Komentarze użytkownika WilSHARE
Znaleziono 17921 komentarzy użytkownika WilSHARE.
Pokazuję stronę 127 z 449 (komentarze od 5041 do 5080):
Vasiliev nie zwalnia tempa. Dwie asysty i gol póki co.
wooooohohohhoho
W tygodniu nie grają, w weekend nie grają. Co oni na treningach robią :-D
Cavani z klasycznym.
Zagrają w końcu jakąś piłę Coscie?
Dobrze, że Liverpool pierwszy strzelił. To sprawi, że ten mecz będzie bardziej otwarty.
Piękna centra, ale co z obroną Chelsea..
Dzięki, XandeR.
Milner znów na lewej? No to Chelsea może coś nastrzelać. Ogólnie jak mówicie, w tym meczu kilka bramek powinno wpaść.
Ta Jagiellonia jest fantastyczna! Nie wiem co się ze mną dzieje, ale bardziej jara mnie ten mecz niż nadchodzący szlagier w Premier League.
kamilo_oo
Powiedz mi, czy vicekapitan to są jakieś dodatkowe punkty czy tylko w przypadku, gdy kapitan nie gra to vice dostaje 2x?
XandeR
Oglądasz ten serial gdzieś w sieci czy na Foxie?
20 lat na tronie i oby kolejne 20 był z nami.
In Arsene We Trust 🔥👑👌
Ty cwaniaku. Ciekawe jak długo Vassiljev utrzyma tę formę.
kamilo_oo
To był naprawdę strzał w dychę kupiony przed minioną kolejką :-D Fajnie, fajnie. Ty weź sprzedaj w końcu tego Dąbrowskiego!
Czyli Gabriel na Nottingham. Z Bendtnerem zgrany duet.
Swoją drogą może wystąpić linia defensywy z przeszłością w La Liga. Nacho-Gabriel-Mustafi-Bellerin.
Jednak najważniejszy jest najbliższy pojedynek z Hull. Zwykle nam ten rywal leżał, ale są w dobrej formie. Mają ciekawych piłkarzy. Mimo, że wszyscy spisywali ich na spadek (co przecież wciąż mozlowe)to zaskakują formą. Mam nadzieję, że niczym nas nowym nie zaskoczą i pewne trzy punkty powędrują do nas. Walcott i jego niepewny występ? Poradzimy sobie.
kamilo_oo
Co dzień wchodzę tam z innym pomysłem. A ponoć
Działanie rodzi rezultaty
Myślenie rodzi wątpliwości.
Mam jednego asa w rękawie. Ciekawi mnie Twój skład, bo są trochę braki w obronie
Granit Xhaka: "I'm not someone who gives up, I'm a fighter. I always want the ball and i'm not scared to play a risky pass"
Xhaka przychodząc tu, liczył się z tym, że walka o pierwszą jedenastkę będzie znacznie bardziej zacięta niż w Mochengladbach. Póki co Coquelin gra bardzo dobrze, gra w tym schemacie już prawie dwa lata. Dziwne byłoby, gdyby bez żadnej rywalizacji Xhaka wskoczył od razu do składu. Wenger ma to poukładane. Póki co dobrze idzie.
Nie jest niezastąpiony. Jednak tak, jak w Arsenalu, tak w całym futbolowym świecie jest deficyt znakomitych wingerów. Na palcach dwóch rąk można ich zliczyć. Następna para rąk to już zawodnicy dobrzy, lecz nie ponad miarę. I o takich biją się Everton ze Spurs. Nie Barcelona z Bayernem. Trzeba pielęgnować swój ogródek, by chwasty nie obrosły urodziwe kwiaty. Ten créme de la créme mógł grać dla rywala Arsenalu.
Podział ról już znany jest od poprzedniego sezonu, ale wielu z nas o tym zapomniało. Cech Premier League, Ospina Champions League.
Właśnie jestem po seansie La Isla mínima. "Stare grzechy mają długie cienie". Hiszpański kryminał.
Jeśli ktoś pławi się w klimatach serialu True Detective bądź filmu Labirynt, to szczerze polecam.
Karabach w ostatniej akcji meczu wyrównuje. Fajny mecz obejrzałem. 4 bramki, składne akcje. Podobało mi się.
Ibrahimović na ławce.
PietrasM
Zbieram do playlisty na dłuższą podróż. Coś wybiorę. Jesteś super, dzięki!
Wszystko dla ludzi. Czasem wpada w ucho.
FabsFAN
Nie umiem słuchać takich ciotowatych głosików. :-D
Znacie jakieś utwory w podróż typu A Horsens with No Name?
Tak to my trzymać będziemy każdego. "Bo co, jeśli ten czy siamten wypali w innym klubie." Do tej pory wszyscy odchodzący zjeżdżali z pokazem swoich umiejętności.
Już odbiegając od tego, że jestem fanem Oxa.
krecik349
W moim odczuciu najważniejsze podczas meczu jest, by piłkarze dali niezapomniany spektakl i ewentualna wygrana Arsenalu (tu już jako stronniczy kibic). Matematyka występuje tylko przy tablicy wyników i już w ostateczności, ile dziś bramek strzelił Giroud.
Jeśli sam się przyjrzysz liczbom powyżej, a potem skupisk tylko na oglądaniu meczu, sam zdecydujesz, czy mecz był warty obejrzenia, czy wzbudzi Twoje zafascynowanie czy powiedzą Ci to statystyki.
Nie sądzę, by wynik oscylował przy dwucyfrówce na Santiago Bernabeu. Odnoszę wrażenie, BVB gra znacznie szybciej niż Real. Piłka zawsze szybsza niż piłkarz. Podanie goni podanie.
Dlatego tak nieistotne są statystyki meczu. Budowanie frazy czy też osnuwanie na ich podstawie opinii ma omyłkową miarę sekwencji zdarzeń. Suche statystyki pełnią rolę ciekawostki, wzmianki w vox populi. Nie można na nich opierać oceny.
Dla mnie to cipka nie trener, jak takie słowa wypowiada. Czerczesow też był radykalny i szczery aż do bólu, ale w kwestiach, które dawały kopa drużynie. Hasik sam sobie dołki kopie takimi komentarzami. I dla takiego trenera nie chciałoby mi się na treningi przychodzić.
Jeśli ktoś się jeszcze łudzi, że uda nam się wyjść z tej
grupy, to pora żeby przestał. Oczywiście będziemy się starać przeciwstawić lepszym rywalom, ale bądźmy realistami. Czeka nas jeszcze pięć podobnych meczów do tego z Borussią - zakończył konferencję Hasi
POSTAWA ZWYCIĘZCY. NIE MA CO.
Nie znam połowy składu z Ligi Spamerów.
kamilo_oo
Trzymaj się lepiej Gutkovskisa. Z Ruchem ruszy jak po swoje.
U mnie Mraz w jedną kolejkę lepiej niż Akahoshi w całym sezonie. A wróciłem z nim do składu właśnie przed kolejką. #okiemeksperta
kamilo_oo
Z Lecha u mnie też poszli w odstawkę. Nawet Robak mnie nie zachęci. :-D
kamilo_oo
Pazdana nie ma, a Dąbrowski dalej Ci nie zapunktował. :-D
kamilo_oo
Nie rozumiem takiej decyzji FA.
Ostatnio jak mnie Probierz zaskoczył.
Jak wygląda sytuacja kadrowa drużyny? - Zdrowie zawodników to jest tajemnica klubowa – uciął temat szkoleniowiec Jagi.
I tak o to nie było wiadomo do ostatniej chwili, czy Vassiljev zagra, a teraz analogiczna sytuacja ma się z Cernychem. A punkty w Fantasy uciekają.
![](https://kanonierzy.com/coats/Leicester.png)
![](https://kanonierzy.com/coats/Arsenal.png)
![](https://kanonierzy.com/coats/Arsenal.png)
![](https://kanonierzy.com/coats/Manchester City.png)
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|---|---|---|---|---|
1. Liverpool | 22 | 16 | 5 | 1 | 53 |
2. Arsenal | 23 | 13 | 8 | 2 | 47 |
3. Nottingham Forest | 23 | 13 | 5 | 5 | 44 |
4. Manchester City | 23 | 12 | 5 | 6 | 41 |
5. Newcastle | 23 | 12 | 5 | 6 | 41 |
6. Chelsea | 23 | 11 | 7 | 5 | 40 |
7. Bournemouth | 23 | 11 | 7 | 5 | 40 |
8. Aston Villa | 23 | 10 | 7 | 6 | 37 |
9. Brighton | 23 | 8 | 10 | 5 | 34 |
10. Fulham | 23 | 8 | 9 | 6 | 33 |
11. Brentford | 23 | 9 | 4 | 10 | 31 |
12. Manchester United | 23 | 8 | 5 | 10 | 29 |
13. Crystal Palace | 23 | 6 | 9 | 8 | 27 |
14. West Ham | 23 | 7 | 6 | 10 | 27 |
15. Tottenham | 23 | 7 | 3 | 13 | 24 |
16. Everton | 22 | 5 | 8 | 9 | 23 |
17. Leicester | 23 | 4 | 5 | 14 | 17 |
18. Wolves | 23 | 4 | 4 | 15 | 16 |
19. Ipswich | 23 | 3 | 7 | 13 | 16 |
20. Southampton | 23 | 1 | 3 | 19 | 6 |
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|---|---|
Mohamed Salah | 18 | 13 |
E. Haaland | 17 | 1 |
A. Isak | 15 | 5 |
C. Palmer | 14 | 6 |
C. Wood | 14 | 2 |
B. Mbeumo | 13 | 3 |
Y. Wissa | 11 | 2 |
Matheus Cunha | 10 | 4 |
O. Watkins | 10 | 4 |
J. Kluivert | 10 | 3 |
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Liverpool gra, wygrywa, ale Sturridge to w ogóle nie widzę w tym meczu.