Komentarze użytkownika XandeR

Znaleziono 10417 komentarzy użytkownika XandeR.
Pokazuję stronę 108 z 261 (komentarze od 4281 do 4320):

Komentowany temat: Arsenal remisuje 0:0 z Leeds, grając w dziesiątkę 24.11.2020, 11:09

A ja lata temu mowilem, Ozil to sie nadaje do czlapania po pilke w rezerwach, a Xhaka woz z weglem sabotuje. Ani Drakula ani Barista sie nie sluchaja i bede musial sie znow domagac zwolnienia.

Co do transferow to powinnismy wypozyczyc Isco i Eriksena, kupic Szable i wywalic Cebule, Xhake, Willocka na wypo. Trzeba konkretne kroki podjac bo jest tragedia

Komentowany temat: Arsenal remisuje 0:0 z Leeds, grając w dziesiątkę 23.11.2020, 15:32

Pepe to taki typowy wiadomo kto. Przyjdzie sobie na mecz, pokiwa sam, posmieszkuje, uda sie to sie uda, nie uda to trudno. Hajs juz ma, teraz sie bawi. Glupszy niz Guendo, bo temu drugiemu chociaz sie cche grac z druzyna i dla druzyny, a Pepsi to typowy egoista, ilu juz takich przepadlo to strach liczyc

Komentowany temat: Arsenal remisuje 0:0 z Leeds, grając w dziesiątkę 23.11.2020, 13:16

Ale co wczoraj Hector zagral pile w pelnym biegu miedzy 3 obroncow do Saki to az bylem w szoku. Na poczatku Arteta kazal bocznym zbiegac do srodka i grac w pomocy, teraz odszedl od tego pomyslu, ale widac ze Hiszpan wyniosl cos z tamtego treningu

Komentowany temat: Arsenal remisuje 0:0 z Leeds, grając w dziesiątkę 23.11.2020, 12:32

@mruw:

Wez, druzyna ktora gra autobusem z beniaminkiem to nie druzyna ktora potrafi bronic, tylko klub zle prowadzony i bez pomyslu. W kazdym meczu wychodzimy panicznie broniac chust wie czego.
I daj se spokoj.

Komentowany temat: Arsenal remisuje 0:0 z Leeds, grając w dziesiątkę 23.11.2020, 12:16

@mruw:
Tyle ze klop w zadnym meczu nie stawia autobusu w bramce, a my w kazdym. Idiotyczne porownanie

Komentowany temat: Arsenal remisuje 0:0 z Leeds, grając w dziesiątkę 23.11.2020, 11:55

@mruw:

AV pokazalo nasza gre w obronie. Moglo byc spokojnie 6-7 :0. Gramy solidnie jedynie murujac sie 11 zawodnikami we wlasnym polu, a wtedy jestesmy byt gleboko zeby wyjsc z kontra.

Komentowany temat: Arsenal remisuje 0:0 z Leeds, grając w dziesiątkę 23.11.2020, 10:54

@Kiepomen:

Pepe jakby mial odejsc teraz to za 20-25 mln, strata 60 baniek jest nie do przelkniecia i bedziemy sie z nim meczyc do konca kontraktu.

Komentowany temat: Arsenal remisuje 0:0 z Leeds, grając w dziesiątkę 23.11.2020, 10:00

No Arcziemu koncza sie wymowki powoli, AV z gorszym skladem i Leeds z konca tabeli pokazalo nam ze samymi sredniakami w skladzie potrafia skladnie budowac akcje i porzadnie bronic.
Nie rozumiem co sie dzieje, ale wydaje mi sie ze brak doswiadczenia Artety skutkuje brakiem pomyslu. Same filmiki na YT ktore obejrzal nie wystarcza

Komentowany temat: Arsenal remisuje 0:0 z Leeds, grając w dziesiątkę 23.11.2020, 09:35

Kiedy jakis trailer Fify Next G?

Komentowany temat: Arsenal remisuje 0:0 z Leeds, grając w dziesiątkę 22.11.2020, 21:08

Na miniatruce idealna robota dla Pepe. Zbieranie piłek po treningu. Najlepiej w B klasie Tadżykistanskiej

Komentowany temat: Arsenal remisuje 0:0 z Leeds, grając w dziesiątkę 22.11.2020, 20:21

Guendo > Pepe

Komentowany temat: Arsenal remisuje 0:0 z Leeds, grając w dziesiątkę 22.11.2020, 20:10

@MaPet1992: pewnie

Komentowany temat: Arsenal remisuje 0:0 z Leeds, grając w dziesiątkę 22.11.2020, 19:55

@AlexVanPersie:

Guendo przynajmniej coś grał, ale Pepe jest czarny to go nie odsuną bo będzie że rasizm

Komentowany temat: Arsenal remisuje 0:0 z Leeds, grając w dziesiątkę 22.11.2020, 19:53

Nie ma autorytetu w szatni, to piłkarze sobie przechodzą obok spotkań, zgarniają hajs, bawią się piłka. Taka piaskownica

Komentowany temat: Arsenal remisuje 0:0 z Leeds, grając w dziesiątkę 22.11.2020, 19:51

Dobry Klub ten Arsenal, taki nie za mocny.

Komentowany temat: Pora zacząć strzelać bramki - Leeds United v Arsenal 22.11.2020, 12:19

Jak wygląda najnowszy projekt powrotu kibiców na stadiony w UK?

Komentowany temat: Mistrz przepytuje ucznia. Rozmowa Shearera z Nketiahem 22.11.2020, 12:01

Byle się nie pomylił i nie strzelił bramki dla Leeds

Komentowany temat: Pora zacząć strzelać bramki - Leeds United v Arsenal 22.11.2020, 11:52

Leeds nie umie się szczelnie bronić i będzie sporo okazji do kontry i dużo wolnego miejsca dlatego jestem spokojny o wynik.

Martinelli juz przed sama kontuzja nie gral szczegolnie dobrze, mial swoje momenty, ale bywalo tez ze nie potrafil przyjac pilki przez caly mecz.

@NineBiteWolf:

Tak samo jak nie mozna powiedziec ze im nie sprzyja, po prostu nie mamy wiecej zdolnych i mlodych, dlatego probujemy ich kupic - Ała i Szabla

Cieszylem sie na mysl i niedzielnym spotkaniu, ale wlasnie do mnie dotarlo ze Partey kontuzja, a Momo Covid i wyjdziemy pewnie Xhaka w srodku, plus Cebula albo innu odpad ;/

@NineBiteWolf:

Wystarczy spojrzec na Sake, Tierneya i Nkethia

@NineBiteWolf:

Guendo zagral kupe spotkan, Saliba przezywa kryzys po smierci bliskiej osoby, a Smith ma kontuzje dlugoterminowa

Szabla jest do wyjecia i mamy najwieksze szanse IMO, duzo osob lyknelo gadke o planie Artety i w chwili obecnej Afc rysuje sie jako klub, ktory mial dolek przez kilka lat, ale teraz za sprawa mlodego Hiszpana i jego wizji znajduje sie na dobrym kursie i mlodzi chca byc czescia jego planu. Dlatego jak go chcemy ti jestesmy wyborem nr 1. Kasa, Liga, Klub, Plan, mamy wszystko dla mlodych takich jak On

Kupmy kurka wszyskiccchhhh, byle t ozaczelo jakos wygladac, bo nie znosze pilki bez stylu, a taka gramy od kilku lat. Juz wole jak dostajemy 4 bramy ale cos gramy z przodu bo chociaz jest fun z ogladania, a po to jest sport.

Niestety, ale Adrian Wojnarowski z ESPN potwierdził, że Klay Thompson zerwał ścięgno Achillesa, a to oznacza, że nie zobaczymy go w sezonie 2020/2021. Nie wiadomo też, kiedy wróci do gry i jak przebiegać będzie jego rehabilitacja.


Sport to taka loteria... Szkoda gadać

Zwlaszcza ze teraz nie gramy z kontry tylko same lagi wiec liczby mialby jescze lepsze niz za pierwszym razem. Saka by mu tam pily wystawial na krotki

Ale bym takiego Giroud tu widzial raz jeszcze, cyk 2 lata kontraktu, n asciane z Auba idealny, bo na Lace to juz powoli nie moge patrzec.

Z doswiadczenia mowie ze najlepiej kupowac uzywane konsole, Moja PS4 juz 4 rok smiga bez czyszczenia, a codziennie leci jakies 2k albo Netflix, z PS mialem podobnie, a zamiast placic 1300zl za nowa konsole, dalem 700zl w przypadku czworki. Malo awaryjny sprzet.

Tymczasem Klay Thompson na 90% zerwał Achillesa i pewna piekna era koszykowki sie konczy, Splash Brothers moga sie juz nie pojawic na parkiecie NBA :(

Nowa generacja to tylko szybsze loadingi. Poki co nie ma sensu sie w nia pakowac.

Komentowany temat: Landreau: Guendouzi ma przerośnięte ego 18.11.2020, 23:17

Lepszy pracowity pyszałek, niż nasze gwiazdki leniwe z równie wielkim ego, ale bez ochoty

Wenger tez do wziecia, ale fajnie jakby poprowadzil ta bande kopaczy :D 4te miejsce w grupie gwarantowane :D

@Sandbead:

Jakich Gwiazd? xD U nas? Auba i dluuuugo nic, pozniej o ironio... Ozil :D

Arczi nie ma stylu ani wynikow, ani kadry jaka mial Pep. Auba juz posmutnial wiec to tylko kwestia czasu az zacznie szukac winnych za swoj brak formy, bo narcystyczni pilkarze juz tak maja, ze siebie obwiniaja na koncu.

Ja tam wole Guendo ktory ma talent i stroi fochy, niz rzucajacego koszulka Xhake albo bluzgajacego do trenera Ozila bez checi gry.
Jakby bylo cos powaznego, to Arczi by powiedzial, a tak pewnie Dawid Luiz nie chcial grac z mlodym bo sie komentatorzy mylili i przypisywali dalekie podania Luiza mlodemu

Arteta i tak nie ma autorytetu bo jak otrener nic nie osiagnal, a jako pilkarz byl przecietny. Zaraz Auba czanie udzielac wywiadow w styulu lewego i szybko Arczi poleci. No chyba ze zaczna grac w pilke ale sie nie zanosi

@sWinny:

A Arczi - Guendo, jestes mlody i zdolny, ale krzywo patrzysz na kolegow, krzyczysz na rywali, grzywka Ci lata i w ogole, dlatego nie chce Cie tu. Mamy Xhake i Momo, damy rade wywalczyc top 10 bez Ciebie! I Pozdrow Gnabrego w Niemczech, jak bedziesz dalej taki Be, to tez tak skonczysz!

Komentowany temat: Hertha chętna na definitywny transfer Guendouziego 17.11.2020, 15:44

Taaa jescze go sprzedac... Nie dosyc ze Arteta sobie nie poradzil ze swoim najwiekszym talentem na SP i woli grac Elnenym albo Xhaka, to teraz jescze go oddaz za 10 baniek, a za 2 lata bedzie kolejny Gnabry. Juz z tej dwojki wole sie pozbyc Artety.

Tu sie nie nada, On lubi podawac do przodu, czasami drybluje i strzela zza pola karnego. Nie takich szukamy.

Eriksen jezeli mialby przyjsc to kontrakt na rok albo mas dwa lata, poki co jest w tragicznej formie i wyjdziemy na nim gorzej niz na Willianie pewnie

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady