Komentarze użytkownika damianARSENAL

Znaleziono 9602 komentarzy użytkownika damianARSENAL.
Pokazuję stronę 85 z 241 (komentarze od 3361 do 3400):

Ale Kovacic piłki daje

Nie życzę nikomu zle, broń Boże, ale 3 miesięczna absencja Haalanda by nam pomogła

Nie ma nic bardziej wku*****acego niż złapanie piłki po upadku przed gwizdkiem sędziego

Życzę Aubie hattricka

Pep znowu formacja Artety. Boczny obronca schodzi do środka.

Ale obrońcy City maja komfort. W ogóle nie muszę czegoś kreować, wystarczy ze zrobia podanie do drugiej lini Rodri, Goundogan czy KdB.

Jestem nadal wściekły, ze nas wydymali w meczu ze srokami. Zupełnie inaczej oglądałoby się teraz mecz City i byłoby inne podejście w meczu ze Spurs i United. Obyśmy wrócili na zwycięska ścieżkę jak najszybciej. Teraz trzymać kciuki za tych patalachów ze Stamford.

Niech ****si postawi autobus

@cobi90: Arteta wypowiadał się na ten temat. Według niego wszystko pracowało jak należy. (Pewnie nie chciał powiedzieć nic innego, żeby nie opadły morale właśnie takiego Vieiry)

@sWinny: serio było napisane tam „głęboko w dupie”?

Bardzo chciałbym Mudryka, ale 70mln nawet z bonusami to przesada.

@Matelko: nie ma sensu skracać wypożyczenie Baloguna bo odszedł żeby grać. Wróci Jesus i Balogun nie powącha ławki nawet w pucharach.

@fabregas1987: ponad 10 lat temu myślałem, ze to będzie najlepsza para w Europie. Tymczasem jeden dopłacił do transferu do Barcelony, a drugi się połamał.

Guardiola może zrobić dziś początek końca Pottera

City niestety zrobi durszlak z Chelsea. Stawiam kupon na szejkerów bo ostatnio mam słaba passę :D

Seriale netflix, co polecacie?

Jestem wściekły. Nie dlatego, ze zremisowaliśmy bo to może się zdarzyć, ale dlatego że zostaliśmy 2x wydymani bez mydła.

Srna będzie na meczu Chelsea- City. Nie zapominajmy, ze tez jesteśmy klubem z Londynu. Jeśli Mudryk przejdzie do Chelsea to znaczy, ze wyraził na to zgodę- znaczy tez, ze zupełnie go nie obchodzi nasz projekt- co oznacza, ze w tej sytuacji nie będzie nam potrzebny.
Wiec, jeśli Mudryk zawita na Stamford- nie ma co płakać. Tak jak Mikel kiedyś powiedział: „Potrzebujemy piłkarzy, który chcą grać dla Arsenalu”

Z pozytywów to na pewno świetny występ Parteya, Gabriela i Zinczenki (miał chyba jedna stratę, ale te podania kosmos)

van Dijk wylatuje na kilka tygodni. Kiedy gramy na Anfield?

@Elastico07: niby tak ale to były obowiązkowe 3 punkty przed starciami z Tott i United. Do tego 2x mecz z City i wyjazd na Anfield. W mgnieniu oka możemy zamienić 1 miejsce na 3 lub 4.

@Rynkos7: Jesus to będzie w marcu, nie w lutym.

Remis jak porażka. Cały tydzień zje***y.

Chyba Mudryk musi zrobić szopkę Szachtarowi, jeśli naprawdę chce przyjść tylko do nas

Wczoraj bardzo zdenerwował mnie Xhaka. Załączył się znowu tryb debila. Ważny mecz, Szwajcar z żółta kartka na koncie a przerywa grę faulem od tylu. Trzeba przyznać, ze w tej sytuacji mieliśmy dużo szczęścia bo zawsze mogliśmy przegrać ten mecz przez taki incydent.

Martwię się o Salibe i Sake na mecz z Mułami.

@sWinny: Everton?

Mam nadzieje, ze Newcastle wyleci z top6

City zrobi durszlak z Chelsea

Ale jestem wściekły

Był karny czy nie było- nie wiem. Ale ostatnie sekundy meczu, decydujące starcie, kontrowersja- takie sytuacje sprawdza się na monitorze.

City to zrobi durszlak z Chelsea

Ależ we mnie tkwi dużo złych emocji. Jeśli sobie pomyśle, ze mogły byc 3 punkty dla nas to już w ogóle.

W takich spotkaniach powinni wejść zawodnicy z ławki, którzy nie odjeżdżają poziomem od graczy z boiska. Niestety takich brak.

Módlmy się o 3 punkty z Tottenhamem, bo później United nas będzie goniło i znowu wyjdziemy z kupa w gaciach.

Słaby występ Ode i Martinellego. Od razi cała ofensywa kulała.

Jak widać, ktoś niezle płacił żebyśmy nie cieszyli się wygrana.

Eddie już prawie pomasowalem ci jajka

@sebaarsenal: bo to jest Fabio, nie Patrick

@aguero10: White oddychał rękawami.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady