Komentarze użytkownika arsenallord
Znaleziono 32757 komentarzy użytkownika arsenallord.
Pokazuję stronę 46 z 819 (komentarze od 1801 do 1840):
Kontuzje kontuzjami, ale wczoraj u nas w składzie: Bramkarz być może sezonu w Premier League, PO reprezentant Holany, ŚO być może w formie najlepszy duet na świecie, LO reprezentant Włoch. ŚP piłkarz kupiony za 100 mln, a drugi kiedyś TOP3 Złotej piłki. ŚPO jeden z najlepszych na swojej pozycji w ubiegłym sezonie, PS jeden z najbardziej utalentowanych piłkarzy w Europie, LS reprezentant Belgi a na ataku mistrz Europy, który strzelił gola choćby w półfinale ostatniego Euro.
Kontuzje kontuzjami, ale od takiego składu też wypada czegoś wymagać i coś powinni zaprezentować. Około 12 drużyn Premier League lekko chciałaby mieć taki zespół.
@Moczyknur: Niby tak, ale nie po to kibicuję temu klubowi 20 lat, żeby w lutym kończyć sezon.
@adek504: Ja nikogo takiego nie widzę, że ktoś ma dziką satysfakcję że mistrzostwo się oddala. To, że ktoś tu o tej godzinie jeszcze pisze, wiedząc że można spać bo się idzie pewnie na 8 do roboty to jest dowód dla mnie, że ludziom na tym klubie zależy. I zwolennikom Artety jak i przeciwnikom.
@adek504: To nie tak do końca. Na naszej stronie jest albo + albo -. Nie ma nic pośrodku. Przeciwnikowi Artety przez usta nie przejdzie, żeby go pochwalić. Zaś zwolennikowi Artety przez usta nie przejdzie, żeby go skrytykować.
Według mnie po tym sezonie nikt nie odejdzie z ważniejszych zawodników. Jednak za rok jak dalej w gablocie będzie pusto to może być gruba rozbiórka Arsenalu.
@Marzag: Raczej tak. Ostatnio plotki że Luis Campos jest głównym kandydatem. No i Rosicky rozpatrywany.
Ostatnio było to poruszane tutaj. Skończmy z tymi mitycznymi nazwiskami potencjalnych trenerów co gwarantują trofea. To mit. Nic nigdy nie gwarantuje sie w piłce nożnej. Już widzę jak Slot był gwarancją mistrzostwa dla LFC. Większość, w tym ja, się śmiała że przychodzi tam drugi ETH.
Dużo nam powie lato. A to też nie zapowiada się na ten moment kolorowo. Edu jak nie miał zastępcy tak nie ma. Nie wiem na co czekamy. Nowy dyrektor już mógłby wgłębić się w strukturę klubu, zacząć przygotowywać się do lata i okienka transferowego. Ale po co? Jak zwykle jest czas.
Zubi niech tam idzie na Anfield jak chce. To nie jest gość co zbawi nasz środek pola.
Mnie już nie tylko martwi nasza gra, ale mowa ciała i zachowanie Artety oraz zawodników. Mikel jest strasznie przygaszony przy linii i bez werwy, życia i emocji co miał w poprzednich sezonach. Piłkarze też. Kilka dzisiejszych min Saliby może dawać dom myślenia. Rice i Odegaard też nie najlepiej.
6-13 strzały
35 - 65 posiadanie
3-11 różne
To była deklasacja. Tylko przez pecha nie wygraliśmy. Jedziemy dalej
Wydajesz ponad pół miliarda na transfery a kończysz z Forest czwórką ofensywną: Trossard, Zinchenko, Sterling - Merino
No coś, lekko mówiąc, poszło nie tak.
Z PSV zapowiada się dogrywka po dwóch beznadziejnych meczach już można typować. A Atletico/Real zacierają rączki bo w ćwierćfinale LM będą mieć najłatwiejszego rywala z pośród wszystkich drużyn. No katastrofa. Gdzie my na Bernabeu mamy jechać...Dwucyfrowa liczba w dwumeczu.
A najlepsze jest to, że ten fatalny Trossard jak mówicie był dziś naszym najlepszym ofensywnym piłkarzem.
I tak do końca sezonu będzie. Totalne męczenie buły.
Trossard i Calafiori za gre do przodu na +. Nie wiem czy tu Bena nie wpuścić za Merino i grać Kalafiorem z przodu.
Reszta bardzo słabo albo wręcz fatalnie.
Ja ostatnio Declana broniłem bo pewien kolega odpłynął trochę na jego temat, ale też nie można być ślepym i jasno trzeba stwierdzić, że Declan fra słabiej niż w ubiegłym sezonie. I tak szczerze nie licząc wiadomo Saki, i Gabriela i Davida w bramce to nie widzę piłkarza co gra lepiej. Może jeszcze Partey bo zdrowy
@timiiiii: Nikt kto choć odrobinę zna się na piłce nie powinien opierać się na kursach bukmacherskich. Oczywiście coś mówią, ale według ich np. jesteśmy trzecim faworytem do wygrania LM. Rozum jednak mówi co innego
@damianARSENAL: Powrót Saki przede wszystkim jest bezcenny. To nasz najlepszy piłkarz. Martinelli to wielkie zbawienie nie jest tylko lepsza możliwość rotacji.
Takie parcie na ligę już totalnie upadło po ostatniej kolejce. Obejrzę bo obejrzę, ale bez większych emocji. Czekam zdecydowanie bardziej na LM.
@KapitanJack10: Ale nawet jak awansujemy. Przecież my drugi raz gramy w LM po tej przerwie
@KapitanJack10: 2x z rzędu ćwierćfinał LM jak coś
Jedyna i najsensowniejsza opcja na LS to Barcola z PSG
Z czasem dochodzi do mnie że ten sezon jest stracony. O ile jakiś czas temu drugie miejsce wziąłbym za katastrofe tak teraz uznaje to "tylko" za porażkę. Na dobre jest to pierwsza porażka Mikela bo dwa poprzednie sezony można uznać za sukces. Tam porażki nie było. Były kontuzje? Owszem. To jest argument za Mikelem. Ale kadre w dużej mierze zbudował sobie sam. Strasznie krótka kołdra wychodzi bokiem. Nawet w tym głupim styczniu trzeba było tego Morate brać. Ale ten uparty jak osioł. Ale ok. Niech jeszcze ten następny sezon zostanie (chyba, że jeszcze z TOP4 wypadniemy to wtedy out już). Dajmy ostatnią szansę. Niby każdy na taką zasługuje, a Arteta na pewno. Ale w przyszłym sezonie nie ma zmiłuj. Liga albo LM musi wpaść. Nawet jak zdobędziemy 100 pkt w lidze, ale mistrzostwa nie będzie to trzeba się pożegnać. Bo po lecie będzie pewnie wydane około miliarda i czas coś wreszcie wymagać.
Tylko znowu trochę mnie niepokoją nasze cele na lato. Zubi ok, ale według mnie to nie jest lepszy piłkarz niż Partery. Williams na LS to według mnie strasznie wątpliwa inwestycja. Umiejętności i preferencje (marzenia o Barcelonie) wątpliwe. I niby Real ma ruszyć po Salibe. Zobaczymy. Must win musi być w kolejnych rozgrywkach.
Ja już ligę uważam straconą, ale pobawmy się jeszcze w LM. Wróci Saka może będzie nam dane przejść PSV i później Atletico.
Arteta oczywiście nie jest słabym trenerem. Słaby trener jednak z bagna by nas nie wyciągnął i usadowił w czołówce ligi. Pytanie powinno być inne. Czy Arteta to TOPowy trener. Tu już niestety na ten moment odpowiedź brzmi nie.
Najważniejsze że United jest w drugiej połowie tabeli. Że można się z nich pośmiać. To jest najważniejsze trofeum w tym sezonie.
Jak trzeba będzie zrobić szpaler Liverpoolowi na Anfield to będzie niesamowite upokorzenie.
Tak czy siak można zazdrościć LFC od czasów kiedy przyszedł tam Klopp do teraz. Może my byśmy byli teraz na ich miejscu gdyby Wenger odszedł wcześniej i zastąpił go Jurgen.
@Theo10: Właśnie to mnie przeraża, że mentalnie są tu kibice co TOP4 i gra w LM im wystarczy.
@Theo10: To nie Arsenal że wszyscy odejdą. Obstawiam tylko TAA. Reszta zostanie na Anfield.
A w przyszłym sezonie Liverpool dalej będzie mocny, City wróci bo słabsze być nie może. Pewnie reszta TOP6 podobnie bo przecież gorsi być nie mogą.
Szkoda że ten rok nie był decydujący dla Artety. Ciekawe jakie za rok będą tłumaczenia.
@mar12301: Co ty gadasz. Wszystko jeszcze jest możliwe. Liverpool jeszcze się potknie. Tytuł jest w zasięgu.
@Er4s: Najważniejsza jest wiara. Ślepa ale wiara. Racjonalne myślenie na drugim planie. Jak robisz inaczej nie jesteś prawdziwym kibicem i zmień klub.
@pawel_1986: Uwierz mi, że nie przestaną.
Dziś przypieczętują mistrzostwo jak wygrają. Slot niestety pokazuje kto jest kozak, a kto jest po prostu dobry.
Jeżeli ktoś kibicuje i jego drużyna przegra mecz i nie odczuwa tego chociaż przez chwilę emocjonalnie to według mnie żaden z niego fan.
@losnumeros: Co się z tobą stało? To ręce opadają co ty wypisujesz.. i to najgorsze że nie tylko w piłce nożnej ale na każdy temat
Człowiek by tak z przyjemnością zasiadł do dzisiejszego meczu, ale nie da się. Jak zwykle po porażce miłość do piłki zabita i następne co zobaczę to dopiero nasz mecz z Nottingham.
@losnumeros: Jeżeli tak pochodzisz do sprawy to z ciebie **** nie kibic. Nawet warna z przyjmę z przyjemnością za takie głupoty
@losnumeros: Tak mam no i? To jest pytanie typowe jak komuś słabo na czymś zależy
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
W ogóle czemu zmieniliśmy strategię rzutów rożnych. Najlepiej to funkcjonowało jak Gabriel nabiegał z 16 metra w pełnym biegu. Ostatnio zaś stoi w piątce i żadnego pożytku. Wczoraj była lekka spinka po meczu na linii Gabriel i Rice. Źle się dzieje nie tylko na boisku.