Komentarze użytkownika fabregas1987
Znaleziono 26404 komentarzy użytkownika fabregas1987.
Pokazuję stronę 224 z 661 (komentarze od 8921 do 8960):
2 otwierające podania w całym meczu!!!
Tragedia, nasza gra wyglądała okropnie, ilość błędów zatrważająca!
Na LB Rodriguez z VFLW byłby idealny, szybki z dobrą centrą i świetnym uderzeniem, ale to środek pola jest obecnie naszą bolączką i latem Wenger będzie musiał poszukać zastępstwa dla Santiego, chyba, że widzi na tej pozycji Wilshere'a, co nie jest do końca takie niewyobrażalne.
Isco za Cazorlę to byłby całkiem dobry pomysł, nasza gra bez Hiszpana jest beznadziejna, a jak widać z wiekiem Santi co raz częściej łapie urazy.
Nie ma co się przejmować na zapas. W tym roku z drugich miejsc wyjdą Real, Bayern i City, a przy naszym szczęściu i tak byśmy trafili na kogoś z nich.
Jaką oni grają tragedię, nawet nie bardzo wiem co Wenger miałby zmienić. Brak Cazorli jest tak widoczny :o
Szacun Wenger za ten skład, Ramsey środek, Giroud szpica, a na zmęczonego rywala dwie petardy :D
Wszyscy liczą, że wyjdzie w podstawowym składzie Giroud, że Ramsey zagra na środku, a pewnie skład będzie ten sam co z United.
Dokładnie przy takie obronie atak: Alexis-Giroud-Walcott to mus!
Jednak leci Di Maria.
Wszystko wskazuje na to, że przed natłokiem meczy w okresie świąteczno-noworocznym dostaniemy zastrzyk świeżości w postaci powrotów Bellerina, Cazorli i Lucasa. To może być kluczowe jeśli chodzi o zdobywanie punktów w tym natłoku spotkań.
Wymijające odpowiedzi Wengera...
Bramki mamy +3 w porównaniu do PSG, więc niby remis starczy, ale oni później nastrzelają Bułgarom, a z Basel nie będzie lekko. Tyko 3 pkt jutro i kończymy na 1 miejscu. COYG!
Co to za link?
Co za dzień, Legia 4-8, Tottki przegrały i mogą nie wejść do 1/8, a Auriera nie wpuszczą do Anglii. Kabaret
Jaki to był mecz ?
Czy to jest najwiecej goli w meczu LM?
Na labotiga super promocje na książki sportow!
Wenger widzi w Debuchym zastępcę kontuzjowanego Hectora? Ale by były jaja gdyby wykorzystał swoją szanse.
Największe kluby jakie prowadził Loew to Fenerbahce i Stuttgart, a prowadzenie reprezentacji na pewno zgoła się różni od klubu. Nie był bym taki pewien czy Niemiec tak świetnie poradziłby sobie w Anglii.
Wilshere nie może z nami grać, nie?
Nie ma nominacji dla Neuera i De Gei, dalej patrzeć nie muszę.
tylko przez dobre Euro Ramsey został doceniony? Po raz kolejny pominięty Ozil przy tego typu nagrodach, ludzie nie dostrzegają jego geniuszu.
Świetna wiadomość, oby Hector został u nas jak najdłużej, bo to przyszłość na tej pozycji :)
Ramsey jest kreatywny, ale nie grając na skrzydle. Moim zdaniem w środę obok Coqa w środku powinien zagrać właśnie Ramsey, a nie drugi DP, bo to zabija nasze akcje. Skrzydła Alexis-Walcott/Iwobi i na środku Giroud, a za nim Mesut. Takim składem możemy wygrać.
Jeśli chcemy być najlepsi musimy mierzyć się z drużynami w najsilniejszych składach, ale oczywiście biorąc od uwagę nasze absencje można powiedzieć, że jest to sprawiedliwe.
Dziwi mnie, że Ozil nie istniał w tym meczu. Dwa tygodnie wolnego, wielki mecz, a praktycznie przeszedł obok spotkania, z resztą jak większość ofensywnych zawodników. Z PSG chciałbym zobaczyć Iwobi'ego, Xhakę i Giroud w podstawowym składzie kosztem Ramsey'a, Elnenego i Walcotta
Ramsey jest zbyt wolny żeby zastąpić Cazorlę z jego dynamiką. Już prędzej Wilshere jest w stanie tego dokonać.
Z PSG moim zdaniem oboje powinni zacząć od pierwszej minuty
Co do tematu treningowego, przy odpowiednio zbilansowanej diecie i dostarczaniu białka z pokarmu (mięso, ryby, twaróg, jaja czy fasola) nie potrzeba się faszerować jakimiś proszkami czy tabletkami z "białkiem" przy treningu np. 3 razy w tygodniu.
Idę do pubu w cztery osoby: dwóch kibiców Arsenalu i dwóch United. Będzie się działo. COYG
Walcott jutro będzie grał?
Czemu nie ma jeszcze zapowiedzi przed takim klasykiem? :0
Pogba, Martial, Mata, Rashford - to jest czwórka, której należy się bać no i w bramce De Gea, piekielnie trudny do pokonania. Reszta to ogóry.
Już wolę Carla niż Gabriela na PO.
Wychodzi na to, że w sobotę oba kluby zagrają ze sporymi lukami w składzie. W tym meczu mamy szansę, ale z PSG będzie piekielnie ciężko bez Bellerina, Cazorli, a może nawet Alexisa.
Sergio Ramos wzorem ŚO? Na pewno dobry jest, ale sławę zyskuje głównie dzięki wypadom pod bramkę rywala i ważnym golom w wielkich meczach. Nie uznałbym Hiszpana za czołówkę środkowych obrońców, tak samo jak przereklamowanego Pique. Dla mnie najlepsi są Boateng, Godin i Varane czy Bonucci.
Co to za kontuzja, że nawet nie można określić przybliżonej daty powrotu? Brak Cazorli widać bardzo w tempie akcji, Wenger już powinien się rozglądać za następcą, bo Santi ma 32 lata i coraz częściej łapie kontuzje.
Czyli Krychowiak w podstawie?
Bestia!
Polecam zobaczyć bramki Campbella z wczorajszego meczu jeśli jeszcze tego nie zrobiliście. Spokój, opanowanie i piękne teczniczne strzały niczym Henry tylko z lewej nogi. No i ta "siatka" przy drugim golu
Nie wiem czy ktoś wrzucał tu link:
youtube.com/watch?v=pJZ-DES5GyY
Spotkanie Wengera z Wrightem, Gallasem i Campbellem. Szczególnie interesujące pytania zadał Ian w 1:25, pyta dlaczego Wenger przez 10 z 15 minut przerwy milczy? Zawsze zastanawiamy się, co Wenger robi w szatni, obejrzyjcie.
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Oczywiście Wenger musi zachować spokój, ale szkoda, że nie wypowiedział się o rażących błędach w podawaniu, wielu stratach po prostych błędach i 1(!) celnym strzale w całym meczu i to po karnym, który był prezentem od Krychowiaka. Fatalny mecz, nic nie wskazywało na zwycięstwo, a pomimo to było blisko. Iwobi będzie miał nauczkę, bo też głupio się zachował, nie tylko pechowo.
Na razie w listopadzie mamy 1,5 punktu na mecz, czyli średnia nawet obniżona, ale przy dwóch zwycięstwach będzie 2.