Komentarze użytkownika darek250s
Znaleziono 11254 komentarzy użytkownika darek250s.
Pokazuję stronę 101 z 282 (komentarze od 4001 do 4040):
@Barney:
Kto ci takich glupot naopowiadal, ze tylko 18 dni?
@JanikK:
Prawidlowe podejscie.
Jak w niedziele Arsenal zagra dobra pilke i zawodnicy beda dawac z siebie z 100% to nie dobrze to swiadczy o naszych zawodnikach. Brak profesjonalizmu wtedy wyjdzie. No ale zobaczymy.
Good Ebening!
Dopiero co zdążyliśmy pożegnać Unaia Emery'ego i przywitać Freddiego na stanowisku "tymczasowego" trenera, a już mamy natłok informacji!
Gianluca Di Marzio informuje, że zarząd Arsenalu kontaktował się z osobami prezentującymi Nuno Espirito Santo. Cóż, widzielibyście obecnego trenera Wolves w Arsenalu?
Di Marzio dodał jeszcze, że jedną z opcji sondowanych przez Arsenal jest nasz były zawodnik, Mikel Arteta, który obecnie zbiera doświadczenie pod skrzydłami Pepa Guardioli w Manchesterze City.
Według portalu @SoccerLink_, Arsenal kontaktował się z byłym trenerem Tottenhamu, Mauricio Pochettino, który obecnie jest bezrobotny.
Mohamed Bouhafsi z francuskiego RMC podał, że Arsenal prowadził już rozmowy z Nuno na temat przejęcia posady trenera Kanonierów, a sam Hiszpan były zainteresowany pracą.
Sky Sports informuje, że Arsenal skontaktował się również z Maxem Allegrim, kolejnym bezrobotnym szkoleniowcem. Zdaniem SSN, Włoch wyraził chęć prowadzenia Arsenalu.
The Telegraph przekazał nam informację, że kolejnym trenerem, który jest brany pod uwagę jest Carlo Ancelotti, który obecnie jest trenerem włoskiego Napoli.
Zdaniem The Independent, Mikel Arteta znajduje się na samym szczycie 4-osobowej listy trenerów, którzy mieliby zastąpić Emery'ego.
James Benge szybko ugasił pożar, który powstał z rana. Mianowicie, chodziło o to, że Freddie nie mógłby prowadzić Arsenalu w meczach Ligi Europejskiej, ponieważ nie ma wystarczających uprawnień szkoleniowych UEFA. Jak się później okazało - to nieprawda, Szwed ma wszelkie potrzebne papierki, więc mógłby prowadzić Arsenal do końca sezonu, a nawet dłużej.
W pigułce ostatnie godziny.
@lays:
Moze i cos w tym jest.
@lays:
A ty jak mozesz chciec Artete? Ten gosc nie ma pojecia o trenerce. To, ze siedzi kolo Guardioli nie oznacza nic.
Ty sie Di Marzio znasz tak jak ja
@Gunner915:
Tak.
Jak wybiora Artete albo Ancelottiego to powinni rozwiazac klub.
There has been contact between Arsenal & darek250s. He wants the job. [@Ornstein]
Ciekawiej niz w ostatni dzien okienka transferowego za Wengera :D
Ci co chcieli zwolnienia Emeryego byli stuknieci
To co teraz jakis następny kasztan i historia sie powtorzy. :D
Na sto procent juz z kims sa po slowie.
Jeszcze go nie zatrudnili, ale juz napisze
Ancelotti out
Jestem w pracy, ale z tej okazji pozwolili mi w niej pic. Dziekuje Boze za wysluchane modlitwy. Amen.
Oby nie Ancelotti...
Przeciez wszystko jest okej
Jak go nie zwolnią po tym meczu to zarząd po prostu się skompromituje.
JA bym przedłużył z nim kontrakt, zdecydowanie
Oba zespoły grają na zwolnienie :D
w B klasie więcej walki :D
@majormati: @zychuasnl:
No a jak to nazwać? Kiedy Arsenal grał piękną piłkę to były pełne stadiony. O taki sukces mi chodzi. Gorszy Arsenal i nie ma 50 % stadionu.
To nie dobrze świadczy o naszych kibicach.
Kibice sukcesu.
@Dobi napisał: "Mam nadzieje ze nie wygraja i Emery sie pozegna z Emirates"
Wyjdź z tej strony i nie wracaj.
Nie popieram takiego zachowania czy protestów. W końcu to nasza drużyna, która trzeba wpierać. Zmiana jest konieczna, natomiast nie w takich warunkach.
Dzisiaj Frankfurt dostanie w ciry
@JanikK napisał: "There will be an #EmeryOut protest in the stands tonight when Arsenal face Frankfurt in the Europa League [@laythy29]"
To akurat jest słabe. W dniu dzisiejszym najważniejsza jest drużyna. Z Emerym sytuacja wiadomo jaka jest, więc powinni go pożegnać z kulturą, nie ma co podkręcać.
@pauleta19 napisał: "Moim zdaniem NES nie przywróci stylu dawnego Arsenalu. Mocne SFG, gra z kontry i ataki skrzydłami to styl tego menedżera."
Styl tego trenera zależy od prowadzonej drużyny. Serio uważasz, że w Arsenalu grałby u nas tylko kontrami i SFG mając takich zawodników?
Serio on tak powiedział?
"Moja przyszłość jest dzisiaj i jutro"?
Ci co chcą zwolnienia Emeryego są chyba stuknięci.
Dobra chlopaki. Streszczenie dzisiejszego dnia. Ruszylo sie cos?
@Marcinafc93:
Raczej tak.
Mi też się wydaje, że rano już nie będzie kasztaninio.
A przynajmniej mam taką nadzieję.
Wywali ze strony Arsenalu staff to wiedz, że coś się dzieje
Ale czy NES to akurat taki typ trenera jakiego potrzebuje Arsenal?
@Kanonier204:
Przekonałeś mnie, żebym się nie golił. Do czasu zwolnienia zarastam.
PROTEST
@Kanonier204:
Co dzien trza sie golic bo potem czlowiek malpa.
Jutro chcialbym wstac.
Jak juz wstane to przeczytac, ze SACKED.
Jak juz przeczytam takie informacje
To ZWALE
sie z lozka
I radosci bede turlal sie po podlodze.




Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|---|---|---|---|---|
1. Liverpool | 29 | 21 | 7 | 1 | 70 |
2. Arsenal | 27 | 15 | 9 | 3 | 54 |
3. Nottingham Forest | 28 | 15 | 6 | 7 | 51 |
4. Manchester City | 28 | 14 | 5 | 9 | 47 |
5. Chelsea | 27 | 13 | 7 | 7 | 46 |
6. Brighton | 28 | 12 | 10 | 6 | 46 |
7. Aston Villa | 29 | 12 | 9 | 8 | 45 |
8. Newcastle | 27 | 13 | 5 | 9 | 44 |
9. Bournemouth | 27 | 12 | 7 | 8 | 43 |
10. Fulham | 28 | 11 | 9 | 8 | 42 |
11. Crystal Palace | 28 | 10 | 9 | 9 | 39 |
12. Brentford | 28 | 11 | 5 | 12 | 38 |
13. Tottenham | 27 | 10 | 3 | 14 | 33 |
14. Everton | 28 | 7 | 12 | 9 | 33 |
15. Manchester United | 27 | 9 | 6 | 12 | 33 |
16. West Ham | 27 | 9 | 6 | 12 | 33 |
17. Wolves | 28 | 6 | 5 | 17 | 23 |
18. Ipswich | 28 | 3 | 8 | 17 | 17 |
19. Leicester | 27 | 4 | 5 | 18 | 17 |
20. Southampton | 28 | 2 | 3 | 23 | 9 |
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|---|---|
Mohamed Salah | 25 | 17 |
E. Haaland | 20 | 3 |
A. Isak | 19 | 5 |
C. Wood | 18 | 3 |
B. Mbeumo | 15 | 4 |
C. Palmer | 14 | 6 |
Matheus Cunha | 13 | 4 |
Y. Wissa | 13 | 2 |
O. Watkins | 12 | 6 |
J. Kluivert | 12 | 5 |
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Kowal96: @Barney:
James Benge szybko ugasił pożar, który powstał z rana. Mianowicie, chodziło o to, że Freddie nie mógłby prowadzić Arsenalu w meczach Ligi Europejskiej, ponieważ nie ma wystarczających uprawnień szkoleniowych UEFA. Jak się później okazało - to nieprawda, Szwed ma wszelkie potrzebne papierki, więc mógłby prowadzić Arsenal do końca sezonu, a nawet dłużej.