Komentarze użytkownika bizooon

Znaleziono 7961 komentarzy użytkownika bizooon.
Pokazuję stronę 3 z 200 (komentarze od 81 do 120):

Komentowany temat: No Forward Derby: Arsenal vs West Ham 22.02.2025, 17:40

Odegaard w formie by gola strzełił. Teraz odda Trossardowi który strzeli w kosmos

Komentowany temat: No Forward Derby: Arsenal vs West Ham 22.02.2025, 17:38

Ferguson nas dobije

Komentowany temat: No Forward Derby: Arsenal vs West Ham 22.02.2025, 17:33

z Łokcia mu przywalił, ale fakt że był skulony - w nienaturalnej pozycji @Topek napisał: "Jeden z najprostszych meczów sezonu i tak kopnęliśmy się po czole. Totalny cyrk w naszym wykonaniu"
z Potterm Mikel też nie umie

Komentowany temat: No Forward Derby: Arsenal vs West Ham 22.02.2025, 17:32

@Garfield_pl napisał: "Ciekawe czy faul kudusa pokazali sędziemu"
Pewnie uznali że barkiem w bark wchodził, że Skellybył pochylony bo źle przyjął to nie wina Kudusa

Komentowany temat: No Forward Derby: Arsenal vs West Ham 22.02.2025, 17:31

z Łokcia mu przywalił, ale fakt że był skulony - w nienaturalnej pozycji

Komentowany temat: No Forward Derby: Arsenal vs West Ham 22.02.2025, 17:29

Jak łokcia na głowę nie wezmą pod uwagę to będzie czerwo

Komentowany temat: No Forward Derby: Arsenal vs West Ham 22.02.2025, 17:26

Potter 4 razy na Emirates byl i 3 razy wygrał.... Grubo

Komentowany temat: No Forward Derby: Arsenal vs West Ham 22.02.2025, 17:25

Jak tu nie narzekać. Mecz się nie ułożył i brak alternatywnego pomysłu. Meh zawsze jak jakąś serię rekordową osiągną to następny mecz piach

Komentowany temat: No Forward Derby: Arsenal vs West Ham 22.02.2025, 17:23

Ten młody nal ewej WestHamu biega jak Tuerney

Komentowany temat: No Forward Derby: Arsenal vs West Ham 22.02.2025, 17:18

Mamy aktualnie ofensywne możliwości jak drużyny 15-20 w lidze, jak nie ułoży się mecz to tak będą nas oczy boleć jak dzisiaj

Komentowany temat: No Forward Derby: Arsenal vs West Ham 22.02.2025, 17:14

Mikel pokazał kto jego zdaniem dawał dupy w do 55 minuty najbardziej, no tylko za Ode nie ma kogo wpuścić

Komentowany temat: No Forward Derby: Arsenal vs West Ham 22.02.2025, 17:13

Nasi myśleli że wystarczy do Dubaju się przelecieć i forma sama przyjdzie?

Komentowany temat: No Forward Derby: Arsenal vs West Ham 22.02.2025, 17:12

Jak przypadkiem oś nie wpadnie to si obraz gry nie zmieni

Komentowany temat: No Forward Derby: Arsenal vs West Ham 22.02.2025, 17:10

Jak przypadkiem oś nie wpadnie to si obraz gry nie zmieni

Komentowany temat: No Forward Derby: Arsenal vs West Ham 22.02.2025, 16:57

Zdarzało nam się wracać w takich meczach. Jedyny pozytyw jaki widzę to fakt że gramy u siebie

Komentowany temat: No Forward Derby: Arsenal vs West Ham 22.02.2025, 16:55

@thegunners101 napisał: "Odegaard to jakaś parodia siebie. Powtarzam się, ale nie poznaję tego zawodnika - nie-sa-mo-wi-ty zjazd."
Miewał okresy slabszej gry w poprzednich sezonach ale to 2-3 meczy były. W tym sezonie dobre jego wystęy to na palcach jednej ręki można policzyć. Nie ma Saki, Martinellego, Havertza. To on i Trossard powinni dowozić, dzisiaj nie występuje taka sytuacja

Komentowany temat: No Forward Derby: Arsenal vs West Ham 22.02.2025, 16:44

debile

Komentowany temat: No Forward Derby: Arsenal vs West Ham 22.02.2025, 16:27

Bowen nie trafił. To znaczy że to nie będzie jeden z tych meczów gdzie oni robią 2 akcje i strzelają 2 gole. Uff...

Komentowany temat: No Forward Derby: Arsenal vs West Ham 20.02.2025, 17:17

@Nicsienieda napisał: "Cała ściana w szatni oblepiona komentarzami losnumerosa, żeby zmotywować chłopaków."
Śmiechłem XD, Kiwior niezbędny w szatni

Komentowany temat: Nie dać się przechytrzyć lisom: Leicester vs Arsenal 20.02.2025, 13:58

@DyktatorArsene napisał: "Feyenoord i PSV powinnismy jakos przejsc pomimo brakow kadrowych. Widze wlasnie ze 1/4 LM zaczyna sie dopiero jakos 2 / 3 kwiecień to juz powinni Saka i Martinelli wrocic."
Milan i Juventus też tak myśleli

Komentowany temat: Nie dać się przechytrzyć lisom: Leicester vs Arsenal 19.02.2025, 23:54

@piter1908 napisał: "Mam nadzieję że Ode jako kapitan wreszcie dorzuci jakieś liczby bo czekam na to cały sezon..."
Inaczej sezon się nie skończy dobrze. Jak się Ode obudzi to nadzieja będzie

Komentowany temat: Nie dać się przechytrzyć lisom: Leicester vs Arsenal 19.02.2025, 16:59

@ozzy95 napisał: "Dawno nie było polityki, a dzieje się ostatnio..."
Nie zaczepiaj

Komentowany temat: Nie dać się przechytrzyć lisom: Leicester vs Arsenal 19.02.2025, 14:03

@Marzag napisał: "Cały skład zdrowy prócz Tomiyasu i 3 typków z ofensywy."
Sakę za zdrowego liczysz? IMHO to zagra w kwietniu

Komentowany temat: Nie dać się przechytrzyć lisom: Leicester vs Arsenal 19.02.2025, 13:34

@Marzag napisał: "Oni maja teraz taki terminarz że nic tylko tracić punkty."
Tylko że my mamy taki skład zdrowy, że nic tylko tracić punkty...

Komentowany temat: Nie dać się przechytrzyć lisom: Leicester vs Arsenal 19.02.2025, 13:10

Ale dobre w złym że jest kolejna kontuzja, ale nie wpłynie ona chociaż na resztę sezonu. I tak Tomiyasu nikt nie traktował poważnie. Ostatnio co wracał to zagrał kilkadziesiąt minut 1 -3 meczach i znów out

Komentowany temat: Nie dać się przechytrzyć lisom: Leicester vs Arsenal 19.02.2025, 13:08

@Garfield_pl napisał: "Arsenal say Takehiro Tomiyasu is expected to return following his knee surgery at the end of 2025"
psychicznie to już chłopaka nie będzie jak wróci. Lepiej dla niego żeby po wyzdrowieniu zmienił otoczenie

Komentowany temat: Nie dać się przechytrzyć lisom: Leicester vs Arsenal 19.02.2025, 13:06

@Er4s napisał: "Nie to zdrowie i nie to ciało do tej dyscypliny na profesjonalnym poziomie. Smutne ale prawdziwe."
Szkoda. Co człowiek to inaczej. Taki Lewandowski 20 lat biega bez poważniejszej kontuzji a inni zrywają, naciągają, przeciążają. Cyborgów jak Lewandowski, Ronaldo czy Halland trzeba podziwiać za to jak im się udaje utrzymywać zdrowe nogi. Częściowo to geny, ale sposób życia i świadomość ciała ma też duże znaczenie. U nas chyba Rice jest jedynym takim koksem. Dłuższej przerwy Gabriela też nie przypominam sobie (nie mówimy o dwóch meczach bo to wiadomo że każdemu może się zdarzyć palca obić, jakieś stłuczenie złapać)

Komentowany temat: Nie dać się przechytrzyć lisom: Leicester vs Arsenal 19.02.2025, 12:59

@pioafc napisał: "Masz 3.5 roku dowodów na to, że budowanie składu oparte na dostępności Tomiyasu to droga do nikąd. Trzeba go wyleczyć, sprzedać i zastąpić kimś kto może grać np. z młodzieżówki."
Zgadzam się. Od niego tylko mniej potrzebny w tym momencie jest Jesus. Nie że nie przydali się w przeszłości, po prostu nie ma opcji budowania składu na przyszłość biorąc ich pod uwagę

Komentowany temat: Nie dać się przechytrzyć lisom: Leicester vs Arsenal 19.02.2025, 12:57

@Mastec30 napisał: "NIe ma czegoś takiego w lidze jak korzystnie wylosowany terminarz. Wszystko zależy od tego w jakiej formie będzie przeciwnik w momencie meczu."
Tak. To czy był korzystnie wylosowany się okazuje w trakcie trwania sezonu, przed nie da się tego określić finalnie. Póki co wychodzi że Liverpool ma taki, my też mamy nienajgorszy - ale VAR, naiwność, kontuzje kosztują nas wiele

Komentowany temat: Nie dać się przechytrzyć lisom: Leicester vs Arsenal 19.02.2025, 08:57

@Mastec30 napisał: "inne kluby też tak mają że trafiają na przeciwnika pod formą. W dodatku to zawsze trzeba umieć wykorzystać"
Jak masz skład, powtarzalność i terminarz wylosowany korzystnie to masz wszystko żeby mistrza zdobyć. W tym sezonie nie ma CIty które wygrywając ostatnie 15 meczów mogłaby wyprzedzić ich. w połowie marca będzie wiadomo czy Arsenal będzie miał szansę ich dogonić. Od dwóch kontuzji jesteśmy jedną kontuzję od katastrofy więc ciężko w to wierzyć

Komentowany temat: Nie dać się przechytrzyć lisom: Leicester vs Arsenal 19.02.2025, 08:54

@NicolasJover napisał: "Nie pamiętasz ręki Ode w polu karnym z Live rok temu ?"
Specjalnie tego nie gwizdnęli żeby kibice pozostałych drużyny tylko o tym w kontekscie VAR i Arsenalu mówili

Komentowany temat: Nie dać się przechytrzyć lisom: Leicester vs Arsenal 19.02.2025, 08:48

@polishbrigadesx napisał: "Live dzisiaj traci punkty na Villa Park a City odpada z LM"
Byłoby miło, ale panowie prawda taka że z City mamy całkiem niezły bilans ostatnio a z Realem szans nie będzie na awans trafiając na nich, także ten ...

Komentowany temat: Nie dać się przechytrzyć lisom: Leicester vs Arsenal 19.02.2025, 08:46

@NicolasJover napisał: "Chce coś wygrać, ale nastawiam się z góry na porażkę XD"
Welcome to my life :D

Komentowany temat: Nie dać się przechytrzyć lisom: Leicester vs Arsenal 19.02.2025, 00:10

@arsenallord napisał: "W co my celujemy jak nie będzie wstyd odpaść z zespołem z"
Ja tylko się przygotowuje na to co co roku. Mikel nie umie w puchary. Jak tak się nastawię to porażkę ewentualną przyjmę lżej. Oby Mikel pokazał że się mylę - może Bez Martineelego nie będzie komu tej kluczowej piłki zgubić

Komentowany temat: Nie dać się przechytrzyć lisom: Leicester vs Arsenal 18.02.2025, 22:50

Z Feyenoordem czy PSV to nawet nie będzie wstyd odpaść w tym sezonie. Grają mega dobrze

Komentowany temat: Nie dać się przechytrzyć lisom: Leicester vs Arsenal 15.02.2025, 21:11

Biereth czy Obi-Martin by dzisiaj dostali minuty gdyby któryś postanowił zostać w klubie. Nie było perspektyw na grę bo Mikel gra dwudziestoma jednoma piłkarzami w lidze. Biorąc pod uwagę że 4 jest kontuzjowanych no to będzie grał siedemnastoma. W zeszłym sezonie też nie było dużo więcej, nic dziwnego że młodzi nie czuli że dostaną szansę.
Powyższa statystyka nie licząc: Tierney - 17min, Tomiyasu - 6min, Nelson - 3min.

Komentowany temat: Nie dać się przechytrzyć lisom: Leicester vs Arsenal 15.02.2025, 15:12

Bez tego dzieciaka, byśmy byli w dupieeeeeeee

Komentowany temat: Nie dać się przechytrzyć lisom: Leicester vs Arsenal 15.02.2025, 15:11

To się udało, niemożliwe!

Komentowany temat: Nie dać się przechytrzyć lisom: Leicester vs Arsenal 15.02.2025, 14:56

@Barney napisał: "Tchórz nie ma jak zrobić zmiany przed 80m"
Przecież jak zmieni to Zinchenkę za Trossarda albo Nwanerego wpuści

Komentowany temat: Nie dać się przechytrzyć lisom: Leicester vs Arsenal 15.02.2025, 14:54

@Marcel90 napisał: "Nie wiem jakim cudem dalej po boisku biega zarówno Sterling jak i Trossard"
Wszystko dzięki fachowo rozegranemu okienkiu transferowym

Następny mecz
Ostatni mecz
Ipswich - Arsenal 20.04.2025 - godzina 15:00
? : ?
Arsenal - Brentford 12.04.2025 - godzina 18:30
1 : 1
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool32237276
2. Arsenal321712363
3. Nottingham Forest32176957
4. Newcastle31175956
5. Manchester City32167955
6. Chelsea32159854
7. Aston Villa32159854
8. Bournemouth321391048
9. Fulham321391048
10. Brighton321212848
11. Brentford321271343
12. Crystal Palace3111101043
13. Everton328141038
14. Manchester United321081438
15. Tottenham321141737
16. Wolves321051735
17. West Ham32981535
18. Ipswich32491921
19. Leicester32462218
20. Southampton32242610
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah2717
E. Haaland213
A. Isak206
C. Wood183
B. Mbeumo165
Y. Wissa152
C. Palmer147
O. Watkins146
Matheus Cunha144
J. Mateta132
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady