Komentarze użytkownika enrique
Znaleziono 20643 komentarzy użytkownika enrique.
Pokazuję stronę 485 z 517 (komentarze od 19361 do 19400):
@mit
Ale co mnie retransmisja... ile to już razy poświęcano O NIEBO LEPSZE MECZE na rzecz Swansea bo FABIAN czy Bournemouth bo BORUC... serio to nie jest żadna polityka, tylko dyktat dwóch debili z C+, jednego fana United, drugiego anty-fana Arsenalu. O Pełce nie wspomnę, bo on tam akurat nie ma nic do gadania.
Ilość fanów Arsenalu oglądających ten mecz w Polsce byłaby 2-3 razy wyższa od łącznej liczby fanów City i Evertonu, nawet casuale mogłyby włączyć ze względu na Fabiana, a żaden nie będzie oglądał jak szejk leje jakiś klubik środka tabeli.
Dlaczego nie ma dzisiaj transmisji naszego meczu na C+ ??????????????
Przecież polityką C+ OD LAT było poświęcanie nawet najlepszych spotkań na rzecz meczy rozgrywanych z udziałem Polaków, a o ile dobrze pamiętam - w City czy Evertonie żadnego nie ma, a w Swansea mamy Fabiana !
Chore.
Ta, nigdy nie zapomnę tego pamiętnego meczu, kiedy koleś dostał całe 90 minut, marnował jak szalony, a mecz podsumował akcją, w której dostał podanie z lewej strony, stał niecały metr przed pustą bramką, setka na zasadzie dołóż nogę... a koleś nie trafił w piłkę.
Taki to był z niego piłkarzyna.
Początek miał niezły, ale im dalej w las tym było gorzej, a jego ostatni sezon to była kompromitacja.
Nie wiem z czego się ludzie cieszą - ten mecz z Armenią to jedna wielka kompromitacja - wygrać cudem z takim rywalem, do tego grającym w 10-tkę, który przez tylko i wyłącznie własną słabość nie wpakował nam bramki na 1:2 3 minuty przed końcem meczu.
Niestety Panowie Krychowiak i Kapustka - nie gracie w klubach, nie powinno być Was w reprze. Od razu widać że nie ma minut w nogach, nie ma czucia piłki, nie ma formy.
@illpadrino
To aż tak źle nie jest; w moim mieście /40 tys/ sporo osób pracuje za 1,5 tys, niewielu dociąga do 2 tys, a ceny wiele mniejsze od Poznańskich czy Wrocławskich nie są.
Przykładowo moja teściowa, 3 lata do emerytury, pracująca w zasadzie na 3-ech stanowiskach jako księgowa, recepcja i specjalista BHP w prywatnym przedszkolu wyciąga... 1300 na rękę.
Zaraz wejdzie Balotelli i będzie 1:3
Nie no nie chcę ciągnąć za język ale naprawdę nie ma pojęcia jakie są stawki w tej branży - powiedzmy w Twoim hotelu - 15 zł/h czy więcej ?
A ile teraz w tych hotelach płacą ?
Najgorszy w tych kontuzjach wiązadeł jest nie fakt samej przerwy i długiej rehabilitacji, ale fakt że niewielu piłkarzy wraca na ten sam poziom co przed kontuzją, do tego te kolano jest już tak zwaflowane że potem przydarza się jeden uraz za drugim.
Nawałka będzie musiał znaleźć Lewemu nowego partnera do gry na te eliminacje i tyle.
Z Milikiem gorzej niż sądzono... zerwane wiązadła w kolanie... minimum 6 miesięcy z głowy; praktycznie po sezonie... ja Cię pie...
Milikowi ta kontuzja przydarzyła się w najgorszym momencie... załapał formę - wywalczył sobie 1-szy skład w Napoli, do tego więzadła... to cholerstwo już niejednego świetnego zawodnika wykończyło.
Wypada jedynie życzyć powrotu do zdrowia.
A Kurkowi oklepu - za głupiznę we łbie.
Mam nadzieję że Japończycy będą chcieli odszkodowania.
Coś czuję że Celta przyfrajerzy i za chwilę będą nici z 3 pewnych punktów.
3-2 już ha
Real remisuje z Eibarem, Barca dostaje wpier... do Celty, Valencia przegrywa dwoma golami mimo iż ich bramkarz wybronił 2 karne... ciekawa ta liga, nie ma co.
Barca rozklepana ha sprzedali nie tego bramkarza co trzeba :)
Taka ciekawostka:
Znalazłem dość fajną polską stronę Leicester City FC, ładnie wygląda, mnóstwo artykułów pisanych na bieżąco... i żadnego, ale to totalnie ŻADNEGO komentarza w żadnym temacie.
Trochę przykre, bo ktoś naprawdę poświęca sporo czasu na tą stronę.
Kurde, przysnąłem gdzieś koło 35 minuty... ale nudny mecz.
Tych dwóch debili w studiu normalnie nie da się słuchać.
Ktoś pisał z 5 minut temu że Ozil dziś słabo ? xD
OYIL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hazard dziś gra jak jakiś przypadkowy gracz z U-19, nawet podaje do naszych.
Iwobi to materiał na world-class mówię to serio.
@Dewry
Fan Chelsea czy anty-fan Arsenalu... na jedno wychodzi.
Komentują fan United i anty-fan Arsenalu.
Szkoda bo mega mecz Coq rozgrywał.
Coq prosi o zmianę !
Coq chyba kontuzja
Monreal niestety gra swój standard w tym sezonie, dlatego Costa śle wszystkie piły w jego sektor
Ale podania to ten Costa ma zabójcze...
Walcott teraz tryb MEGA TURBO
Walcott włączył tryb turbo bo pewnie chce nowy kontrakt - ja bym mu nie dawał bo po podpisaniu włączy znowu tryb silent...
K ale mecz serio najlepsze 15 minut od dawien dawna.
No tak, mecz się zacznie w drugiej połowie, jak wejdzie napastnik a Alexis przejdzie na skrzydło.
A ja bym chciał dziś zobaczyć kopię wyniku z Old Trafford, nawet po 4 samobójach Chelsea.
Toure został dla kasy, nie rozumiem o co to rzucanie się, 220k tygodniowo wpada za nic a gość ma wakacje życia.
W wieku 34 lat lepszego układu nie można sobie wyobrazić.
Jak chciał grać to wiedział że musi odejść, co jednocześnie będzie wiązało się z obniżeniem pensji o co najmniej 30-40%, bo kto zawodnikowi w wieku przed-emerytalnym dałby kontrakt życia ?
Mam w d Pepa, Toure i całą tą sytuację, ale fakt faktem motyw z Peppegrinim to było przegięcie pały - pamiętam jak dziś moment w którym ogłoszono podpisanie kontraktu z Pepem, jakieś 2-3 miesiące po tym jak przedłużono z Pellegrinim - w tym dniu City było 1-sze w tabeli i szli jak burza - i DOKŁADNIE od tego ogłoszenia zaczęli przegrywać co się dało i z kim się dało.
Ta, Barca.
Zapytajcie się o nią Fabsa, który przez pierwszą połowę sezonu ciągnął tą ekipę, a po 2-3 słabszych meczach ławeczka z której już nie zszedł aż do końca swojej "kariery" w tym klubie czy Bartry, bardzo cierpliwego wychowanka, który przez lata grzał ławeczkę a jak grał to z dobrej strony, pod koniec kariery Pepa już prawie wskoczył do pierwszej 11-tki a tu nagle bum i znowu ławeczka, bo nazwisko za małe na ten klub.
Żeby iść do Barcy i GRAĆ to trzeba być stety-niestety być jakościowym Messim, strzeleckim Suarezem i wszystko widzącym Xavi'm już w dniu wejścia do tego klubu; w innym wypadku tam się po prostu nie da nikogo wygryźć, skład niemal nietykalny, tam tylko zmienników szukają.
Jak ktoś lubi grzać ławę w dużym klubie to Barca klubem idealnym; jak chce grać unikać jak ognia.
Maaskant hahahahahaha prezesi Legii niech serio włączą myślenie bo za chwilę kolejnemu będą płacili milionowe odszkodowanie.
@mitmichael
Też mam C+, ale jakoś totków nie daję rady.
No nie lubię ich, życzę im degradacji, utraty sponsora, zawalenia się trybun w nocy kiedy nikogo nie ma na stadionie, sprawy w sądzie, źle wydrukowanych koszulek, meczu ze Swansea w którym Łukasz strzela im hattricka kopiąc piłkę spod bramki, rozrób pod stadionem, a najlepiej bankructwa, rozebrania stadionu i wybudowania tam ogrodu botanicznego, a także wykasowania ich historii z wikipedii.
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
Zagadnienia taktyczne #36: Trzy punkty na trudnym terenie
- 19.08.2025 11 komentarzy
-
Okiem kibica #1: 15-letni fenomen
- 17.08.2025 7 komentarzy
-
Panie, Panowie… PREMIER LEAGUE! - wstęp do sezonu 2025/26
- 15.08.2025 804 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #35: Maestro Regista
- 14.08.2025 11 komentarzy
-
Viktor Gyökeres – brakujące ogniwo w mistrzowskiej układance Arsenalu?
- 29.07.2025 19 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@ziomek
Tu się nie zgodzę.
Ja nawet tej pozycji nie tknę, sprawdzę jedynie po meczu jak wysoki był wymiar kary dla Evertonu.
Żadna przyjemność oglądać jak bogaty leje biednego.