Komentarze użytkownika darek250s
Znaleziono 12840 komentarzy użytkownika darek250s.
Pokazuję stronę 1 z 321 (komentarze od 1 do 40):
@Nicsienieda napisał: "ale kibicom też nie wybaczę bipolarności i narzekania na wszystko w tym sezonie jeśli się obsuniemy na samą końcówkę. Wiele ludzi nagle zapomniało, że walczymy o pierwsze duże trofeum od ponad 20 lat"
Tylko że tutaj kibice nie stękają o ten jeden kluczowy sezon tylko o 7 lat pracy Artety. Myślę że mają prawo.
@vitold napisał: "A jak dodać do tego podatność na kontuzje... Za 2 lata widzę tu drzewka z Gyokeresem, kurłaaa kiedys to było"
Ja też biorę na uwagę to, że nie gramy jakoś spektakularnie w ofensywie o naprawdę w tych meczach Gyokeres nie jest jakoś często obdarowywany fajnymi piłkami. Uważam, że mógłby mieć lepsze statystyki jakby całą drużyna prezentowała się lepiej w ofensywie :)
@adek504 napisał: "No rzeczywiscie wcale nic sie nie zmieniło w tym klubie w ciągu ostatnich 3-6 lat xd"
Ja uważam że za dużo się nie zmieniło. Jedno co się zmieniło, se Arteta jest pierwszym trenerem który objął nas w czasach gdzie właściciele pięknie sypią kasę na transfery. Jeżeli chodzi o sportowe sukcesy dalej nic się nie zmieniło. Być może ten sezon będzie kluczowy.
@vitold napisał: "@adek504: A kiedy piłkarz staje się maszyną do zdobywania goli? 30? 40 w sezonie? Havertz przy 21+ bramkach pewnie byłby nazywany taką, bo 4 lata wstecz nikt nie przebił :)"
W ogóle macie bezsensowna dyskusje o Gyokeresie, bo mimo, że ma tam jakieś wady techniczne chcecie czy nie jest najlepszym naszym strzelcem w sezonie.
Powinniście debatować o takich zawodnikach jak Saka, Odegaard, o liderach którzy zamiast prowadzić nas do zwycięstw znikają w meczach o stawkę. Co się porobiło z tymi chłopakami, bo Gyokeres jak na pierwszy sezon wygląda całkiem przyzwoicie.
@adek504 napisał: "Że potem jak rzeczywiscie City nas lyknie to wejdą tacy "kibice" ego top i powiedza, widzicie to my mieliśmy rację, a nie Ci wariaci w różowych okularach?"
Nie to nie chodzi o kibiców. To chodzi o to, że w tym klubie nic się nie zmienia. Tylko i wyłącznie o to. Kibice zawsze będą jedni bardziej optymistyczni, drudzy bardziej pesymistyczni, jednak wiem, że ostatecznie każdy z nas pragnie mistrzostwa.
@vitold napisał: "A ja sie nie boje o zadne City."
Ja też się nie boje o City. O Arsenal się boje.
@adek504 napisał: "Dlatego trzeba pisać co tydzień ze nas City lyknie?
Od grudnia czytam to samo, ze juz za 2 kolejki będzie po nas i tak dalej i tak dalej"
Nie trzeba ale można.
@adek504 napisał: "Po prostu nie rozumiem takiego pisania, ze juz nas za 3 kolejki lykna, to po co kibicować?
Nie kupuje narracji ze lepiej za wczasu nic nie oczekiwać zeby nie daj boze sie nie rozczarować później"
Każdy kibicuje, lecz po występach Arsenalu w pucharach każdy może mieć prawo do obaw. I są one uzasadnione w 200 procentach.
@adek504 napisał: "darek250s napisał: "Spokojnie adek, za 3 mecze się to zmieni."
No wiadomo, Ty i część osób wreszcie by wtedy odetchnela ze znowu Arsenalowi nie idzie ;)"
W życiu też narzucanie komuś swoje narrację bo sam wygodniej pod plusiki? Co roku ta sama śpiewka chłopaki, a ci co po prostu nie patrzyli przez różowe okulary mieli rację. Nikt nie chce, żebyśmy przegrali to na ostatniej prostej, a to że ty sobie tak dopowiadasz to już mnie nie interesuje.
@adek504 napisał: "Teraz Haaland tak wysoko, a ogladaja nasze plecy i to my strzelilismy wiecej goli w lidze niz oni"
Spokojnie adek, za 3 mecze się to zmieni.
@Elastico07 napisał: "psg co zdominowalo Live to nie mam pytan.Na dzien dzisiejszy to głowny faworyt do wygrania lm"
Nie, Bayern to główny faworyt. Ładniej w piłkę graja.
@Dzulian napisał: "To byłaby jedna z najłatwiejszych drabinek do finału w XXI wieku"
I w finale w cymbal od Bayernu? Brzmi jak nadchodząca rzeczywistość.
@alexis1908 napisał: "Marzag od wczoraj 19 komentarzy 15 w jakimś stopniu nawiązujących do Gyokeresa to już obsesja ? @pablofan: Ale na pewno przeczytałeś to co napisałem czy niezbyt ?"
Chłop jest chory psychicznie, a nie obsesja.
A jak tam United w Lidze Mistrzów? Dali radę?
Mecz do zapomnienia.
Raya MOTM.
Wy jesteście chorzy psychicznie jak wyjeżdżacie na Gyokeresa w tej sytuacji. Spalony to spalony.
@miki9971 napisał: "Boże, niby Nas Arteta wyprowadził na salony"
Ja myślę, że petrodolary od Kroenke trochę sprawiły, że jakiś na te salony wróciliśmy. Przy normalnym trenerze już dawno świętowali byśmy mistrzostwo.
Nie jestem zaskoczony. Zaskoczony powinien być Kościół Artety.
Boże nie dziwię się ludziom, że nie czekali na ten mecz xD
@arsenallord napisał: "I nie zgadzam się, że remis jest jakiś super wynik. Przy takim czymś musimy wystawić w rewanżu najmocniejszy skład i to na kilka dni przed Etihad. Dziś byłoby wspaniale ugrać z 3-0 i można porotować trochę"
Ty chcesz Mikelowi Artecie rotować dawać? Już dwa razy rotował i dwa puchary przegapił.
@vitold:
Nie wiem co bym wybrał, ale wiem co by wybrał użytkownik Marzag.
W odpowiedniej kolejności : @vitold napisał: "Gyokeres strzela przez kolejne 4 sezony w Arsenalu po 25 bramek w lidze"
@vitold napisał: "Marzag usuwa konto"
Brzmi jak rzeczywistość i to taka bardzo realna.
@adek504 napisał: "Jak to jest ze przed każdym meczem jest tutaj trzęsienie portkami, a mamy raptem 5 porażek w sezonie..."
Czysta głupia statystyka jak zawsze, która póki co dała nam tyle co nic bo wykluczyła nas z 2 pucharów. Nie jest to pocieszające. Mamy jeszcze szansę na rehabilitację, ale zaraz napiszesz że mamy tylko 8 porażek w sezonie i drugie miejsce na koniec tabeli ligowej to też nie będzie pocieszeniem ;)
@Marzag napisał: "No shit Sherlock, mamy kwiecień. Jedyny puchar jaki można mieć w tym czasie to puchar ligii. Twoje narzekanie nie sprawi że liga się zakończy w tę niedzielę. Nie da się wygrać ligii w kwietniu niezależnie od tego jak bardzo byś wylewał łzy z powodu braku pucharu za ligę w kwietniu."
Jednak jesteś glupszy niż myślałem xD
@Marcinafc93 napisał: "Leandro Trossard, Declan Rice and Gabriel Magalhaes are all back in first-team training."
Chyba najważniejsze osoby tego klubu.
Najlepszy skrzydłowy nasz
Najlepszy obrońca nasz
I najlepszy pomocnik nasz.
@Theo10 napisał: "Jak wygrają mistrzostwo to będzie miłe zaskoczenie”
Łaskawy Pan będzie mile zaskoczony mistrzostwem"
Nie, lepiej pieprzyć co roku że wszystkich rozwalimy i wszystko wygramy.
Tak, wolę być mile zaskoczony niż przed meczem dopisywać puchar, tak jak to zrobiłeś już nie raz.
A prawda jest taka, że jesteśmy bez żadnego pucharu i Kościół Artety co by nie napisał tak się może skończyć ten sezon czy tego chcą czy nie.
Jak wygrają mistrzostwo to będzie miłe zaskoczenie, bo ja po tych występach w pucharach nie wierzę w Ligę Mistrzów.
@vitold napisał: "@Marzag: AŁA, ZABOLAŁO"
Jak ma go nie boleć jak Gyokeres zostaje najlepszym strzelcem ofensywnym Arsenalu w swoim pierwszym sezonie, pokazując miejsce w szeregu takim tuzom jak Martinelli i Saka, a później ten sam Szwed odpala nasza kochana reprezentację z Mistrzostw Świata.
Marzag go nienawidzi.
@Marzag napisał: "Myślę że kościół będzie zajęty zachwycaniem się potężnymi 11 golami Gyokeresa w lidze"
Myślę, że to i tak więcej niż osiągnął Arteta w całej swojej karierze piłkarskiej.
@RamboAFC napisał: "arsenallord: ciekawe ile meczów wystarczy aby City nas dogoniło"
City , Newcastle i West Ham i będzie po robocie.
Chrystus zmartwychwstał !
Ale za to Arsenal umiera.
@Garfield_pl napisał: "Arteta: “I love my players. What they've done for nine months, what are we going to do now? Criticise them because we lost a game here in the manner that they tried and the way they are putting the bodies through everything, some of them that probably didn't even have to be here today.
“I'm not going to do that at all. I'm going to defend them more than ever. If someone has to take responsibility, that's me.
“We have the most beautiful period of the season ahead of us and now is the moment. In the season, you always have moments, normally two or three. This is the first moment that we have with certain level of difficulty, we're going to say difficulty when we're going to play the Champions League quarterfinals and the run-up for the league.
“If this is a difficult period, I believe that there are many other ones that are much more difficult.
“So stand up, make yourself accountable, and deliver like we've been doing all season.”"
Trener mówiący o pięknym okresie odpadając z dwóch pucharów w ciągu 2 tygodni. Ciekawa teoria.
Jest tu ktoś kto wierzy w wygrana na Etihad?
To nie przypadek. My gramy tak od meczu z Bayernem. W lidze się udawało do tej pory. To też zasługa rywali między innymi, że nie potrafią bronić stałych fragmentów gry. Teraz wyobraźcie sobie pojedynek z Bayernem czy Barcelona jak my na zwykłe Carabao wychodzimy tak zmęczeni i przestraszeni.
@Arsenal2004 napisał: "Jest to nawet dobry sposób na poprawienie sobie humoru w razie tragedi w lidze xd"
Pół żartem, pół serio trzeba się zabezpieczyć na wypadek kompromitacji xd
Oni są w stanie przegrać wszystko. Wchodzę na buka.
@Dominik11 napisał: "Zrozumcie Arteta olał te dwa puchary myszki miki.
Bo liczy się LM i Premier League.
A tak w sumie to tylko Premier League."
Za dwa tygodnie napiszesz że olał też Ligę i Ligę Mistrzów, bo po prostu chce nam zafundować następny sezon przekozacki. Już na pewno obieca że wygra wszystko.
Elegancko chłopaki.
Wygrali nam już puchar Anglii i Carabao.
Jedziemy dalej i zapominamy!!
No to jeszcze wygrać tylko Ligę i Ligę Mistrzów i mamy komplet.
@pablofan napisał: "przecież to lepszy grajek od Saki… według wielu tutaj komentujących"
No tak samo jak Jesus jest lepszy od Gyokeresa xd.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@KapitanJack10 napisał: "Po 5 latach pracy wszyscy byli szczęśliwi z pracy Artety. Nie możemy postawić kropki nad i, więc będziemy mu wypominać 7 lat? Nawet te lata gdzie walczyliśmy max o top4 z Luizem i Kolasinacem?"
Paradoks polega na tym, że ostatni puchar jaki wygraliśmy to graliśmy takim składem.
Skład Arsenalu w finale FA Cup 2020:
Bramkarz: Emiliano Martínez
Obrońcy: Rob Holding, David Luiz, Kieran Tierney
Pomocnicy: Héctor Bellerín, Dani Ceballos, Granit Xhaka, Ainsley Maitland-Niles
Napastnicy/Skrzydłowi: Nicolas Pépé, Pierre-Emerick Aubameyang (kapitan), Alexandre Lacazette
Zmiany: Sokratis, Sead Kolašinac, Eddie Nketiah, Lucas Torreira, Reiss Nelson
Bohaterem meczu był Pierre-Emerick Aubameyang, który strzelił dwa gole.