Komentarze użytkownika alexis1908

Znaleziono 8592 komentarzy użytkownika alexis1908.
Pokazuję stronę 4 z 215 (komentarze od 121 do 160):

@Marzag: no gdzie? nie widzę go w podstawie i oby tak zostało do końca sezonu

@Arsenal2004: Kai w pomocy sobie poradzi nie ma co się sugerować tym że na początku sobie rady nie dawał

@Marzag: dokładnie ! Wreszcie bez hamulcowego

@Topek: dobrze dawno nie grał niech złapie rytm, i Havertz w pomocy tak jak myślałem że Arczi będzie próbował takich rozwiązań to marzag mówił że nie ma szans eh ;)

@adek504: a i nie napisałem że on jest koślawy nie musisz go obrażać od razu

@adek504: może dlatego że całościowo skład mieliśmy wtedy gorszy ? Może dlatego że gorzej wykonywaliśmy stałe fragmenty ? A może że sam Norweg 2 sezony temu grał o niebo lepiej po kontuzji kostki jest cieniem tamtego piłkarza ?

@Marzag: Gyokeres Gyokeres ciągle ten Gyokeres ale jakby zamiast pana z Norwegii grał zawodnik klasy Fabregasa,Ozila, Cazorli to taki Saka miałby z 15 bramek w samej lidze Trossard z 10 + i nawet ten beznadziejny Szwed do 10 by dobił.

@Damper: no to masz przekrój z Wolves klepanie po obwodzie z Chelsea też tam akurat to jeszcze bo Chelsea było nakręcone ale też grali w 10 z CP też było klepanie, w lidze mistrzów okej tam akurat fajnie zagraliśmy każdy mecz ale większość to była z Eze w pomocy. Już nie wspomnę ile razy nas rozne ratują chyba nie zaprzeczysz że coś w tej naszej ofensywie zwłaszcza w lidze się nie spina.

@Damper: graliśmy też z Liverpoolem United i NF które przeczę tezie że się nie uparł, z AV to zagraliśmy dobrze tylko drugą połowę na szczęście starczyło a z Bou o ile mnie pamięć nie myli 1 gol padł ze stałego fragmentu.

@vitold: Brahim z Realu by mógł pasować na kierownicę u nas fajna technika dobre podanie dobry strzał ale nie ma takiego Hejpu na niego dlatego mało gra tam. No albo Nico Paz ale on raczej w Realu wyląduje

@vitold: problem w tym że my nie mamy nawet pół zawodnika z takim podaniem jak Ci których wymieniłeś

@jumanji: Skelly Norgaard Eze

@Marzag: i serio nie chce umniejszać Niemcowi mam nadzieję że wróci i zaliczymy taką wiosnę jak 2 sezony temu ale po prostu tego nie widzę. Tylko kiedy on zacznie regularnie grać pewnie tak jak stawiałem od początku końcówka marca może kwiecień .

@Marzag: to jasne że nie zawsze będziemy wygrywać czasem się może zdarzyć taki mecz ale nam się zdarzały stanowczo za często nawet z Kaiem nie bez powodu od 3 lat jesteśmy blisko tytułu ale go nie zdobywamy

@arsenallord: Mosquera bardzo dobry Hincapie dobry Zubi trochę zajechany potrzebny odpoczynek, Madueke dużo wiatru ale bez konkretów (o tym mówiłem przed transferem) Gyokeres rozczarowanie, Eze się wstrzymam z oceną jak zagra kilka meczy z rzędu bo jak miał ciągłość gry do wyglądał conajmniej nieźle.

@Er4s: pisze o tym od dawna Saka dostaje piłkę do boku na 3 obrońców i masz wymyśl coś to że on ma takie liczby to też nie do końca jest jego wina, następna sprawa Timber w defensywie jest świetny ale w ofensywie do Bena mu brakuje może odtworzyć tą prawą stronę która tak dobrze funkcjonowała

@Marzag: no przestań ty poważnie chcesz powiedzieć że my z Kaiem wyglądamy jak Barcelona Guardioli albo City które zgarnęlo potrójną koronę ? No ale chyba tak skoro uważasz że jesteśmy najlepsi na świecie

@Marzag: tylko że my z Kaiem też potrafiliśmy męczyć bułę tak jak teraz, remisy w tamtym sezonie z Fulham Evertonem Villa czy porażki z Bournemouth. To nie są problemy które pojawiły się w tym sezonie

@ozzy95: z United to Saka był potrajany nawet, no ale czyja to jest wina że pchane jest wszystko na prawą stronę, no naszego rozgrywającego i to najlepsze że on Sace nie wypracowuje pozycji żeby mógł oddać chociaż pół strzału tylko zagrywa do boku przy lini i tyle.

@ozzy95: nam brakuje gościa w ofensywie który jak nam nie idzie weźmie grę na siebie i strzeli bramkę tak jak Salah to robił w tamtym sezonie w Live. Saka takim kimś na ten moment nie jest, niech Berta się nie pieści tylko wykłada kasę na Alvareza i niech im Jesusa dorzuci jeszcze

Marmoush Podobno chce odejść może oddamy im Zine i Jesusa i go weźmiemy Łysy zawsze ich chwalił xD

@Marzag: napisałem że doniosłes ale nigdzie nie zaprzeczyłem że były zasłużone to już twoja interpretacja.

@Marzag: Ale czemu dopowiadasz napisałem gdzieś że niesłuszne? Tak jak Twoje za wyzywanie ludzi od oszołomów. Ja problemów z emocjami nie mam i nie znasz mnie prywatnie żeby takie tezy wygłaszac. Po prostu raz czy 2 mnie poniosło bo nie mogę słuchać jak ciągle jedziesz po jednym zawodniku.

@Marzag: jaki ton wypowiedzi przecież pisze bardzo spokojnie. Ostrzeżenia no fakt przez tyle lat dostałem 2 bo donosisz do adminów.

@Marzag: co ty opowiadasz to że zrobię ironiczny uśmieszek albo XD to nie znaczy że nie jestem wyluzowany. Kto Ci takich glupot naopowiadał ?

@Marzag: o czym ty mówisz? Ja sobie na luziku prowadzę rozmowę czekam na dzisiejszy mecz żeby podziwiać popisy Odegaarda przeciwnik idealny pod jego poziom gry ;)

@Marzag: przecież zapytałem tylko nie powiedziałem że to na pewno robiłeś, uważaj bo z tych nerwów telefon oplujesz ;) włącz sobie na YT popisy naszego kapitana dla uspokojenia ;)

@Marzag: Haaland 20 goli w sezonie w PL ofensywa Arsenalu 16 Martinelli Saka Gyokeres Madueke i Trossard manipulacja XD z United cały mecz wyglądaliśmy mizernie. Czemu o Madueke nie wspomnisz czy to nie ty byłeś w grupie ludzi która uważała go za świetny transfer ?

@Marzag: z United Gyokeres zaczął na ławce naszą ofensywa wyglądała tak samo jak z nim, znalazłeś se kozła ofiarnego ale jak el capitano gra słabo to mówisz że jest w sumie okej

@Marzag: Sam Haaland ma strzelonych więcej bramek niż nasza ofensywa razem wzięta niesamowicie grają chłopaki

@Marzag: czyli mówisz że w ofensywie wszystko jest okej oprócz Gyokeresa tak ?

@Marzag: pozostali super wyglądają masz pełną rację xD

@Garfield_pl: dzięki ;)

Orientuje się ktoś czy jutro będzie tylko multiliga czy będzie można normalnie obejrzeć wybrany mecz w całości ?

@Garfield_pl: nie nie porażki z United dlugo siedzą ja zapomnę za rok jak się zrewanżujemy np ;) a Gyo strzału w trybuny z czystej piłki nigdy

@Bartek_: równie dobrze nasi się mogą ocknąć i zrobić serię na 90 + punktów, mistrzów się nie sądzi jak wygramy tzn że byliśmy najlepsi i w pełni zasłużyliśmy

@Matelko: a potem kupić Alvareza :D

@Bartek_: Ferguson z United to chyba nigdy 90 pkt nie przebili w mistrzowskich sezonach gdzieś mi mignęło ;) przecież to nie wiadomo czy śmiać się czy płakać jak ich byli zawodnicy się wypowiadają. Rooney jest w miarę obiektywny i Keane z tym że ten to cały czas jedzie po United xD

@Numer10: Ale ja tu nie umniejszylem Havertzowi :D porównałem ich strzały bo były tej samej jakości . Ale chociaż było zagrożenie ale no tak zapomniałem Jesus miał 15 kontaktów z piłką i to bym dobry mecz w jego wykonaniu według niektorych.

@Nicsienieda: nie po prostu nie widziałem żeby Liverpool czy United robiło jakąś obronę Częstochowy z nami Liverpool to nawet przejął inicjatywę w 2 połowie, słabsze drużyny oczywiście że będą grały defensywnie ale ten sam problem ma i City i Liverpool nie tylko my.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady