Komentarze użytkownika chicken1990

Znaleziono 1268 komentarzy użytkownika chicken1990.
Pokazuję stronę 2 z 32 (komentarze od 41 do 80):

Komentowany temat: Trzecia runda FA Cup: Arsenal vs Manchester United 12.01.2025, 20:59

@Koroniarz napisał: "Barca w obronie jakieś dzieciaki no name ale w ataku mają trzech asów"
To Ty chyba piłką się średnio interesujesz? W wyjściowym składzie 3 reprezentantów Hiszpanii i reprezentant Francji. Za Martineza wchodzi Araujo który też swoje potrafi ale wraca po kontuzji.

Komentowany temat: Trzecia runda FA Cup: Arsenal vs Manchester United 12.01.2025, 20:44

@Barney napisał: "Nasi to nawet kontry nie umieją zrobić ,cały czas zwalnianie akcji w krew im to weszło."
Właśnie to jest problem. Nasza taktyka. Jest okazja do szybszej akcji a u nas w akcji bierze udział 1-2 graczy i muszą czekać na resztę bo Ci daleko w tyle.

@KAPI_IWWT napisał: "Ja uważam, że bardzo wiele tracimy polityką zakupową czyli „młody, perspektywiczny zawodnik” do pewnego roku życia etc.

Zobaczcie na Inter, ściagają kupę grajków za grosze. Korzystają z okazji kontraktowych. Nie mówię, że nasz system jest zły, ale uważam że idziemy w skrajność zamykając sobie tym wiele wariantów."

Z tym wiekiem to różnie bo przyszedł taki Merino. Ale Inter faktycznie ma do tego nosa chociażby z Thuramem. Teraz też jest kilka okazji jak Kimmich czy David z Lille. Gość nawet nie zablokowałby transferu jakiegoś kozaka latem a mógłby być ciekawym uzupełnieniem składu.

Komentowany temat: Trzecia runda FA Cup: Arsenal vs Manchester United 12.01.2025, 20:25

Ciekawe co będzie z Jesusem. Jeśli chłop faktycznie wyleci i nikogo nie kupimy to będzie oznaczać, że albo faktycznie w tym klubie brak ambicji albo sytuacja finansowa nie jest kolorowa.
Jesteśmy wykastrowani z kreatywności. Jest jechane z Martinellim ale zwrócicie też uwagę jak wygląda nasze nastawienie jak ma chłop piłkę. Zero wsparcia, jedyna opcja zagrania do tyłu.
Zamiast kontrować jak jest okazja to brak parcia do przodu tylko przejście w atak pozycyjny. Nie ma co mówić o strzałach z dystansu bo jedynym zawodnikiem który w tym sezonie uderzy z dystansu to Thomas reszta szuka idiotycznych podań.

Komentowany temat: Trzecia runda FA Cup: Arsenal vs Manchester United 12.01.2025, 17:25

@darek250s napisał: "Zdecydujcie się, Arteta podniósł poziom tego klubu wracając do LM I TOP4 czy w końcu zepsuł ten klub?

Chorągiewki.com"

Facet szło wszystko w dobrą stronę ale nie widzisz, że przekształcamy się w drużynę toporną w grze. Bez polotu w ofensywie?

Komentowany temat: Pucharowy Tydzień: Arsenal vs Newcastle 07.01.2025, 22:58

@Skotii napisał: "Potrzebujemy LS i ŚN. Dobranoc."
Z napastnikiem się zgodzę. Ale według mnie ważniejszy jest gość do środka który nie będzie fizolem a da więcej kreatywności. Nasz środek poza Martinem bez formy to przecinaki, do tego Kai na szpicy który od dawna już nie jest też wirtuozem.

Komentowany temat: Gol Nwaneriego nie wystarczył, Brighton 1-1 Arsenal 04.01.2025, 22:23

@Garfield_pl napisał: "Slot na dobrą serię, ale co jak nie wygra z mulami? Nagle zmieni się narracja?"
Nie zmieni bo nadal będzie miał 5 punktów przewagi i mecz zaległy.

Komentowany temat: Byle bez niespodzianek: Arsenal vs Everton 16.12.2024, 13:25

Właśnie tutaj styl/taktyka jest wielkim problemem. Gdzie z tyłu faktycznie mamy to poukładane i rzadko dajemy sobie zagrozić poza jakimiś wylewami zawodników. Ale w ofensywie to kuleje. Naszą bronią są SFG i przeładowana prawa strona boiska. Jeśli nie idzie tamtą stroną to nie idzie w ogóle.
I tutaj też upatruje problemów Gabiego i Leo. Wokół Saki skupieni są Martin, Kai i Jurrien lub Ben. Lewo skrzydłowy od momentu odejścia Granita jest sam. Lewy obrońca schodzi do rozegrania, lewa 8 nie daje odpowiedniego wsparcia. Niestety ale Rice, Merino czy nie kiedy Havertz nie dawają tego co Xhaka.
Dodatkowo zaczęły się kombinacje z naszym najlepszym pomocnikiem w tym sezonie w osobie Thomasa. Rozumiem mecz z Liverpoolem gdy był taki mus ale po co to ciągnąć dalej?

Komentowany temat: Byle bez niespodzianek: Arsenal vs Everton 14.12.2024, 18:21

@piter1908 napisał: "Panowie kim wy chcecie walczyć o Mistrza? Kim Arteta ma rotować z przodu? Ma nas zbawić Nwaneri?
Zeszły sezon był świetny bo strzelali Ode, Havertz, Gabi był genialny zmiennik Trossard...
W tym sezonie w ofensywie niema nic oprócz Saki. On sam jeden nas trzyma jeszcze w top 3. Myślę że Arteta też wie że musi wzmocnić ofensywe ale nie kupować na huraa byle kogo tylko trzeba wydać konkretne pieniądze na 2 zawodników do przodu."

Tak i wydaliśmy latem 70 mln na dwa niewypały na tą chwilę. Calafiorii więcej jest kontuzjowany niż gra a Merino nie dojeżdża. W środku pola mamy same topory poza Martinem i młodym Nwanerim.

Komentowany temat: Byle bez niespodzianek: Arsenal vs Everton 14.12.2024, 18:12

Dla mnie problemem faktycznym jest taktyka. Czemu lewo skrzydłowi grają jak grają? Dziwne, że dwóch gości którzy robili dwa lata temu robotę nagle nie dojeżdża. Skupiamy akcje na prawej stronie Saka, Martin, Havertz plus prawy obrońca. Lewa strona zostaje sama tym bardziej przy schodzącym lewym obrońcy do środka. Męczymy bułe Parteyem na prawej obronie gdzie gość był najjaśniejszym punktem środka pola.

Komentowany temat: 7 goli w jednej połowie! Arsenal pokonuje West Ham 5-2 03.12.2024, 07:00

@Nicsienieda: Ale czy tak by nie było? Coś mi się kojarzy, że była tego typu sytuacja parę lat wstecz w Bundeslidze. Jakiś Chorwat z Wolfsburga, bodajże Josip Brekalo. Też nie chciał zagrać w tęczowej opasce i była z tego spora afera.

Komentowany temat: Czas na przełamanie: Arsenal vs Nottingham 23.11.2024, 14:26

@Garfield_pl napisał: "Jurrien Timber, Riccardo Calafiori, Mikel Merino & Bukayo Saka all START for Arsenal. ✅ [@BobbyLoveFPL]"
Rice czy Partey na ławce? W obecnej formie chyba Thomas powinien wyjść na 6.

Komentowany temat: Święci bez cudu na The Emirates, Arsenal 3-1 Southampton 08.10.2024, 07:26

Potrzebuje porady technologicznej. Chce zmienić telefon z moje S20 FE na coś nowego. Budżet +/- 3500. Po głowie chodzą mi S24, S24 FE, Xiaomi 14T może jakiś iPhone? Co polecicie?

Komentowany temat: Zwycięstwo nad paryżanami! Arsenal 2-0 PSG 02.10.2024, 22:52

@lapins napisał: "Mam takie pytanie z innej beczki jakie ksiazki polecacie kupic tematyka Arsenalu albo ogólno-piłkarska lub sportowa"
Ja Ci mogę polecić biografię byłego piłkarza Arsenalu Mersona - Jak nie być profesjonalnym piłkarzem,
Są też Niezwyciężeni - Amy Lawrance.
Z naszego podwórka polecam Spalonego - biografia Andrzeja Iwana i Szamo - biografia Grzegorza Szamotulskiego. Sporo barwnych anegdotek.

Komentowany temat: Oficjalnie: Mikel Merino Kanonierem! 29.08.2024, 06:36

@Garfield_pl napisał: "Pan maruda na siłę szuka powodu do płaczu, a wystarczy trzeźwo spojrzeć na transfery out w poprzednim czasie i z tego okienka i diametralna różnica jest, ale wiadomo , nie ma o co płakać, to się szuka na siłę i kompromituje xD 90 baniek, za piłkarzy którzy praktycznie nie grali w zeszłym sezonie, to naprawdę dobry hajs , a w kolejnych okienkach będzie tylko lepiej:)"
Ale nie patrzmy też przez różowe okulary. Każdy z tej trójki przechodzi wewnątrz ligi i ma statsu HG. Każdy ma przynajmniej jeden mecz w reprezentacji Anglii i w jakimś czasie udowodnił przydatność na poziomie Premier League. Są względnie młodzi. Iwobiego też sprzedaliśmy za podobne pieniądze i to 5 lat temu.

@Garfield_pl napisał: "Mikel Arteta on the youth players: “I’m really pleased with all of them. Unfortunately, I wanted to give opportunities to all of them, but we didn’t have enough time to do so, but especially the ones that played, I think they performed & responded incredibly well.”

“So that’s something that we take from the tour as well, that we have a lot of talent there that we want to use & they show that they are very much pushing to earn the right to play with us.” #afc"

Szkoda, że Rosiak nie dostał szansy bo to defensywny pomocnik przestawiony na bok obrony. Idealnie do naszej taktyki. A ten Nichols szału nie robił a grał w każdym meczu.

Komentowany temat: Oficjalnie: Lokonga i Tavares wypożyczeni 16.07.2024, 21:54

A tak w ogóle wiadomo co dokładnie dolega Kieranowi? Wyglądało jak kontuzja kolana ale trzymał się za mięsień dwugłowy. A na necie nie mogę znaleźć informacji konkretniejszych.

Komentowany temat: Terminarz Arsenalu na sezon 2024/2025 06.07.2024, 00:10

@Dziadyga: Santos na mundialu miał jaja i zaczął grać Ramosem. Żabojad też zdjął Mbappe.
Akurat przypadek Ronaldo i Lewego jest bardzo podobny.

Komentowany temat: Terminarz Arsenalu na sezon 2024/2025 05.07.2024, 23:47

Martinez sam sobie strzelał w stopę grając non stop Ronaldo. Na ławce był Jota i Ramos. A grająca taką padakę Francja w półfinale xD

Komentowany temat: Ostatni mecz sezonu! Arsenal vs Everton 19.05.2024, 17:48

Ale co ten Kudus włożył

Komentowany temat: Nadrabiamy zaległości: Arsenal vs Chelsea 24.04.2024, 12:04

Ale odejście Xhaki miało w pewnym sensie wpływ na Gabiego. Chłopak poza jakimiś drobnymi urazami ciągle grał z kimś innym. W środku jest Havertz albo Rice, z tyłu zaczynał z Timberem a później rotowanie między Ziną, Tomim i Kubą. Saka ma na swojej stronie stabilizację z Martinem i Bukayo.

Komentowany temat: Nadrabiamy zaległości: Arsenal vs Chelsea 23.04.2024, 22:30

W sumie Declan też mógł odpocząć zamiast Thomasa.

Komentowany temat: Arsenal pokonuje Wolverhampton 2-0! 22.04.2024, 20:03

W Blackburn z 9 gra młodzieżowy reprezentat Polski, Junior Nsangou.

Jak dla mnie to duża lekcja dla chłopaków a jeszcze większa dla Artety.
Gramy z Benem jako schodzącym do środka obrońcą, wszystko żre to nagle wracamy do tej gry na lewej stronie nawet dzisiaj z Tomim.
Jedyny pomysł na ratowanie meczu to cofnięcie Kaia do pomocy. Saka był pierwszy do zmiany, jest w słabej formie od jakiegoś czasu ale z uporem maniaka jest trzymany.
Czemu Jesus nie mógł wejść na prawe skrzydło? A później ewentualnie Partey to środka?

@Xanthi: Spokojnie, Salah w wieku Saki to był w Bazylei a później odbił się od Chelsea.

Nie wiem czy temat się tu przewijał ale ja mam podobne zdanie do ludzi na Twitterze. Ten mecz przegrał Mikel, mieliśmy wypracowane pewne schematy gry które się bardzo dobrze sprawdzały z Whitem jak schodzącym do środka prawym obrońcą to nagle wracamy do gry z Ziną która mocno komplikuje naszą grę. Przy bramce na 0:1 Ukrainiec był po prawej stronie i krył powietrze zamiast odbudować ustawienie w wyniku czego Bailey był sam.

Komentowany temat: Pozostać liderem: Manchester City vs Arsenal 31.03.2024, 19:15

Czemu Leo nie dograł do Gabiego

Komentowany temat: Pozostać liderem: Manchester City vs Arsenal 31.03.2024, 18:53

Bukayo do zmiany, bardzo słaby mecz.

Komentowany temat: Pozostać liderem: Manchester City vs Arsenal 31.03.2024, 18:11

Raya fatalnie dzisiaj gra nogami. City irytuje tym skomleniem o kartki.

Komentowany temat: Pozostać liderem: Manchester City vs Arsenal 31.03.2024, 12:34

Martinelli jeśli nawet jest do gry to raczej w podstawie nie wyjdzie. Chłopak nie zagrał ostatni mecz 4 marca, niby później drużyna zagrała tylko dwa mecze ale jednak to spora przerwa.

Komentowany temat: Pozostać liderem: Manchester City vs Arsenal 31.03.2024, 10:04

@Garfield_pl napisał: "Kane na koniec kariery, wpadnie wreszcie wygrać jakieś trofeum i pstryczek w nos kurskim ;)"
Ty chcesz klątwę na Arsenal ściągnąć? Przeszedł do Bayernu wygrywać trofea i pierwszy raz chyba od sezonu 10/11 nic nie włożą do gabloty.

Komentowany temat: Kolejny rywal na deskach. Sheffield Utd 0-6 Arsenal 05.03.2024, 20:33

@arsenalfreak: Timber jest ogólnie pół prawym środkowym obrońcą tylko lubił się zapędzać do przodu z piłką. Ale swego czasu White był podobnym przypadkiem. Więc czas pokaże co Mikel ma w planach.

Komentowany temat: Kiwior z golem! Arsenal 4-1 Newcastle 03.03.2024, 22:40

@Piotrek95 napisał: "Ciekaw jestem jaka przyczyna tego że ten Pedri ciągle polamany dobrze się zapowiadał"
Zajechali go w jego pierwszym sezonie w Barcelonie. Grał praktycznie wszystko w klubie, później było Euro a na koniec pojechał jeszcze na Igrzyska Olimpijskie. Niestety chyba w tym klubie nie potrafią zarządzać młodymi. Fati co chwila kontuzjowany, Pedri to samo, Gavi zerwał krzyżowe a wcześniej też grał wszystko w klubie i reprezentacji. Ciekawe co będzie z Yamalem.

Komentowany temat: Kiwior z golem! Arsenal 4-1 Newcastle 01.03.2024, 11:45

A ja bym się nie zdziwił jakby Zubimendi miałby zostać naszym Rodrim.

Komentowany temat: Kiwior z golem! Arsenal 4-1 Newcastle 27.02.2024, 06:51

Pany mam pytanie sfery medycznej. W październiku zerwałem MCL ale na szczęście się niby zagoił i wracam powoli do pełni sprawności. Zastanawiam się teraz nad ostrzyknięciem kolana komórkami macierzystymi. Wcześniej już miałem z tą nogą perypetie, rekonstrukcja ACL i łąkotki. Miał ktoś z Was ten zabieg wykonywany? Daje naprawdę dobre rezultaty? Bo 1500 wywalić na coś co nie pomoże trochę szkoda.

Komentowany temat: Liga Mistrzów wraca! FC Porto vs Arsenal 21.02.2024, 20:30

Dla szukających strimów a posiadających Viaplay. Jeśli Wam nie przeszkadza język duński można się zalogować na stronę viaplay.dk danymi od polskiego konta i cieszyć się Ligą Mistrzów.

Komentowany temat: Arsenal nie zwalnia tempa! Wygrana z Burnley 5-0 19.02.2024, 16:41

Wszyscy rzucają kwotami na prawo i lewo odnośnie FFP a to nie jest przypadkiem tak, że kwota za danego zawodnika amortyzuje się na lata podpisanego przez niego kontraktu? Ten myk przecież wykorzystywała Chelsea podpisując 7-8 letnie umowy z zawodnikami. Do tego dochodzi nowy okres rozliczeniowy. Raczej snując plany transferowe odnośnie napastnika czy Zubimendiego czy innych o których wspominają Romano i reszta zarząd bierze takie kwestie pod uwagę.

Komentowany temat: Totalna dominacja. West Ham 0-6 Arsenal! 12.02.2024, 20:34

@Ups147 napisał: "Ile męczy Tomi zagrał na SO u nas, że mógłby wtedy być dla nas lekarstwem na tej pozycji l?"
A czy ja napisałem, że mógł wtedy grać na środku? White do środka, Tomi na prawej. A tak poleciało dwóch obrońców.

Komentowany temat: Totalna dominacja. West Ham 0-6 Arsenal! 12.02.2024, 15:01

@Ups147 napisał: "Według mnie, że 3 zawodników jakościowych na SO to każdy topowy klub ma, żeby potem właśnie nie wychodziło tłumaczenie jak rok temu, że wypadł Saliba i przegraliśmy mistrzostwo."
Akurat to nam wtedy się wysypał Saliba i Tomiyasu w tym samym momencie. A Arteta do pewnego momentu stawiał uparcie na Holdinga, żeby grał prawo i lewonożny środkowy obrońca. Później zaczął grać Kiwior i już się to trochę ustabilizowało.

Komentowany temat: Totalna dominacja. West Ham 0-6 Arsenal! 12.02.2024, 13:27

A ogólnie potrzebny nam jest dodatkowy środkowy obrońca? Z zawodników grających na tej pozycji mamy Salibę, Gabriela, Kiwiora, White'a, Tomi może z powodzeniem tam występować i wracający do zdrowia Timber to też nominalny środkowy obrońca.

Komentowany temat: Totalna dominacja. West Ham 0-6 Arsenal! 12.02.2024, 11:47

@Womanizer napisał: "De Ligt w Monachium nie gra tyle ile by chciał"
To jest dla mnie fenomen. A później na najważniejszy mecz Bayernu w lidze wychodzą trójką z Dier'em na środku. A De Ligt na ławce.

Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - West Ham 22.02.2025 - godzina 16:00
? : ?
Leicester - Arsenal 15.02.2025 - godzina 13:30
:
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool22165153
2. Arsenal23138247
3. Nottingham Forest23135544
4. Manchester City23125641
5. Newcastle23125641
6. Chelsea23117540
7. Bournemouth23117540
8. Aston Villa23107637
9. Brighton23810534
10. Fulham2389633
11. Brentford23941031
12. Manchester United23851029
13. Crystal Palace2369827
14. West Ham23761027
15. Tottenham23731324
16. Everton2258923
17. Leicester23451417
18. Wolves23441516
19. Ipswich23371316
20. Southampton2313196
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah1813
E. Haaland171
A. Isak155
C. Palmer146
C. Wood142
B. Mbeumo133
Y. Wissa112
Matheus Cunha104
O. Watkins104
J. Kluivert103
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady