Komentarze użytkownika enrique

Znaleziono 20475 komentarzy użytkownika enrique.
Pokazuję stronę 116 z 512 (komentarze od 4601 do 4640):

Ponoć dobre meczycho było

@Szogun: Teraz to co najwyżej baterię do starego telefonu xD

Co za beznadziejny dzień ja kicham miała być nowa komórka a zamiast tego samochód się rozkraczył na środku drogi, 2 godziny czekania na lawetę, auto u mechanika i rachunek na 1800zł.

#@%$#^&%$

Bankowo Kim Dzong jest w to wmieszany, jak nic to jedna z tych jego nieudanych rakiet, po prostu poleciała o 7900km za daleko i tyle, wielkie mi halo.

Jakbyś zmieniał raz na 5 lat to byś się pewnie jarał ;)

@Moczyknur: Nie no biorę bez zastanawiania jak tylko wleci promka. Za starego iPhone'a SE z 2016 (?) dają mi zniżkę 118 funtów, więc Pixel 6a mnie wyniesie całe 980zł :)

Za 3h wchodzi promka na Google Pixel 6A (ok. 1500zł), i można zrobić Trade-In na stare telefony (za starego iPhone'a 5C dają 100 funtów upustu xD)

@Furgunn: Nikt z nas nie jestem ekspertem. Nie zmienia to jednak faktu że ktoś te rakiety wystrzelił (i raczej nie byli to Ukraińcy czy jacyś "separatyści"), spadły one na terytorium Polski i zabił polskich obywateli.

@Furgunn: Jakby to był Twój ciągnik a na nim członek Twojej rodziny to inaczej byś mówił.

Ktoś to ma odrobinę oleju w głowie i jest na Kremlu powinien odstrzelić Putina póki jest jeszcze czas.

Hoho wszystkie agencje na świecie grzmią że członek NATO został zaatakowany. Ciekawe jaka będzie odpowiedź.

@bobslej22: No i Google gwarantuje pełne aktualizacje do 2025 i aktualizacje zabezpieczeń do 2027r.

@bobslej22: A jakbyś miał wybrać między Nordem a Pixelem 6a ? Z tego co wszyscy piszą to ten Pixel ma zdecydowanie najlepszy aparat w tej klasie (Sony IMX363).

@Jogurt: @bobslej22:

Haha no właśnie chcę zmienić iPhone SE na jakiegoś dobrego Androida ;)
Na chwilę obecną moim faworytem jest OnePlus Nord 2 (czekam na oferty Black Friday), ale ten Pixel bardzo mnie zaciekawił.

Używał ktoś z Was kiedyś Google Pixela ? Pytam się bo dostałem info że będzie niezła promka za 2 dni, Pixel 6a za 1499zł.

W sumie nie miałbym nic przeciwko gdyby dzień przed meczem z Arsenalem taki przykładowo Grealish wylał wiadro pomyj w The Sun czy innym Daily Mail na Guardiolę mówiąc że to cham, prostak i gbur a potem na swoich kolegów z zespołu opisujących ich jako niezrównoważonych mentalnie fajfusów którzy się dotykają po stopach w szatni.

Ciekawe jakby zagrali xD

Z innego forum:
"Do baru wchodzi narcyz, buc, egoista i frustrat, a barman na to: dzień dobry, panie Cristiano" xD

@Be4Again: Nie wiem czemu to robi, ale wiem że takich rzeczy nie załatwia się przed kamerami.
Koleś żył w Anglii tyle lat i nie słyszał jak księżna Diana wyszła na praniu brudów przed kamerami podczas wywiadu z Bashirem ? I jeszcze poleciał do Morgana, który wiadomo jaką ma opinię w UK. To jest zawodowe samobójstwo, po czymś takim żaden szanujący się klub go nie zatrudni.

W sumie United mogłoby pokazać jaja i spuścić wielkiego Ronalda do rezerw do końca kontraktu. Koleś nic nie mógłby z tym fantem zrobić.

To się CR7 wyautował z United. Co za dziwny koleś, ma za sobą tak dobrą karierę a odwala taką błazenadę na sam koniec.

Moim zdaniem ciężko bawić się teraz w jakieś przewidywania co będzie dalej. W normalnym sezonie łatwiej byłoby w tym temacie dyskutować, ale zaraz zaczynają się MŚ - jedni zawodnicy będą grali dłużej, inni krócej, jedni wrócą zajechani, inni być może z kontuzjami, do tego w grę wchodzą zawodnicy którzy nie jadą i ponad 40 dni będą w zasadzie tylko trenowali, ewentualnie grając jakieś pomniejsze sparingi. Wszyscy wypadną z rytmu i pytanie brzmi kto najszybciej do niego wróci i jaka będzie dyspozycja zawodników pod koniec grudnia. Jeden wielki toto-lotek prawdę mówiąc.

Ale to trzeba mieć pecha, 50 minut do końca meczu, potem zabranie tobołków i wyjazd na MŚ a zamiast tego szpital, złamana noga i zniszczona psycha.

Bartłomiej Drągowski trzy dni temu był cały w skowronkach, bo selekcjoner Czesław Michniewicz umieścił go w ostatecznej kadrze na MŚ. Tymczasem dziś marzenia te rozwiała kontuzja stawu skokowego, jakiej doznał w końcówce I połowy meczu z Hellas Werona. Polak, zwijając się z bólu, został zabrany przez karetkę prosto do szpitala.

@kaziu874: bo wszyscy piją z radości, a jak pijesz to nie wchodzisz na kanonierów bo piszesz bzdury i kończysz z tymczasowym banem (coś o tym wiem).

Teraz tylko się modlić by nasi z MŚ wrócili bez kontuzji.

Powrót do LM coraz bliżej.

YES !!!!!

Strzelić drugą, zamknąć mecz, jechać na wakacje.

YES !

No Panowie w drugiej połowie pora zabrać się do roboty i wykorzystać prezent od Brentford !

A my dzisiaj oficjalnie jako lider gramy z ostatnim zespołem w tabeli :)

Maddison kontuzja ?

Teraz to już rola Artety by tam zmotywować chłopaków by wieczorem zmietli przedostatni zespół w tabeli, a nie myśleli o tym że jadą na MŚ i że nie warto dołożyć nogi.

@lordoftheboard: napisz co bedzie wieczorem ?

No no Panowie, nie zmarnujcie wieczorem tego co nam Brentford sprezentowało - możemy im odskoczyć na 5 punktów !

DObra sędzia kończ ten mecz !

Powiem Wam jedno: Southgate to frajer - Toney ma 10 goli w 17 meczach PL i nie jedzie na MŚ.

U lalala Pany dzieje się !

10 minut hahahahahaha oczywiście

@bobslej22: Właśnie wpadła u mnie promka na Norda 2 5G - niebieski, 8GB +128GB Storage za 1500 zł. Tak się właśnie zastanawiam czy nie wejść w niego.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady