Komentarze użytkownika ZielonyLisc

Znaleziono 20915 komentarzy użytkownika ZielonyLisc.
Pokazuję stronę 4 z 523 (komentarze od 121 do 160):

Komentowany temat: Kolejna strata punktów: Arsenal 1-2 Bournemouth 04.05.2025, 19:54

@Dziadyga: ale za to uczestniczył w procesie i może wpisać sobie w CV wicemistrzostwo PL ;) i wiele radosnych chwil

Komentowany temat: Kolejna strata punktów: Arsenal 1-2 Bournemouth 04.05.2025, 19:48

@Dziadyga: a miał tyle radosnych chwil w tottenhamie... to jednak wybrał trofea...


;)

Komentowany temat: Kolejna strata punktów: Arsenal 1-2 Bournemouth 04.05.2025, 19:44

@adek504: dobrze sekrecie mnicha ;) obyśmy już nie długo byli świadkami radosnych chwil po pokonaniu PSG ;)

Komentowany temat: Kolejna strata punktów: Arsenal 1-2 Bournemouth 04.05.2025, 19:36

@adek504: tylko nie zapomnij przestać wierzyć ;)

Komentowany temat: Kolejna strata punktów: Arsenal 1-2 Bournemouth 04.05.2025, 19:31

@adek504: jak za daleko nie odlecę to tak zrobię ;)

Póki co zapominam o tym i lecę dalej ;)

Komentowany temat: Kolejna strata punktów: Arsenal 1-2 Bournemouth 04.05.2025, 19:29

Dajcie spokój z junajted... jakiekolwiek porównywanie ich do nas jest absurdem.

Komentowany temat: Kolejna strata punktów: Arsenal 1-2 Bournemouth 04.05.2025, 19:26

@adek504 napisał: "A jeszcze inni kibicują i dla radosnych chwil i dla trofeów i traktują to jako całość, bo jeżeli kibicować tylko dla trofeów to jaki sens oglądać cały sezon skoro na wikipedii można w maju sprawdzić kto zdobył trofeum"



Serio?

Komentowany temat: Kolejna strata punktów: Arsenal 1-2 Bournemouth 04.05.2025, 19:18

@adek504 napisał: "Kibicuje się tu i teraz, a drugie miejsce czy półfinał LM już oznacza że trochę tych radosnych chwil jednak mogliśmy przeżyć w tym sezonie"


No i widzisz, jedni kibicują dla radosnych chwil, a inni dla świętowania mistrzostwa swojego ukochanego klubu. Jesteśmy kibicami Arsenalu, klubu, który od 20 lat nie sięgnął po mistrzostwo, a jest klubem apisrujacym o to trofeum.

Mnie również cieszą radosne chwile jak chociażby 5:1 w dwumeczu z Realem ale co z tego jak koniec końców zostajemy z niczym. Panowie...

Komentowany temat: Kolejna strata punktów: Arsenal 1-2 Bournemouth 04.05.2025, 19:08

;)

Komentowany temat: Kolejna strata punktów: Arsenal 1-2 Bournemouth 04.05.2025, 18:29

Czas na ostry trening, essaaaa

Komentowany temat: Kolejna strata punktów: Arsenal 1-2 Bournemouth 04.05.2025, 12:53

@ArsenalChampion: zgadza się ale czas najwyższy zwieńczyć to trofeum.

Komentowany temat: Kolejna strata punktów: Arsenal 1-2 Bournemouth 04.05.2025, 12:14

@kamo99111: on jest jak Rafałek T. z Warszawy ;))

,,czasy się zmieniły"

Komentowany temat: Kolejna strata punktów: Arsenal 1-2 Bournemouth 04.05.2025, 11:42

Zapominamy i lecimy dalej ;)

Ja już w ligę mam wywalone, był czas na walkę o mistrzostwo... z kolei Arciszewski mógł dać odpocząć kilku zawodnikom. Wszystkie ręce na pokład na statku o nazwie: WALKA O FINAŁ LM.

Zapominamy i lecimy dalej teeeej ;))))))

Widzę, że chłopaki odpoczęli przed jednym z najważniejszych spotkań tego sezonu, essa

Strimsy top też wam też padły?

@adek504: aż tak mocno nie chce odlecieć, wolę pamiętać o wszystkim :P

@adek504: zgadza się, u mnie zapowiada się mocna majówka, a za rok jeszcze silniejsza ;)

@adek504: zgadza się, jak brzmi słynne przysłowie ,,za rok wrócimy silniejsi" ;)

Jakie plany ma majówkę, kanonierzy?

@executer1: po prostu szukam rozwiązania, gdybyśmy mieli w głębi skladu godnego zmiennika to norweg zamiast przechodzić obok meczu siedział by na ławie.

Dla Odegaarda potrzebny jest rywal w walce o pierwszą jedenestkę, rywalizacja o skład powinna napędzić jego jak i potencjalnego zmiennika.

Ewidentnie w meczu zabrakło werwy jak w spotkaniu z Realem na ES. Trzeba nadmienić, że trybuny też nie pomogły, a cisza jaka zapadła po bramce Dembele w 4 minucie odwzorowała naszą całą grę w 1 połowie. Kibice powinni wziąć przykład z ultrasów Legii na Stamford Bridge.

Nie wiedzieć czemu, oddaliśmy inicjatywę i to spaliło całą pierwszą połowę, nie wiem czy to przez tę bramkę czy po prostu przez to, że PSG agresywnie weszło w mecz. Drugie 45 minut można odebrać jako lepsze bo stwarzaliśmy zagrożenie pod bramką Donnarumy ale z drugiej strony PSG mogło nam wpierdzielić spokojnie 2 bramki.

Kto zawinił? Wszyscy, od piłkarzy po Artetę. Zabrakło skupienia, odwagi, werwy, agresji, wiary we własne umiejętności, późne niezrozumiałe zmiany, koniec końców trzeba się cieszyć, że skończyło się tylko 0:1.

Mecz na szczycie i na tym etapie rozgrywek LM powinien dać do myślenia zarządowi, że niektórzy piłkarze osiągnęli chyba limit swoich umiejętności, a głównie mam tu na myśli Trossarda i Martinelliego. Jeśli chcemy zwojować ligę czy LM to potrzebne są nazwiska dużego kalibru i nie interesują mnie ile będą kosztować. Taki Trossard czy Martinelli na przestrzeni całego sezonu i tak dostaną minuty ale potrzebni są zawodnicy, którzy wniosą większą przebojowość niż oni. Potrzebny jest napastnik z krwi i kości, przebojowy skrzydłowy jak Sanchez, rywal do walki o wyjściową jedenastkę dla Odegaarda, jeśli oddamy Tomasza co dla mnie będzie głupotą to nowy ŚPD, a nawet jeśli nie to jakiś niedrogi ciekawy gracz do rotacji, jeśli odejdzie Zinchenko czy Tierney to też nie dużym kosztem na pewno można sprowadzić kogoś godnego na zastępstwo.


No cóż... gramy tylko i wyłącznie o LM, nowe doświadczenie dla drużyny i Artety, mam nadzieję, że ktoś wyciągnie wnioski i stwierdzi fakt, że szeroka i jakościowa kadra na przestrzeni całego sezonu to fundament w walce o trofea. Nie oszukujmy się ale odkąd kibicuję Arsenalowi to zawsze przewija się problem kontuzji, wąskiej kadry i problemów z doborem składu, myślę że wiele osób to potwierdzi. Piłka nadal w grze, trzeba będzie wrzucić 10 bieg w Paryżu i tyle.

Jeśli odpadniemy to wiadomo... jedni będą się cieszyć, że kolejny progres (XD) i dotarliśmy do półfinału LM (super, też się cieszę), a drudzy będą bluzgać i się złościć, że sezon stracony. Hm.... w sporcie gra się o medale, też będę wqrwiony ale usprawiedliwień nie zniosę bo ile można...

Liczę na awans, mimo wszystko stać nas na niego.

Komentowany temat: Pierwszy mecz w walce o upragniony finał: Arsenal vs PSG 29.04.2025, 23:31

Sex

Komentowany temat: Pierwszy mecz w walce o upragniony finał: Arsenal vs PSG 29.04.2025, 23:02

@Presti: gra

niech ciągną spoconego flaka

Komentowany temat: Pierwszy mecz w walce o upragniony finał: Arsenal vs PSG 29.04.2025, 22:58

Nie rozumiem podejścia Artety do zmian, serio to jest kamyk do jego koszyka.


To raz, a dwa - takie mecze jak te udowadniają, że potrzebujemy dużych nazwisk głównie do linii ofensywnych, czas najwyższy napisać, że Trossard i Martinelli to nie są piłkarze robiący różnice.

Komentowany temat: Pierwszy mecz w walce o upragniony finał: Arsenal vs PSG 29.04.2025, 22:52

XD

Komentowany temat: Pierwszy mecz w walce o upragniony finał: Arsenal vs PSG 29.04.2025, 22:49

90 minuta XDD

Komentowany temat: Pierwszy mecz w walce o upragniony finał: Arsenal vs PSG 29.04.2025, 22:47

@nt2b: nie interesują mnie drużyny z dolnej części tabeli ;)

Komentowany temat: Pierwszy mecz w walce o upragniony finał: Arsenal vs PSG 29.04.2025, 22:45

@nt2b: No i co z tego? To jakaś taryfa ulgowa? Gra się o trofea

Komentowany temat: Pierwszy mecz w walce o upragniony finał: Arsenal vs PSG 29.04.2025, 22:42

Kirwa to PSG wygrywa i daje zmianę 1 za 1 na N, a my Łata wprowadzamy

Komentowany temat: Pierwszy mecz w walce o upragniony finał: Arsenal vs PSG 29.04.2025, 22:39

Łajt serio

Komentowany temat: Pierwszy mecz w walce o upragniony finał: Arsenal vs PSG 29.04.2025, 22:37

Wejdzie ten Nwaneri???

Komentowany temat: Pierwszy mecz w walce o upragniony finał: Arsenal vs PSG 29.04.2025, 22:32

SANCHEZ IN

Komentowany temat: Pierwszy mecz w walce o upragniony finał: Arsenal vs PSG 29.04.2025, 22:30

Dawaj Nwanieriego

Komentowany temat: Pierwszy mecz w walce o upragniony finał: Arsenal vs PSG 29.04.2025, 22:29

@Marcel90: ,,francuzem" ;)))))

Komentowany temat: Pierwszy mecz w walce o upragniony finał: Arsenal vs PSG 29.04.2025, 22:25

ZMIANYY

Komentowany temat: Pierwszy mecz w walce o upragniony finał: Arsenal vs PSG 29.04.2025, 22:24

@Garfield_pl: przydałby się ktoś taki jak on


A my w lato się nim interesowaliśmy?? Nie kojarzę go

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady