Komentarze użytkownika Ups147

Znaleziono 4528 komentarzy użytkownika Ups147.
Pokazuję stronę 2 z 114 (komentarze od 41 do 80):

Maciek szkoda żeby się nam taki ekspert od piłki marnował. Może byś zagadał z administracją żeby tu jakiś segment ekspercki poprowadzić. Byś dzielił się swoją wiedzą z użytkownikami, może świat by był lepszy. Nawet mam nazwe "Powiedziałem mojej narzeczonej że".

@matikanonier napisał: "Reasumując - Ty się znasz na piłce bo w tej jednej akcji od razu zauważyłeś, że był spalony i powiedziałeś o tym swojej dziewczynie, tak?"

Gdyby o tym powiedział swojej dziewczynie, to moze I by było śmiesznie. Ale on powiedział o tym swojej narzeczonej, to zupełnie co innego.

Komentowany temat: Madueke błyszczy w triumfie Arsenalu nad Club Brugge 11.12.2025, 19:25

@Rynkos7 napisał: "No po prostu potrzebowaliśmy kogoś w typie Haalanda a nie Gabriela Jesusa, który tak jak wczoraj pokręcił się jak bączek, coś tam poddymił a skończyło się tymi samymi sękami i flakami na bramkę"

Tylko żeby mieć takiego napastnika, to w dużej mierze na niego liczby pracuje drużyna. Jak masz Haalanda, to nie każesz mu grać jak Ferran Torres, dlatego jak Guardiola go sprowadził, to City zaczęło grać zupełnie inaczej. A tak jak dzisiaj napisalem, my chcemy z niego drugiego Havertza zrobić. To się nie uda.

Komentowany temat: Madueke błyszczy w triumfie Arsenalu nad Club Brugge 11.12.2025, 14:03

@Marcel90: No normalne że Havertz jest najlepszym Havertzem u nas xd

Komentowany temat: Madueke błyszczy w triumfie Arsenalu nad Club Brugge 11.12.2025, 12:57

Ja mam takie przemyślenie na temat Gyokeresa, że Arteta chce za bardzo żeby on grał jak Havertz jednocześnie mając w kadrze Havertza. Merino gra jak Havertz, Gyo ma grać jak Havertz i jeszcze jest do tego Havertz. Zaraz się okaże że na 1 pozycje w ataku mamy 3 Havertzow.

Komentowany temat: Madueke błyszczy w triumfie Arsenalu nad Club Brugge 11.12.2025, 10:38

@Marcel90 napisał: "2 gole przeciwko Leeds, 2 gole na AM i mecz, a w zasadzie jedna polowa bez cyferek na Burnely, gdzie faktycznie fajnie sie prezentowal"

Z Burnley to akurat gola strzelił i powinien mieć 2 asysty, ale cóż. Ja bym go tego jeszcze mecz z Forest dodał, bo tez nie głupio wyglądał. Ogólnie, to też się więcej po nim spodziewałem, ale tak napisać to mogę praktycznie o każdym z naszej ofensywy. Saka zawodzi, Eze gra w kratkę jak i Gyo, Martinelli głównie z ławki coś wnosi, Ode kontuzjowany byl więc ciężko ocenić. Trossard i Madueke chyba na ten moment wyglądają najlepiej.

Komentowany temat: Madueke błyszczy w triumfie Arsenalu nad Club Brugge 11.12.2025, 08:56

I cyk znowu do kolejnego meczu będzie dyskusja o "placzkach". Przecież wy bez siebie żyć nie możecie, a tak narzekacie. Trochę jak wyborcy KO i PiSu. Gdyby jedna z partii znikła, to kogo by się j***ło? A tak to jest super. Zamknąć te 2 grupy na dluSzy czas w jednym pomieszczeniu, to by się okazało, że największy tu pesymista jest optymistą, a optymista płaczkiem.

Komentowany temat: Gabriel Jesus: Jestem więcej niż gotowy 11.12.2025, 08:27

Oby się jakieś araby zgłosiły zima po niego póki zdrowy jeszcze.

Komentowany temat: Club Brugge vs Arsenal: u progu awansu do 1/8 finału LM 10.12.2025, 15:14

@vitold napisał: "Jak tak dalej pójdzie i dalej bedziemy brnąć w trenera który nie daje sukcesów (nie, 2 miejsce i rozwój piłkarzy to nie sukces, to pierwszy przegrany) to piłkarze o których piszesz ze chca wygrywać wszystko - pouciekaja do zespołów i trenerów którzy trofea wygrywaja"

A co nie wystarczy im głaskanie pieska w klubie i fajna atmosferka? Przecież trofea są nieważne, liczy się rywalizacja i braterstwo. Zresztą nasi najlepsi zawodnicy na bank mają już dużo słoneczek na lodówce za dobre sprawowanie, myślę że by tak tego nie przekreslili dla jakiś tam trofeów ;)

Komentowany temat: Club Brugge vs Arsenal: u progu awansu do 1/8 finału LM 10.12.2025, 10:44

@Theo10 napisał: "Jak zdobędziemy PL w tym sezonie, to też się okaże, że przy takiej formie Liverpoolu i City to był to obowiązek, a nie żadne osiągnięcie itp itd."

Obowiązek i osiągnięcie ;) to się nie wyklucza

Komentowany temat: Club Brugge vs Arsenal: u progu awansu do 1/8 finału LM 09.12.2025, 22:30

@Fanatic: Nie wiem jak bym na to patrzył, mam nadzieję że taki scenariusz nie nastąpi. Ale czemu tu dużo osób które tal bronią Artete za każdym razem straszą jakimś biciem się o puchary albo byciem średniakiem jak on odejdzie. Przecież my mamy jedną z najlepszych( o ile nie najlepsza) kadrowo drużynę na świecie, Guardiola to by pewnie z 10 lat dominował ligę tym skladem, a my mamy się bać braku pucharów?

Komentowany temat: Club Brugge vs Arsenal: u progu awansu do 1/8 finału LM 09.12.2025, 22:21

@Fanatic: Że Slotem jest ten problem, że on stracił szatnie. Tu nawet najlepszy trener nie pomoże. Kwestia czasu aż poleci.

Komentowany temat: Club Brugge vs Arsenal: u progu awansu do 1/8 finału LM 09.12.2025, 22:20

@Furgunn: Od zawsze to od zawsze, po co drazysz xd

Komentowany temat: Club Brugge vs Arsenal: u progu awansu do 1/8 finału LM 09.12.2025, 22:18

@Numer10 napisał: "@Ups147 napisał: "xD przecież cały sport opiera się na tym, żeby ten kawałek blachy zdobyć. Równie dobrze, możemy jak w przedszkolu dawać dyplomy za sam udział"

myślę że wybrałeś sobie zły klub do kibicowania w takim razie, bo w Arsenalu od zawsze daje się trenerom i zawodnikom czas, a nie zatrudnia trenera strażaka żeby wygrał mistrzostwo i poszedł w swoją stronę"


Nie rozumiem jak to się ma odnosic do tego co napisałem ale okey xd Skoro gramy dla samego grania, to może jednak Ty wybrałeś zły klub.

Komentowany temat: Club Brugge vs Arsenal: u progu awansu do 1/8 finału LM 09.12.2025, 22:05

@Fanatic napisał: "Kamo, to tylko kawalek blachy. Póki będziemy drużyną, z ktora kazdy sie liczy w LM i BPL to nie widze opcji Aby zwalniac Artete bez względu na to czy kawałek blachy bedzie na koniec sezonu czy nie."

xD przecież cały sport opiera się na tym, żeby ten kawałek blachy zdobyć. Równie dobrze, możemy jak w przedszkolu dawać dyplomy za sam udział.

Komentowany temat: Club Brugge vs Arsenal: u progu awansu do 1/8 finału LM 09.12.2025, 22:00

@Numer10 napisał: "Nawet Xabi Alonso teraz nie radzi sobie w Realu, a wydawał się pewniakiem, Amorim, Ten Haag, Tuchem- oni wszyscy wydawali się strzałami w 10 a nie dawali sobie rady"

Z ocenami ich to bym się wstrzymał z jakieś 6 lat. Wtedy dopiero ocenimy czy sobie poradzili czy nie.

Komentowany temat: Club Brugge vs Arsenal: u progu awansu do 1/8 finału LM 09.12.2025, 16:26

@M4rcin: Krycha też był świetnym grajkiem zanim zaczął nosić torebki

Komentowany temat: Club Brugge vs Arsenal: u progu awansu do 1/8 finału LM 09.12.2025, 16:22

@adek504: Dobra wiem Adku, że my mamy najgorzej i zawsze pod górę ale nie o to mi chodzilo :p Kolega pisał, że żadna drużyna nie wlatuje na stałe do top3 z tych objawień ligi, więc mówię dlaczego. Drużyny które mają markę nawet po gorszych sezonach mogą sobie pozwolić na lepsze wzmocnienia niż inni. Taka AV która tu jest przykładem, po dostaniu się do top4 i otarciu o półfinał lm i tak nie może konkurować na rynku nawet z United w kryzysie. Lisy po mistrzostwie się rozpadły, a nie wzmocniły.

Komentowany temat: Club Brugge vs Arsenal: u progu awansu do 1/8 finału LM 09.12.2025, 16:05

@KapitanJack10 napisał: "I to jest właśnie klucz. Im wyżej jesteś, tym ciężej ten krok w górę zrobić. W PL obecnie łatwiej z 16 miejsca wrzucić ekipę na 6, niż z 3 na 2. Co chwilę ktoś wyskakuje jako objawienie ligi i nikt do top3 na stałe nie wlatuje."

Dla większości " mniejszych" klubów to nie jest ciężej, a po prostu niewykonalne zrobic ten krok w górę.Czysto hipotetycznie AV zajmuje 2 miejsce w lidze, United 15, a i tak sądzę, że łatwiej by było Manchesterowi wyciągnąć gwiazdę AV niż odwrotnie.

Komentowany temat: Club Brugge vs Arsenal: u progu awansu do 1/8 finału LM 09.12.2025, 14:15

@coooyg11 napisał: "Emery jest w Aston Villi od listopada 2022 roku, od tego czasu wydali blisko 470 mln funtów, a przedstawiacie sytuacje jakby tworzył coś z niczego..."

No i zrobił z ligowego średniaka drużynę walcząca o top4, grająca w ćwierćfinale w lm( byli blisko wyeliminowania PSG) to mało? Problem jest taki, że AV wyżej nie podskoczy. Nie mogą rywalizować z największymi klubami o topowych zawodników.

Komentowany temat: Club Brugge vs Arsenal: u progu awansu do 1/8 finału LM 09.12.2025, 13:57

@Rynkos7 napisał: "Gość musiał lepić obronę z Sokratisa, Mustafiego, Kolasinaca, Holdinga, Chambersa i Bellerina (gdy ten już szorował po dnie swoimi występami)."

I nimi też potrafił zrobić serie 20+(nie pamiętam dokładnie) meczów bez porażki.

@Ech0z: Było pite chyba xd

@alexis1908 napisał: "Kiwior potrafił grać owszem ale jak obok miał Salibe jak go brakowało już nie wyglądał dobrze ."

Przy kontuzji Gabriela w tamtym sezonie Kuba wyglądał dużo lepiej i pewniej niż Saliba. Nie wiem czemu tak każdy mu tu ujmuje.

@Mastec30 napisał: "Nie będę tam narzekał i marudził bo sytuacja nadal jest ok nawet po wpadce"

Pytanie czy stracenie puntów w 3 z ostatnich 5 spotkań w lidze to jeszcze można nazwać wpadka czy po prostu jakimś spadkiem formy. Wiadomo, że świat się jeszcze nie zawalił i mimo wszystko nadal mamy jakąś przewagę, ale martwi trochę to, że na ostatnie 3 wyjazdy zdobyliśmy 2 punkty.

Komentowany temat: Trudne wyzwanie: Aston Villa kontra Arsenal 05.12.2025, 17:03

@Mizzou: Oby Polska się dostała w ogóle na te mistrzostwa :p

Komentowany temat: Trudne wyzwanie: Aston Villa kontra Arsenal 05.12.2025, 11:27

@Be4Again napisał: "City na dwumeczach z WHU i Fulham zyskało przewagę 8pkt. Pokaż mi dwie drużyny na których my w przekroju całego sezonu zyskaliśmy 8pkt nad City. Arsenal największą przewagę zrobił na meczach z Wolves i Chelsea. City zrobiło 4pkt, Arsenal 10 pkt. 6pkt różnicy. 2 pkt na korzyść City w tym rozrachunku. Efekt?

1. City 91pkt
2. Arsenal 89pkt

Przypadek?"


Ale po co mam szukać 8 oczek skoro brakło nam 3 które w kluczowych momentach sezonu zgubiliśmy z AV. Zresztą, sądzę że bym i tak je znalazł, ale nie bardzo mam czas na szukanie w pracy :)

Komentowany temat: Trudne wyzwanie: Aston Villa kontra Arsenal 05.12.2025, 10:23

@Be4Again napisał: "Utrata punktów z nim dla którejś ekip z top 4 jest więcej niż pewna. O mistrzostwie w tym sezonie zaważyły mecze z Fulham i WHU. Z Fulham w dwumeczu ugraliśmy potężny 1pkt, a z WHU 3pkt. 4pkt w dwumeczach z 14 i 9 drużyną sezonu... Dla porównania City z nimi ugrało 12pkt... To tutaj jest różnica."

To trochę bez sensu, pewnie by się znalazlo ekipy z którymi my lepiej puntkowalismy niż City. Gdybyśmy w ostatniej kolejce dajmy na to przegrali z AV i przez ta porażkę nie zdobywamy tytułu, to też byśmy szukali wcześniejszych porażek czy jednak to ta by zaważyła? Bo według mnie to był kluczowy moment w tamtym sezonie, przewalilismy dwumecz z Bayernem i porażka z AV.

Komentowany temat: Arsenal triumfuje nad Brentford 2:0 04.12.2025, 11:56

@damianARSENAL napisał: "no i o to chodzi, Kiwior miał parę fajnych spotkań ale rozegrał w lidze 44 meczów. A Piero rozegrał zaledwie 5 niepełnych spotkań."

Dokładnie, więc w czym jest ta przepaść o której pisałeś? @NicolasJover napisał: "No jeszcze za bardzo nie miał okazji. Niech zagra tyle co Kuba, to na pewno też będą momenty wow"

Może tak być, a może też nie być, bo jeszcze ich nie zagrał, dlatego pisanie o jakiejś przepaści jest trochę przesadzone.

Komentowany temat: Arsenal triumfuje nad Brentford 2:0 04.12.2025, 11:13

@damianARSENAL napisał: "chodzi o to, że przepaść między Piero a Kubą jest ogromna"

Ja tu przepaści nie widzę. Nie to, że go krytykuje, ale dla mnie to on nie zagrał jeszcze u nas meczu w którym bym powiedział "wow". Kuba jednak "parę" takich miał.

Komentowany temat: Arsenal kontra Brentford: Po kolejne 3 punkty! 03.12.2025, 16:42

@Rynkos7 napisał: "Otwieram nitkę na takie filozoficzne wpisy. Najlepszy wpis, z największą ilością plusów wygrywa tygodniowy zapas psiej karmy od Losnumerosa."

Nieważne że City wygrywa I tak w końcu spuchnie :p

Komentowany temat: Arsenal kontra Brentford: Po kolejne 3 punkty! 03.12.2025, 11:27

@adek504: No tak czy siak to City a nie Live. Możliwe że Holding, mi się z Tomiyasu pomyliło, bo tez nam mecz zawalił z nimi, ale widocznie inny.

Komentowany temat: Arsenal kontra Brentford: Po kolejne 3 punkty! 03.12.2025, 10:50

@ozzy95: @fabregas1987: A to nie City było ostatnie? Mi się wydawało, że City nam później wbiło 4 po chyba błędach Tomiyasu.

Komentowany temat: Remis w derbach Londynu: Chelsea 1-1 Arsenal 01.12.2025, 20:49

@arsenallord napisał: "Ja tylko chce, że jak można chociaż trochę zminimalizować prawdopodobieństwo urazów to warto spróbować."

I sobie tak będziemy minimalizować ryzyko kontuzji zwiększając ryzyko porażki xd

Komentowany temat: Remis w derbach Londynu: Chelsea 1-1 Arsenal 01.12.2025, 18:59

@fabregas1987: White, MLS, Norgaard, Jesus, Ode(dopiero wrócił po kontuzji, więc też go tak liczę) to nie jest 3. Dodaj do tego że z przymusu i tak mamy środek obrony wymieniony. Praktycznie cały skład przebudowany, a Brentford to nie są jakieś Jaśki jak Wolves, że na pewniaka możemy sobie tak zrotowac.

Komentowany temat: Remis w derbach Londynu: Chelsea 1-1 Arsenal 01.12.2025, 15:12

@GunnerKaspi napisał: "EZE_____________Jesus_____________SAKA
________________Martin___________________
________Zubi____________Norgaard________
Skelly___Hincapie_____Mosquer___White
_________________RAYA___________________"


Idealny skład żeby dostać w papę.Brentford to solidna drużyna w tym sezonie, to nie jest mecz żeby pół składu wymieniać, bo to się źle skończy.

Komentowany temat: Arsenal 3:1 Bayern, cóż za mecz w Londynie! 28.11.2025, 15:49

@Marzag: Tu się zgodzę. Ostatnio nawet jak włączyłem studio C+ przed Bayernem, to z 25 minut słuchałem jaki to Kane nie jest super, a kompletnie nic o naszej drużynie.

Komentowany temat: Arsenal 3:1 Bayern, cóż za mecz w Londynie! 28.11.2025, 12:43

@adek504: A ja myślę, że odbiorca wszystko traktuje jako atak ;)

Komentowany temat: Arsenal 3:1 Bayern, cóż za mecz w Londynie! 28.11.2025, 12:36

@adek504 napisał: "No nie, wiem dla mnie to brzmi inaczej, jakby w sumie za darmo dostał ten kredyt zaufania i ten miliard do wydania"
Dla Ciebie byku, to wszystko brzmi inaczej xd

Komentowany temat: Arsenal 3:1 Bayern, cóż za mecz w Londynie! 28.11.2025, 12:26

@ozzy95 napisał: "ale to coś złego że dostał ten kredyt zaufania?"

Problem tej dyskusji jest taki, że ja nie napisałem nawet słowa o tym, że to cos złego. Napisałem, tylko że go dostał i spłacił go w końcu jakimś trofeum. A no i że w żadnym innym klubie by aż takiego wsparcia nie dostał. Nic ofensywnego. Ale charty się na mnie rzuciły, bo im się wydaje, że obraziłem im idola, ale oni już tak mają ;)

Komentowany temat: Arsenal 3:1 Bayern, cóż za mecz w Londynie! 28.11.2025, 12:05

@NicolasJover napisał: "Jak się okazuję, inni też dostali taki sam bądź nawet większy kredyt zaufania i różnie to wychodziło"
Kto?

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady