Komentarze użytkownika darek250s
Znaleziono 11526 komentarzy użytkownika darek250s.
Pokazuję stronę 58 z 289 (komentarze od 2281 do 2320):
@Vengerberg: @Ashmadia:
Fernadninho poprzedni sezon jako zawodnik do rotacji bardziej niż pierwszy skład.
Kalvin Phillips oficjalnie w City.
No tam to potrafią wzmocnić pozycje, które i tak maja dobrze obstawione.
Chelsea coś nie potrafi teraz w transfery. Próbują przechwytywać ruchy innych. Dziwna sytuacja w tamtym klubie.
@XandeR:
No właśnie, wyobraź sobie sytuacje w której kontuzjowany jest Jesus?
XD
@Dominik17:
To nie moje pierwsze okienko z Arsenałem i nie pierwszy zawód z tym klubem związanym. Mam prawo narzekać, a nie udawać, ze co sezon jest superowo. Bo nie jest. Przepaść jakościowa która dzieli nas od czasów Wengera jest ogromna. Uwierz, mam prawo narzekać i marudzić. Nie będę udawał, ze jest super.
Fajnie fajnie, ale czekam na gościa o środka pola o preferencjach Parteya a wytrzymałością Pudzianowskiego.
No i to tyle jeżeli chodzi o topowe transfery.
Jesus oficjalnie !!!
@Garfield_pl:
„Man United also pushing to agree on personal terms with Lisandro - ten Hag, key factor.”
Myśle, ze z tego można wyciągnąć jakieś wnioski.
Tylko ze ten Lissandro chce grać pod skrzydłami Ten Haga
A kto jest alternatywa dla Gakpo ?
@kamo99111:
;*
Tak z ciekawości wolelibyście zestaw Tielemans/Gakpo czy Onana/Gnabry?
@kamo99111:
Oczywiście, ze tak.. jak ktoś jest kumaty to wie o co chodzi. Na codzień są tutaj spiny o te transfery, każdy ma swoją opinie, ale nie można mieć kija w dupie. To co tutaj napiszemy nie ma żadnego znaczenia w ruchach Arsenalu.
@kamil47:
Spoko mysl co chcesz dużo ludzi obraza mnie w internecie. Na żywo się nie spotykam.
@kamil47:
Wybacz, ze się nabrałes, zawsze wrzucam rzetelne info, ale tez nie można być sztywnym i trochę rozluźnić atmosferkę
@coooyg11:
Promo dawno zrobione, to kwestia Arsenalu kiedy ogłoszą.
Panowie na rozluźnienie atmosfery, ja żaden troll
@kamil47:
W podcascie słuchałem, Romano niedługo wrzuci na Twittera pewnie
Transfer Gabriela Jesusa nie zostanie sfinalizowany. Brazylijczyk na ostatniej prostej nie przeszedł testów medycznych przed dołączeniem do Arsenalu.
//Romano
Raphinia od początku zakochany w Barcelonie. Dodatkowo United pomogło w tym dealu. Bo dzięki sprzedaży De Jonga tak zaszaleli.
@Joker_224:
United
Nasze okienko będzie wyglądać jak zawsze czyli średnio. Podbiora nam zawodników i tyle.
FC Barcelona jest dogadana wstępnie z Leeds w sprawie transferu Raphinhi.
Kwota transferu ma wynieść €60 mln w trzech ratach.
Gerard Romero
Tottenham uzgodnił warunki indywidualnego kontraktu z Clementem Lengletem
- Fabrizio Romano
Czyli na ten moment prócz Jesusa zero wzmocnień
@fabregas1987:
Ja czytałem z lepszych źródeł ze było 40 mln plus 5 w bonusach.
@fabregas1987:
Fake, o 5 mln by się nie szarpali.
@Ashmadia:
Podzielam zdanie na temat Xhaki. Gorzej mnie wkurza Torreira, który otwarcie mówi, ze nie chce tu grać .
Ofensywa Tottenhamu wyglada całkiem dobrze. Jak dla mnie solidny transfer Richarlisona. W żałosnym Evertonie ciężko ciągnąć wszystko za uszy. Ciekawe jak się sprawdzi w kurakach.
Oczywiście cieszę się z Gabriela Jesusa, bo przy Lacy i Aubie nasza ofensywa wyglądała parodystycznie, ale dla mnie będzie rozczarowanie jak nie przyjdzie jakiś ogarnięty środkowy pomocnik o charakterystyce Parteya, a miłym dodatkiem będzie jakiś uniwersalny zawodnik na pozycje LO.
Wy to śmieszni jesteście. Chcecie odejścia Xhaki. Partey jedt tak szklany, ze na środku nie ma kim grać. Xhaka powinien zostać, nie twierdze, ze w pierwszym składzie, ale niech przyjdzie jakiś ogarnięty środkowy pomocnik. Mi Gabrielem Jezusem i Vieira oczy nie zamydla. Bo największy problem był właśnie na pozycji Thomasa i Xhaki.
Arsenal dał sobie na wstrzymanie z tym Raphinia jak widać chłop zakochany w Barcelonie.
@Wielimek93:
Bez sensu totalnie ruch. A po drugie to kurczak. Won
@ArsenalChampion:
Barcelonę
@Mastec30:
Dlatego na ten moment Arsenal wypada słabo z transferami. Nie rozumiem niektórych euforii zwłaszcza jeżeli chodzi o napastnika. Gabriel jest dobry, solidny, ale jak się połamie zostajemy z niepewnym Nketiahem. Fajnie jakby przyszedł taki Schick jako zabezpieczenie. Partey wypada, znowu będzie katastrofa w środku pola. Wiadomo ze potrzeba solidnej rezerwy. Xhaka jaka opinie ma taka ma, każdy wie. Czekamy dalej, natomiast dla mnie priorytetem jest środkowy pomocnik.
@jedi133:
Bo każdy kto idzie do Tottenhamu to jest dzban. Nie ma w tym filozofii.
Tottenham have signed Richarlison on a permanent deal, here we go! First part of paperworks now signed with Everton, after full agreement on personal terms. #THFC
Fee will be £50m guaranteed plus add-ons. Richarlison, on his way for medical tests in Brasil. Done deal.
//Romano
@aguero10:
Dlatego sam Raphinia jest świadomy co się dzieje. Czeka ewidentnie na ruch Barcelony, która sprzedaje DeJonga do United. Dlatego tak długo wyglądają negocjacje z samym zawodnikiem.
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Tielemansa chyba odpuścili. I wcale się nie dziwie.