Komentarze użytkownika arsenallord
Znaleziono 33035 komentarzy użytkownika arsenallord.
Pokazuję stronę 56 z 826 (komentarze od 2201 do 2240):
Manchester City często wygrywał puchar ligi w ostatnich latach. Kluby ambitne cieszą się z każdego pucharu. A my mamy czelność mówić, że FA Cup jest mało warte. Tak jakbyśmy rok w rok wygrywali LM czy PL.
@ArsenalChampion: Kiedyś mi się obiło o uszy coś że z Glasgow Rangers mamy sztamę.
@MarkOvermars: Dziękuję za tę niesamowicie wyczerpującą odpowiedź.
I taki przysłowiowo głupi Kolo Muani by nam się nie przypadł?
Jest jeszcze jakiś profesjonalny klub na tym poziomie co ma 4 ofensywnych piłkarzy dostępnych do gry?
@Marcinafc93: Spokojenie. Będzie okienko w styczniu to kogoś kupimy...
O nie zapomniałem że to już Luty a nie Grudzień.
@fabregas1987: Zero zaskoczenia. W Europie Wenger niestety nie istniał.
Gdzie Saliba i Real. Przecież on jest zakochany w procesie Artety i po co mu trofea?
@losnumeros: Oczywiście że pójdzie. Przecież nie każdy będzie czekał jak @Garfield na jeden tytuł na dziesięć lat
@ArsenalChampion: Teraz nie, ale za rok nie wygramy LM czy PL zero pretensji jak tak powiedzą. Bo nie każdego drugie miejsce zawsze będzie satysfakcjonować.
To ja wolę Watkinsa zdecydowanie niż Lautaro
Jak od jakiegoś czasu ich nie lubię tak niestety życzę Newcastle wygrania tych rozgrywek.
Jeszcze co do LS. Od dawna piszę, żeby dać sobie spokój z Williamsem, a popatrzeć u siebie też można. Gordon z miejsca ma u nas pierwszy skład na LS.
Ale tak szczerze i to nawet najwierniejszy syn Artety powinien przyznać - my za niego w dwumeczach wyglądamy dramatycznie.
To pewnie przez tę piłkę co jest inna niż w lidze.
Po dwóch meczach w lidze i trwającym na ten moment Newcastle 5-0 Arsenal. No to jest kompromitacja.
@timiiiii: Od dawna mówię, że wybieranie kapitana z perspektywy tv jak się ich nie zna prywatnie to jedna z największych głupot na świecie.
Ktoś powiedział, że MLS przypomina Dembele z Tottenhamu. Coś w tym jest. Kontrola piłki niesamowita.
MLS nieźle, Partey zdecydowanie najlepszy. Odegaard i Martinelli poniżej jakiekolwiek krytyki. Salbia też słabo. Isak robi z nim ckc chce. Liczyłem na więcej.
@KapitanJack10: Nie mówię nie. Ale. Drugiej strony zdrowy Partey grający tylko w środku zjada Zubiego, Mainoo i praktycznie każdego innego środkowego pomocnika.
@KapitanJack10: Ja to zdecydowanie bym Mainoo wolał niż tego Zubiego. Chyba jedyny ich piłkarz co byłby dla nas wzmocnieniem
@sWinny: Neville idealnie stwierdził, że jest debilem nie mówiąc, że jest debilem.
Ja i tak typuje, że Nwanieri wejdzie z ławki. Ważne dobrze zacząć. Newcastle ostatnio wygląda znowu słabiej. To jest jak najbardziej do zrobienia dzisiaj.
@Champishere: Ethan i Leo
Czuję miłą niespodziankę dziś i takie 4-1 dla nas
Nasze zbawienie na LS, Williams, ma 1g3a w lidze. To ja serio wolę dalej irytować się Martinellim.
Mamy dobrą kadrę. Liverpool jeszcze się potknie. Lecimy dalej!
Watkins za stary xD
1-2, Foden
Zawsze Rashforda miałem za drewno, ale szacunek, że w sumie do AV robi krok w przód i idzie do lepszego klubu. Myślałem, że będzie gruby zjazd.
@pawel_1986: Fajny komentarz. Doceniam.
Jesteśmy w tak żałosnej sytuacji ofensywnej, że mnie by chyba nawet wypożyczenie Welbecka ucieszyło
Ruszać na pogoń Premier League i LM 5 ofensywnymi piłkarzami z czego jeden to praktycznie emeryt, nastolatek, i totalne drewno z Brazylii. Powinni oddać za karnety ludziom co to kupili.
Najgorsze okienko transferowe w historii. A nie sorry zapomniałem. Najgorsze było pół roku temu. Klub z ambicjami na poziomie "kiedyś było 6 miejsce, teraz 2, dozgonna wdzięczność".
Ale Malen i Marmoush w jedynym zdaniu nie powinno być używane. Jeden to były rezerwowy BVB i w sumie ogórek, a drugi to absolutnie jeden z najlepiej zapowiadających się ofensywnych piłkarzy obecnie. Ja bym tego jakiegoś Marmousha widział u nas.
Watkins myślami tak u nas, że nawet na karnym nie był skupiony i się pośliznął.
@KapitanJack10: Jakby doszedł Watkins to małe szanse by były.
Jeżeli Watki s pomógłby w tym sezonie zdobyć mistrzostwo Anglii to może o kosztować 70 mln i nawet w czerwcu odejść. To jest piłkarz na teraz. Tego właśnie potrzebujemy.
Dawać Watkinsa. Ograny i doświadczony zawodnik w Premier League. Swoje też strzela. Ileż można patrzeć w przyszłość jak my potrzebujemy zawodnika na teraz.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@LunaticLama: A ja nie wolę Oliviera co nas w każdym meczu dyma