Komentarze użytkownika XandeR
Znaleziono 10891 komentarzy użytkownika XandeR.
Pokazuję stronę 162 z 273 (komentarze od 6441 do 6480):
@ares765:
Czad. Pocałuj go w nosek i wymasuj gage jak kolejny raz ktoś bezczelnie dotknie naszego magika żeby odebrać mu piłkę, przecież bez pytania się o zgodę nie powinni tego robić, bo jeszcze się obrazi przestanie czarować.
P.S Zmień ten avatar bo wstyd ;P
@mistiqueAFC:
Bo jest za mało zagadek a strasznie dużo rozczulania się nad bohaterami.
Ep środkowy S04E02 jest spokojnie na 9, ale 01 na góra naciąganą 8 i finał to porażka na całej linii, 6/10 albo i mniej.
Podobno aktorzy są bardzo chętni na kolejny sezon itp, ale kolejne okienko będa mieli najwcześniej za 3 lata, pech chciał że stali się popularni, a z TV nie ma takiej kasy jak z kina
Iwobi dopiero po kontuzji wraca, nie wiem czy dostanie podstawe. Oby nie, pewnego poziomu nie przeskoczy, Nelson ma większy potencjał. Tak mi się wydaje, jest młodszy a już ma bogatszy repertuar zagrań.
@mistiqueAFC:
Skończyłeś Szerloka? Finał tragiczny, ale odcinek poprzedzający bardzo udany, jeden z lepszych, gostek który był głownym bohaterem odcinka mógłby zagrać Jokera spokojnie
Nvm, ktoś naprawił zakładke kolejny mecz
Ale ta strona bez życia ostatnio.
O której gramy w niedziele ze Smerfetkami?
Iwobi dopiero wrócił po kontuzji, Nelson go posadzi na ławie nawet na LE
It is Nelson Time!
Tak po ameryfikansku
@mistiqueAFC:
Obejrzałem sezon 4ty, dwa pierwsze epki bardzo fajne, ale finał jest beznadziejny, nie wiem czy to nie był najgorszy odc tego serialu.
Szkoda gadać, ide spać.
@D14:
Ciekawe jak byś gadał gdybyś zjawił się na spotkaniu z LFC, a nie z najgorszą ekipą tego sezonu obok Crystal Palace i zamiast ogrywania ogórów zobaczyłbyś poniżanie godności niegdyś wielkiego klubu przez takich nieudaczników jak Ramsey i Ox.
Wygraliśmy jedno spotkanie, ale to nie zmienia faktu, że mamy skład pełen sabotażystów i papierowych gwiazdek, na ławce zasiada wypalony starzec, który już dawno się pogubił, a właściciel tylko odcina kupony i doi klub jak może.
To że pomachałeś szaliczkiem i spełniłeś swoje marzenie jest fajne, gratki dla Ciebie, ale klub jest w kiepskiej pozycji i z perspektywy obiektywnego kibice nie ma dużo powodów do radości.
@mistiqueAFC:
Popatrzyłem na trailery i 3ci sezon oglądałem.
Czyli został tylko jeden, może zmęcze.
@mistiqueAFC:
Ja nie wiem na którym sezonie skończyłem nawet. Jak się ogląda to rzeczywiście dobry serial, ale nie ma tego czegoś w sobie co powoduje że oczekujesz z wypiekami na twarzy nowego sezonu.
Ja dzisiaj Detour i teraz się biorę za Daydream Nation, szukam kolejnej perełki wśrod czegoś mniej znanego
@mistiqueAFC:
Z Hiszpanii to był tylko jeden prawdziwy bohater, którego występy warto było oglądać.
Long live Manuel "El ręczniko" Almunia!
Do tej pory ćwiczył wywrotki i jest pier.....nym numerem jeden!
Co wy chcecie od Welbecka?! Przecież powiedział że ćwiczy strzały na treningu, teraz to na pewno odpali!
Coq to może sobie przypomniał że Narcos nie obejrzał i spierdzielił do domu żeby mu w szatni chłopaki nie zaspoilerowali?
Nigdy nie widziałęm tak zamyślonego człowieka podczas lotu.
Cech- 6
Nacho- 6,5
Kosa - 7
Mustaf-7
Granit- 7
Ramsey- 5,5
Ozil- 6
Kolano- 7,5
Hector- 6
Welbz- 8,5
Laca- 7,5
Coq 6,5
Ale Ramsey i tak był słabszy niżOzil także moża powiedzieć że niemiec zaliczył solidny występ.
Najsłabsza drużyna tego sezonu ograna, może to podniesie morale i pozwoli powalczyć z niemiaszkami i Cfc.
@ares765:
A co zaliczysz mu asystę przy ramce Lacy? W takim razie od kiedy Mesut jest czarny i nosi dredy? ;P
Kane na kapitanie i KDB w podstawie dzisiaj w FPL, jakoś poszło ale szału nie ma
@ares765:
Ić zmień avatar bo ffstyd
Powinniśmy grać Welbz-LacaAlexis, szkoda życia na holowanie tego darmozjada Mesuta
Kur... Coq zrobił w 10 min więcej niżRamsey przez cały sezon i musiał sie połamać...
Wywalić Ramseya i Alexis za Ozila to będzie pogrom.
@darros:
Mane wszet butem na morde bramkarza i wywalili go z klubu, to Live długo nie potańczyło.
Może Sanchez pogryzie Holdinga na łąwce i będzie historia jak ze Spider-Mana? Powstanie Człowiek-obrońca a Arsenal wygra LM!
Ox pogram chw9le a już gon nr 5 ląduje na jego koncie. Klopp za takie krycie go zjeeee chyba :D
@Kanonier204: @Simpllemann: @krystiannn:
Danke, To jeszcze dopytam, co z Futrzakiem-Krychowiakiem?
Sane wyjaśnił sprawę, OX dobre krycie :D
Ma ktoś składy WBA? Gra Gibbo albo Cienki?
Trybuny skanduja Theo, Theo? :D
Dick Law odchodzi, zastąpi go Cock Left.
@Elastico07:
A za rok i tak Mou zwolnią
Zimą trzeba tego Chamberlaina z Live wypożyczyć, niezły kot może być, a grzeje ławe, do tego młody, perspektywiczny i anglik.
DaSilva z drugiego narożnika, kolejny wolny i kolejny gol :D Ten mur United to jakaś porażka
Nelson :D Ale ładuje
@Tevez:
Zarzucać piłkarzowi z taka liczbą odbiorów i przechwytów brak boiskowej inteligencji. Tak czymej chopie!
Wenga mozg :D Ic graj bocznego obrońcę i ciesz się swobodą w jednym zdaniu :D
@kaziu874:
I lepiej najpierw BBT, bo to średniak jest i jak najpierw zobaczysz genialnych Przyjaciół, to Teoria wyda się jeszcze słabsza niżjest w rzeczywistości.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Z okazji tego pięknego jubileuszowego komentarza, życzę wszystkim Kanonierom szybkiego powrotu do top4!
COYG!