Komentarze użytkownika djmacius
Znaleziono 5022 komentarzy użytkownika djmacius.
Pokazuję stronę 45 z 126 (komentarze od 1761 do 1800):
O kurczaki, Jesus podsumował występ.
Siema Edu, działaj w lato.
A w Bundeslidze, znając frajerów z Dortmundu, to jeszcze jutro przegrają pewnie.
O matko, co Aurier ośmieszył naszych.
oooo Fabio :D
@damianARSENAL: ale on dostaje po kilka minut. Wiadomo, że Mikel liczy pewnie na jakieś kluczowe podanie Odegaarda, ale chyba mamy jasność, że już nie gramy o nic, więc ESR mógłby dostać szansę na pokazanie się.
Kurde, o co chodzi z Emilem :/ rok temu strzelił 10 goli, w tym wiadomo - długa kontuzja, no ale dostaje bardzo bardzo mało czasu, przy kiepskiej formie fizycznej Odegaarda
@Szogun: szkoda że nie ma Elnenego :P
Bardzo mnie wkurza Jesus :D
O co chodzi z naszymi defensywnymi SFG? Wyglądamy jak dzieci we mgle. Podobno był zatrudniany ten koleś (Jover? czy jakoś tak) - niestety zero efektów, a wręcz jest gorzej.
@alexis1908: nie od razu Kraków zbudowano. Przy przyjściu Rice'a ta taktyka może być całkiem spoko, żeby wkomponować go do gry razem z Parteyem. Ogólnie chciałbym, żeby Mikel nie tyle ściągał pomysły od Guardioli, co właśnie wypracował dwa/trzy schematy taktyczne. Mam wrażenie, że u nas brakowało czasem elastyczności gdy nie szło.
Jorginho jedynemu zależy xD
Ładny rożny.
No niestety. Martin, Saka, Xhaka, White - niby nie graliśmy w Lidze Mistrzów, ale widać, że na ich pozycjach było bardzo mało rotacji, są całkiem wypaleni.
Dodatkowo widać, że coś pękło po meczu Man City z Evertonem.
No nic, oby jeszcze chłopcy wykrzesali z siebie końcówkę energii i postarali się dziś wygrać, a zwłaszcza za tydzień u siebie.
PS. Widać kto dziś o coś naprawdę tu gra, stadion to 12 zawodnik Nottingham.
PS2. Widać, że jest wielkie rozczarowanie wokół Arsenalu, nawet dopiero zauważyłem, że nie ma newsa przedmeczowego ;)
Co zrobił Martin :/
Dawajcie Liverpool. Wywalić United z top4.
Everton gol na utrzymanie?:D
Emiliano nie wie, że remis nic im za bardzo nie daje?
@sWinny: wiadomo, że warto czerpać od najlepszych, ale powoli mnie wkurza, że wszystko od nich bierzemy/ściągamy :P jak jeszcze przyjdzie Cancelo i jakiś Gundogan to w ogóle śmiesznie.
Ten skład chyba niestety sugeruje odejście Tierneya :(
@RIVALDO700: jeśli zostanie w Anglii to chyba tylko Manchester United, w sumie nie chciałbym, bo MU stałoby się naprawdę groźne, ale przynajmniej Kane pobiłby rekord.
I tak generalnie obstawiam. Jeśli zagranicą to według mnie Bayern.
Kane odchodź z tych Spursow. Zasługuje, żeby coś wygrać.
Ehhh czułem spore zniechęcenie po niedzieli. Liczyłem, że powalczymy do samego końca. Zawiodłem się zwłaszcza naszą mentalnością w tym meczu, ale uznaję to po prostu za brak doświadczenia drużyny + jednak duże zmęczenie fizyczne.
Jestem jednak niezwykle zbudowany reakcją całego klubu. Widać, że po tym meczu z Brighton już dużo informacji okołotransferowych wypływa, bo na tym teraz się skupia uwaga. I są to informacje, które po tylu latach kibicowania mnie radują. To drugie miejsce w tym sezonie to jest na pewno dobry rezultat, ale jest jasny przekaz - to nie jest sukces. Sukcesem są tylko trofea i taką mentalność buduje Arsenal.
Na razie jeszcze nie chcę się skupiać na personaliach, ale widzę niesamowitą zmianę i zapowiedzi są naprawdę mistrzowskie.
@Marzag napisał: "Sprawa prosta, niektórzy są pewnie w ciężkim szoku ale okazało się że Arteta nie jest głupi i jednak Zinczenko nie jest statysta tylko rzeczywiście coś daje w naszej pomocy."
No okej, ale to nie jest kwestia Zinchenki. Mecz położyliśmy mentalnie. Nie rozumiem tego, gdy cały czas mamy matematyczne szanse o mistrza, a gramy tak jakbyśmy mieli 15 punktów straty. Zero pasji, zero agresji, zero walki dziś.
No rozumiem to wyjście wcześniej, ale te trybuny na głównym kadrze to wstyd. Cały czas dużo do zrobienia w kwestii mentalności całego klubu jako organizacji.
Nie wiem. Naprawdę nie wiem o co dziś chodzi. W meczu z Newcastle była ta pasja w grze, dziś tak jakby nogi w ogóle nie chciały biegać.
A ja niezmiennie apeluję, żeby ci, którzy wychodzą z Emirates przed końcem meczu, już nigdy nie mogli tam wejść ponownie. Bardzo słabo.
I tak nie chcieliśmy tego wygrać. Nie wiem o co chodzi, ale przez całą drugą połowę stoimy. Zero walki, zero zdrowej agresji, zero normalnej gry.
Nie no co tu się od****ło
Co tu się właściwie dzieje, jaki to jest dziwny mecz.
Eddie szedł na czerwo, dobrze, że nie trafił.
Nie no to jest ewidentne przewinienie, które daje gola. Tylko my też, zamiast lecieć do sędziego to tak bez jaj.
@djmacius napisał: "Kurde nie wiem co my teraz gramy. Dawać Emile'a do środka, niech trochę to rozrusza. Nketiah za Jesusa, który dziś już chyba nic nie da."
Dziękuję Panie Mikel.
Kurde nie wiem co my teraz gramy. Dawać Emile'a do środka, niech trochę to rozrusza. Nketiah za Jesusa, który dziś już chyba nic nie da.
Wrrrrrrrrr no jest ja 15 metrze i hamulec..
Niech mu ten gwizdek w gardle stanie, idź pan nie powiem gdzie
Dobry strzał. Dawać!
Czemu Nelson wszedł do środka pomocy?.....
Jesus bardzo kiepski mecz.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Ten mecz niebezpiecznie przypomniał mi czasy, gdy nie miałem absolutnie żadnych emocji przy oglądaniu Arsenalu.
Ale pamiętajcie chłopaki, że te ostatnie mecze nie mogą przekreślić naszego bardzo dobrego sezonu. Trzeba wyciągnąć wnioski z drugiej podobnej końcówki sezonu, ale jednak byliśmy na zupełnie innym pułapie.
Mimo wszystko COYG :)