Komentarze użytkownika ZielonyLisc
Znaleziono 21097 komentarzy użytkownika ZielonyLisc.
Pokazuję stronę 487 z 528 (komentarze od 19441 do 19480):
To nie w stylu Wengera. Nie ma co się łudzić na taki deal.
Tylko steki i pompa na łapach po treningu!
Mam nadzieję, że wróci.
Ale co do gry ofensywnej to masz rację.
No nie wiem czy staje się bezużyteczny. Wtedy pomaga kolegom w defensywnie lub umiejętnie przetrzymuje piłkę w środku pola i czeka na kolegów. Nie raz Olivier pomagał swoją fizycznością gdy reszcie nie szło.
Giroud za 60m? To nie Fifa.
imprecis
Bo Ciebie nie da się zrozumieć. Ale spoko, luz nie było tematu,
imprecis
''Potem rodzą się mity, że dieta wegetariańska jest niezdrowa. Szczególnie jest to widoczne w przypadku lasek, które zostają tylko wegetariankami po to , by schudnąć i chodzą wiecznie niedożywione. ''
Niedożywienie jest problemem zdrowotnym. Cały czas zaprzeczasz sam sobie.
imprecis
'' Lekarze różne bzdury opowiadają, więc może ktoś bez odpowiedniej wiedzy wmówił jej jakieś głupoty i teraz powtarza. ''
Skąd mam wiedzieć, że Ty nie piszesz głupot, które powtarzasz?
@Wengerianin
Powiem tak. Człowiek ściana.
imprecis
A jak już mówisz o konkretach to ''Mogę Ci wskazać tysiące osób, które są na coś chore i jedzą mięso. ''
Konkrety!
imprecis
Z dietą bo ta osoba sama mi mówiła, że to przez niedobór substancji odżywczych, które znajdują się w mięsie. Sam lekarz jej to powiedział.
Wychodzi na to, że jest konkret i w mięsie SĄ produkty, które mimo wszystko są potrzebne do prawidłowego funkcjonowania.
Draxler ;/ OK ale to jest pomocnik.
pewne*
Nie bez przyczyny niektórzy weganie chorują na pewnie choroby zaburzające poprawne funkcjonowanie organizmu. Znam takie osoby, a i tak dalej nie jedzą mięsa...
imprecis
A na początku źle przeczytałem i myślałem, że napisałeś, że jesteś pół Wengerianinem ;]
Zamiast Jaguara mógł być Janssen. Ale to nie wykluczyło by kupno jeszcze lepszego napastnika. Nie wiem czy Janssen zdołałby zostać napastnikiem nr.1.
Dlatego też nie widzę potrzeby trzymania Sanogo.
Ciekawe czy budżet wytrzymał by taką wymianę.
Ojro się skończyło, trzeba zmienić njusa :D
No i dobra. Czekamy na rozpoczęcie sezonu BPL :D
Eder do Arsenalu.
Też wątpię w to ale to tylko taki mój domysł, nic więcej ;]
Poza tym myślę, że i tak nikt nie zapłaci Napoli 80 mln za Gonzalo, chyba, że PSG. Zresztą nie wiem.
Hehe, też mam przeczucie, że dojdzie Chicharito albo uwaga... Higuain. Wenger Wengerem ale czasami lubi zaskoczyć takim transferem. Cisza przed burzą ;]
40 mln to śmieszna oferta. Minimun 60 mln euro.
pauleta jesteś? :D
To nie ulegało żadnym wątpliwościom.
Marioth
To jest Arsenal - nie średniak ligowy. Dlatego trzeba pozbyć się Walcotta.
A kto tu mówi o sprzedaży Giroud?
Subotić mnie nie przekonuje. Co, on ma tu przyjść i odbudować formę?
lays
Jak dla mnie żaden napastnik nie przyjdzie.
A kij wie. Jak nie teraz to może za rok.
Guardiola też pewno chciały Pogbę w City. Ale to tylko mój domysł.
Możliwości możliwościami, a chęci chęciami.
A za rok napiszesz to samo, a niektórzy pisali to rok/dwa lata temu. I tak w koło macieja...
Master10
Nie zaprzeczam
Po tym Euro Wenger na pewno nie kupi napastnika ;]
Wizja klubu Wengera, jego rozwoju i transferów pasowała kibicom przez wiele lat. Niestety przyszedł czas, że futbol się zmienił, a raczej pieniądze, które krążą po świecie futbolu. Od tego momentu wizja prowadzenia klubu przez Wengera zaczęła powoli podupadać czego efektem jest posucha pucharowa, a dokładniej mistrzowska na pół z Ligą Mistrzów.
Zbiegiem czasu kibice (większość z nich) zaczęła dostrzegać, że wizja Bossa po prostu się nie sprawdza i potrzeba zmian - co jest naturalne i normalne. Tak samo jest z polityką, finansami itd itp. Trzeba przystosowywać się do otoczenia (wydawanie pieniędzy z czym Wenger ma problem).
Ehh kuhwa przecież o tym można trylogię pisać...
Właśnie. Ostatnio ludzie pisali, że Wenger od 4 lat nie kupił napastnika. Przecież kupił Welbecka!!
Wengerze! Dzięki! :D
piresfan
Znasz lepszego zawodnika za mniejszą cenę?
Dostał karę na komputer
Ja pierdziele o czym wy rozmawiacie ;d
Wenger by go nie kupił z szacunku do kibiców.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 6 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Szczerze to w ogóle powątpiewam w transfer jakiegokolwiek napastnika. Był Vardy - ok. Widocznie Wenger chciał napastnika jak najmniejszym nakładem finansowym. Kto pozostał po za Vardym po taniości? Chyba nikt.
Choć jakaś część mnie ma nadzieję, że Wenger gdzieś pod koniec okienka zaskoczy wszystkich jakimś napastnikiem +40 mln.
Ale wg mnie szanse na takie rozwiązanie wynoszą 80%/20%.