Komentarze użytkownika Topek
Znaleziono 14218 komentarzy użytkownika Topek.
Pokazuję stronę 285 z 356 (komentarze od 11361 do 11400):
Cudi, pytam o konkrety.
TranscendentnY, Djourou miał atuty na środkowego obrońce, ale to nie znaczy, że jednocześnie był beznadziejny w operowaniu piłką. Na pewno nie odstaje od Kościelnego.
TranscendentnY, "zapewne"? co to za argument. Djourou nie ma problemów z piłką przy nodze. Mit, głównie ludzi patrzących przez pryzmat warunków.
90% niecelnych podań Kościelnego to długie piły. On tego nie potrafi, tak samo zresztą jak Vermaelen. Nie wiem o jakich sytuacjach mówimy.
Djourou nie potrafi wyprowadzać piłki? co to za głupota. To przemianowany DP, on prawie w każdym meczu ma lepszą celność podań niż Kościelny.
No tak bo odpocząć bez kontuzji by nie mógł. Potrzebujemy Johana, więc miejmy nadzieję, że problem rzeczywiście będzie drobny.
Mecz z Leyton powinien zostać rozegrany rezerwami. Pierwszy skład jest za bardzo nabuzowany, żeby grać z tak słabym zespołem. Za dużo byłoby lekceważenia.
Oczywiście. Sędzia był za nami, wasza bramka była szersza, a Song wszystkich skopał. Zresztą, jak to powiedziało "eksperckie" studio Polsatu - wymieniliście więcej podań, więc byliście lepsi.
Mógłby ktoś wytłumaczyć Villi co to kontra, bo nie wiem jakim cudem oni pierwszą bramkę tak kwalifikują.
adamaggio, siebie
cache.daylife.com/imageserve/03mW2hmaCl4SS/610x.jpg
Vpr, a cóż innego mógł mieć Andriej, jak nie siebie? :P
howareyou, asysta była w zasadzie jedynym świetnym zagraniem. Tak jak mówiłem, pierwsze 40 minut Samira były beznadziejne. Masa strat, potykanie się o własne nogi. Był po kontuzji, ale takie są fakty. W drugiej (+5 minut pierwszej) trochę dryblował na boku, nie tracił, ale głównie po kilku zwodach wycofywał do Djourou. Sorry, ale dla mnie liczy się realny wkład. "Starał się i biegał" to trochę za mało jak na skrzydłowego.
Nasri na pewno nie był lepszy od Fabregasa. Asysta dobra, ale pierwsze 40 minut było beznadziejne (w końcówce się trochę obudził). W drugiej połowie poza tą jedną sytuacją raczej niewidoczny. Cesc podjął kilka złych decyzji, ale dwie z trzech sytuacji były po jego otwierających podaniach. On po prostu szukał ostatniej piłki. W defensywie też kilka razy nieźle powalczył.
daylife.com/photo/0feZ5BU7dL2rE?q=arsenal
yeah
a Chamakh był chory.
carlota4, bez przesady. Wilshere był dzisiaj lepszy od Ceska, ale Hiszpan stworzył dwie z trzech naszych sytuacji. Druga bramka powstała, bo on wyprowadził Nasri'ego.
Kościelny dzisiaj zmiażdżył. Kasował wszystko i wszystkich.
Kocham ten klub. Piękny wieczór.
Jakieś sytuacje tworzymy, ale to wszystko nie jest w stu procentach dokładne i przez to marnujemy dobre pozycje. Barcelona dużo lepiej wykorzystuje nasze błędy.
Oceny zawodników po meczu, choć Jack z oczami wokół głowy miażdży.
Mój dostawca kablówki zrobił prezent i sieje mi obraz na wszystkich kanałach, a głos jest nie do rozszyfrowania. Chyba nie będzie mi dane obejrzeć choć raz czegoś na telewizorze :|
Chamakh jest chory.
Samir.
Szczesny; Eboue Djourou Koscielny Clichy; Song Wilshere; Walcott Fabregas Nasri; Van Persie.
Nasri od początku. Oficjalnie. Wilshere również
Idiotyczne wypowiedzi powinny być ignorowane. Wenger oczywiście ma racje, choć niepotrzebnie odpowiada na zaczepki frustrata. Zagrywki transferowe nieraz są bardziej skomplikowane niż się wydaje, a Barcelona na pewno nie jest wzorem dobrze prowadzonego klubu, który zawsze gra fair i wyciąganiem młodych zawodników się brzydzi. Przecież nawet od nas chcieli wziąć Aneke i Afobe, bajerując młodych i zapraszając do swoich ośrodków.
"Prezydent FC Barcelony - Joan Laporta "
były.
a ten co się obudził? stracił posadkę i znów chce zabłysnąć w świecie, pieprząc kolejne dyrdymały? Barcelona "łowi" dokładnie tak samo, a to jest zwykłe nagabywanie zawodnika, by się zbuntował przeciwko pracodawcy i wymusił transfer. "Bo tak będzie sprawiedliwie". Nic tylko spojrzeć z politowaniem.
Zgodzę się z AlexVanPersie. Moim zdaniem, nie ma co chwalić za takie wypowiedzi. Można myśleć, że jest fajnie, bo mamy zadowolonego zmiennika, tyle, że wypowiedź typu "jest fajnie, ja sobie leżę, a oni mają się dobrze" nie przystoi ambitnemu zawodnikowi. Podstawą mocnej kadry jest to, że nikt nie może czuć się bezpiecznie w pierwszej jedenastce, a zmiennicy ciągle naciskają.
Xdkarol, to co było zaraz po kontuzji nie ma większego znaczenia, bo pierwsze prognozy zapowiadały 21 dni. Poza tym, ten "deseń" był troszkę inny. Nigdy Wenger stanowczo nie zaprzeczył występowi Samira od pierwszych minut. Były zapowiedzi, że nie podejmie ryzyka, jeśli takie wystąpi. Tyle.
Jeśli wyleczył w stu procentach kontuzję, to chciałbym go zobaczyć od pierwszych minut, a co. Fizycznie powinien być gotowy, bo długo nie pauzował, a indywidualnie trenuje już jakiś czas. Arszawin ostatnio nie grał najgorzej, ale Samir ma jakość we wszystkich aspektach, defensywnych również, a natychmiastowy pressing atakujących będzie bardzo ważny. Wszystko zależy od Wengera i faktycznej sytuacji Nasri'ego.
Diaby kontuzjowany (Guardian)... znowu. Już raczej nie ma wątpliwości, czy Jack wystąpi jutro.
Jeśli chodzi o Nasri'ego, to wiadomo tyle, że trenuje już z resztą drużyny w normalnej sesji.
Z butami było tyle, że jak zmieniał to Sunderland wpakował bramkę. No i była to zmiana...po zmianie.
Podanie Fabsa przy drugiej bramce - miazzzga. Pierwsza bramka z chocolate'a też zacna.
Wypowiedź Wengera raczej nie świadczy o tym, że Jacka w meczu z Barcą zabraknie, tylko Boss twierdzi, że nie chce by Anglik był pod dużą presją potwierdzenia własnej wartości przeciwko takiemu przeciwnikowi. W oryginale to lepiej widać, bo pytanie jest trochę mylnie przetłumaczone.
fabregas1987, nie rzucam słów ot tak
arsenal.com/news/news-archive/djourou-passed-fit-rosicky-misses-out
fabregas1987, Rosicky jest kontuzjowany, a z tym atakiem to żeś pojechał.
IceMan już od dawna pisze na fcbarca.com.
fryko12, nom i złapał uraz, zostawiając nas w czarnej dupie. Eboue nie ma się co rozgrzewać, aż tak rzadko nie gra.
Na Wilki trzeba ustawić mocną jedenastkę, bo wtopimy sobie ligę i dopiero będą nastroje. Po przerwie reprezentacyjnej zazwyczaj gramy słabiej, więc ważne, żeby nie było zbyt nerwowo. Djourou odpoczywał cały tydzień, a z Newcastle zagrał lekko ponad połówkę. Nie chcę widzieć Squillaciego w sobotę.
goal.com/en-gb/news/2896/premier-league/2011/02/10/2346549/arsenals-abou-diaby-i-would-like-to-play-for-barcelona-or
Ten to ma timing.
youtube.com/watch?v=sPbJ4Z5D-n4
mega - brama Wesleya
Charlie, karate - kop na klate. De Jong tylko trochę wyżej.
A stopa wewnętrzna, to ta obok śledziony.
Hernanes pojechał De Jongiem.




Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|---|---|---|---|---|
1. Liverpool | 33 | 24 | 7 | 2 | 79 |
2. Arsenal | 33 | 18 | 12 | 3 | 66 |
3. Manchester City | 34 | 18 | 7 | 9 | 61 |
4. Nottingham Forest | 33 | 18 | 6 | 9 | 60 |
5. Newcastle | 33 | 18 | 5 | 10 | 59 |
6. Chelsea | 33 | 16 | 9 | 8 | 57 |
7. Aston Villa | 34 | 16 | 9 | 9 | 57 |
8. Bournemouth | 33 | 13 | 10 | 10 | 49 |
9. Fulham | 33 | 13 | 9 | 11 | 48 |
10. Brighton | 33 | 12 | 12 | 9 | 48 |
11. Brentford | 33 | 13 | 7 | 13 | 46 |
12. Crystal Palace | 33 | 11 | 11 | 11 | 44 |
13. Everton | 33 | 8 | 14 | 11 | 38 |
14. Manchester United | 33 | 10 | 8 | 15 | 38 |
15. Wolves | 33 | 11 | 5 | 17 | 38 |
16. Tottenham | 33 | 11 | 4 | 18 | 37 |
17. West Ham | 33 | 9 | 9 | 15 | 36 |
18. Ipswich | 33 | 4 | 9 | 20 | 21 |
19. Leicester | 33 | 4 | 6 | 23 | 18 |
20. Southampton | 33 | 2 | 5 | 26 | 11 |
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|---|---|
Mohamed Salah | 27 | 18 |
A. Isak | 21 | 6 |
E. Haaland | 21 | 3 |
B. Mbeumo | 18 | 6 |
C. Wood | 18 | 3 |
Y. Wissa | 16 | 3 |
O. Watkins | 15 | 7 |
C. Palmer | 14 | 8 |
Matheus Cunha | 14 | 4 |
J. Mateta | 13 | 2 |
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Znowu news z jednego wpisu z Twittera? gosh. Prasa powinna się odwalić od tej społecznościówki. Żartobliwy komentarz do kolegi, a Ci leją wodę z pseudo-psychologiczną analizą.