Komentarze użytkownika arsenallord
Znaleziono 33046 komentarzy użytkownika arsenallord.
Pokazuję stronę 35 z 827 (komentarze od 1361 do 1400):
Co się dzieje dziś. Za dwie godziny Here we go Gyokeresa i wieczorem zamkniemy okienko w czerwcu Rodrygo
MLS więcej szans w środku i Hato za Parteya jest jeszcze ok po głębszej analizie. Ale z obrony odchodzą maksymalnie Zina i Tierney. Kuba musi zostać.
Walcz Gyo walcz, w tobie nadzieja!
Trzech piłkarzy na dwie pozycje w ofensywie. Dobre. A w maju znowu, że kadra za krótka. Niektórzy totalnke nie uczą się na błędach.
Lyon praktycznie zdegradowany we Francji, a w Anglii dalej myślą ile punktów odjąć Evertonowi za zarzuty City.
Coś zaczyna się chyba ruszać z Rodrygo. Cieszy to.
@alexis1908: Madueke to gorszy zawodnik jak Trossard jak i Martinelli według mnie
Czemu z góry też zakładać że jeden z dwójki Martinelli/Trossard musi odejść? Może właśnie oni będą się wymieniać jak zmienicy Saki i potencjalnie Rodrygo? Jak któryś z nich odejdzie to trzeba w sumie dwóch skrzydłowych. A niewiadomo czy nawet jeden przyjdzie.
https://x.com/LiamCrook1/status/1935744929504092277/photo/1
@Damper: Vinicius to ich i nie tylko irytuje zachowaniem
Dlatego nie jest zbyt lubiany. Umiejętności piłkarskie schodzą na drugi plan w jego przypadku.
I ja się im nie dziwię. Nigdy bym nie chciał żeby taki dzban grał w moim ulubionym klubie.
Rodrygo na LS zrobil około 20 g/a w kanadyjce w samej lidze. To jest już jakość, młodość, ale i doświadczenie.
Tak hipotecznie skrzydła Rodrygo - Saka chyba lekko wbiło by do TOP5 na świecie najlepszych duetów
Od pierwszego meczu Artety w Arsenalu został tylko Saka. Czas serio skończyć z tekstem, że przejął syf, bo to fakt, ale od dawna ma swój zespół który sam wybrał
@adek504: Wytykać błędy? Śmiechłem trochę
@adek504: Gdyby nie pare parę osób możnaby pomyśleć, że to forum dyskusyjne rodziny Artety patrząc po wypowiedziach.
@Gunnerrsaurus: Szkoda że tak działa realizm
Wiadomo GDYBY. GDYBY wygrać ostatnio kilka meczów więcej byłby 3 mistrzostwa. Ech te GDYBY
Martinelli jak najbardziej powinien zostać sprzedany? Żal wam? Właśnie przez takich przeciętniaków nie wygrywany. Nie ma TOP klubu gdzie on by miał miejsce w w pierwszy składzie.
Ale Musiala byłby piękną odpowiedzią na Wirtza.
@adek504: Nikt tutaj nigdy nie powiedział że zmiana trenera to będzie sukces na 100% . Strasznie niektóre rzeczy sobie dopowiadacie.
@Czeczenia: Michał Probierz by to poukładał
@miki9971: Fajnie? Mi to się Liverpool najlepiej oglądało jak tam grały Leiva, Spearing czy Downing na skrzydle
@SoulStorm: Ciekawe czy MLS jest jeszcze albo Gabriel. Bo pewnie Halaand też jest. Fajne kółeczko by zrobili w tańcu.
Nie no takiego ogórka za tyle sprzedać. W takim razie Kiwior wart około 60 mln lekko.
@Jack_Herrer: Gdzie ta plotka? Nie rób nadzieji
@adek504: Pamiętaj jaki syf obejmował Klopp. Chyba jeszcze większy niż Arteta. Lubicie ten argument.
@Garfield_pl: Czyli po prostu przyznajesz że dla ciebie wystarcza TOP4 i gra w LM. Jasna deklaracja. I to rozumiem.
@Garfield_pl: To zależy. Jak Slot teraz zrobi 3 razy TOP4, a my będziemy dalej bez tytułu to zdecydowanie za 3 lata powiemy że Slot osiągnął więcej.
@Garfield_pl: Ja mam wrażenie, że ty ten komentarz możesz sobie zostawić i co roku byś go dodawał i zmieniał tylko liczby.
Slot w sumie nic nie zrobił. Powinien oddać medal Kloppowi bo to jego tytuł.
@Garfield_pl: Dalej jedno i to samo. Arteta nje przejął Arsenalu sezon temu. Okres ochronny ile trwa? 10 lat? Ile trzeba wydać? 5 miliardów funtów?
Oczywiście, że przyszły sezon będzie i powinien być decydujący dla Artety. I znając życie za rok to samo. Później znowu i znowu. I po dziesięciu latach kolejnych wicemistrzostw i wydanych 4 miliardach funtów może wreszcie zrezygnuje przepełniony sukcesami wicemistrzostw i jednym FA Cupem i poszuka nowych wyzwań.
@damianARSENAL: Niestety uwarzam, że zarządowi wystarczy trzecie miejsce w lidze i jakiś ćwierćfinał LM. I już go nie zwolnią. A sam nie odejdzie pewnie.
Wymienili byście Martinelli/Trossard na np. Gittens/Rashford?
Wirtz oficjalnie. Gdybym był kibicem LFC napiłbym się dziś z tej okazji. Mają kozaka.
@Womanizer: 8 goli LS z Bundesligi za 50 mln ble, ale 13 jako napastnik już spoko za około 80 mln?
@hanzo88h: Nasz Timo Werner to będzie
@DavidSilva21: Sesko i Gyokeres
@Gunerxxx: Obyśmy nigdy nie dowiedzieli się ile kosztuje Garnacho
W Liverpoolu widać pracują ludzie ambitni i profesjonalni. I znają się na rzeczy. Jakby Liverpool był majstrem i miał w 2 tygodnie zrobić remont łazienki to 12. dnia odbierał by pewnie pieniądze za wykonaną robotę. Jeszcze premię za termin. A Arsenal 12 dnia może zaczynałby skuwać stare płytki.
Jeżeli Liverpool sprzedaje Quensaha za około 40 mln to każda cena poniżej 80 mln za Martinelliego powinna być od razu odrzucona
@Damper: Nie tylko Romano i Orny są na świecie. Dla LFC najlepsze info i najszybsze ma Paul Joyce. Chociaż na razie cisza w sprawie Isaka.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
To ciekawe. Partey/Jorginho czy Zubimendi/Norgaard? Mam nadzieję, że będzie upgrade w nowej parze.