Komentarze użytkownika coooyg11

Znaleziono 4351 komentarzy użytkownika coooyg11.
Pokazuję stronę 23 z 109 (komentarze od 881 do 920):

A One Season Wonder bawi się w najlepsze, wczoraj przy bramce na 2:0 najpierw zezłomował na boku obrońcę, potem położył bramkarza i jeszcze jednego obrońcę, ciekawe gdzie wyląduje, Sporting sobie krzyknie niebotyczne pieniądze za gościa w takiej formie.

Komentowany temat: Falstart po przewie na kadrę: Bournemouth 2-0 Arsenal 21.10.2024, 12:59

@ArsenalChampion: ale to wystarczy oglądać mecze albo słuchać komentatorów...

Wisienki są najbardziej intensywnym zespołem w całej lidze (nie City czy Liverpool) i mają najwięcej odbiorów na połowie przeciwnika, a taki Jogurcik napiszę, że powinniśmy ich klepać w 10 haha XDDD

Komentowany temat: Falstart po przewie na kadrę: Bournemouth 2-0 Arsenal 20.10.2024, 17:11

@Er4s: człowieku, jest 8 kolejka, tracimy 3 pkt do City, mieliśmy bardzo ciężki terminarz a ty płaczesz jak stara baba. City wcale rewelacyjne w tym sezonie nie jest, przepchali już kilka meczów i stracili jednego z najlepszych swoich zawodników, Guardiola też jest amatorem bo nie ma zmiennika 1 do 1 za Rodriego?

Jak czujesz się oszukany, to nie oglądaj tego syfu i zajmij się czymś pożytecznym, a nie od kilku dni cały czas narzekasz.

Czemu nie było Cię widać jak Arsenalowi szło?

Wieszcze wyszli z jaskiń, pierwszy mecz przegrany, można kończyć sezon bo już wszystko jasne XD

Komentowany temat: Święci bez cudu na The Emirates, Arsenal 3-1 Southampton 17.10.2024, 08:58

@Embix: akurat Tomi zaczynał przygodę na ŚO :)

Komentowany temat: Święci bez cudu na The Emirates, Arsenal 3-1 Southampton 17.10.2024, 07:34

@SMTX: Tomi gdyby miał zdrowie to byłby kapitalnym zawodnikiem do rotacji, nigdy nie będzie World Class, ale poniżej pewnego poziomu nie schodzi (trafiały mu się babole jak chociażby z City kiedy KDB strzelił nam gola), zagra na ŚO,LO,PO, każdy z trener marzy o takim zawodniku, jednak facet ma mięśnie z waty cukrowej i nikt już tego nie zmieni.

Facet rozegrał 32% możliwych minut w Arsenalu, jak można pisać że to nasz podstawowy zawodnik?

Komentowany temat: Święci bez cudu na The Emirates, Arsenal 3-1 Southampton 16.10.2024, 14:19

@krzykus1990: ciekawe na jakiej zasadzie ma to wyglądać?

Czy rozgrywki krajowe zostaną wyparte?

Czy klub będzie mógł sobie zrezygnować z Ligi Mistrzów którą wywalczył w rozgrywkach krajowych na rzecz Superligi?

Kto zajmie miejsce tego klubu który zrezygnował z LM, następny w tabeli?

Szczerze jak dla mnie jest to nie do ogarnięcia i jak wejdzie w życie to wywróci świat piłki nożnej do góry nogami.

Komentowany temat: Święci bez cudu na The Emirates, Arsenal 3-1 Southampton 16.10.2024, 13:36

@Barney: zajęło mi to jakieś 2 minuty, zestawienie na podstawie tylko i wyłącznie występów ligowych:

Na 14310 minut Partey rozegrał 7462 minuty co daje nam około 52% możliwych rozegranych minut, w porównaniu do Japończyka jest okazem zdrowia XD

Komentowany temat: Święci bez cudu na The Emirates, Arsenal 3-1 Southampton 16.10.2024, 09:35

@Mastec30: Timber White Saliba Gabriel Kiwior Calafiori Lewis Skelly
Nichols

W tym momencie mamy tak obsadzoną obronę, że sprzedaż Zinchenki czy Tomiego w niczym nam nie kolidują.

Na możliwe 10890 minut w samej lidze sympatyczny Japończyk rozegrał 3486 minut, daje to jakieś kosmiczne 32%.

Szczerze mi też nie przychodzi nikt kto go zstąpi 1 do 1 w siedzeniu w szpitalu, trzeba zacząć odkładać sentymenty na bok, co z resztą powoli po Artecie widać.

Komentowany temat: Święci bez cudu na The Emirates, Arsenal 3-1 Southampton 08.10.2024, 11:50

@Be4Again: no i jest to racjonalne zdanie. Też uważam, że zakup napastnika za 100 mln mając w składzie Havertza nie będzie miał miejsca. Każda z wymienionych przez Ciebie opcji jest jak najbardziej okej.

Przy naszej obecnej sytuacji kadrowej dużo większy nacisk powinien być na LS, niestety Martinelli w tym sezonie jest dość przeciętny, Trossard jest kapitalnym jokerem, jednak jako pierwsza opcja bywa dość różnie.

Tak naprawdę nie brakuje wiele, żeby mieć kadrę kompletną, mimo wszystko brakuje tej kropki nad "i"

Komentowany temat: Święci bez cudu na The Emirates, Arsenal 3-1 Southampton 08.10.2024, 11:24

@Be4Again: to kogo byś widział jako drugiego napastnika?

Komentowany temat: Święci bez cudu na The Emirates, Arsenal 3-1 Southampton 08.10.2024, 10:27

Watts właśnie wrzucił, że latem wrócimy po Sesko, jak on w ogóle sobie radzi w tym sezonie? Ktoś ogląda RBL?

Komentowany temat: Święci bez cudu na The Emirates, Arsenal 3-1 Southampton 07.10.2024, 15:53

@damianARSENAL: przecież to nie jest ten temat XD

Komentowany temat: Święci bez cudu na The Emirates, Arsenal 3-1 Southampton 07.10.2024, 15:20

@Be4Again: Duran właśnie przedłużył kontrakt, można o nim zapomnieć

Komentowany temat: Święci bez cudu na The Emirates, Arsenal 3-1 Southampton 07.10.2024, 09:09

Dobra nie róbcie sobie jaj, facet ma więcej G/A niż rozegranych meczów, bije rekord za rekordem, porównywanie tych dwóch zawodników jest nie na miejscu XD

Komentowany temat: Zwycięstwo nad paryżanami! Arsenal 2-0 PSG 04.10.2024, 12:18

@Barney: Havertz wykręci ponad 20G+A i tyle będzie z transferu napastnika, prędzej wydamy grube siano na jakiegoś skrzydłowego

Komentowany temat: Zwycięstwo nad paryżanami! Arsenal 2-0 PSG 04.10.2024, 10:05

Jak myslicie, Arsenal zaproponuje Tomkowi Imprezie nowy kontrakt?

Na razie jest "okazem" zdrowia :D

Komentowany temat: Zwycięstwo nad paryżanami! Arsenal 2-0 PSG 03.10.2024, 15:19

@Socjopata: dlatego dałem Ci Henrego, Maldiniego i Rooneya, różne generacje i różne pozycje na boisku, idąc dalej:

1) Busquets 2011/12 - 5105 min
2) Vieira 2001/02 - 5663 min
3) Gattuso 05/06 - 4648 min

Od zawsze były kontuzje, od zawsze byli zawodnicy którzy grali wszystko od deski do deski i tacy co się łamali, teraz po prostu jest to wszystko tak nagłaśniane.

To tak jak z zawałami u sportowców, w 2010 roku media nie pisały o tym, że ktoś zasłabł w 2 lidze w Zimbabwe, jak był COVID to codziennie leciało takie info :)

Komentowany temat: Zwycięstwo nad paryżanami! Arsenal 2-0 PSG 03.10.2024, 13:59

@Socjopata: tak zagłębiając tematu:

1) Rodri sezon 23/24 - 5028 min
2) Saka sezon 23/24 - 4545 min


3) Henry sezon 03/04 - 5179 min
4) Messi sezon 11/12 - 6481 min
5) Rooney sezon 09/10 - 4482 min
6) Maldini sezon 02/03 - 4396 min w samym klubie, nie ma podanych minut z reprezentacji,

Intensywność może i była mniejsza, ale ta statystyka idealnie pokazuje, że ilość rozegranych spotkań wcale jakoś specjalnie się nie zmienia, zawodnicy kręcą cały czas takie same ilości minut.

Kiedyś była mniejsza intensywność, ale też mniejszy dostęp do suplementacji i regeneracji, teraz po prostu się to zmieniło.

A co do płaczu zawodników, taki Rodri po rozegraniu tylu minut co Messi musiałby mieć amputowaną nogę chyba...

Komentowany temat: Zwycięstwo nad paryżanami! Arsenal 2-0 PSG 02.10.2024, 08:58

@pablofan: Foden/Savinho/Jack/Doku oraz Jota/Gakpo/Diaz/Salah/Chiesa

City ma 4 naprawdę dobrych zawodników na dwie pozycje, Liverpool aż 5, jeżeli chcemy wskoczyć na ten najwyższy poziom potrzebujemy jeszcze jednego kozaka do przodu, Kudus czy Mbuemo idealnie się wpisują.

Komentowany temat: Zwycięstwo nad paryżanami! Arsenal 2-0 PSG 02.10.2024, 08:50

@Mastec30: tak z ciekawości, czemu masz taką awersję do Szweda?

Szkoda trochę że dajemy się tak gnieść, jest problem z wymienieniem kilku podań…

Sędziowie jak widać nie tylko w Anglii na wysokim poziomie XD

@Marzag: raczej odpoczynek

Timber WOW

Piękna akcja Martinellego XDDD.

Komentowany temat: Było blisko niespodzianki: Arsenal 4-2 Leicester 30.09.2024, 08:59

@Marzag:
@Marzag napisał: "No a ja widzę wiele ryzyk:
1. będzie miał w przyszłym okienku 27 lat a w anglii poniósł porażkę
2. wyceniają go na 100 mln, to jest jakiś scam
3. sporting jest jedynym zespołem w którym udaje mu się regularnie strzelać bramki
4. Jest zbyt jednowymiarowy żeby w razie braku skuteczności móc się przydać drużynie."


1. Czyli wchodzi w najlepszy wiek dla zawodnika i nie wiem jaką w Anglii poniósł porażkę, skoro w ostatnim sezonie w Coventry wykręcił 31 G+A i przegrali finał baraży w karnych (tak wiem 2 liga, ale taki Nketiah nawet tam nie potrafił strzelić 5 bramek...)
2. Tutaj racja, 100 baniek to gruba przesada żeby płacić za zawodnika z Portugalii.
3. A reprezentacja?
4. I tym pokazałeś, że nie widziałeś zbyt wiele jego spotkań XD Facet gra mega zespołowo, bardzo dużo walczy, często schodzi na skrzydło skąd też łapie dużo asyst.

Patrząc na rynek nie ma chyba lepszej opcji na pozycję napastnika w tym momencie, jednak jest małe ale, nikt w Arsenalu nie wyłoży za niego 100 mln, dlatego też najbliższe sezony będziemy oglądać Kaia :)

Komentowany temat: Było blisko niespodzianki: Arsenal 4-2 Leicester 29.09.2024, 15:45

Timber stworzył wczoraj 7 sytuacji do strzału, najwięcej w tym sezonie jeżeli mówimy o obrońcach, rośnie kolejny potwór w obronie.

Biały Ben będzie miał baaaardzo ciężko żeby wrócić do pierwszej 11.

@Mastec30: nie, ale jak ktoś ma 21 lat i nie wyróżnia się w zespole pokroju Rakowa Częstochowa to szanse, że będzie zawodnikiem na Arsenal są bliskie 0...

@Mastec30: Mika Biereth nie jest nawet wyróżniającą się postacią w swoim aktualnym zespole, a ty wypisujesz go jako potencjalnego napastnika w Arsenalu.

Nie róbmy sobie jaj XD

@Be4Again: Jesus zarabia w tym momencie 250 tyś/tydz, patrząc na jego formę cudem będzie jak ktoś zaoferuje 100 tyś/tydz, już widzę jak się go łatwo pozbędziemy :)

Komentowany temat: Tak niewiele zabrakło! Manchester City 2-2 Arsenal 24.09.2024, 16:05

Sędzia zachował się jak zachował i czasu już nie cofniemy, jak widać jest świętą krową która jednych traktuje tak, a drugich inaczej, w tamtym sezonie w podobny sposób wywalił w kosmos Liverpool.

Druga kwestia to zachowanie Trossarda, co on miał w głowie, że w ostatnie minucie pierwszej połowy ładuje się z pełnym impetem w plecy Bernardo który tak daleko od bramki NIC by nie zrobił, dodatkowo pokazując frustracje odkopuje piłkę...

Sędzia zachował się jak amator, ale Trossard wcale nie był jemu dłużny, totalne odcięcie prądu

Komentowany temat: Tak niewiele zabrakło! Manchester City 2-2 Arsenal 24.09.2024, 12:38

@Garfield_pl: a co my jakiegoś szamana mamy w ekipie XD

Mam wrażenie, że w tym momencie jesteśmy najbardziej znienawidzonym klubem w Anglii

Komentowany temat: Tak niewiele zabrakło! Manchester City 2-2 Arsenal 23.09.2024, 14:56

@Ups147: to niech zaczną karać wszystkich i nikt nie będzie miał pretensji

Komentowany temat: Arteta po spotkaniu z Manchesterem City 23.09.2024, 14:12

@MarkOvermars: chyba bardziej wynika, że jest bez formy

Komentowany temat: Tak niewiele zabrakło! Manchester City 2-2 Arsenal 23.09.2024, 08:36

@arsenallord: już kiedyś o tym pisałem, Timber nieszczy Bena pod względem fizycznym/motorycznym co na boku obrony jest nieocenione, w takiej formie Timbera, Ben nie ma żadnych argumentów żeby go wygryźć ze składu.

Jedyna szansa Bena to posadzić Kalafiora i przesunięcie Timbera na LO, jednak po takiej bramce też nie jest to takie oczwyiste.

Komentowany temat: Tak niewiele zabrakło! Manchester City 2-2 Arsenal 22.09.2024, 20:33

Szkoda straty dwóch punktów w ostatniej akcji meczu, nie zmienia faktu to jak wyglądaliśmy po straconej bramki. Większość (w tym też ja) wyrokowało łatwe zwycięstwo dla City, a tutaj chłopaki pokazali takie kohones że głowa mała, w obronie weszliśmy na kosmiczny poziom, a Raya w tym momencie jest najlepszym bramkarzem na wyspach. Jest niesmak, jednak nie oszukujmy się remis jest sprawiedliwy.

Komentowany temat: Początek zmagań w nowym formacie LM: Atalanta vs Arsenal 19.09.2024, 22:24

Jeszcze z innej beczki, bo tutaj jest tak dużo narzekaczy na Viaplay, zacieracie już rączki na Premier League w Canal +? Pięknie to wszystko działa jak na razie XD

Komentowany temat: Początek zmagań w nowym formacie LM: Atalanta vs Arsenal 19.09.2024, 22:04

@polishbrigadesx: szczerze, jeżeli oni dalej będą kombinować i wymyślać jakieś takie dziwne twory jak KMŚ, to nie zdziwię się jak ta Superliga rzeczywiście powstanie i wywróci piłkarski świat całkowicie do góry nogami

Komentowany temat: Początek zmagań w nowym formacie LM: Atalanta vs Arsenal 19.09.2024, 21:59

Już odbiegając od meczu który jest po prostu tragiczny, co oni zrobili z ligą mistrzów to jest jakiś kabaret:
Brest - Sturm Graz?
Celtic - Slovan?
Sparta Praga - RB Salzburg?
Przecież to jest liga konferencji a nie mistrzów…

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady