Komentarze użytkownika bobslej22
Znaleziono 9359 komentarzy użytkownika bobslej22.
Pokazuję stronę 24 z 234 (komentarze od 921 do 960):
@Garfield_pl: tak samo Rodri kiedyś po nas pojechał. Wiedza dobrze w Citi że niedługo ich dojedziemy to próbują w te swoje gierki. To nie jest niedocenianie przeciwnika, to zwykły strach w tych słowach.
Komentator zachorował i wzięli jakiegoś gościa za 300 złotych do tego viaplay. Jprdle uszy mnie swędzą
Oliver jest w tym momencie naszym Deanem za czasów Wengera
Teraz zapali
Oliver doliczy 26 minut pewnie
Niech ten Arteta zmieni Gabiego bo ten już chodzić nie może
Co ten partey ostatnio gra jprdle
Nie no ja zejdę na zawał
Ten Oliver jest po*****y
Nie anulują
Gracze Citi wyciągnęli wnioski
Gabriel na kodach
@darek250s: ty już Darek też przestań
@XandeR: Martinelli hattrick, Calafiori i Timber zolta w 5 min, Saliba czerwo za pobicie artety. Tak bedzie
miałeś mi ostatnio odpisać ile masz lat
@GreKa: no tym bardziej że ich zespoły miały bardzo dobra kolejkę. United remis ;)
W sumie aż dziw bierze że jeszcze nie przylazł tu nikt z lfc jeszcze sporo są na pierwszym miejscu.
@GreKa: to jest trochę patologia. Ja doskonale wiem co się dzieje i jest to dosyć smutne.
Dobra kto w viaplay dał tego tłumacza? Jprdle Romario w totenhamie. Iwona by była lepsza, bez kitu.
https://www.facebook.com/share/p/CifwcBE3RkLnJBNh/
Admin ! Proszę o wyje....nie tych trenerów sezonowców !
Widzę dziś dużo wiary w nasz zespół XD.
Podobnie było przed meczem z KFC. Wam się coś pomyliło? Przecież to nie jest Arsenal do bicia jak kiedyś. Fakt że nie będziemy zespołem dominującym nie gwarantuje Citi zwycięstwa. To że nie gra Ode w takim meczu może się okazać plusem.
@Olczyck: mam 7 kombi. Kupiłem salonowe od pierwszego właściciela. Miał 90tys przebiegu teraz 160. W zasadzie nic poważnego się nie stało. Myślę nad kupnem następnego za rok ale w automacie 2.0tdi 150 bo teraz mam 1.6 manual po czipie 140km ale jednak czasami czuć brak mocy. Jest mega pojemny. Jak chcesz zapytać o coś konkretnego to dawaj na priv.
@XandeR: ile ty masz lat? Tak szczerze?
Haha zdjęli Nketiaha
@Ashburton: taktyka taktyka i jeszcze raz taktyka. To był plan na trudny teren. O jakich statystykach ty mówisz? O golach oczekiwanych? Czy może To nas zniszczył w podaniach? Wynik poszedłw świat . Arsenal wygrał trzeci raz z rzędu na jednym z trudniejszych dla nas terenie. Proponuję tobie i innym płaczkom w stosunku do stylu się przewietrzyć.
@Ashburton: haha trzyma ciebie jeszcze od wczoraj.
Jak dziś ktoś będzie się czepiał stylu to niech zamilknie na wieki bo się uja zna na piłce
Romero? Kto?
Poratujcie*
Siema! Ktoś ma sposób na działanie viaplay za granicą? Jeżeli nie to prostujcie dobrym linkiem ;)
Pozdrowionka
@XandeR: panie jasnowidz ja poproszę jakieś numerki w totka ;)
Nie no jak ktoś liczy na to że po takim skręceniu Martin będzie grał w niedzielę to serio jest naiwny.
@Xanthi: u ciebie grubo :/
@Xanthi: wiesz co ja miałem to w liceum czyli jakieś 20 lat temu. Nie pamiętam za bardzo jak to było ale ciągnęło się. Sprawność nogi w moim przypadku nie wróciła w 100 procentach nigdy. W sensie zakres i funkcjonowanie. Pisząc 3 miesiące to może przesadziłem ale tacy sportowcy to szybciej pewnie.
@Dziadyga: miałem zerwane więzadła i torebkę stawowa pęknięta. Mega długi się z tym męczyłem a żeby uprawiać sport jakiś to 3 miechy myślę
Jprdle o co kaman z tymi kontuzjami . No droga wyboista się robi. No ale jedziemy nie oglądamy się. Bez Ode będzie mega ciężko ale KFc to przecież przeciętniaki więc na luzie hehe. Szkoda tylko że nie będę mógł obejrzeć meczu w niedzielę :/
@Gunner18AFC: szczerze to sobie nie przypominam kibica który w pewnym momencie nie zaczął się spuszczać jaka to jego drużyna i skład nie jest lepszy od naszego.
Riquelme już robi podchody w razie gdyby dziś United poradziło sobie z Liverpoolem huehie
@Er4s: wszystko rozumiem ale nie mamy na to wpływu. Gdyby nie głupota Rice'a ten mecz pewnie byśmy wygrali. Po prostu tak długo kibicowałem kiedy graliśmy gówno że na serio teraz muszę grac wielkie gówno żebym robił wylew tutaj. Tak już mam .
Mecz do zapomnienia. Jedziemy dalej
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@taxi_driver: przeanalizuj sobie nasza grę na trudnych terenach od dwóch sezonów. Bardzo często tak gramy i to często jest skuteczna gra. W tym sezonie mieliśmy bardzo trudne wyjazdy i jeżeli mamy tak grać na bardzo gorącym terenie to ja poproszę o więcej bo mamy z tego punkty. Mikel nas w nic nie przeobraża on po prostu jest mądry. Na klepkę i lanie przeciwników będzie jeszvze czas. Weź pod uwagę też fakt że od początku sezonu wysypała się jego koncepcja bo nie mógł grać Merino a teraz Ode. Tego nie wiesz czy jakby grali to nie byłoby dominacji z naszej strony. Pozdro