no daj, zobaczysz jaki będzie ostry wjazd na chatę. Zaserwują ci trzy lata w Guantanamo
nasripolecinakase, przestań imprezować, bo na pały dzwonią.
Źródło dobre, Ornstein, Okrasa i pały polecają.
Griz wpadł i jest awkward
songoku dzwoni na niebieskie.
United to pały
Kondzio, zadzwoni na pały.
Imprezowanie jest przereklamowane, piszmy komcie na K.com
KondzioElite, o odżyłem. Dawać Donnę
Marzag, Umarłem.
songoku95, nie wyłączył świateł? akumulator mu pewnie padło?
Cudi, przecież prawie zadzwonił na pały. Te z trójzębami na niebieskich koniach morskich.
songoku95, a czemu mówisz 'paly'?
Oh wy materialiści. Tfu!
Cudi, szukaj pod 'Ja mam ochotę na jeszcze'
Cisnąć, cisnąć, a ja idę zapalić.
Sir Alex Ferguson "on club business" and misses #MUFC match in Hannover tonight where Michael Carrick partners Vidic in central defence.
BBC Sport
Z testami medycznymi jutro bujda na pewno, ale coś tam może się dziać...
United grało pod 4-4-2 bo nie mają środkowych pomocników i przekładają ciężar na boki i na napadziorów. Naszą główną siłą są pomocnicy i musi pod to ustawiać, czyli 4-2-3-1 jest dobre.
Marzag, moim zdaniem do największej ofensywnej wartości konieczna jest prawie pełna wymiana pozycji z przodu. A typowe 4-4-2 to formacja sztywna. Jak się ma zawodników pod konkretne zadania, to działa lepiej, ale najbardziej ofensywne zespoły tak nie grają.
imprecis, no ale my 4-2-4 normalnie robimy na gonienie więc gdzie tu ta zmiana podyktowana transferem Girouda? od początku tak się nie da grać. 4-4-2 to 4-4-2 i jeśli boczny pomocnik przestaje być bocznym pomocnikiem to już nie jest 4-4-2...
i tak 4-4-2 jest mniej ofensywne i bardziej sztywne. Dlatego zostało praktycznie wyparte przez 4-3-3 i pochodne.
imprecis, przecież 4-4-2 jest mniej ofensywne od 4-3-3 i 4-2-3 -1... jak bardzo nie idzie to się robi 4-2-4 i my to normalnie czasem robimy
Oggy, nie, nie będzie eksperymentów z 4-4-2. Nie wiem skąd wziął się ten pomysł.
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
Zagadnienia Taktyczne #35: Maestro Regista
- 14.08.2025 6 komentarzy
-
Viktor Gyökeres – brakujące ogniwo w mistrzowskiej układance Arsenalu?
- 29.07.2025 19 komentarzy
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Myślę, że Santi zagra w sobotę. Wenger nie ma lepszych opcji, Diaby nie da nam odpowiedniej jakości, a Hiszpan wyglądał dzisiaj naprawdę świeżo. Bardziej interesująca jest pozycja środkowego napastnika. RvP uważam, że odejdzie, ale Poldi z Żiru raczej razem nie zagrają od pierwszych minut. Stawiałbym na Lukasa (też po to sprawdzaliśmy go w drugiej połowie na środku).