Komentarze użytkownika bizooon
Znaleziono 7951 komentarzy użytkownika bizooon.
Pokazuję stronę 45 z 199 (komentarze od 1761 do 1800):
@Womanizer napisał: "Chętnie bym rzucił okiem czy Lokonga w innym towarzystwie jest tak samo mierny"
Skąd pomysł że pogra?
@Mocartteam napisał: "Jakby na to nie patrzeć to przydał by się nam ten Pepe na resztę sezonu..."
Prędzej Balogun. Pepe nest skończony
@Ech0z napisał: "Dajcie sobie spokoj z pilka nozna po 30tce. Wlasnie leze miesiac z noga w gipsie po zerwaniu wiezadla i czeka mnie kilka miesiecy rehabilitacji żeby normalnie chodzic."
No ja 2 lata przed 40-ką skupiłem się na rowerze i bieganiu (sporadycznie)
@fabregas1987 napisał: "Wierzycie w 6 punktów w dwóch najbliższych meczach u siebie?"
Wystarczy 3 z Brentford i 1 z City
@tomaszszef napisał: "Troche za duzo to tematow niezwiazanych z piłką ."
Cieszmy się że Zielony ze swoimi wynurzeniami gdiześ zniknął, ale sam nie chcę być tak postrzegany, Dzięki za trzask w pysk :)
Wierzenia w istoty nadprzyrodzone powstały ze zrozumiałych pobudek:
a) nie wiemy dlaczego ale świat jest i działa
b) jest bieda i smród - na pewno musi być nagroda za takoe życie
c) wizja że jakaś istota czy istoty wszechwiedzące czuwają daje spokój
d) świat jest zbyt piękny żeby był dziełem przypadku
e) skoronswiat jest to kiedys go nie bylo? Co było wcześniej?
@kwiatinho napisał: "Czemu ma to służyć?"
To nie zauważyłeś że na gloryfikacji cierpienia i nagradzaniu za taką postawę ta wiara (i wiele innych) bazuje. Teraz jest ci *****wo, ale jak będziesz wierny naszej wierze to po smkerci będziesz gość.
@danielosik napisał: "A jakie macie kontakty z rodzicami?"
U mnie obydwoje byli z wioski ale po studiach, w domu mało okazywania uczuć - raczej podśmie****ki z takich zachowań, ogólnie loża szyderców w domu. Trochę słabo, ale przemocy też żadnej nie było. Katole umiarkowani ale przy wigilijnej modlitwie zawsze poczucie że to szopka i śmiech do łez
@danielosik napisał: "napisałeś że ukochana nie chce cię znać, wszystko okej?"
No mieszkam z inną więc ujdzie ale nie jest idealnie. To nie temat na nieszyfrowane forum ogólnodostępne. Ponosze konsekwencje swojego niezdecydowania
@Marzag napisał: "Hogwarts Legacy ale to głównie dlatego że jako gowniak byłem wielkim fanem Harrego Pottera i zawsze marzyłem o grze podobnej do tej :p jutro będę mógł sobie pograc"
Ja byłem za gówniaka fanem cartoon network z satelity.
Bajki od Hanna i Barbery były czadowe. Birdman, Yogi, Flinstonowie, Jetsons, Tom I Jerry, Swat Cats, Wacky Races, Scooby Doo , Johny Bravo, Dexter, Two stupid dogs a przede wszystkim Jonny Quest! O jak dobrze że u nas nie było gadżetów do kupienia
@danielosik: nkie wiem do którego komentarza to pytanie, nie chce odpowiadać na wazyststkie naraz :)
@kwiatinho: no współczuję. Dlatego m. in. Caicedo płacze że nie mógł przejść do nas (albo Chelshit) gdy się okazja nadarzyła
@Marzag napisał: "A to że ludzie są podatni na reklamy to inna sprawa :"
O to jest ciekawy temat. Co sobie kupiliście przez zobaczenie / usłyszenie reklamy ostatnio? Ja wydałem stówę na allegro żeby 8 monet zgarnąć (sorry za ilość komentarzy ale Kochanka od weekendu nie chce mnie znać)
Czerwone debile nas czytają chętnie, ciekawe czy nasze offtopy też cytuja tak chętnie jak porównania mocarnego Kurdupla Lisandro i Bena W
@Dziadyga napisał: "Nie no,jakieś góry czy np do balonu nie wejdę,bo mam odczucie,że koszyk się rozwali,albo,że wylecę z niego."
Ja też raczej jak nie trzeba to nie ryzykuję z takimi zabawami ,ale Jak trzeba wleźć na dach czy rusztowanie to się włazi
@Marzag: mnie dziwiaj dwie nastoletnie odstrzelone panny prosiły o parę zika do biletu. Zapomniałem na chwilę że mam iste mieszkanie bo się wyprowadzałem od kobiety w weekend (nieskutecznie). Pomogłem bez interesu, ale nie powiem sceny z portali w głowie na chwilę się pojawiły. Wygrała dobroduszność i chcęć pomocy
@Dziadyga napisał: "i wysokości się boje xd"
A z tą wysokością to mocno, czy na drabinie bez asekuracji (zdrowo się bać tak)
Ale tu dzisiaj susza...
Może offtop kolejny: drukował ktoś w normalnej cenie małe ilości czegoś w 3d w PL (albo w Chinach)?
@Moczyknur napisał: "Jak byłem u znajomego kilka dni temu i opowiedział co się szykuje na świecie to zapewnił mi bezsenną noc."
Chyba wszyscy jesteśmy ciekawi co ten prorok Ci przekazał?
@Mastec30 napisał: "jeszcze 1 mecz bez liczb i będzie agentem 007"
Już jest GOAT (Goals: 0, Assist: Think again) :)
@Moczyknur napisał: "Pytanie, czy jest szansa żeby Eddie zagrał z Jesus'em w wyjściowej jedenastce?"
Jest. W sparingach na lewym skrzydle grywał. Tam też schodzi jak gra jako napastnik.
@Wisnia44 napisał: "Trochę nie rozumiem jak niektórzy piszą, że obecnie piłkarz może odpocząć.
Obecnie gramy co tydzień, a taki Eddie miał całe Mistrzostwa na odpoczynek."
Eddie to się dowiedział o kontuzji Jesusa i nadrabiał straconą formę (bo pod koniec zeszłego sezonu też imponował a na początku tego nie aż tak)
Dostał szansę i wykorzystuje ją. Z Evertonem poza tym strzałem obok co mógł grać wzdłuż bramki do wolnego Martinellego, to same dobre decyzje
co z ESRem i Nelsonem? Kiedy oni wrócą?
Nasi podają status kontuzjowanych, czy po prostu przestali?
@Gunner915 napisał: "w weekend przyjezdza do nas ekipa z najlepsza forma w lidze w ostatnich 5 meczach!"
Najwyższa pora żeby się potknęli, ale fakt że to walczaki i do tego skuteczni ostatnio
@grzegorz1211: Tata grał na wyspach, parę spotkań w City m.in.
@arsenallord: ja bym brał Fodena i Alvareza
@cizemek: Śmiejcie się. Jak City dostanie karę punktową to tylko z nimi będziemy mogli majstra przegrać
@new_star: fakt. Zdarzyło się. My bad
czyli 1 zwycięstwo, 2 remisy 5 porażek od FINAŁU
@KySiO napisał: "OFICJALNIE: Manchester City został oskarżony przez Premier League o liczne naruszenia zasad finansowych"
No to teraz przeproszą, zapłacą karę na rzecz FA i dostaną medal od Króla za wzorowe się prowadzenie
@KapitanJack10 napisał: "Jeśli taka sytuacja ma się prędko nie powtórzyć, to całe nasze budowanie drużyny można wyrzucić w błoto.."
No możliwe 8 punktów przewagi po 21 kolejkach to nikt by nie przewidział
@arsenallord napisał: "Ja w sumie chętnie zobaczyłbym Arsenal z Barceloną w dalszej fazie."
z Manurami potrafimy wygrać. Z Farcą nie było nam dane za mojej kadencji (26 lat kibicuję)
widzę historię od finału pamiętnego
0 zwycięstw 2 remisy 6 porażek
To podobnie jak 2 sezony temu wyliczałem mecze bez zwycięstwa jak graliśmy parą Gabriel - Holding :)
@Garfield_pl napisał: "Jeden przegrany mecz i tracimy formę xD przypomnę że z City grały w połowie rezerwowy skład i City wygrało ledwie 1:0 , ale ok , tracimy formę xD"
No to odniosłem do tego że nadzieje że Newcastle traci formę to takie mówienie jak to że my ją tracimy
@aguero10 napisał: "Dla mnie LE trzeba poprostu olać . To jest sezon podobny do tego kiedy mistrzem zostały Lisy"
Trzeba patrzeć jak się będzie sezon układał. Mistrzostwo musi być celem - ale czy udźwigniemy? wystarczy kontuzja Saki i będziemy bardziej przewidywalni. Z drugiej strony: niech wrócą ESR, Nelson i Jesus i będzie siła rażenia wzmocniona
@Mastec30 napisał: "Newcastle pokazało to samo."
No ale Newcastle to najlepsza obrona w lidze. Na wyjeździe tam wygrać będzie prawie niemożliwe. Na szczęście widać że tracą formę. Niestety to samo o naszych ostatnich meczach można powiedzieć...
Kurła za pamięci - wspominacie o subskrypcjach to muszę odkliknąć 15zł za Viaplay w play bo odpadliśmy z tego pucharu :)
@Dominik17: Everton pokazał jak z nami grać.
Inna sprawa: nie każdy ma taki tercet jak Gana, Onana, Ducoure więc nie każdemu się uda.
Nie każdy też ma taki bilans, że ostatnio przegrał z nami u siebie za Wengera.
To dodaje mocy kibicom i samym zawodnikom.
Do tego zmienili trenera który ich wcurwiał
@3rdpitch: no jak musi zejść to musi. Dlatego to Mikel chciał Caicedo
Mbuemo i Ihenacho strzelają, asystują. Każdy zawodnik zasłuhuje na szansę
Brentford sie rozpędza....




Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|---|---|---|---|---|
1. Liverpool | 29 | 21 | 7 | 1 | 70 |
2. Arsenal | 27 | 15 | 9 | 3 | 54 |
3. Nottingham Forest | 28 | 15 | 6 | 7 | 51 |
4. Manchester City | 28 | 14 | 5 | 9 | 47 |
5. Chelsea | 27 | 13 | 7 | 7 | 46 |
6. Brighton | 28 | 12 | 10 | 6 | 46 |
7. Aston Villa | 29 | 12 | 9 | 8 | 45 |
8. Newcastle | 27 | 13 | 5 | 9 | 44 |
9. Bournemouth | 27 | 12 | 7 | 8 | 43 |
10. Fulham | 28 | 11 | 9 | 8 | 42 |
11. Crystal Palace | 28 | 10 | 9 | 9 | 39 |
12. Brentford | 28 | 11 | 5 | 12 | 38 |
13. Tottenham | 27 | 10 | 3 | 14 | 33 |
14. Everton | 28 | 7 | 12 | 9 | 33 |
15. Manchester United | 27 | 9 | 6 | 12 | 33 |
16. West Ham | 27 | 9 | 6 | 12 | 33 |
17. Wolves | 28 | 6 | 5 | 17 | 23 |
18. Ipswich | 28 | 3 | 8 | 17 | 17 |
19. Leicester | 27 | 4 | 5 | 18 | 17 |
20. Southampton | 28 | 2 | 3 | 23 | 9 |
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|---|---|
Mohamed Salah | 25 | 17 |
E. Haaland | 20 | 3 |
A. Isak | 19 | 5 |
C. Wood | 18 | 3 |
B. Mbeumo | 15 | 4 |
C. Palmer | 14 | 6 |
Matheus Cunha | 13 | 4 |
Y. Wissa | 13 | 2 |
O. Watkins | 12 | 6 |
J. Kluivert | 12 | 5 |
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
O widać że Mudryk ma kredyt zaufania. Będzie grał w podstawie. Zobaczymy czy to będzie jego kolejka