Komentarze użytkownika arsenallord
Znaleziono 31414 komentarzy użytkownika arsenallord.
Pokazuję stronę 186 z 786 (komentarze od 7401 do 7440):
Isak, DCL i Neves za 180 mln? Bierzecie to? Satysfakcjonuje was to?
@Dzulian: A skąd masz informację że DCL czy David byli nie do wyjęcia?
@kaljot: Średnie okienko. Brak przynajmniej jednego skrzydłowego i rezerwowego PO na twojej liście
A ja cały czas pytam. Kto z tych piłkarzy z TOPu co mamy kupić latem był nie do wyjęcia zimą?
Mniejsza kadra to plus? Jednostki wybitne? Hit dnia.
@Barney: Jeszcze mają nas u siebie. A na ich nowym stadionie gramy fatalnie
@DyktatorArsene: Może to strona zdominowa przez ludzi, którym bardziej zależy na AFC od ciebie. Nie pomyślałeś o tym?
@TlicTlac: Świetne Atletico? Cały rok słyszę że to najgorsze Atletico od lat
Ja też dziękuję, powodzenia Auba
Guendo to jest gość. Nie może pogodzić się z porażką. Takich wariatów też trzeba. A nie miękkie faje co po porażce jak gadają z rywalem to banan na twarzy.
Guendo to jest gość. Nie może pogodzić się bez porażką. Takich wariatów też trzeba. A nie miękkie faje co po porażce jak gadają z rywalem to banan na twarzy.
@Traitor: Nasri miał u nas bardzo dobre tylko pół roku. Za mało. Rosa? Uwielbiam go ale nie mam za kogo go dać. No może ewentualnie za Arshe.
@Rafson95: Nie no Auba Zdecydowanie przed Olkiem. Bellerina bardziej z sympatii i w primie, krótkim bo krótkim, był lepszy niż Gael
Szczęsny - Sagna, Kościelny, Verma, Monreal - Fabregas, Cazorla - Alexis, Ozil - RVP, Auba
Rezerwa: Fabian, Bellerin, Gallas, Gilberto, Arshavin, Adebayor
To najlepsi piłkarze, według mnie, z czasów Emirates
@BizoNxd6: Najlepszym piłkarzem biegającym po Emirates w barwach Arsenalu był Fabregas dla mnie.
Wszystko okaże się latem. Nie widzę piłkarza który był nie do wyjęcia przez nas zimą a nagle będzie latem.
@ArsenalChampion: Przejął rozbity i fatalnie grający zespół w trakcie sezonu. Nle miał okresu przygotowawczego. Ma teraz tyle punktów co my i mecz mniej. Lepi z tego co ma. Pojadę klasykiem "Latem zrobi transfery pod siebie i będą się liczyć". Polepszył na pewno grę w obronie. Na atak przyjdzie czas bo Son i Kane to trochę za mało.
@losnumeros: Wiem. Widać z miejsca że robi lepszą robotę niż Arteta. Są dużym faworytem na czwarte miejsce niestety
Jesteśmy bez PO, bez napastnika i z jednym sensownym środkowym pomocnikiem.
Dele Alli odszedł wreszcie z Tottenhamu aby coś wygrać
@Dzulian: Okienko transferowe zaczęło się 1 stycznia a nie 25
Chciałbym zapytać o kwestie napastnika. Bo ponoć w zimie są same półśrodki to jaki kozak będzie do wyjęcia latem?
@songoku95: To jest jedyna rysa na ich pracy? Mhm
@Waskitcz: Strzelec. Naszego Firmino już mamy w postaci Laci
@ArsenalChampion: Tomiyasu to zasługa Artety bo Edu chciał Emersona
@pierre_afc: Serio myślisz że przy Edu tyle za nich wyciągnie? Podziwiam optymizm
A najlepsza będzie gadka latem: " Nowe nabytki potrzebują czasu żeby się zgrać". I cyk tak w kółko..
Jak mamy Aubie coś płacić to Edu powinien być w polskich kabaretach. Niby śmieszny a jednak nie
@Marzag: Serio wyobrażasz sobie że któryś z tych piłkarzy zostanie? Jak tak to ja już nie wiem jak ten projekt wygląda
Teraz mówicie, że transfery niekonieczne. A zdajcie sobie sprawę że Pepe, Laca, Elneny i Xhaka jak odejdą to potrzeba będzie chociaż z 7 nowych zawodników? I nie byle jakich? Teraz mogliśmy załatwić sobie chociaż dwóch, żeby było na obecny sezon do rotacji i już na następny. Śmieje się jak ktoś myśli że Edu i Arteta załatwią wszystkie dziury latem
Pisanie że zimą nie ma odpowiednich zawodników jest totalną bzdurą byle tylko bronić Artete i Edu. To czemu ostatnio mówiliście, żebyśmy czekali do końca okienka?
Muszę napisać kilka słów tak na zakończenie tego okienka.
Uważam, że w styczniu się skompromitowaliśmy tzn. Arteta i Edu to zrobili. Nasza kadra wygląda bardzo słabo i przede wszystkim jest krótka. Brak zmienników piłkarzy, którzy będą naciskać na podstawowych. Od kilku lat nie ma nas w LM. Teraz mamy wielką szansę do niej awansować i co? Nic. No właśnie. Nic. Może się uda z tym co jest, ale nie, nie uda. Jak można jeszcze wierzyć w ten projekt? Jak można wierzyć Artecie i Edu, którzy mówią że potrzeba kilku okienek aby zbudować tutaj mocny zespół? Teraz nadchodzi taki okres że można się wzmocnić i nic się nie dzieje. Powiedzą że w styczniu ciężko o wzmocnienia? Czemu Tottenham, Liverpool, Juve czy nawet Barcelona jakoś potrafią ulepszyć skład? Bo mają jakieś ambicje. U nas tego brak. Siedzą w ciepłych posadkach i mają wszystko gdzieś. Naprawdę żal tego okienka bo to może się fatalnie odbić. Już widziałem komentarze, że po co byle kogo w zimie kupować. Jak byle kogo? Jest masa piłkarzy do wyjęcia, która z miejsca wzmacnia nasz skład. Nie chodzi tylko o podstawę ale też o ławkę. My nie jesteśmy City, że nas serio jest ciężko wzmocnić bo mamy kozaków w kadrze. My mamy kozaków, ale może z trzech. Ale coś trzeba na usprawiedliwienie mieć.. Co do Edu jeszcze. Aubameyang, kapitan Arsenalu, TOP napastników ostatnich lat. Ok może teraz mu nie podrodze z trenerem, ale jak można nie dostać za takiego piłkarza nawet grosza? Chambers, ok pół roku kontraktu, ale serio 2 mln? Błagam. Kolasinac. Czemu rozwiązanie kontraktu i out? Jak można aż tak się poddać i nie dostać nic za niego? Żałosne warunki wypożyczenia Guendo, Saliby czy Mavro to już lepiej przemilczeć. Gość jest porażką, totalną porażką jeżeli chodzi o sprzedaż. Zwolennicy Artety. Jeszcze pytanie do was. W ostatnich dniach mówiliście że spokojnie bo okienko się jeszcze nie skończyło. I teraz właśnie się skończyło. Co powiecie tym razem na usprawiedliwienie? Co do zwolenników i przeciwników zauważyłem jeszcze jedno ciekawe spostrzeżenie. Czemu ArtetaOuty jak Arsenal wygra mecz to śmiało potrafią zespół pochwalić, a jak Arsenal przegra to druga strona nigdy złego słowa nie powie? Zawsze jest usprawiedliwienie.
Pewnie znowu kilku gości mi powie: "arsenallord: weź się już zamknij", "arsenallord: skończ już narzekać", "arsenallord: ale muszisz mieć beznadziejne życie". Ale wiecie co wam powiem. Spędziłem na tej stronie lata, dni, godziny. Arsenal to zdecydowanie TOP rzeczy ważnych w moim życiu i serio ktoś mi potrafi jeszcze zarzucić że nie kibicuje tej drużynie? Ja tak na wszystko reaguje bo mi na tym klubie zależy. Nie potrafię po porażce którejś już takiego Artety powiedzieć "spoko, nic się nie stało, za tydzień wygramy". Nie chce do nikogo bić personalnie ale może mi na tym klubie bardziej zależy od Ciebie? Serio myślicie że z nudów tu "tylko narzekam"?
Auba transfer na + zdecydowanie. Jeden z najlepszych zakupów w ostatnich latach
Laporta praktycznie potwierdził Aube i zasugerował coś jakby Dembele do nas
Wprowadził bym jasną zasadę jeżeli chodzi o wypożyczenia piłkarzy. Chcesz piłkarza wypożyczyć? Przez czas wypożyczenia płacisz całą jego tygodniówkę.
Dzieci z Barcelony myślały że on tam za darmo będzie grał bhaha
Jak ktoś uważa, że zawodnik rezerwowy nie jest piłkarzem że ścisłej Pierwszej kadry to śmiech na sali
@peciakk: Zwolennicy tych dwóch przegrywów zawsze lubią przeinaczać. Nie stresuj się
@Garfield_pl: On napisał o kadrze a nie o składzie.
@enrique: Jakie 8? Potężny Isak ma aż 4
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Qarol: Uff, już myślałem że tylko ja tak myślę.
@songoku95: @Mastec30: To jak to. Miałoly być konkretne wzmocnienia a nie przepłacanie za średnich piłkarzy?