Komentarze użytkownika alexis1908
Znaleziono 4284 komentarzy użytkownika alexis1908.
Pokazuję stronę 49 z 108 (komentarze od 1921 do 1960):
Liverpool chyba nie chce tego mistrzostwa
Ewidentny karny 10 razy sprawdza XD
@Dziadyga: Messi tez się bal w Anglii spróbować a CR 7 się bal wrócić zasiedzieli się chłopaki w Hiszpanii ;) Bayern w ciągu ostatnich 10 lat jest spokojnie w top 3 najlepszych europejskich klubów ;) Lewy spokojnie by sobie w Anglii poradził tak jak zrobił to Ibra i jak CR7 może widocznie nikt z PL się nim nie interesuje ;)
Kurde tak czytam Z Juve nie tylko Dybala ale tez Bernadeschi będzie bez kontraktu widziałbym bym go u nas jako zmiennika dla Saki ;)
@Power10: Dobrze ze mu się powodzi w Hiszpanii byle jak najdalej od Arsenalu ;)
11 najbardziej mu pasuje oby nawiązał do tego co w Londynie robił Robin ;)
Szkoda Rangersow Ramsey jak podchodził to bylo widać ze nie trafi .
@Furgunn: No moim zdaniem to będzie normalnie działać ;) ksw tylko mi raz mocno zacinało
Brawo Rangers teraz tylko utrzymać ;)
@Furgunn: działa nie zacina ;)
@arsenallord: Ja ? Ja wole zająć 1 miejsce w lidze zdobyć mistrzostwo i się liczyć w tej LM a nie dojść do 1/8 i dostać w cymbał od Bayernu ale przed nami jeszcze daleka droga ;)
@arsenallord: Tu nie chodzi o szanse tylko o to ze jak zagramy w tej LE to nie ma co tego odpuszczać bo nie jesteśmy w Europie żadnym hegemonem olać LE to se by mógł Real .
@arsenallord: Człowieku napisałem ze Barca w tym sezonie . W poprzednich Chelsea jak grało wygrało LE 2 razy United za Mou także i to samo Atletico tez 2 razy ;)
@arsenallord: Tak ma w tyłku Ze Atletico Chelsea United czy Barca w tym sezonie się spinali żeby go wygrać jak w nim uczestniczyły. Jasne prestiż mniejszy niż LM ale to zawsze Europejski Puchar do gabloty nie posiadamy takich zbyt duzo ;)
@Joker_224: nie
Newcastle raczej siądzie w drugiej połowie fizycznie to nie Liverpool za cały mecz wytrzymają na takiej intensywności . Ale faktycznie ciężko się na to patrzyć trzeba liczyć ze Saka coś wyczaruje bo jedyny się stara szarpać na tym skrzydle .
@Kiepomen: Nie jest klasę wyzej do tego Dybala wiecznie ma problemy zdrowotne chciałbym Argentynczyka ale Ode to nasz kapitan i ciagle młody chłopak który będzie gral tylko lepiej ;)
@Matornen: Zlatan był jeszcze starszy jak szedł do MU a do kontuzji strzelał sporo ;) Ronaldo tak samo jest w topce strzelców . U nas Lewy ze swoim mentalem spokojnie walczyłby o koronę króla strzelców ale niestety nierealne .
@losnumeros: Raczej nie kasa na transfery pewnie będzie planem minimum na ten sezon chyba była LE i jest zrealizowane tylko może byc problem z przekonaniem klasowych zawodników .
@kwiatinho: Tez mam pretensje do Holdinga za bardzo się podpalił na ten mecz ja już po 1 żółtej czułem ze nie skończymy tego meczu w 11 dlatego właśnie gra White ktory nie robi takich głupot . Ale to nie zmienia faktu w tym meczu każda stykową sytuacja była gwizdana dla kur nawet gra ciałem Saka przepchnął faul dla nich Martinelli przepchnął faul dla nich . Ile ludzi tyle opinii dla mnie tego karnego nie było a na pewno nie na tyle żeby od ręki gwizdnąć nawet tego nie sprawdzić . Według mnie z tym pajacem z gwizdkiem nie mieliśmy prawa tego meczu wygrać nawet 11 na 11 ale mówię to jest moja opinia nie każdy się musi zgadzać :) najważniejsze ze wszystko jest nadal w nogach naszych zawodników i to zwycięstwo może im niewiele dać . Sroki i Everton zawsze nam leżały wierze ze będzie dobrze .
@kwiatinho: Przecież Cedric go ledwo dotknął Son to nurek taki sam jak Sterling i to wykorzystał zreszta nie 1 raz z nami nurkował kiedyś potknął się o powietrze a ślepy sędzia dał karnego . Następna rzecz on nie powinien dokończyć tego meczu za to jak na początku turlal się z Holdingiem i strzelił mu z łokcia był ruch ręka gdzie Var ? Czerwona kartka dla Sona = się brak kartki dla Holdinga ;)
@Slaviola: Nie ma co sobie głowy zaprzątać i odpowiadać trollowi ;)
@Dziadyga: Spokojnie jeszcze LM nie przegraliśmy Sroki zawsze nam leżały Everton mamy u siebie i oni tez nam zawsze leżały wszystko w nogach naszych graczy nadal .
@sebastix11: Najlepsze było jaka Saka tam z któraś kura wygrał ciało w ciało a ten gwiżdże faul xD
@losnumeros: Pokaz mi mecz w ciągu ostatnich 5 lat kiedy sędzia robi błędy na korzyść AFC bo ja takiego nie kojarzę wiecznie sprawdzają nas na Varze nawet jak jest ewidentna sytuacja dzisiaj nawet ten pajac nie raczył podejść do monitora . Druga rzecz na początku meczu jak Son się turlal z Holdingiem tez mu strzelił z łokcia czemu nawet żółtej nie zobaczył ? Nie mówię ze Holding jest bez winy nie mówię ze zagraliśmy dobry mecz ale ciężko było z nimi walczyć na wyjeździe jak byli napakowani po golu i doszła czerwona kartka . A Sona to mam nadzieje ktoś kiedyś na prawdę sfauluje ze go zaboli on lubi z nami zanurkować .
@losnumeros: Gowno prawda nie sięgnął by piłki żadnego karnego tam nie było z 2 strony by to było 10 razy sprawdzane na Varze fakt nie opinia . Trenera 0 winy było tutaj wyszliśmy najmocniejszym czym byliśmy karny i czerwona ustawiła ten mecz zaczęliśmy mocno w 11 na 11 odrobili byśmy ta 1 bramke .
Przecież my dzisiaj przegraliśmy nie tyle z kurami co z tym pajacem z gwizdkiem tak w ogóle to ten co kiedyś pomylił Gibbsa z Oxem czy to inny był ? Rob się podpalił ale będę się upierał nie powinno być tam czerwonej kartki karny nie sprawdzony nawet na Varze komedia i każda stykowa sytuacja na korzyść kur . Kane to sobie gadał z tym sędzia jak ze starym kumplem
@Embix: Osimhen nigdy w sezonie ligowym nie strzelił 15 bramek grając we Francji i Włoszech nie wiem czy pokazuje jaki to pan piłkarz bo dla mnie to kolejny Laca . Jesus w tym City to jest rzucany po skrzydłach nie miał w sumie nigdy czasu żeby się wykazać w dłuższej perspektywie czasu jakoś SN do tego jest ograny w lidze i ciagle młody .
Zieliński podobno na wylocie z Napoli widziałbym go w Arsenalu jeden z nielicznych pomocników który profilem przypomina Santiego ;)
@arsenallord: Gnabry jest lepszy i nie turla się na boisku od podmuchu wiatru ;) Sterling to już zalicza zjazd do bazy moim zdaniem
@filo94: Nie tylko zapewnienie sobie LM ale tez bezpośrednie pozbawienie jej kurczakow coś pięknego :D
@Marzag: Nie graliśmy jak równy z równym cały czas na nich siedzieliśmy ta bramka to przypadkowa i fartowna jedyne do czego się można przyczepić to do wykończenia ze nie zabiliśmy tego meczu wcześniej podem wpadła ta bramka i trochę nerwówka .
@alexis1908: 15 goli w sezonie *
@kwiatinho: Cały czas czytam ze ten Osimhen gwarantuje gole ale on w całej swojej karierze Ligowej nigdy nie przekroczył 15 goli czy to we Francji czy Włoszech nie wiem czy to taka gwarancja goli . Rozbić bank na Lautaro albo brać Jesusa bo ograny i sprawdzony w Anglii ;)
@Ech0z: Żart ? Z United parował piłkę na słupek co było kluczowa interwencja z Młotami tez zaliczył pare dobrych obron . Dzisiaj przy bramce nie miał nic do powiedzenia kompletnie nic . Nie jest to forma z początku sezonu ale nie jest tragicznie jak tu ludzie biadolą z Leno byśmy mieli pare punktów mniej .
4 pkt przed derbami świetnie ;) ale za te niewykorzystane sytuacje Mikel powinien im tam suszarkę zrobić bo dzisiaj się nie zemściło ale z mocniejszymi rywalami było by inaczej .
Pięknie dziś gramy w drugiej połowie przydała by się 3 dla Eddiego i gol Ode bo rozgrywa dzisiaj mega mecz jest wszędzie ;)
@Nicsienieda: Czyli jutro dochodzimy Chelsea na jeden punkt a za tydzien wskakujemy na 3 miejsce ;)
@Marcinafc93: Fajna sprawa zawsze jak na Anfield slysze You'll Never Walk Alone to ciary przechodzą :) spoko ze u nas tez coś takiego będzie tym bardziej ze doping na Emirates się poprawił .




Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|---|---|---|---|---|
1. Liverpool | 32 | 23 | 7 | 2 | 76 |
2. Arsenal | 32 | 17 | 12 | 3 | 63 |
3. Nottingham Forest | 32 | 17 | 6 | 9 | 57 |
4. Newcastle | 31 | 17 | 5 | 9 | 56 |
5. Manchester City | 32 | 16 | 7 | 9 | 55 |
6. Chelsea | 32 | 15 | 9 | 8 | 54 |
7. Aston Villa | 32 | 15 | 9 | 8 | 54 |
8. Bournemouth | 32 | 13 | 9 | 10 | 48 |
9. Fulham | 32 | 13 | 9 | 10 | 48 |
10. Brighton | 32 | 12 | 12 | 8 | 48 |
11. Brentford | 32 | 12 | 7 | 13 | 43 |
12. Crystal Palace | 31 | 11 | 10 | 10 | 43 |
13. Everton | 32 | 8 | 14 | 10 | 38 |
14. Manchester United | 32 | 10 | 8 | 14 | 38 |
15. Tottenham | 32 | 11 | 4 | 17 | 37 |
16. Wolves | 32 | 10 | 5 | 17 | 35 |
17. West Ham | 32 | 9 | 8 | 15 | 35 |
18. Ipswich | 32 | 4 | 9 | 19 | 21 |
19. Leicester | 32 | 4 | 6 | 22 | 18 |
20. Southampton | 32 | 2 | 4 | 26 | 10 |
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|---|---|
Mohamed Salah | 27 | 17 |
E. Haaland | 21 | 3 |
A. Isak | 20 | 6 |
C. Wood | 18 | 3 |
B. Mbeumo | 16 | 5 |
Y. Wissa | 15 | 2 |
C. Palmer | 14 | 7 |
O. Watkins | 14 | 6 |
Matheus Cunha | 14 | 4 |
J. Mateta | 13 | 2 |
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Kolasinac to od początku był wóz z węglem zagrał może pół roku na dobrym poziomie . W obronie wiecznie spóźniony w ofensywie tych asyst tez nie dawał i ten jego strach przed użyciem prawej nogi żadnego podjazdu do Nacho . Jedyne czego mu nie można odmówić to charakter .